Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TK napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najwyższa pora wypieprzyć cały skostniały zarząd bo niepodniesiemy sie nawet za 50 lat

 • TK napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawozdawca obudź się

 • TK napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawozdawca się spóźnia

 • TK napisał/a komentarz do Niespodziewany powrót do reprezentacji. Szeroka kadra Polaków na prekwalifikacje MŚ 2019

  Czapki z głowy przed Sławkiem Szmalem,ale widać jakie mamy zaplecze na tej pozycji!!!!

 • TK napisał/a komentarz do "Popek" komentuje porażkę z Pudzianowskim. Nagle padło hasło Najman

  Kiedy ludzie przejrzą na oczy, czy my zawsze musimy być najgłupsi.

 • TK napisał/a komentarz do Stal - Gwardia. Mielczanie podarowali zwycięstwo. Fatalna druga połowa gospodarzy

  Szkoda zespołu, napewno stać ich na lepszą grę.Nowy zarząd klubu myśli że w superlidze to zespół poprowadzi każdy??? Trenerzy mieleccy, fajny duet tylko nie ten poziom rozgrywek. Ocknijcie się bo wnet to sami zawodnicy przestaną grać.!!!

 • TK napisał/a komentarz do Rio 2016. Wojciech Nowiński: Nie powinniśmy rozmawiać o zmianie trenera

  Na ministra jestem już za stary, ale uwierz mi że recepta jest prostsza niż sie wydaje.Jeżeli potrafiliśmy zniechęcić dzieci i młodzież do uprawiania sportu, to zróbmy wszystko żeby to zmienić.Nie bedzie to za dotknięciem różdżki,bo tak się tego nie da zrobić.Analiza całego sportu zrobiona rzetelnie i z odpowiedzialnością da obraz gdzie jesteśmy i dokąd prowadzi taka polityka wszystkich odpowiedzialnych za sport.Nie kadżmy sobie na wzajem i nie poklepujmy się po plecach za każdym razem gdy ktoś nagle znajdzie się na listach klasyfikacyjnych nie patrząc wstecz co dalej jest za plecami.Dam tylko kilka sugesti: jeżeli potrafimy miliony złotych wydawać na pseudo zawodowców to pamiętajmy że małe dzieci chetnie by sie napiły wody po treningu a przede wszystkim wykąpały by sie po zajęciach, bo te rodzynki co jeszcze chcą coś uprawiać są z reguły tego pozbawione.Choćbyś miał 20 stacji sporowych lub telewizję publiczną z jej misją powszechną to czy oglądałeś kiedy mistrzostwa Polski dzieci lub młodzieży w poszczególnych dyscyplinach i promocja ich dokonań już od początku kariery.Gdzie nie pstryknierz to wszędzie wszedobylskie walenie po mordzie za duże pieniądze i show z promowania tego niby sportu.Przeanalizuj obciążenie wykorzystania sal i hal sportowych i zaraz będziesz miał odpowiedż kto i w jakich godzinach na nich urzęduje.Przeanalizuj jak samorządy wydają wprawdzie skromne środki ale na co one są wydawane. Lista jest zbyt długa i błędów można wyliczać bez końca, ale nie w tej wyliczance jest problem tylko w nas samych że my wcale nie chcemy nic zmieniać,tak jest wszystkim co z tego żyją dobrze a kultura sportowa narodu jest taka a nie inna.Zastanawiał się ktoś dlaczego jesteśmy mistrzami świata w kibicowaniu,a dzieci i młodzież stroni od wf.Refleksja musi się zacząć od dołu a góra będzie sama zmuszona się zmienić, a nie to odejść i nie krzywdzić tych co wylewają pot na treningach.

 • TK napisał/a komentarz do Rio 2016. Wojciech Nowiński: Nie powinniśmy rozmawiać o zmianie trenera

  Witam, zastanawiam się kiedy polski sport cały!!!otrząśnie się z letargu. Czy drobne sukcesy w poszczególnych dyscyplinach dalej będą zaciemniać prawdę o naszym sporcie i naszych sukcesach. Jesteśmy czterdziesto milionowym narodem a sukcesy odnosimy że pożal się Boże.Dalej będziemy rozcząsać czy Ci zawiedli czy Tamci. A prawda jest żenująca. Otwórzcie oczy i spójrzcie na sukcesy sportowe Polskimi oczami a nie tylko oczami kibica Vive,Wisły, czy jakiego kolwiek zespołu klubowego. Potrzeba zimnego spojrzenia na sukcesy czy porażki sportowe w naszym społeczeństwie powinna być na porządku dziennym. Popatrzmy na tych co odnoszą sukcsy od lat i nie tylko w piłce ręcznej. Robią nam syfon w polityce bo na tym żeruje armia nierobów, robią nam syfon z sukcesów sportowych i rozliczania niby wyników bo tam też od lat siedzi armia nierobów i tylko się modli żeby ktoś osiągnął jakiś sukcesik to oni dalej zachowają stołki. Nie bujmy się popatrzeć otwartymi oczami na miernotę polskiego sportu.Sukces Vive i Wisły w lidze mistrzów to tylko ściema dla rzetelnego spojrzenia na wartość polskiej piłki recznej, liga polska jest tego dowodem.Wybudowaliśmy wiele obiektów sportowych,hale,orliki stadiony, ale czy ktoś zrobił rzetelne rozliczenie jak to się przyczyniło do rozwju sportu powszechnego (szkolnego, juniorskiego, młodzieżowego) do niby naszych sukcesów na arenie międzynarodowej. Okłamujmy się dalej, za cztery lata zróbmy wszystko żeby zdobyć 12 medali bo wtedy będzie to "sukces" i olbrzymi postep jak na taki kraj jaki jest POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • TK otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • TK otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • TK napisał/a komentarz do Piwo lało się strumieniami, Szmal prężył się jak Hulk! Radość w szatni piłkarzy z Kielc

  Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
  Szkoda tylko że wszystkie stacje sportowe dostępne dla przeciętnego śmiertelnika nie kwapiły się do pokazania takiego wydarzenia. Gdyby to była piłka nożna to transmisja leciałaby na conajmniej pięciu kanałach. Szkoda piłkarzy Vive, jeszcze raz okazuje się że są lepsi i gorsi. Tak się nie godzi do wkładu sportowego piłki ręcznej dla kibiców polski i rozwoju tej dyscypliny. Gdzie bbył związek ZPRP???

 • TK napisał/a komentarz do Śląsk Wrocław w końcu ze zwycięstwem, PGE Stal Mielec już ostatnia

  Przykro patrzeć na to co się dzieje w Mielcu, ale dla osób bardziej dociekliwych sytuacja ta wcale nie jest zaskoczeniem. Kiedy Mielec pojawił się na mapach sportowych zawsze wszyscy robili cuda żeby zdołować nasze drużyny, i to obojetnie w jakiej dyscyplinie. Tylko determinacja i praca ludzi zaangażowanych w klubie dawała powody do zadowolenia i satysfakcji. Jest rzeczą normalną że w nowej rzeczywistości trzeba było obrać inną drogę żeby utrzymać się na mapie sportwej. Niestety w Mielcu o tym zapomniano albo nie chciano uwierzyć że nie ma już takiego sponsora jak WSK, a ludzie którzy zajmowali się pracą sekcji sportowych niejednokrotnie swoje ambicje przekładali nad rzeczywistość. Zawaliła się każda ligowa sekcja:piłka nożna, siatkówka a teraz ręczna. O ile nożna i siatkówka bardzo szybko sie zorietowała że tylko praca z młodzieżą plus jakieś doswiadczenie z zewnątrz może powoli odbudować ich sekcje tak w ręcznej niestety regres jest od wielu lat.Szkolenie młodzieży w tej dyscyplinie na zasadzie pierwszeństwa na podkarpaciu , a nie na szukaniu młodych talentów perspektywicznych do grania w pierwszym zespole doprowadził do tego że zawodnicy przyjezdni niestety nie widząc perspektyw finansowych opuszczają Mielec. Brakuje własnego zaplecza i niestety przyjdzie chyba przełknąć gorzką pigułke. Mam nadzieję że ktoś wreście się otrząśnie w Mielcu, bo bez współpracy samorządu, dyrektorów szkół, polityki szkoleniowej na wysokim poziomie granie w ekstraklasach ligowych będzie dla Mielca tylko Łabędzim śpiewem a tego my kibice nie chcielibyśmy na pewno!!!!

 • TK lubi Komentarz

  No niestety takie czasy nastały w Mielcu. Smutne ale prawdziwe. W tym sezonie miało już nie być ubytków kadrowych, a widać że karuzela dopiero się rozkręci. Dziwne słowa kierownika drużyny zacytował w sobotę redaktor Radia Rzeszów: (coś w stylu) "Nie pytaj kto odejdzie, a kto jeszcze niedługo do nas przyjdzie".

 • TK lubi Komentarz

  Po śmierci prezesa Weryńskiego cała reszta zbieraniny nie mogła sie nachapać.. i tak to cud że ten klub tak długo funkcjonuje na tym poziomie. Szkoda tylko że miasto daje pieniądze takim ludziom..

 • TK został fanem Ryszard Skutnik

 • TK napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Brawo Trenerze-gratulacje dla zespołu!!!

 • TK napisał/a komentarz do Nadchodzi przełom? Powstanie program rozwoju piłki ręcznej

  Bla,bla,bla-jak tylko trochę sukcesu to budowa zamków z piasku.Pan minister powinien jeszcze wytypować szkoły. Przyglądnijcie się strukturze okręgowych związków i co tam się dzieje. System SZS też budzi wiele zastrzeżeń nie mówiąc o kuratorach,dyrektorach szkół a na końcu samych nauczycielach.Hale sportowe aż dudnią od kopaczy i trudno znaleźć czas na inne dyscypliny.Wodę każdy lubi lać, a myślę że PO będzie mieć teraz największego lej wodę-"Pan Jana Tomaszewskiego"to wszystko popłynie jak należy!!!!!!!!!!!!Oby piłka ręczna nie popłynęła razem z tym programem.

 • TK

  @Bartłomiej Tomczak

 • TK

  @Sebastian Suchowicz

 • TK

  @Patryk Kuchczyński

 • TK

  @Robert Orzechowski

 • TK otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Miesiąca

 • TK

  @Krzysztof Lipka

 • TK

  @Lech Kryński

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.