Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • whoviaan lubi Komentarz

  Gdybym był prezesem Kasprzykiem załatwiłbym sprawę w następujący sposób -

  1. Fefe i Kaczmarczyk do natychmiastowego zwolnienia. Pierwszy pokazał, że o trenowaniu reprezentacji nie ma większego pojęcia. Fatalne przygotowanie fizyczne do obydwu turniejów było aż nadto widoczne, do tego dołożyłbym prowadzenie drużyny podczas meczu mniej więcej na poziomie popołudniowej gierki w krakowskim Parku Jordana oraz przede wszystkim fatalny brak nabiału, strach przed postawieniem na faktycznie najlepszych, kurczowe trzymanie się bezpiecznych wyborów - mam szczerą nadzieję, że jednak autonomicznych, nienarzuconych. Jeśli chodzi o Oskara - związek inwestuje w niego od dawna, teraz jako asystent jest z całą pewnością współodpowiedzialny za blamaż i tak po ludzku zwolniłbym jego miejsce komuś innemu. Głęboko wierzę, że jest w Polsce jeszcze kilka innych osobowości zasługujących na podobny kredyt zaufania.
  2. Zakładając, że opinia publiczna, zwłaszcza przy obecnej koniunkturze politycznej nie zniesie kolejnego trenera obcokrajowca postawiłbym na jakiegoś Polaka na dorobku. Gruszka, który jest jakimś tam pozytywnym bohaterem polskiej siatkówki a przez Fefe został upodlony (przynajmniej tak to wyglądało w telewizji) do roli podającego tabliczki zawodnikom, ew. przybijającego "piątki", Bednaruk, którego dalej uważam za jedną z ciekawszych postaci na ligowych stołkach a jego ostatnie porażki z reprezentacją juniorów wynikają bardziej z beznadziei wybrakowanego pod względem siatkarskim inwentarza, Gogol, który wydaje się być szczerym pasjonatem siatkówki w dodatku wciąż łaknącym wiedzy z dobrych źródeł. Któregoś z ww wyposażyłbym w bardziej doświadczonego asystenta, człowieka niekoniecznie o głośnym nazwisku w obawie o problemy natury konfliktu autorytetów ale takiego, który znany jest z tego, że robi dobrą robotę w swoim środowisku - jest masę trenerów-budowniczych fantastycznych systemów szkolenia młodzieży w Argentynie, Brazylii czy USA, można znaleźć jakieś równie wartościowe postaci np. z brazylijskiej Superligi nie będące jednocześnie tak głośnymi nazwiskami jak Mendez czy Fronckowiak. Tak samo kogoś takiego umieściłbym w Spale bo to co się tam dzieje, jak wygląda przyjęcie i zagrywka kolejnych pokoleń młodych siatkarzy to rozbój czego owoce zbieramy teraz, obrywając od drużyn z trzeciego szeregu.
  3. Nie wiem jak wygląda kwestia wpływów w związku ale ostatnie zdarzenia wykorzystałbym do zmarginalizowania znaczenia frakcji kędzierzyńskiej, która wcześniej wściekle promowała kandydaturę Fefe, teraz najprawdopodobniej zwiera szyki, żeby Włocha na stanowisku obronić a ew. konsekwencje i pretensje i tak zbierze związkowa góra. To chyba także najlepszy czas aby odciąć reprezentację od nadzorujących ją klanów bo w dramatyczny sposób wpływa to na jakość powołań i późniejszych wyborów.

