Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Spór w leszczyńskim magistracie. Poszło o obiekt im. Alfreda Smoczyka

  Przyszedł gorszy czas. Leszno jest najmniejszym ośrodkiem więc nie ma się co dziwić , że jest jak jest. Nie ma co porównywać Leszna do Gorzowa , Wrocławia , Częstochowy czy Lublina większe miasta większy budżet. My dokonaliśmy wiele , jak na tak mały ośrodek. Niestety inne miasta dysponują lepszymi finansami i z każdym rokiem utrzymanie dobrego składu będzie coraz trudniejsze.

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Nie mógł odmówić Fogo Unii Leszno. Mówi dlaczego

  Powodzenia . Na wyjazdach nie musisz szaleć. Ale jak uda Ci się pokazać z dobrej strony na Smoku to wystarczy :)

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Baron o terminarzu Unii. Mówi też o przyszłości Pludry. "Słyszałem o zainteresowaniu Stali Gorzów"

  Kacper.U.L - Według mnie 2 pierwsze mecze są do wygrania. Wszystko zależy od dyspozycji . Piotr , Lindsey , Bellego mają co udowodnić , to są zawodnicy których stać na 10 p. Skład może nie wygląda groźnie ale jest potencjał . No i młode wilki po których też nie wiadomo czego się spodziewać. Ratajczak już pokazał , że potrafi zrobić 8 p. w meczu. Jeśli chłopaki uderzą mocno to mecze z Czewą i Gorzowem są do wygrania. Wrocław może będzie trudny do zdobycia ,ale każdy wynik powyżej 40p. trzeba traktować jak zwycięstwo.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Apator poza podium, a Unia może zaskoczyć. Sajfutdinow mógł odejść rok wcześniej [WYWIAD]

  @Eda Unia: Nie mieli za dużego wyboru chodź by ze względu na finanse. Starali się o pozyskanie Jacka , Taia , Dudka i pewnie kogoś jeszcze , ale wszędzie przegraliśmy po prostu finansowo . Emil też może był jeszcze do ugrania , ale trzeba by pewnie 1mln dołożyć a kasa pusta. Tym bardziej , że reszta też chciała podwyżek.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Apator poza podium, a Unia może zaskoczyć. Sajfutdinow mógł odejść rok wcześniej [WYWIAD]

  @Ķʊɲɞ Ĺɑσ: Ja nie skreślam Bellego uważam jednak , że to będzie zawodnik jednego toru. Może się okazać , że będzie dobry ale w Lesznie gdzie będzie trenował na pozostałych obiektach słabo to widzę. W pierwszej lidze było to samo. W Bydgoszczy komplety lub prawie komplety a wyjazdy słabiutko 2-5 punktów chyba tylko w Gdańsku na wyjeździe zdobył 8p a tak szału na wyjazdach nie było.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Apator poza podium, a Unia może zaskoczyć. Sajfutdinow mógł odejść rok wcześniej [WYWIAD]

  Unia to klub w rozsypce po sezonie 2021. Piotr miał słabszy sezon to fakt , ale w moich oczach najbardziej stracił Lidsey który zapowiadał się świetnie. U Nas ponad pół drużyny ma coś do udowodnienia. Okaże się ,czy dobrze przepracują zimę czy też nie. Nie wiem co pokusiło włodarzy na transfer Bellego. Ale chyba tylko udane mecze w Bydgoszczy. Może właśnie taki jest plan by Francuz na Smoku kręcił komplety a na wyjazdach był dędką ? Może takie były założenia klubu , że skoro potrafił trenując w Bydgoszczy kręcić komplety to będzie też mocnym punktem zespołu w Lesznie na Smoku. Może to właśnie taktyka stworzenia znów w Lesznie twierdzy da Nam szansę na medal ? To chyba jedyna nadzieja , zacząć robić powtarzalny tor i niszczyć rywali na własnym torze. Prędzej uwierzę , że Bellego zrobi komplet w Lesznie niż ugra coś na wyjeździe. W Lesznie może powstać twierdza ale klocki muszą znów się układać. Kibic żyje nadzieją a efekty tak zweryfikują pierwsze mecze.

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Play off... bije się o nie 6 ekip, ale lepiej , w mojej ocenie, byłoby aby drużyny nie były rozstawione 1-6, 2-5, 3-4. Tylko drużyny z miejsc 1,2,3, są rozstawione aby nie trafić na siebie a ekipy z miejsc 4,5,6 są do nich losowane. Taka szósta drużyna , z góry skazana na pożarcie w walce z wygranym rundy zasadniczej, mogłaby trafić na ekipę z trzeciego miejsca (mecz prawdopodobnie bardziej zacięty i niewiadoma awansu większa, przez co większe zainteresowanie kibiców, mediów, sprzedaż biletów... A samo losowanie ekip z miejsc 4, 5, 6 do drużyn rozstawionych byłoby jakimś tam emocjonującym wydarzeniem i nie byłoby pomówień o wybieranie sobie przeciwników na play - off). Tak mnie się przyśniło.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Markuszewski ocenia zmiany w GKM-ie. Mówi o transferze, którego zabrakło! [WYWIAD]

