Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • xyz_ lubi Komentarz

  To nie ma znaczenia że Sparta i Stal mają po 2 gości bo w Ekstralidze można zakontraktować dowolną liczbę gości.

 • xyz_ został fanem Wostok Władywostok

 • xyz_ został fanem Betard Sparta Wrocław

 • xyz_ został fanem TAURON SEC

 • xyz_ został fanem Bauhaus-Ligan

 • xyz_ lubi Komentarz

  Tylko można też by zadać pytanie, dlaczego podatnik, często żyjący w niedostatku, ma płacić na sport zawodowy. Przecież pieniądze miast to z podatków jego mieszkańców.

 • xyz_ został fanem Brązowy Kask

 • xyz_ lubi Komentarz

  Zgadzam się z marcin1ja1. Czugunow może być co najwyżej katem dla Michała Curzytka. Ten drugi potrafi jeździć ale na pewno nie potrafi się ścigać. Dużo nauki jeszcze przed nim...

 • xyz_ lubi Komentarz

  "Moim zdaniem rok 2020 będzie próbą przetrwania dla wszystkich. Kluby, zawodnicy, tunery i wszyscy inni zaangażowani musimy przetrwać ten sezon i zobaczyć co czas przyniesie. Będę szczęśliwy, jeśli wszyscy zakończymy rok 2020 w dobrej formie bez obrażeń i bez wirusa, a w przyszłym zaczniemy wszystko od nowa." Bardzo odważna teza. Ja mam obawy że w 2021 z kasą będzie jeszcze gorzej niż w 2020

 • xyz_ lubi Komentarz

  Wszyscy czekamy teraz na sezon, ale jak się już skończy to będziemy chyba palić znicz za zniczem przed stadionami. Obawiam się, że będziemy mieli kilku bankrutów i powrót do 2 lig żużlowych. Ciężkie lata przed nami. Przewidywana druga fala pandemii już całkiem może położyć gospodarkę i żużel.

 • xyz_ lubi Komentarz

  Żaden z Pawlickich jeszcze nie podpisał porozumienia i jakoś mnie to nie dziwi. Z nimi od zawsze są problemy, odkąd tylko zdobyli licencje. Zamiast zbierać szlify w Ekstralidze woleli nawet spitolić na rok do 2 ligi. A ile razy potem nie mogli się dogadać w Lesznie? Ktoś powie że to biznes, że to ich praca. OK - jestem w stanie to zrozumieć, ale jak potem ktoś skacze po płotach do kibiców, pieprzy hasła że to jego klub, że go kocha itd. itp a potem najdłużej nie może się porozumieć, to znaczy że chyba nie do końca jest tak jak mówi.

 • xyz_ lubi Komentarz

  Skoro IMŚ udziela wywiadu Ostafie to ten drugi chyba nie jest taki zły....

 • xyz_ lubi Komentarz

  Znowu wychodzi jak wielką patologią jest żużel i jakimi świętymi krowami są żużlowcy. Wszystko im wolno bo kibice i środowisko i tak staną w ich obronie. CHORE!!! Pawlicki w pełni zasłużył na bure za te treningi pod domem, tam było za dużo osób. Niech sobie popierdziela na rowerku stacjonarnym albo rąbie drewno na ranczu u ojca jak musi utrzymać formę. Rozumiem że Cegielski staje w obronie zawodników bo taka jego praca i za to mu płacą ale smutne jest to że tak wielu kibiców jest podobnego zdania! Ciekawe ilu z nich spotyka się teraz w kilkuosobowych grupach?

 • xyz_ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • xyz_ lubi Komentarz

  Zawistnych ludzi jednak nie brak. Panowie, którzy utrzymują kluby w 80% za swoją kasę są wyśmiewani przez nieudaczników, którzy nic nie osiągnęli a wszystko co mogą stracić to praca za 3 tyś

 • xyz_ lubi Komentarz

  To co mówi miasto trochę kłóci się z tym o czym prezes Leśniak opowiadał kilka miesięcy temu w wywiadzie w terazkrosno.pl. Dla przypomnienia "Jest zaprojektowana, trwają ostatnie ustalenia i do końca tego roku mają być podpisane wszelkie dokumenty na mocy których w 2020 roku ma ruszyć budowa trybuny i masztów oświetleniowych wokół toru i parku maszyn." Kto tu kłamie i dlaczego?