  Niestety jestem przekonany, że Fefe zostanie na stanowisku bo wydaje się, że w przeciwieństwie do poprzedników najlepiej wie, z której strony jest kromka chleba posmarowana i jak pokazały wywiady przeprowadzone po meczu daleko mu moim zdaniem do jakichś zachowań honorowych a sam związek jest w tym momencie słaby jak nigdy. Prezes Kasprzyk niestety nijak się ma do prezesa Przedpełskiego, który doskonale rozumiał rynek i specyfikę boomu na niszowy sport sam w sobie mało atrakcyjny a więc uzależniony od sukcesów. No, a że wszystko potoczyło się inaczej niż miało to i mamy jak mamy.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Dokładnie. Zdymisjonowali chłopa za bycie w 8-ce na IO i zajęcie 3-ego miejsca w Pucharze Świata... Czy ktoś wyobraża sobie, ze obecnie ogrywamy Niemców i to w Berlinie? A Antiga wygrał... Poza tym miał chłop jaja...Potrafił odstawić Kurka w ogóle od składu, jak nie miał odpowiedniej dyspozycji, chociaż wszyscy łapali się głowę... Zresztą dzisiaj Kanada pod jego ręką już gra lepiej od nas...

 • whoviaan lubi Komentarz

  Przedpełskiego i Antiga to był zespół optymalny i zbudować zespół /Ale zobaczcie co się zrobiło z cenami biletów ile miejsc pustych kto jest w stanie za rodzinę zapłacic 800zł plus dojazd i spanie i obejrzeć to co obejrzał.Bilety po taniości a jak nie to przed meczem wpuścić chętnych za darmo jak trybuny puste.Bo kibice to następny zawodnik.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Podpisuję "obiema łapkami" pod tekstami - tym sprzed tygodnia i obecnymi. Gołym okiem widać było, że nie było chemii między trenerem a zespołem...Tu nie trzeba cudotwórcy. Tu potrzeba faceta, który złapie kontakt z zespołem. Poważnym jego minusem - brak jakiejkolwiek reakcji na grę swoich gwiazd.. Jak można stojąc przy boisku nie widzieć co wyprawia na parkiecie Konarski, albo jak nie przygotowany do gry choćby ze Słowenią jest Bieniu.. Ale nie tylko on. Przecież pewnie wiadomo było jak grają "bezbarwni" Słoweńcy....Co do cen na mecze reprezentacji - oczywiście są bardzo wysokie i bardzo wielu prawdziwych fanów siatkówki na taki wyjazd z rodziną czy dziećmi nie stać.

 • whoviaan lubi Komentarz

  1.Nie jestem kibicem Resovi.
  2.Upodlony w sensie ze siedzial na lawce i jego twarz pozostawiala duzo do zyczenia.Posiada wieksza wiedze o siatkowce niz podnoszenie karteczek i bicie piątek tym pseudo siatkarzom.
  3. No coments,
  4.Basil dobrze wszystko opisal..............tyle w temacie....acha...
  5 I jestem kibicem reprezentacji Polski a nie jakis tam Zaksów czy resowi

 • whoviaan lubi Komentarz

  Madrego to i fajnie posłuchac(poczytac)

 • whoviaan lubi Komentarz

  nie no, czapa środkowego jedną ręką bije wszystko na głowę. zbicie Conte jakich wiele, te udane ataki ze środka zresztą też.

 • whoviaan lubi Komentarz

  A co, Bełchatów to jakieś nadmiasto i ma monopol na polską siatkówkę? Większej bzdury nie czytałam

 • whoviaan lubi Komentarz

  Trzymaj się Grzesiu! Jestem pewien, że wygrasz ten najważniejszy w życiu mecz!!!

 • whoviaan lubi Komentarz

  Młody, silny facet- dasz radę, Grzegorz.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Taki jest styl prowadzenia drużyny przez AA i On tego przed nikim nie ukrywał. A wyników Polaków pod wodzą AA nie nazywałbym fartownymi. Zrobił dobrą robotę dla polskiej kadry ale w pewnym momencie formuła się wyczerpała. A o tym, że graliśmy w eliminacjach zadecydowało 2 piłki po bardzo dobrym meczu z naszej strony. Paradoksalnie na ME2013 zagraliśmy dwa słabe, wygrane mecze i 2 dobre przegrane.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Czytam nazwiska w ZAKSie i nie wierzę :) - Nimir, Witczak, Ruciak, Kooy, Wiśniewski, Gładyr..... A Filip 26 pkt, Lemański rządzi na siatce i Szalpuk ze Śliwką punktują na poziomie Kooya. Może ZAKSA jeszcze na wakacjach a może chcieli szybciej wracać. Ciekawe co Kuba z tą młodzieżą wywinie w lidze :) No i jutro z Resovią.