  Tylko nie wiadomo czy Zielonka się nie przejedzie a w tedy Fricke za rok będzie do wzięcia . Bydzia ma fajny skład , pytanie czy na Falubaz wystarczy. Walka w pierwszej lidzie też będzie ciekawa :)

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  @SpartyFan: warto wydać na drużynę która jedzie swoimi juniorami.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Szef Unii Leszno ma żal do PGE Ekstraligi. Mówi o absurdzie

  Plan jest prosty , dorobić się jeszcze jednego Ratajczaka i z 2 silnych juniorów można już o coś walczyć. Plus kupno kogoś dobrego , w tedy można startować o złoto. Jack odmówił , Dudek , Tai no i pomysł upadł. Raczej przegraliśmy finansowo , po prostu. Trzeba było jeszcze dobrze posmarować : Doyle , Kołodziejowi i Pawlickiemu , żeby nie odeszli z 2 mln na Emila , 1 mln rozleciał się na podwyżki dla reszty a za 1mln mają Bellego . Mogli mieć w to miejsce Zagara ale czy to by coś zmieniło ?

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Jak do tej pory radził sobie Patryk Dudek na Motoarenie? Statystyki nie napawają optymizmem

  Niektórych widzę kuje ten transfer w oczy. Dudek będzie śmigał. Toruń jest głównym kandydatem do złota. Wpakowali w skład grube miliony więc i presja jest duża. Skład bez dziur, juniora przeciętna ale w 2 meczu powinni dać radę z Lublinem.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Gwiazdy z zaplecza, ale i wielkie marki. Oto siedem najgłośniejszych transferów w PGE Ekstralidze!

  Unia wtopiła. Pieniądze się skończyły i nie ma już dream Team. Mamy solidny skład na 6 miejsce ale nic po za tym. Mogli tego Pludrę wypożyczyć za mniejsze pieniądze , dla Nas następny sezon o pietruszkę więc generalnie z tym składem w zeszłym roku mogli liczyć o złoto , ale Emil , Lindsey , Piotr obniżyli loty a jak są kłopoty w drużynie to wiadomo już nie idzie. Kolejna sprawa Kołodziej też ma swoje lata i nie ryzykuje swoich kości dla 2-3 punktów więcej w meczu to zrozumiałe. Nadal uważam , że skład musi być młody , żeby był perspektywistyczny. Może Piotr się odbuduje , ale z Bellego i Lindeya tak szału nie będzie. Zawodnicy na miarę 5-6 punktów nic więcej 2 linia. A nasza pierwsza Doyle - jedyny co jaja zabiera z parkingu ze sobą nic sam nie zrobi , Pioter i Koldi 8 punktów , to mamy : 10 + 12 +16 = 38 może juniorzy dorzucą 2-3 punkty i parę spotkań może koło 40 Unia się zakręci. Generalnie będziem chłopcem do bicia nie licząc Grudziądza i Ostrowa. Apatory będą się cieszyć z Emila który na moto aranie szaleć będzie.

  1. WTS/Toruń/Lublin/Gorzów
  2.
  3.
  4.
  5. Czewa
  6. Leszno
  7.Gorzów/Ostrów
  8.

  Walka o początek i koniec tabeli , miejsce Czewy i Leszna odgórnie przyznane :) . Chyba , że nastąpią jakieś kontuzje , ale jeśli nic się nie wydarzy tak to widzę.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Liderów zazdrości im cała liga, ale to nie jest dream team prezesa

  Po co w Stali jakiś przeciętny junior z zewnątrz ? Za chwilę do składu wejdzie Oskar Paluch i będzie junior na miarę 10 p. Może nie od razu ale na pewno na miarę przyszłości. Z tym składem spokojnie 4 Wasza i walka o medal.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Bartłomiej Kowalski w barwach Moje Bermudy Stali Gorzów! Wyciekło zdjęcie juniora

  Ma na pewno dobrego menagera który załatwił mu kontrakt życia w WTsie :) . No i dobrze , wygrał ten kto dał więcej. Rynek nie ma skrupułów. Nie ma przywiązania. To jest praca zarobkowa. Kto tego nie rozumie niech spojrzy na siebie. Lepiej mieć 20 na godzinę czy 3O odpowiedź jest prosta . Zwykły kibic tego nie zrozumie. Wynagrodzenie to podstawa. Chyba , że żużlowiec potrzebuje zmiany otoczenia. Ale za równo Emil jak i Dudek poszli do Torunia przez korzystniejszą ofertę. To nie wina Kowalskiego , że raz tu raz tam dogadany. Gdyby w PGE były normalne przepisy i można było zmienić pracodawcę w każdym momencie a nie w jakimś chorym okienku transferowym to umowa ze Stalą nie była by na słowo tylko parafowana podpisem a w tedy Kowalski musiałby zapłacić karę za niedotrzymanie umowy. Wina przepisów i tyle. Klubom i zawodnikom nie ma się co dziwić. Jednym zależy jak na najlepszym składzie a drugim na jak najlepszych pieniądzach.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. W Toruniu stali się królami polowania. eWinner Apator ściąga gwiazdy i pragnie wrócić do czołówki