 • xyz_ lubi Komentarz

  Tor jest taki, a nie inny bo Jarkowi narzucają ten typ. On też robił tor za Czernickiego, który był wtedy najlepszym do ścigania na świecie.
  Ciekawostka: Kiedyś mój znajomy który stawia hale, potrzebował wyrównania drogi pod ciężarówki, zadzwonił do jarka i mówi, że gość mu z piachu ubił taka autostradę, że drogowcy z walcami by lepszej nie zrobili. Mówił, że mistrzostwo :)

 • xyz_ został fanem Rospiggarna Hallstavik

 • xyz_ lubi Komentarz

  Od 14 biegu począwszy rozpoczęło się bardzo dobre a chwilami fenomenalne ściganie. Wcześniej wiało nudą. Nie pamiętam zawodów gdzie wchodziło się w łuk tak szeroko. Wąskie wejścia karane były zaraz wielometrową stratą. Przez większość zawodów wszyscy jeździli cały bieg szerokim balonem. Rzadko spotykana sytuacja bo zwykle narzekamy, że nie chodzi szeroka, a w Adelajdzie chodziła dziś tylko szeroka, dopiero gdy się wyślizgała to linie jazdy się wyrównały i ciekawie można było też atakować środkiem toru i zawodnicy to wykorzystywali, m.in Pickering wyprzedzając Chrisa w półfinale. Narzekałem na przygotowanie toru ale widocznie organizatorzy z Gillman przygotowali nawierzchnię tak żeby w decydującej fazie było mega widowisko. Fajnie bo przed półfinałami trzech walczących o medal było równo, a jeden tuż za nimi.
  Mam nadzieję, że krośnianie oglądali tę rundę, bo Pickering był jej bohaterem. Akcję dnia zrobił w biegu 15 wyprzedzając Douglasa i chwilę później Chrisa w fantastyczny sposób (przypomniała mi się walka Pedersen - Zagar w Kopenhadze), na kresce Chris był pierwszy bo Pico przesadził z wysunięciem. Niemniej ten chłopak pokazał bardzo duże umiejętności, potencjałem przerasta o wiele np Mastersa, chciałby go zobaczyć w PLŻ, a później w SE. Drugą ozdobą dnia była walka Jacka z Maxem, wygrana przez Holdera. Jack był w tej rundzie piekielnie szybki, a poza tym jak na niego przynajmniej w biegu z Frickiem pojechał błyskotliwie. Totalną mizerię za to pojechał Masters, bardzo słabo także Brady. Chris tak sobie, Max dowiózł obronę tytułu spokojnie, całe zawody był w cieniu, dopiero półfinał mu wyszedł gdzie objechał dwóch. Jaimon ok, taśma zabrała mu 2 pewne punkty. Rohan wolny ale medal wygryzł. Zawodnicy od Douglasa w dół odstawali sprzętowo i również umiejętnościami, za bardzo się nie wypromowali bo rywalizowali z ligowcami. Może bracia Cook jakieś postępy zrobią. Żałuję, że więcej rund nie było w tv bo transmisja super, oraz nieobecności Doyla, Batcha, Morrisa i Grajczonka. Zawody długie, bo przerywane biegami juniorów na 250cc, które zresztą były niezłe. Komentarz Jasona Crumpa też na plus.

 • xyz_ lubi Komentarz

  Do tego Rolnicki, Pickering, zostawić Karpowa, Tarasienko o którym ostatnio pisał Ogonowski i można myśleć o awansie. Oby nam tylko Włókniarz dał juniorów

 • xyz_ lubi Komentarz

  Obiecanki cacanki a kibicom w Krośnie stara śpiewka... czytałem ten wywiad na terazkrosno z Leśniakiem. Normalnie jakbym czytał stare wywiady ze Steligą albo Zychem... te same teksty. Krosna nie stać na Ekstraligę, stawki poszły w górę, chcemy awansować ALE ... nabijanie kibica w butelkę. Kiedyś już pisałem że ten klub to KSM bis i zdania nie zmieniam. Jedyna różnica polega na tym że organizacyjnie wyglądają trochę lepiej i pijarowo robią ludziom wodę z mózgu. Wcześniej tego nie było. Wynik sportowy czyli to co najważniejsze póki co jest na tym samym poziomie i po tym wywiadzie wnioskuję że niewiele wskazuje na poprawę w najbliższym czasie. Szkoda! Chciałbym kiedyś zmienić opinię ale piłka jest po stronie klubu.

 • xyz_ lubi Komentarz

  Paradoksalnie to że Czałow odszedł do Opola okazało się dla nas wzmocnieniem. On jeździł w tym roku słabo i nawet w Rosji furory nie zrobił. Myślę że gdyby zdecydował się zostać w Krośnie to wtedy mogłoby braknąć kasy na Karpowa albo Porsinga a od żadnego z nich nie jeździłby lepiej.

 • xyz_ lubi Komentarz

  Kiedyś na niego gwizdałem, teraz go uwielbiam. Od lat jest gwarantem emocji. Silna osobowość i mentalność mistrza. Tacy ludzie są potrzebni w sporcie

 • xyz_ lubi Komentarz

  ta jak sie wygina lol

 • xyz_ lubi Komentarz

  Zdjęcie ma charakter poglądowy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.