Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marco Polo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: "Święta Wojna" dla PGE VIVE Kielce!

  Nie znam problemów Wisły , ale nawet ilość komentarzy pomeczowych dziwnie mała. To także ma swoją wymowę.

 • Marco Polo lubi Komentarz

  "Płock - miasto królów"


  @Krzywousty a powiedz nam jeszcze, którzy to "króle" sobie tak Płock umiłowali, że aż po wsze czasy "miastem króli" je uczynili? :)

 • Marco Polo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: "Święta Wojna" dla PGE VIVE Kielce!

  Kilka miesięcy nie oglądałem żadnego meczu piłki ręcznej na żywo, dlatego cieszyłem się że akurat wracam na ligowy klasyk, świętą wojnę lub po prostu spotkanie ,które mi zapadnie na kilka miesięcy w pamięci. Liczyłem na emocje boiskowe, oraz te na trybunach ,które w pośredni sposób wpływają na atmosferę meczu i klimat panujący w hali, gdy grają ekipy eksportowe z Kielc i Płocka. Sam mecz trudno komentować bo wygrała drużyna trochę lepsza. Natomiast totalna porażka Płocka miała miejsce na trybunach. Pogoda do jazdy bardzo dobra, pora rozgrywanego meczu idealna i rozsądna odległość między miastami powinna sprawić ,że fanów z Płocka powinno być więcej na tym meczu. Trochę racji mieli spiewający fani Vive w kierunku płockich zawodników ,,dla kogo wy gracie jak kibiców nie macie.,,
  Po tym co widziałem dzisiaj , to w mojej ocenie był to zwykły ligowy mecz.

 • Marco Polo lubi Komentarz

  A może Portugalczycy wysłali ofertę do Wisły........Kraków? W przeszłości zdarzały się już takie pomyłki :)


  "Cadenas entrenará al Wisla de Cracovia"
  "Ljubušak Ivan Milas tri godine u Wisli Krakow"

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Sporting chce Gilberto Duarte i Tiago Rochę. Oferty Orlen Wiśle jednak nie złożył

  Nie masz sumienia.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Bertus Servaas nie jest już prezesem Vive Tauronu Kielce

  Bardzo dobrze dla Płocka, że przychodzi nowy zawodnik na wakującą pozycję.
  Może trochę mniej znane nazwisko , ale to zawsze uzupełnienie i wzmocnienie składu.
  Nawet jeśli ta decyzja personalnie będzie zła, to lepiej podjąć złą i żałować, niż żałować , że się w ogóle nie podjęło żadnej.

  Ostatnio Płock miał dobre transfery z Bałkanów, więc zakładam ,że ten też taki będzie.
  Zawodnik młody i jest duża szansa ,że wraz z wiekiem kariera będzie nabierać rozpędu

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Szymon Sićko podpisał kontrakt z Vive Tauronem Kielce

  Ludziom się wydaje ,że wszyscy młodzi zawodnicy, który trafią do Vive będą w przyszłości zawodnikami klasy Karabatica.
  Niestety, ale w przyrodzie takich cudów nie ma i w Kielcach też.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Szymon Sićko zagra w Bundeslidze

  Skoro go Niemcy widzą w swoim składzie, to chyba liczą na to , że ten zawodnik będzie dla nich wzmocnieniem w walce o te cenne punkty.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Szymon Sićko zagra w Bundeslidze

  Nie sądzę, aby Płock nie robił podchodów pod Sićkę... Liczy się skuteczność w działaniu bieżącym i myślenie o tym co będzie jutro. Krótko mówiąc , mam wizję , mam plan , mam cel.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Szymon Sićko zagra w Bundeslidze

  Transfer młodego perspektywicznego zawodnika, z jednoczesnym wypożyczeniem do innej ligi lub klubu, to także sposób na wyeliminowanie rodzimej konkurencji z walki o takiego gracza. W tej opcji, obecna jakość gry Vive nie spada , a w perspektywie jest dobrze rokujące zaplecze.
  Jak talent odpali to wróci do Kielc. Jak nie to będzie ktoś lepszy.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Dobry początek, smutny koniec. Polacy rozbici przez Norwegię

  Pierwszy raz wklejam komentarz innej osoby.

  Akurat autor i treść mi utkwiła w głowie.

  Petrochemia napisał po meczu z Białorusią.

