Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł bliski zamknięcia składu. Zostało już tylko jedno wolne miejsce?

  Halo,halo!Saszka Łoktajew idzie w odstawkę?

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Potwierdził odejście z eWinner Apatora

  Jak nie załatwi ekstraligi najlepiej będzie miał w Orle.Tory prawie identyczne.

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Sponsorzy Orła Łódź mają dość po meczu ze Zdunek Wybrzeżem! Idą do sądu

  Colgate11!!!Co za bzdury wypisujesz?Ta jedenastka oznacza Twój wiek?Masz wiele lat życia przed sobą więc kiedyś zmądrzejesz.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Widzę, że komentarze krytyczne wobec pana Witolda Skrzydlewskiego to popierają na potęgę kibice GKM Grudziądz. Wiadomo, że dotyczy to ludzi z Waszego miasta związanego z Waszym Klubem. Ale czy można być takim hipokrytą. I tak za długo Klub podtrzymywany przez Urzędników Centrali się nie utrzyma.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Gratuluję Łodzianom za ten pierwszy ruch do doprowadzenia porządku w rozgrywkach żużlowych. W piłce nożnej jest VAR i jak sędzia podejmie złą decyzję to może później ją zmienić po oglądnięciu powtórki.
  W meczach żużlowych sędziowie też mają zapisy, powtórki itd. Sędzia nie był pewny jaką decyzję podjąć w trakcie biegu? To zanim zatwierdzi punkty, zanim wciśnie kolejny raz zielone światło na następny bieg, ogląda powtórkę i decyduje czy kogoś wyklucza z biegu czy nie (nawet jak biegu nie przerwał i zawodnik do mety dojechał). W tym roku sędziowie w różnych meczach pomagali klubom z Gdańska i Bydgoszczy. Jak sędziowie będą sędziowali zgodnie z regulaminem a nie sentymentem do klubu to żużel tylko zyska na wartości.
  Mimo że nie jestem kibice Łodzi to kibicuję aby sponsorzy z Łodzi wygrali sprawę doprowadzili do sprawiedliwości w sędziowaniu a sędzia aby dostał np. "czerwoną kartkę" (brak możliwości sędziowania w kolejnych zawodach) lub np pokrył finansowo za punkty każdego żużlowca z tego biegu w którym wypaczył wynik.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Jednego nie rozumiem. Sędziowie mają powtórki telewizyjne, a i tak podejmują złe decyzje. To w czym leży problem? Kiedyś sędziowie też się mylili, ale nie mieli po swojej stronie pomocy ze strony techniki i musieli bazować na tym co zobaczyli "na żywo". Teraz mogą sobie obejrzeć wyścig z kilku kamer i efekt jest podobny. Może należałoby inaczej szkolić sędziów w takim razie?

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Wynik po raz kolejny poszedł w świat,a sędzia ma na wszystkich wy.....e i tak mu nic nie zrobią ,ot cały obraz naszego żużla. Tylko żal kibiców którzy oglądają ten cyrk.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Szanowny redaktorze Mateuszu Makuch, a gdzie dociekliwość prawdziwego redaktora o pytanie do pana Demskiego, jakie będą konsekwencje do tak stronniczego sędziego. Tylko wy pchacie ten sam "wózek" przytrzymując by się tylko do końca nie "wywrócił".

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Cytując klasyka z piłkarskiego pokera : ten mecz należy powtórzyć !

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Jakie konsekwencje za swoje błędne decyzje poniósł sędzia? Bo jakie drużyna, to wiemy.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  I kto teraz odda punkty dla Orła ?

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Panie Leszku jakie zostały wyciągnięte konsekwencje wobec sędziego ?

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Czy zostaly wyciągniete konsekwencje dla sędziego tego meczu

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że sędzia działał na szkodę Klubu żużlowego w Łodzi i udziałowcy, zaznaczam nie Klub , winni dochodzić od sędziego odszkodowania. To by nauczyło polskich sędziów żużlowych od bezmyślnych decyzji.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  W prawie kazdym meczu Wybrzeża sa kontrowersje tylko jakims cudem zawsze decyzje korzystne dla gdanska.

