Ronald - lubi

 • Ronald lubi Komentarz

  Hmm ciekawe - w całym artykule nie ma ani słowa o lidze zawodowej, jest tylko podana informacja o proteście klubów w kwestii: "domagają się udziału w rozmowach i negocjacjach z telewizją oraz partnerami marketingowymi. Chcą też większej partycypacji w zyskach. " Ani słowa o lidze zawodowej. Prezes Vive wypowiedział się jednoznacznie na temat ligi zawodowej i z obecnie dostępnych informacji wynika, że zdania nie zmienił - tak że wszystkie aluzje co do tego tematu są zwykłymi pomówieniami i oszczerstwami. Co do tego protestu to cóż w mojej opinii to jest tylko takie zaznaczanie swojej obecności i udawanie że się coś robi. Wszystkie sprawy związane z transmisjami są w regulaminie który każdy klub podpisał czyli się z nim zgodził. Wielokrotnie pisałem, że jest to do kitu, że za mało jest transmisji, że powinny być np. w telewizjach lokalnych kręcone np. przez telewizje klubowe - niekoniecznie na żywo - zwiększyłoby to popularność ligi wśród lokalnych sponsorów.

 • Ronald lubi Komentarz

  A mamy pytanko co się dzieje z Sylwią M? Coś wiadomo o jej zdrowiu? Liga już dawno nie była tak wyrównana :) Elbląg robi swoje i graty dla niego a Koszalin? Hmm ma najlepszego w Polsce drugiego trenera Ale chyba tam jest aż za bardzo widoczny niesmak obydwojga trenerów do siebie na wzajem. Pan Edward czeka cierpliwie na swoją chwilę gdy zarząd przyzna się do błędu:)

 • Ronald lubi Komentarz

  Dawid i Mr Barwinek nie ośmieszajcie się....panowie wojdyr z kaszubskim zawsze gwizdali pod was więc wstyd po tylu latach wylewać na nich żale. Przypomnieć jednemu i drugiemu mecz z nami gdzie faulowała Pałgan a Załęczna dostała dwójkę i tv to nagrała? odrobinę mniej hipokryzji moi Panowie :P a co do Piotrcovii bardzo mnie cieszy praca Miśka Pastuszko i jak się rozwijają Szymańka, Leszczu vel Marszałek, Anjela, Malwina :) co będą klękać [przed Koszalinem, skoro Historia stoi za nimi :) z handballowym pozdrowieniem

 • Ronald lubi Komentarz

  Dajcie spokuj z tymi napinami, postarajmy sie wspolnie zrobic z tego forum , stronke o normalnych i merytorycznych komentarzach

 • Ronald lubi Komentarz

  Pewnie masz rację, że można byłoby to uregulować przepisami. Ale z drugiej strony p. Kmiecik powinien mieć pretensje przede wszystkim do siebie (jeśli chciał tych graczy u siebie zostawić) albo dać spokój i nie robić afery.
  Sport na wysokim poziomie to też pieniądze i takie właśnie zagrywki. Można było się przed tym zabezpieczyć. Teraz na płacz jest za późno, a zrzucanie winy na Witaszka jest moim zdaniem nieuczciwe, bo trzeba było zacząć od siebie.
  Co do absurdu PO to już kompletnie się nie zgodzę. To jest tylko i wyłącznie kwestia profesjonalizmu graczy, czy dadzą z siebie wszystko do końca. Szukanie głębiej to już trochę wietrzenie spisków.
  Inna sprawa, że z takich historii powinna płynąć dla klubów nauka - może warto byłoby się zastanowić nad formułowaniem kontraktów w ten sposób, by "nielojalność" w okresie obowiązywania kontraktów sporo zawodnika kosztowała. Budżety idą już w miliony złotych, to i na dobrego prawnika powinno się znaleźć.
  No i ostatnia rzecz - warto byłoby zacząć szukać problemów u siebie w Zabrzu. Kubeł, Orzech i Pączek nie odchodzą do PSG na milionowe kontrakty, tylko do klubu na porównywalnym poziomie sportowym i organizacyjnym. Nie idą tak jako gwiazdy, bo raczej wszyscy będą zmiennikami lepszych od siebie. Nie idą do klubu (z całym szacunkiem) ze wspaniałą historią i infrastrukturą. I idą do bardzo kontrowersyjnego prezesa, o którym mogliby pewnie posłuchać od Zydronia, Lasonia czy Motyczyńskiego. A jednak coś skłoniło ich do ucieczki z Zabrza...

 • Ronald lubi Komentarz

  Kozak strzelił sobie w kolano zmieniając Milicicia. Niech mu kibice zgotują piekło bo ten sezon mógł być dla tego wielki a tu już ćwierćfinał i koniec marzeń. I na co wpompowywać kasę. Anwil wydawał dużo mniej, do play-off się nie dostał ale co mają powiedzieć w Koszalinie? Z dużej chmury mały deszcz.

 • Ronald lubi Komentarz

  Gra się tak jak przeciwnik pozwala... a START nie pozwolił. Tyle w temacie.

 • Ronald lubi Komentarz

  za co ma przepraszam szanować? była oddana klubowi jak mało kto a została wyrzucona jak byle kto.
  Twoja krótkowzroczność mnie poraża. Izka odeszła od nas do Montexu via niemiecki bankrut i najgłośniej świętowała na naszej hali mistrza. A może Kalska nie powinna się cieszyć po golach dla Was w meczu z Gdynią, bo w końcu grała tam tyle lat

 • Ronald lubi Komentarz

  Wielbuond - jak dobrze pójdzie, to będziecie obrażani za ten mecz tylko przez 2 sezony, tak jak Szczecin za jakiś mecz z Elblągiem i Selgrosem. Po co to robiliście w ogóle? Przecież nagrywali to :P
  Montana Żarty żartami, nas też parę razy "przekręcili", lub nieświadomie skrzywdzili, ale na pewne rzeczy się nie ma wpływu. Myślę, że gdyby ten wczorajszy mecz był tak mocno przekręcony, to nie byłoby tylu kar, karnych. Po prostu nie sprostali w końcówce, kiedy emocji było za wiele. Zawodniczki też czasami sobie nie radzą.