  ,,Dość kadry kieleckiej, czas na zmiany. Potrzebny człowiek kompetentny, który będzie mógł się oddać w całości pracy w kadrze i nie będzie kombinował żeby się go zawodnicy przypadkiem w kadrze nie zmęczyli za bardzo. Dość koalicji Związek-Kielce''

  Można dzisiaj powiedzieć ,że obecnie zawodnicy z Kielc, całkowicie są poza kadrą, zgodnie z Twoim życzeniem. Więc aspekt patriotyzmu w tym komentarzu to następny kij, którym można rzucić w Kielce.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Dobry początek, smutny koniec. Polacy rozbici przez Norwegię

  Czy to wina naszych zawodników, że przegrywają z lepszymi zawodnikami z zagranicy. To nie ich wina, grają tak jak umieją, czyli na miarę swoich obecnych umiejętności. Trudno o konstruktywną odpowiedź, gdzie jest przyczyna takich dysproporcji umiejętności. Może problemem jest brak talentów, ale moim zdaniem nie tylko. Raczej poziom szkolenia szwankuje i żadne zmiany trenerów kadry nic nie pomogą, jeśli nie będzie kompetentnych ludzi potrafiących maksymalnie szlifować młode talenty . Za błędy i zaniedbania na wstępnych etapach nauki mało odpowiada. Ktoś powinien się zastanowić dlaczego np. młodzi gracze z Bałkanów umieją więcej niż ich rówieśnicy z Polski. Jeśli się pisze i czyta , że ma być to nowa kadra, budowana od nowa ,to może budowę nowej reprezentacji zacząć głębiej, a nie tylko od kosmetycznych zmian na szczycie.


 • Marco Polo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić w Vive Tauronie Kielce! To transferowy hit!

  Będzie miał dużą konkurencję w Barcelonie i faktycznie może rozważyć ofertę z Vive, jeśli taka będzie. Moim zdaniem klub będzie szukał gracza z krajów UE . Serbów raczej odpuści bo będzie Djukic ,Cupara i chyba taki limit jest jak dobrze pamiętam.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Oficjalnie: Luka Cindrić w Vive Tauronie Kielce! To transferowy hit!

  Transfer robi wrażenie i znakomicie komponuje się do wypowiedzi prezesa z ub. roku w temacie polityki kadrowej klubu, polegającej na generalnym odmłodzeniu składu w ciągu najbliższych 2-3 sezonów, nawet kosztem osiąganych bieżących wyników.
  Trwa przemyślana budowa drużyny, zdolnej do walki o najwyższe cele już w niedalekiej przyszłości. Moim zdaniem, nie tylko aspekt finansowy dla nowych zawodników ma znaczenie w przypadku transferów, ale i perspektywa walki o te najwyższe sportowe laury.
  Wielkie brawa nie tylko dla Bertusa , ale dla całego zarządu klubu.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Alex Dujszebajew: Wygraliśmy drużynowym sercem

  Babcia Talanta może mieć dobre informacje.
  That will be Croatian playmaker Luka Cindric from RK Vardar Skopje, which contract expiring in summer 2018. The fantastic 24-years old “back-up” for Domagoj Duvnjak in the national team, will continue in direction of his team-mate from Skopje, Alex Dujshebaev, the new Kielce’s member from the next season.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Dziewięciu wspaniałych. Oto laureaci gali PGNiG Superligi

  Dokładnie kolega to określił , ale też taki, mniej znaczący plebiscyt, może być zachętą do pracy , dla tych, którzy grają w naszej SL i są w cieniu gwiazd. Ktoś tych mniej znanych , zauważa, nagradza i widzi poczynione postępy .
  Nie o wartość rynkową w tej zabawie chodzi. Bo nie da się porównać wartości Aginagalde i Daćki. Ale dobrze ,że taki plebiscyt jest.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Dean Bombac w finale grał z kontuzją

  Tak maxiu, mieliśmy w majtkach dokładnie, to co ty masz w głowie..

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Vive - Wisła. Mistrzostwo Polski zostaje w Kielcach!