 • whoviaan napisał/a komentarz do Nagrody indywidualne IX Memoriału Ambroziaka

  Ciekawe nagrody indywidualne, mam nadzieję że Politechnika pokaże się z równie dobrej strony w sezonie :)

 • whoviaan lubi Komentarz

  Ernie :(((
  Go Kei!

 • whoviaan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • whoviaan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • whoviaan lubi Komentarz

  to poczytaj sobie o możliwościach/ kompetencjach językowych poszczególnych ludzi, o inteligencji językowej i dopiero się wypowiadaj;
  dowiedz się, jakie języki Antiga już ZNA - jesteś pewien/pewna, że potrafisz więcej? good for you...

 • whoviaan lubi Komentarz

  Antiga z Blainem próbując spiewac polski hymn rozlozyli mnie na lopatki juz przed meczem.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Dokładnie. On potrafi uspokoić zawodników w trudnych momentach... a Rezende cisnął po nich jak po lalkach, wyglądało na przerwach jakby siedzieli tam na karnym jeżyku.

 • whoviaan lubi Komentarz

  W pierwszej kolejności to powinien być dożywotni zakaz transmisji siatkówki dla Polsatu...

 • whoviaan lubi Komentarz

  A mnie się podoba, że uczy się Polskiego - to rzadka umiejętność ;) No i jest świetny ! Debiut trenerski i mistrzostwo świata - chyba wymarzona sprawa :)

 • whoviaan lubi Komentarz

  Spiryk sam sobie wystawia świadectwo, narzekając w ten sposób w rosyjskiej prasie na grupkę pijanych idiotów. Nawet te gwizdy podczas hymnu to był incydent słyszalny głównie w TV, na hali ludzie zagłuszyli je oklaskami. Poza tym to on pierwszy zdaje się "strzelał" do publiczności i powinien był się spodziewać, że takie zachowanie nie przejdzie bez echa. Sportowiec i reprezentant kraju musi wykazać się chociaż minimum zdrowego rozsądku w takich sytuacjach. Zgłosić rozrabiających kibiców ochronie i federacji i tyle. Cały problem w tym, że Ruscy nie pozostali lepsi, odpowiedzieli, a wiadomo, że lokalna prasa to potem przerobi jak chce i tu raczej powinni mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Nie przypominam sobie, by np. na Memoriale Wagnera Rosjanie zostali jakoś źle potraktowani.

 • whoviaan lubi Komentarz

  Jedyna której waro posłuchać na dekoracjach, pomoeczowych wywiadach.elokwentna, zabawna i sympatyczna mistrzyni. Reszta starała się tylko grać swój best

 • whoviaan lubi Komentarz

  Wzór godny naśladowania. Będzie mi jej brakować... Jej przepięknego, naturalnego bekhendu, jej osobowości, jej wywiadów pomeczowych, jej poczucia humoru. Powodzenia Linka!

 • whoviaan lubi Komentarz

  Świetny mecz Polaków! Mika może być zawodnikiem na lata, byle by go teraz nie zmarnować. Mariusz, dziękujemy Ci za ten turniej!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

pablo80

Niech w Wielkanoc,
Wejdzie w nas wielka moc
Miłości, przebaczenia, chęci pomocy,
Czystości i braku zobojętnienia na ludzką krzywdę
Wesołości i spokoju ducha
Pamiętajmy, że w sporcie zwycięstwo
Jest tylko dodatkiem do emocji,
A twój „wróg” jest twoim bratem
I że lepiej pomóc i przegrać
Niż niesportowo przeszkodzić i wygrać.
Tych jajeczek, kiełbaski, szyneczki
I co tam jeszcze z koszyczka nam
Na stół wjedzie, niech cały rok nie braknie,
A na drugi dzień trochę wody
By oczyścić złe myśli, życzą
Pablo80 wraz z Madzią :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 18 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.