  Potencjalne zagrożenie dla Torunia to: Wrocław , Motor , Gorzów i Częstochowa . Reszta w cieniu stawki chodź i tak uważam , że Unia słabsza od 5 czołowych to znów mocniejsza od GKm/u i Ostrowa. Szóste miejsce stawiam w ciemno :). Kto wygra tego nie wie nikt , zależy od dyspozycji 5 czołowych drużyn. Teraz walka będzie wyglądać: 5 zespołów o Top 1 , bezpieczna na 6 miejscu Unia , no i walczący o utrzymanie GKM i Ostrów

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Nie będzie rewolucji w składzie GKM-u, ale pojawią się nowe twarze

  Leszna nikt jeszcze nie wymienił w grupie walczącej o utrzymanie :) . To dobrze , bo to znaczy , że 6 miejsce jest Nasze :) , no a jak by się udało jeszcze podgryźć jakiś zespół z pierwszej 5 to bym się nie pogniewał :) . Na dole tabeli już sączenie jadu kto spadnie :P . GKM ma kim jechać . Tylko pytanie czy nazwiska pojadą ? Może któraś z drużyn na szczycie będzie miała gorszy sezon ? Tego nie da się przewidzieć. na papierze Leszno , GKM i Ostrów mają najgorsze składy ale to tylko papier a życie pokaże swoje. Częstochowa ma mocny skład i do PO nawet nie weszła. No a Toruń i mistrzowski skład. Hola hola , tam pół kadry pojedzie w GP nie jest powiedziane , że będą tacy mocni wystarczy jedna , 2 kontuzje i nie ma już pewniaków. Krzychu z Przemkiem nie zapomnieli jak się jeździ . Karty w grze wszystko jest możliwe. My w Lesznie może pojedziemy 4 juniorami jak Bellego i Jaimon będą zawodzić. Właśnie ściągnęli 2 wikingów i jednego kangura. Ktoś powie , że to obłęd , lepiej jechać w obłędzie i liczyć na sukces niż upierać się przy nazwiskach.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki popadnie w marazm? "Zaczyna to przypominać historię Przemka"

  Piotr się odbuduje . Presji na wynik już nie ma , większość stawia Nas na 6 miejscu w sezonie 2022. Jeśli będzie lepiej to się nie pogniewamy. Czas pokaże. Piotr jeździł z kontuzją barku , po sezonie miał zabieg , będzie dobrze.

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Gorąco między prezesem a dziennikarzem. "Ktoś tu widzę nie trzyma ciśnienia"

  Generalnie jeśli zawodnik otrzyma to co na umowie to klub nic więcej już mu winny nie jest. Nie bronię jednej ani drugiej strony. Ale prawda jest taka , że na umowach powinna być podana faktyczna kwota , nie powinno być w tej kwestii żadnych ograniczeń. Kolejna sprawa to cały ten cyrk z okienkami transferowymi. Jak zwykle PGE Ekstraliga zajmuje się pierdołami zamiast uregulować poważne utrudnienia w żużlowym sporcie.

 • TylkoLeszno lubi Komentarz

  Przeciez to jest normalne, ze musi sie pozegnac z lewa kasa, tzw sponsorska skoro odchodzi z Leszna. Ta kasa jest przewaznie wyplacana zima.

 • TylkoLeszno napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Arged Malesy sugeruje, że Nicolai Klindt zostanie. Przyjdzie też Chris Holder?!

  @xyz71-Bydgoszcz: Leszno się utrzyma. O medale walczyć nie będziemy , ale proszę zejdźcie na ziemię. Ostrów i GKM będą miały problem wyjść z 30 w Lesznie. Zakładam oczywiście , że gdyby Bellego mecz nie poszedł to Ratajczak zrobi 10p. Z resztą nie mamy zbyt dużych szans. W Lesznie jednak nie pojechał prawie Emil i wyszliśmy z 40 , Gdzie Gorzów i Wrocław to drużyny które miażdżą GKM i Ostrów. Kolejna sprawa jeśli Bellego odpali a tego nie możemy wykluczyć ani stwierdzić to będzie tylko wartość dodana i innym będzie trudno. Nie Nam. Mnie w drużynie martwi postawa Jaimona chłopak się pogubił , czy wejdzie jeszcze na właściwe tory ? Nasi gorzej już nie pojadą , jedynie może być lepiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.