banan - lubi - strona 2

 • banan lubi Komentarz

  Z drugich miejsc nauczył się cieszyć w Płocku ;)

 • banan lubi Komentarz

  Kto w ogóle wymyślił takie coś jak trąbki?


  Nie wiem kto wymyślił trąbki, ale wiem kto był prekursorem ich używania na meczach piłki ręcznej w polskich halach. Część z was już nie pamięta, część jest zbyt młoda, żeby pamiętać więc już mówię, byli to kibice...... ówczesnej Petrochemii Płock. Zresztą nie tylko trąbki napędzane sprężonym powietrzem zawdzięczamy "najlepszym....", również świecące niebieskie rogi zakładane na głowę to ich "zasługa" :)
  Takie zamiłowanie do "kibicowskich gadżetów" pozostało "najlepszym..." do dziś, jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy usłyszeć w Orlen Arenie dźwięk syreny strażackiej, a smartphone to już nieodłączny atrybut każdego szanującego się nafciarza, dzięki któremu można sobie zrobić "słit focię" z rąsi przebywając akurat na sektorze G :)

 • banan lubi Komentarz

  Podobnie mówią kibice Orlen Wisełki po przegranym mistrzostwie, "mamy podium".....25 raz z kolei :)

 • banan lubi Komentarz

  Czyli jednak ktoś z klubu czyta te gorzkie żale z nafciarek :)

 • banan lubi Komentarz

  p.s Nadal wynajmujecie swoje mieszkania zawodnikom?


  Ten, który wynajmuje mieszkanie od prezesa dostał dodatkowy pakiet minut na boisku :)

 • banan lubi Komentarz

  Ruszyła machina i już nic nas nie powstrzyma!!!


  A autora tych słów jak nie było tak nie ma, gdzieś go wcięło :) Na urlop wyjechał? No ale to przecież jeszcze nie czas ferii zimowych :) A już wiem, pewnie znowu jakieś dzieci się pochorowały, biedaczyska :)

 • banan lubi Komentarz

  Skoro Zaremba strzelał bramki to sprawdz w zakładce piłka nożna tam pewnie znajdziesz ;)

 • banan lubi Komentarz

  Z Twojego komentarza można wywnioskować, że drużynę Vive jest wstyd sponsorować więc moje pytanie brzmi skąd taka dysproporcja w budżetach obu klubów? Czy lwia część dużych sponsorów woli swoistą antyreklamę przy lewkach przelewkach od kibicowskiego Orlen Wisły Płock? Ja wiem, że Święta Wojna już zaraz się zacznie, ale po co wypisywać takie brednie ? Według mnie Tyskie w ogóle nie rozmawiały z Bertusem ze względu na w ogóle inne marketingowe aspekty raz chodzi o pieniądze, a dwa o dużą ilość sponsorów w klubie więc podsumowując jest to zabieg strategiczny. Dostali więcej miejsca za mniej kasy, a markę i tak będą promować w LM czy przy okazji takich spotkań. Co do meczu to liczę oczywiście na przednie widowisko!

 • banan lubi Komentarz

  Obiektywnie Wisła przez najbliższe lata nigdy nie będzie losowana z pierwszego koszyka LM

 • banan lubi Komentarz

  Pucuś, to Ty piszesz, że masz coś głęboko w d...
  Aż nie chcę zgadywać, co to takiego.

 • banan lubi Komentarz

  Ponieważ nie spodobał się osobnikowi o którym pisałeś :) Tak tak, on tu jest, nic nie napisze, uda że go nie ma bo mu głupio, ale jest, piąstki zaciśnięte ze złości i ta bezradność, że bukiety z Kielc znowu mu cisną, a on nic nie może na to poradzić :)

 • banan lubi Komentarz

  Widziałem dzisiaj Bertusa, miał na sobie czerwone spodnie....kolejny dowód, że redaktorzy są za Vive :)