 • Ronald lubi Komentarz

  Hooli>>>Zgodzę się mieliśmy wiele strat,mieliśmy awans na wyciągnięcie ręki (potrzebna była bramka)Nikt nie spodziewał się tego że panowie z Tczewa pozwolą Zagłębiu grać prawie do końca... Ręce w górze trzymali ponad 2min...Tak na prawdę nie mieliśmy nawet szansy na tą upragnioną bramkę...Na koniec gratuluję Zagłębiu...Dziewczyny Zagłębia nic nie są winne to nie jest Ich wina że mamy takich sędziów jakich mamy...

 • Ronald lubi Komentarz

  Los jednak bywa przewrotny.Pamiętny mecz w Koszalinie z miedziowymi,gdzie"ulubiona para kibiców koszalińskich K i W"zrobiła co mogła, aby ci byli uszczęśliwieni.Nie było też problemu w ostatnim meczu z Pogonią inni już panowie podyktowali tylko 17 karnych, ale gdyby było to za mało podyktowaliby 30.Nie widziałem waszego meczu, ale znam popisy aktorskie Pani Kobyłeckiej i wymuszanie karnych na kole Matuszczyk, notabene w ogóle nie sprawdziła się w kadrze.Dlaczego ?
  Międzynarodowi sędziowie nie nabierają się na tego typu zagrywki.Mimo wszystko szacunek dla tego zespołu( okrojony skład ) za wolę walki i serce pozostawiane na parkiecie od pierwszej do ostatniej minuty.Do kibiców Energi głowa do góry i przestańcie już lamentować.Live is brutal.

 • Ronald lubi Komentarz

  Widzów: 2400 to ciekawe :) wiadomo, że w Koszalinie jest zawsze duża frekwencja i tego gratuluję, ale przesadzone liczby po raz kolejny pokazują, że Koszalin liczy wszystkie rozdane wejściówki do szkół, mimo, że ponad połowa osób nie dotarła na halę.

 • Ronald lubi Komentarz

  A miało być tak pięknie! Pani Duran, tj. zawodniczka z nr 98 (w poprzednim sezonie z nr 41) nie zakotwiczyła zbyt długo w Szczecinie, no cóż teraz dla Pogoni może być już tylko lepiej. Hooli gdzie jesteś napinaczu, co z ''miłością'' zawodniczki do barw Pogoni - przecież wszyscy jesteście jedną rodziną? buaha, ha, ha...jaki klub taka zawodniczka pisali tak kibice z Koszalina (tak, tak z Koszalina, a nie z Lublina)-głowa do góry popatrz na Lublin i Gdynię gdzie są teraz bez Duran w składzie

 • Ronald lubi Komentarz

  I to jest przyklad kogos kogo nie powinno tu byc. Kogos kto jakby pomysłal to by ....UMARŁ.TYLKO IGNOROWAC TAKIEGO.POZDRO DLA LUDZI ...MAJĄCYCH ROZUM....

 • Ronald lubi Komentarz

  Leczysz kompleksy Aspirynofaktosportofenem hehe .
  Zluzuj co ty osiągnąłeś w życiu?Kto ciebie prowadził i ew dokąd zaprowadził.Tacy jak ty niszczą nasz piękny kraj.Bo my go sami tworzymy ,nie patrz przez pryzmat narodowości.Niemcy i inne kolonialne nacje zawsze były mobilniejsze od nas w kradzieżach międzynarodowych ale zostaw to historykom-histerykom.
  Ja życzę tobie abyś w swojej dziedzinie wyszedł kiedyś z grupy i zdobył chociaż 8 miejsce na świecie.Życzę ci tego braciszku!!!

 • Ronald lubi Komentarz

  Chlopie daj sobie spokoj z komentarzami bo żenujący jesteś. ...widzy ze masz takie pojęcie o pilce recznej co świnie o gwiazdach :) ale może w swoim przekonaniu to i znawca jesteś :):):)

 • Ronald lubi Komentarz

  Mowie o brazowym medalu i grze w 8 bardzo mlodym zespole tylko wybitnie uprzedzeni ludzie tego nie widza ale to Wasz problem

 • Ronald lubi Komentarz

  Krzysztofie Pawlaku Trener Kotwicki prowadzi z powodzeniem kwidzyński MTS wiesz?

 • Ronald lubi Komentarz

  to może teraz ja, bo widzę Parafianie, że dobrze bawicie się beze mnie :)
  1) gratulacje dla Montexu za Mistrzostwo, wygrała w sobotę drużyna lepsza.
  2) gratulacje dla Pani Trener Bożeny jak i Moich Dziewczyn za kolejny emocjonujący sezon.
  3) kurnik, nie kurnik...koło garba mi to lotto...kibicem jest się dla drużyny a nie dla miejsca rozgrywania meczu
  4) pod prowokacjami się nie podpisuję. każdy kto mnie zna, wie jakie mam poglądy na ubliżaniu komukolwiek, no może poza niektórymi parami sędziowskimi.

  Dziękuję za emocjonujący sezon 2013/2014

  Z Bogiem/Allahem/Buddą/Krishną - niepotrzebne skreślić

 • Ronald lubi Komentarz

  Jutro wojna Kielce kontra Kielce .Będzie się działo.