• Dariusz Niemiec lubi Komentarz

Lapeta gwiazda :D |::D:D:D:

• Dariusz Niemiec lubi Wszystkiemu winni są sędziowie, Szenk cały mecz chodził za Florensem[..]

Czy mam rozumieć, że namawiaie do brudnej gry i chamskich fauli ? To piszcie o kopanej tam łamanie nóg jest na porządku codziennym.
    Ani słowa o sędziach. Trenerowi nie wypada krytykować sędziów, ale kto wam zabrania ocen i analiz pracy sędziów?
    Nie pamiętam artykułu by oceniano sędziów, a poziom jest coraz gorszy tragiczny, Gra przyspieszyła , a sędziowie zwolnili.

Misiek Taylor boi się zawodników z charakterem... Szubi momentalnie przejął by rolę generała w reprezentacji i to on by rysował akcje :) a na poważnie, Krzysiu z bezjajecznym Koszarek świetnie by się uzupełniali. Kadrę w obecne chwili mógłby poprowadzić Kamyk z Frasunem i do tego Szczotka od przygotowania fizycznego. Mogłoby coś tego być, bo z ciepłym Majkiem nic poza awansem nie osiągniemy...

Boli mnie ta porażka niesamowicie, ale Asseco mi strasznie zaimponowało. Fajną, zgraną i waleczną tam macie ekipę z młodym zdolnym trenerem. Nie wiem co tam się stało w szatni, bo na rozgrzewce przed drugą częścią meczu zawodnicy z Gdyni pojawili się chyba na 4 minuty przed wznowieniem gry, ale musiały paść ostre słowa. Abstrahując od tego, że wygraliście po wyraźnym wałku sędziowskim, gdzie Szubarga dostał 3 osobiste w kluczowej sytuacji gdzie nawet nie próbował oddać rzutu to zaprezentowaliście się super. Bez podstawowego środkowego co od początku chciał wykorzystać trener Baran. Wszystko było grane pod kosz gdzie Dłuski i Hajrić niesamowicie męczyli tego młodego centra. Filip Put-rewelacja, pamiętam go jeszcze z pierwszej ligi z Pruszkowa, spory potencjał, a o "Panu koszykarzu" Szubardze nie trzeba wiele pisać- stary wyga, cwaniak, lider.

Asseco i te końcówki... Niesamowicie charakterni gracze.

warto też dodać, że z tych 75 przewinień 44 na swoim koncie zanotowało Asseco, z czego MKS miał 68 rzutów wolnych z których wykorzystał tylko 49... fakt faktem, że apteka była gwizdana, ale wypisywanie, że to przez sędziów się przegrało lekko zabawnie brzmi... może wystarczyło trafić te 2 rzuty wolne z 19tu pudeł... więcej do zarzucenia w tym meczu sędziom mogliby mieć niestety miejscowi... Trener Anzulović różne cuda ostatnio opowiada, jak niedawno o tym jak silna jest plk w Europie i jakim świetnym przepisem jest ten o 2 Pl-pasach...

Ta, im pomogli. Jasne. A zza powieki mi niemiecki czołg wyjeżdża. Człowieku, to wy oddaliście ponad 60 wolnych, a to że ich nie trafialiście, to pretensje miej do swoich grajków co frajersko przegrali mecz ;)

Mało brakowało a zawodników by brakło :D

Brawo Asseco! Brawo Filip, brawo Marcel!

No Gdynia toście się przełamali... nawet widziałem 0.00 i 87:89 na plk. Graty za walkę do końca.

nie wierzę ostatnią minutę rozegrał Szubarga i 4 ogórków średnia wieku 20 lat, którzy pewnie byliby średniakami w średnim klubie I ligi i jeszcze 2 nie mogło zrobić 5 faulu bo już dalej nie było kogo zmieniać i to wygrali. Gdynia szacun! i nie hajtować mnie za ogórki bo to przenośnia :)

• Dariusz Niemiec otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

• Dariusz Niemiec otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

Gdynia zaczyna być bardzo mocna. Po fatalnym początku ładnie się przebudzili. Coś czuję, że w przeddzień wigilii doznamy 1 porażki. A zielonka, cóż po raz kolejny na farcie, nie zasłużyli dziś na te 2 oczka.

• Dariusz Niemiec napisał/a komentarz do Stelmet wygrał przegrany mecz! Koszarek bohaterem

Brawo Asseco i szacun dla Stelmetu.
    Prowadzenie Asseco przez 37,5 minut i niestety zabrakło tych 15 sekund do pełni szczęścia ;)

to skandal.Sędziowie wypaczyli całe spotkanie.
    Anwil rzucał 42 wolne !!!!
    tak jest jak sędziowie obstawiają mecze i potem musi być taki wynik by wygrali w totalizatorze !!!

Gratulacje dla Gdyni a na tę chwilę jesteśmy po prostu słabym zespołem...choć ambicji Chłopakom nie można odmówić..

Jestem pod wrażeniem podejścia Asseco !! Na duży plus oczywiście :) oby tak dalej :) młodzi to przyszłość dla lepszego poziomu ligi :) Brawo Asseco :)

Gratulacje ze Słupska!!!

• Dariusz Niemiec został fanem Filip Matczak

Jak by to powiedzieć... pierwsza połowa to katastrofa... w drugiej trochę chłopaki się obudzili... ale widzę, że taktyką Krysiewicza to grać s5 przez 40min !!! Zero reakcji trenera podczas kryzysu w grze !! Zero rotacji !!! Asseco cały mecz niesamowicie rotowało i grało całą ławką i to na wielki plus !! Parker w ciężkim momencie wziął grę na siebie i wydaje mi się że bardzo dobrze... po tym wydaje mi się, że cały zespół uwierzył w siebie i się obudzili ale to zdecydowanie za późno... Wielki plus za walkę do końca !! Olbrzymi minus w dzisiejszym meczu dla trenera Krysiewicza który dziś pokazał swój "kunszt trenerski" Eh !! Mecz spokojnie do wygrania ale to jest sport :) Asseco jako zespół niesamowicie mi się podoba ze względu na grę młodych, przyszłościowych zawodników którzy pokazują że warto na nich stawiać !! Brawo Asseco !! Dajecie przykład każdemu !!

• Dariusz Niemiec został fanem Przemysław Żołnierewicz

• Dariusz Niemiec został fanem tagów: Anthony Hickey, Tane Spasev

Brawo dla Asseco za cały sezon ! Ten zespół za kilka lat bedzie w czołówce.Młodzi waleczni zawodnicy to się może podobać:)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.