 • banan lubi Komentarz

  To teraz czekamy aż koleżanki i koledzy z Płocka wrócą ze swojego meczu , otworzą sportowe fakty , popsuje im się humor i napiszą iż:
  - Riham dalej mnie kasy niż przedtem,
  - że gdyby klub był sportową SA to by wszystko wyglądało inaczej
  - że za te pieniądze kupimy sędziów
  - że Kielce chylą się ku upadkowi
  - żebyśmy oddali janosikowe
  - że w Kielcach jest Afryka
  - że na meczach nie ma kibiców i tylko się klaska
  no i najważniejsze - że Bertus jest gruby i spocony a Wisłą i tak jest najlepsza

 • banan lubi Komentarz

  Wdając się w wymianę zdań z jedyną słuszną opcją upodabniasz się do nich-jedynej słusznej opcji.I nie chodzi tu o widowisko sportowe bo to w zasadzie nie jest istotne w ich rozumowaniu.Kibice,wyjazdy i tzw. pierd..nięcie na trybunach jest numerem jeden.Następnie tekstylia,plastycy itd.itp.Oczywiście bezwzględna w/g zainteresowanych dominacja i niby-polewka na SF.Sam mecz to tylko nic nie znaczący dodatek do kosmicznych dokonań kibicowskich na szpaltach SF.Dyskurs z mistrzami nie ma najmniejszego sensu, są niereformowalni.A pierwsze słowo jakie wypowiadają budząc się rano to tradycyjne jk.

 • banan lubi Komentarz

  Wy, "kumaci z Płocka", pytacie mnie, niekumatego, jak wspierać kibiców Iskry? Nie żartujcie... Macie tyle jaj co kibice Elany, którzy w proteście przeciwko Osuchowi odpuścili jedyny ciekawy wyjazd, do Bydgoszczy, solidaryzując się fanami Zawiszy? O jakiś transparentach czy okrzykach już nawet nie wspominając. I od razu zaznaczam: mam gdzieś jakie są Wasze działania w tej sprawie. Po prostu jako kibica piłki ręcznej i Iskry śmieszy mnie to, że ciągle "filozofujecie" na ten temat, a jak widać "filozofowanie" to nie jedyna opcja w tej sytuacji. Ja szanuje Berta i mam nadzieje, że wkrótce dojdzie do porozumienia, bo nie ma Iskry bez Berta, a bez kibiców Servaas wielkiego klubu nie zbuduje.

 • banan lubi Komentarz

  Faktycznie, stówę trzeba było dać za mecz z RNL. Jako, że Bert ma głowę na karku, to nie sądzę, że drugi raz popełni taki błąd, trzeba się na nich uczyć. Iskra jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, z miasta, które od zawsze kocha się w ręcznej. Ludzie tutaj znają się na szczypiorniaku, uwielbiają go i zasługują, by mieć hale na miarę oczekiwań. 8200 miejsc to nie jest wbrew pozorom bardzo dużo. Na Koronę, która od jakiegoś czasu kopie się po czole, chodzi zawsze minimum te 5500 - 6000, a w 3 razy mniejszym Vesprem jest zawsze 5000 kibiców na LM. Iskra posiadając taką drużynę, ma z pewnością możliwości, by regularnie mieć taką frekwencje, tylko trzeba stworzyć do tego warunki. Jest 2000, 3000 osób, które będą na hali zawsze, resztę w jakiś sposób trzeba przyciągnąć. Odpowiednie ceny biletów, duża promocja i jestem pewny, że taki nowy obiekt mógłby być "mekką" Iskry i polskiej piłki ręcznej. Trochę wybiegłem w przyszłość, ale jestem pewien, że nowa hala powstanie. Można powiedzieć, że Kielce i Płock to są takie dwie ruchome stolice polskiej piłki ręcznej. Jeżeli w tych dwóch miastach na ważnych meczach nie będziemy potrafili wypełnić hali 8 tysiącami czy w Waszym przypadku 5,5 tysiącami kibiców, to nigdy nie liczmy na to, że ta dyscyplina sportu będzie mieć w Polsce status podobny do siatkówki.