  Opadł kurz, opadły emocje, a medale zostały rozdane. Patrząc z perspektywy całego sezonu złoto dla Vive zasłużone. Dodatkowo udokumentowane w dwumeczu.
  Mam wrażenie, tak jak wiele innych osób , że ten finał nie stał na najwyższym poziomie. Obie drużyny zaliczyły regres formy w rundzie wiosennej. Moim zdaniem spadek formy bardziej dotknął drużynę Vive, stąd tak wyrównane mecze finałowe.
  Wisła jako zespół dobrze zaprezentowała się w Kielcach. Gorzej kadrowo wypadli jej kibice , których było bardzo mało (mniej więcej 30 osób) na najważniejszym meczu sezonu swojej drużyny. Słowa uznania dla tych co przyjechali aktywnie dopingować i ździerać gardła , a nie opuszki palców o klawiaturę. Nie bardzo też podobało mi się przywitanie/pożegnanie Wiśniewskiego przez część obecnych na hali. Jakby nie było, to był ostatni mecz w długiej karierze Adama W, nie tylko wiślaka , ale także reprezentanta Polski.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Szok! Kadra bez gwiazd! Znamy pierwsze powołania Piotra Przybeckiego

  Nawet część tu piszących sugerowała korzyści jakie to Vive osiągało z tytułu powołań do kadry swoich zawodników. Teraz nie ma graczy z Kielc w kadrze, a jest następna afera , że odmówili Przybeckiemu gry. Jachlewski po rezygnacji został zbluzgany . Jak postanowił powrócić znowu beszty. Co by nie zrobił to i tak źle. Jeszcze aspekt nasuwa mi się na myśl, to że może to być wyraz solidarności zawodników z trenerem TD. Wcale im się nie dziwię ,że mają dość. Nie będą posądzani o krecią robotę w kadrze Piotr P. Jest nowy budowniczy niech buduje jak chce , ale bez tych co zdrowia w tej kadrze trochę zostawili. Przed wylewaniem pomyj ,trzeba też pamiętać o tym, co dla kraju wcześniej zrobili. Jeszcze zatęsknią za Lijewskim ,Bieleckim i innymi .
  Osobny temat to prowadzenie kadry i klubu jednocześnie przez jednego trenera . Masowa zmiana toku myślenia o 180 stopni. Zbiorowa amnezja tego czemu od 8 lat byli przeciwni.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Szok! Kadra bez gwiazd! Znamy pierwsze powołania Piotra Przybeckiego

  Pora na refleksję. Kto przeniósł wojenkę klubową na niwę kadry.
  Czy, nie ci kibice, którzy zawsze mają pretensje do innych.
  Czy, nie ci, którzy wyzywają trenerów , zawodników i odbierają im chęć występów w barwach narodowych.


 • Marco Polo napisał/a komentarz do Noc w szpitalu. Kontuzja Lijewskiego poważniejsza

  Już zapomniałem co było 3 lata temu i mnie już to nie interesuje, bo i tak nic to zmieni. Więc po co się babrać w problemach minionych i co rok odgrzewać bezsensowne tematy.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: W sporcie nie może być wojny

  Apele o przybycie zbędne, hala w 100 % będzie zapełniona kibicami .
  Wszak to ostatni decydujący mecz w sezonie, na który czekamy od dawna.
  Szanse na najwyższe miejsce na podium mniej więcej równe. Atutem Vive własny parkiet.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Dean Bombac: Nie grałem dobrze, ale teraz wracam do najlepszej formy

  Najwyższa pora, aby ktoś z adminów, skutecznie zablokował tych, co nic wartościowego do dyskusji nie wnoszą Kilka mądrych fajnie piszących osób już odeszło z tego forum.

 • Marco Polo napisał/a komentarz do Marek Panas o Piotrze Przybeckim. "Musi zakasać rękawy i nie oglądać się na Bizancjum"

  Oprócz pseudofachowców i polityków dodałbym także część kibiców którzy nie tworzą dobrego klimatu, bo za dużo ingerują w obszarach które ich nie dotyczą. Potrafią też obrzydzić grę swoim zawodnikom. Wystarczy jedno przegrane spotkanie z Vive i robi się piekło. Odnośnie aktualnej formy zespołu to dokładnie mam takie same spostrzeżenia .
  Jesienią gra wyglądała bardzo dobrze i były sukcesy, ale to chyba jeszcze efekt schedy po Cadenasie. Wiosną to już zauważalny spadek formy u większości zawodników. Daszek, Piechowski ,Tarabochia , Dima , to pierwsze z brzegu nazwiska ,które mi przychodzą na myśl.
  Też uważam ,że najlepsze dla Piotra .P. to odejść teraz , bo poźniej tzn. za pół roku lub rok, to zrobią władze klubu i kibice.


pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.