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Kontrowersje sędziowskie po meczu Orzeł - Zdunek Wybrzeże. Jest komentarz Leszka Demskiego!

  To jest czwarty mecz w sezonie 2021 w którym pokrzywdzeni przez sędziów są zawodnicy Orła.Pan Skrzydlewski krytykuje bez pardonu tych nieudaczników i postanowili mścić się na klubie.Gdyby nie beznadziejna forma Unii Tarnów to zapewne spuścili by Orła do II ligi.Panie Skrzydlewski niech Pan dalej "jedzie" po tych durnych pseudo sędziach.Mogą Panu skoczyć.Hehehe.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Znowu świetne widowisko. Co tam wyprawiał Lyager w 13-tym biegu? To była beczka śmierci. Szkoda tylko, że A.Gała się przestraszył i zamknął gaz. Z 5:1 zrobiło się remisowo. Świetny debiut Wiktora Przyjemskiego. W 12-tym biegu szedł z Kościuchem łeb w łeb. Wielkie możliwości i jeszcze większe brawa. Dobry powrót do formy G.Zengoty choć w biegu tytanów już zabrakło pary. Fajny powrót A.Gały ale widać ,że jeszcze brakuje objeżdżenia. Obraz wyniku nie odzwierciedla jednak siły drużyny. Skandaliczny poziom sędziowania być może nawet wypaczył wynik meczu. Najpierw w biegu juniorskim Bartoch bezpardonowo staranował ścinając do krawężnika M.Dula. Potem w 5-tym Bellego trącił Zengotę, który wpadł na rozpędzonego Nowaka. Ewidentna wina Francuza. Kuśmierz pracował dzisiaj jednak po gospodarsku. W efekcie Polonia zyskała +4, a Orzeł stracił -4. Matematyka podpowiada, że mecz znowu skończyłby się wynikiem jak z Rybnikiem. Mieliśmy zatem kupę szczęścia, że Kuśmierz wykręcił dwa babole. Drużyna nadal jako całość nie odpaliła. Brak realnych szans na bonusy i co za tym idzie oddalający się PO. Niestety, jak ruszył Zengota to zawiódł totalnie Tarasienko. Na szczęście jeszcze sporo meczów i kto wie? Może tryby w końcu się zazębią i przyczepność też da się złapać? Pzdr!

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Jakie to szczęście mieć sędziego co mecz po swojej stronie. Chociaż Bryła musi jeszcze zmienić zdanie, ale załatwimy to. Oj zazdroszczą nam.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  @Rysio-z-Klanu: Kurtz wybije polonistom bonus z glowy.Niestety w kazdym meczu frajersko tracimy punkty na wysokim prowadzeniu

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Meczyk super, cios za cios ale Polonia miała więcej szczęścia dzięki panu sędziemu który 2 razy zabrał punkty drużynie Orła nie wykluczając zawodników Polonii.

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Ten mecz dobitnie pokazał że Kuśmierz to sędziowskie dno.

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Polonia - Orzeł. Wymiana ciosów w Bydgoszczy. Tercet dał ważną wygraną gospodarzom [RELACJA]

  Na rozegranych 5 meczów przez Orła,w 3 sędziowie odwalają numery bandyckie krzywdząc zawodników łódzkich niesprawiedliwymi wykluczeniami.Tak było w meczach z Krosnem,ROW-em i teraz z Polonią.Cytując klasyka:"cała Polska to widziała".Bonusy zabierają nam niedoszkoleni sędziowie a przynajmniej bardzo utrudniają ich zdobycie w rewanżach.Damy jednak radę i spokojnie utrzymamy się w I lidze.

 • widzewiak007 napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł - ROW. Niesamowite emocje do końca. Brady Kurtz bohaterem gospodarzy [RELACJA]

  Substyk nie nadaje się do sędziowania Ekstraligi i I ligi.Niech odpocznie parę tygodni od sędziowania.

 • widzewiak007 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hej,kibice ROW-u.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.