 • banan lubi Komentarz

  No, szkoda, że tych statystyk nie podzielili na połowy. Może wtedy byś zrozumiał o czym piszę. Dla przypomnienia: Nielba w pierwszej połowie 8 minut kary, Wisła ...dwie. W trakcie pierwszej kary dopiero zdołaliście rzucić nam dwie bramki przewagi. Do tego momentu było 6:6. Ja nie twierdzę, że moglibyśmy wygrać ten mecz, bo nie było takiej opcji, ale przed meczem założyliśmy, że z zespołem takiej klasy każdy wynik różnicą mniejszą niż 10 bramek będzie naszym sukcesem. Z całym szacunkiem, tyloma bramkami powinniście ogrywać Nielbę rezerwami, a nie podstawowym składem. Odnośnie Waszego sezonu przygotowawczego, to komu się Wy się żalicie, że był dla Waszego zespołu ciężki? Chcecie walczyć o najwyższe cele? Chcecie. A to wymaga poświęceń i przygotowania.

  P.S. Pisząc poprzedni komentarz, liczyłem na merytoryczną (czyli rzeczową) dyskusję, a z Waszej strony widzę tylko spinkę i zadzieranie nosa.

 • banan lubi Komentarz

  Ciekawi mnie jak wyglądał proces pozyskiwania sponsora przez płockich kibiców. Daliście ogłoszenie typu, 'Biedni z małego miasteczka poznają doświadczonego z grubym portfelem aby móc jeździć na świętą wojnę w więcej niż 10 osoób'? Wy to dopiero jesteście sprzedajne ... sami wiecie kto:)

 • banan lubi Komentarz

  Sorki powtarzam post bo wkleiłem go niechcący pod innym artykulem....Witam. Bardzo miła i dobra informacja . I nieważne jest ile ta firma będzie dawała EURO. Zresztą podchodzi do sponsoringu ostrożnie co widac po jednorocznym kontrakcie. Mam dużą satyffakcję gdzie kilka miesięcy temu pisałem o planowanych zmianach w sponsoringu Kielc. Podobnie jak pisałem ze Kaczka jeszcze w tym roku będzie zawodnikiem Orlenu Wisły Płock. W dzisiejszych czasach naprawdę trzeba szanować każdego sponsora chcącego wydać parę groszy na piłkę ręczną. Nie jesteśmy futbolem więc cieszmy się. Cieszmy się choćby tu przyszedł i ZKS i FranzM i "znaleźli" same minusy tej umowy. Cieszmy sie bo WARTO.To samo dotyczny sie trolli typu Lolki czy Złoci. Tak uważam mimo ze jestem z Kielc. A co do finansów Wisly i dziury budżetowej to dla normalnie myślących widać jasno co i jak.....Otóż nie wiem na ile jest to walka polityczna ale w każdej wiadomości jest ziarno prawdy ....A to sie układa w jedną calość....Za 2013 rok macie deficyt rzędu 2,18 mln złotych ( nie dywaguję skąd ten dług). Z artykułu wynika że SPR Wisła obiecała do końca 2014 r spłacić dlug ......więc chyba każdy rozumie ze nie mogliście kupować drogich zawodników....Część pieniędzy z kontraktów ..Kawy , Eklema , Lijka czy Nenadica po prostu poszła na spłatę długu. I piszę to bez napinki. Po prostu tak wychodzi. My kibice i tak wiemy wszystko z ...drugiej lub nawet trzeciej ręki ....więc śmieszą mnie wypowiedzi o rzeczach w ogóle niesprawdzonych ( np z seriiii ...."ja to wiem ale nie powiem") I tyczy sie do zarówno płockich jak i kieleckich trolli. Ze sportowym pozdrowieniem dla normalnych kibiców ( bo trolli i tak nie przekonam). Cóż jak to mowią ...konstytucja RP nie zabrania być ..."mądrym inaczej...".Pozdr.

 • banan lubi Komentarz

  Żal mi was... wszystkich bogdanów, zksów, lolków, czy hblów. Cały dzień obrzucacie się g...nem. Rano, w południe, wieczorem i w nocy na forum... Kto z was jest dzieckiem, dobra rada: idźcie z kolegami pobiegać przed blokiem, pobawcie się w chowanego, pograjcie w piłkę... jeszcze nie jest dla was za późno. Do tych dorosłych: z was już społeczeństwo chyba nie będzie miało pożytku. Prośba: nie rozmnażajcie się....