ckm12bz - lubi

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Bartek upokorzył Janowskiego

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Jasiek koldi ma chyba sam wiecej medali niz cały start od istnienia

 • ckm12bz lubi Komentarz

  ...skąd oni biorą takich Olkowiczów...?

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Mimo niechęci do Nickiego to trzeba przyznać, że jedzie bardzo dobry sezon i robi nadal super wyniki. Nie spodziewałem się tego po nim, że będzie aż tak dobrze.

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Wiecznie ujadanie ... wrzeszczycie, że ma być impreza w duchu sportowym, że nie wykluczać zawodników za ruszanie się na starcie, że I łuk powtarzać zawsze w pełnej obsadzie. To dlaczego teraz nie chcecie zrozumieć, że tor w Częstochowie zapewne do końca sezonu (po opadach, a jesień w Polsce jest deszczowa) będzie się rozwalał. Dajcie dojechać im ten sezon nawet gdzie indziej, ale w duchu sportu. Czy to wina zawodników??? żeby dawać po raz kolejny walkower?

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Dobra, dobra potraficie tylko w kółko pisać bzdury i ciągle na Włókniarz jak nie sędzia Lis, którego Włókniarz dostawał praktycznie co mecz, to jeszcze pisanie durnych artykułów. Jak macie zamiar tak pisać, to tak samo walkower powinien dostać Włókniarz w Gorzowie i tak samo mecz w Grudziądzu też kolejna szopka. Racja jest wpadka z torem, ale Włókniarz i jest lepszy od Zielonej Góry i Lublina i Wrocławia z każdym w dwumeczu wygrali i zasługują na play off niż jakieś goście, a "Wielka Staleczka" jak nie gość to ZZka za zdrowego zawodnika. Jak naprawiali rozdzielnie mieli doskonały terminarz kilka meczy u siebie gdzie mieli możliwość ciągłego trenowania i sztuczne pchanie ich do play off było już od samego początku, bo każdy pieprzył jak mieli 0 punktów i jeszcze raz napiszę Włókniarz wygrywa dwumecze i jest to najlepsza ekipa na wyjazdach... Można gdybać, ale gdyby tor był przygotowywany tak jak zawsze, czyli najlepszy tor do ścigania, to Włókniarz byłby na spokojnym 1 miejscu i to jest właśnie takie wasze "gdybanie" Wszystko jest już jasne i po co drążyć. Zostało jeszcze parę meczy i wszystko się okaże kto pojedzie dalej nie ma co drążyć, ale Wy macie z tego pieniążki za pisanie głupot byle napisać

 • ckm12bz lubi Komentarz

  no to znowu wszystko zorganizowane pod kombinatorów z wrocławia-najpierw chcieli zagranicznego juniora-nie wyszło,to zrobili sobie polskiego juniora z importu,załatwili drabikowi cały sezon bez zawieszenia,potem byli goście bo skład okazał się za słaby na postawione cele,teraz 2X przełożony mecz z grudziądzem-będą wiedzieć wcześniej gdzie są bo będzie już po domowym meczu z gorzowem,potem zobaczą jak pojechał motor i czy muszą załatwiać wygraną z grudziądzem,czy nie-bo wystarczą im pewne punkty z ROWem- cały wielki taktyczny plan wrocławia przy błogosławieństwie centrali-który inny klub ma takie możliwości??,a wystarczyłoby aby było nieco sprawiedliwiej-po sportowemu-najpierw jedzie w grudziądzu wrocław-wtorek,a później lublin-środa-bo tak wnika z ułożonej tabeli meczowej przed sezonem 2020-ale nawet takie oczywiste rozwiązanie jest nie do przyjęcia we wrocławiu i w centrali będącej pewnie agendą wrocławia-a przecież ci panowie powinni być tacy sami dla wszystkich klubów i stać na tzw.straży by nikt nie był pokrzywdzony-przecież chodzi w końcu o SPORT,a może tylko mi się tylko wydaje i sport nie jest głównym motywem,to w co my się w końcu bawimy -halo,halo- jest w tym jeszcze trochę SPORTU?,czy całkiem zdechł?

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Ja myślałem,że żużel jest czysty jak wrestling,a on jest ustawiony jak lotto...

 • ckm12bz lubi Komentarz

  @mrfreeze: stasiu jak zwykle kombinował z torem

 • ckm12bz lubi Komentarz

  kto odebral ten tor??

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Mesjanizm tudzież kompleks Boga najczęściej tak się kończy. Dla dobra częstochowskiego żużla miejmy nadzieję że Świącik wyciągnie z tego wnioski.

 • ckm12bz lubi Komentarz

  @MarekGorzów: piękny tekst to gównoburzy :) matematyka to jedno, a rzeczywistość to drugie. Bardziej bym się skupił na tym, czy Stal się utrzyma. Jak tak to naprawdę super, po tym co pokazywali na początku sezonu.

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Woźniak trącił Doyla i ten wpadł w Bartka. Powtórka w 4.

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Powodzenia Gorzów, powodzenia Lwy!

 • ckm12bz lubi Komentarz

  - W obecnej sytuacji i atmosferze w zespole Włókniarza trudno liczyć na wygraną... niestety - Skład Gwiazd na Wielki Finał okazał się zlepkiem indywidualności patrzących tylko na kasę i czubek własnego nosa ! - KOLOS SIĘ PRZEWRÓCIŁ , BO JEDNA Z NÓG ( doyle ) OKAZAŁA SIĘ BYĆ Z GLINY... Przykro pisać ale taka prawda ! - Życzę tylko sportowej walki w zdrowiu i bez kontuzji w obu zespołach...

 • ckm12bz lubi Komentarz

  Ok nara, my jutro w Lesznie robimy 35 a teraz wracam na Woodstock bo Acid Drinkers zaraz będzie startować Pozdro

 • ckm12bz lubi Komentarz

  gratulacje dla CKM i dla Rybnika za dobry mecz.

 • ckm12bz lubi Komentarz

  włokniarz wymieniajac Zagara na Doylea osłabil sie :D Dole si emeczy i jest wolny a zagar w tym sezonie w formie :D

 • ckm12bz lubi Komentarz

  ROW ... yno ROW