Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Respect dla Mrozka i ROWu. Niech Grzyb patrzy jak można wyjść z trudnych sytuacji z klasą.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Jak mogla sie palic glowna rozdzielnia pradu skoro na stadionie byl prad?! Strazacy lali woda pod napieciem,toz to bzdety I oszustwo...

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  @19Z46: Powiedz ,że się zgrywasz ? Chciałeś zabłysnąć robiąc z siebie błazna ? Czy naród jest już tak otępiały ? Jeśli działacze z Częstochowy mierzyli czas, to pewnie nie mieli pojęcia co się dzieje w ten magicznej rozdzielni, która raz należy do stadionu a raz nie! Widzieli ,że gaśnie światło , ucieka powietrze z bandy, to zaczęli mierzyć czas,żeby zobaczyć czy gospodarz zmieści się w regulaminowym czasie na usunięcie usterki. Po fakcie prezes Świącik ,wypowiada się ,że nie chciałby walkowera, chce odjechać to spotkanie jeszcze raz. Czyli zupełnie inna postawa niż prezesa Gorzowa , który chce wykorzystać sytuację na zdobycie punktów ! Nadążyłeś ? Ogarnąłeś ? Czy ci narysować ?

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Wcale się nie zdziwię, jak zacznie się dochodzenie i trupy zaczną wypadać z szafy. Przypilnuje tego także firma ubezpieczeniowa, która nie będzie chciała ochoczo wypłacać odszkodowania. Pewnie okaże się, że ktoś tam przybił pieczątkę bez uprawnień lub bez sprawdzania stanu rozdzielni, że motocykli i rzeczy łatwopalnych nie powinno tam być. Nie mylmy deszczu, gradu, trąby powietrznej, czy pioruna, z awarią elektryki. To się samo nie dzieje. To tak, jak z powiedzeniem, że broń sama raz do roku strzela. Bzdura- zawsze jest ktoś, kto pociąga za spust..

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  A może Pan Grzyb wyjaśni co motocykle robiły w rozdzielni? W miejscu gdzie w każdej chwili może pojawić się iskra z instalacji przechowuje się motocykle w których znajdują się łatwopalne substancje jak metanol czy oleje. Czy tu zostały zachowane środki bezpieczeństwa i przepisy ppoż?

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Oczywiście, że nie można zaliczyć tego wyniku, bo to nie jest wina Włókniarza co się stało. Pan Grzyb może sobie gadać o wypadku losowym itd., ale ktoś zawsze pełni rolę osoby odpowiedzialnej za organizację wydarzenia niezależnie czy coś jest planowane czy nie. Punkt widzenia zależy od punkty siedzenia. Gdybyście po 10 biegu przegrywali to byście chcieli powtórzenia meczu i to jest oczywiste. Nie jestem fanem Częstochowy, a Cieślaka to już w ogóle, ale oglądając ten mecz widziałem szybkiego Pawełka i coraz szybszego Madsena, więc ja obstawiam, że wynik by się rozegrał w 15 biegu. Inna sprawa, że sam pożar był niebezpiecznym wydarzeniem i całe szczęście, że nic się nie stało poważniejszego i szacunek dla pana technicznego, że tak szybko ogarnął sytuację.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  To jak to w końcu było? "Gdy zobaczył, że na stadionie przygasają światła, natychmiast ruszył do rozdzielni, bo wiedział, że musiało stać się coś złego. Tam zastał pożar. To o nim opowiadał prezes Michał Świącik, kiedy mówi, że ktoś wyciągał w popłochu motocykle." a potem mówi Pan, że "Straż musiała rozciąć siatkę, żeby się tam dostać, co wyklucza ingerencję osób trzecich."
  To najwidoczniej słabo zabezpieczone to było skoro bohater się dostał ratować motocykle.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  W regulaminie nie ma nic na temat pożarów, tak że zaliczenie wyniku nie wchodzi w grę. Grzyb niech się cieszy że Włókniarz wyraził chęć ponownego rozegrania meczu.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  grzybowi gnije kapelusz?
  Byłem za powtórką, ale słuchając tego bełkotu nie będę płakał jak dostaną walkower
  A pół miliona to grzybek chyba chce pod stołem przytulić, bo zarządca mówi o kilkunastu tyś

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Panu Grzybowi wyraźnie pomyliły sie pojęcia. Pożar rozdzielni mógłby być zakwalifikowany jako siła wyższa, gdyby uderzył w nią piorun. Tu mamy do czynienia z niedopilnowaniem stanu technicznego obiektu przez organizatora. Liga ma więc tylko dwa wyjścia - walkower albo rozegranie meczu od początku. dojechanie zawodów byłoby nie fair, bo pozwoliłoby przygotować inny tor - niespodziankę na ostatnich kilka biegów. O ile, jak i inni komentujący, byłem do tego wywiadu za opcją numer dwa, tak po nim uważam, że powinien to być po prostu walkower i zamykamy temat.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Panie Grzyb, rozumiem, że jak Stal będzie jechała z Włókniarzem w finale, to przy prowadzeniu Włókniarza 1pkt. po 10 biegach w podobnej sytuacji rozłoży Pan ręce i powie: "trudno, byliśmy słabsi"...

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Panie Grzyb deszcz to natura, na którą nie mamy wpływu.
  Natomiast pożar, jeżeli niezostanie zainicjowany przez wyładowania atmosferyczne powstaje wyniku zaniedbania lub podpalenia.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Panie Grzyb skończ Waść wstydu oszczędź !
  Jak by była sytuacja w drugą stronę to krzyczał by Pan o walkowera tak głośno że słychać było by Pana w rodzinnym Gorzowie.
  Artykuł mówi jasno mieliście 30 min na usunięcie usterki nie daliście rady i tyle w temacie i nie ma co porównywać tej sytuacji z deszczem.

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  Jeśli to była główną rozdzielnia to czemu część świateł na stadionie nie zgasła???

 • LEOnidaS napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Stali odcięło prąd i co z tym zrobić. Walkower wisi w powietrzu

  @LeonStalowiec: a gdzie można znaleźć informacje nt. tego pożaru w sąsiedztwie, który zagrażałby życiu i zdrowiu wszystkim będącym na stadionie? Pożar pewnie był poza stadionem, ale czy zagrażał zdrowiu u życiu zawodników i kibiców? Szczerze wątpię, bo już byłoby o tym głośno na całą Polskę i w każdej telewizji by o tym trąbili...
  Nie naciągają rzeczywistości... Jak Twój Prezes ;-)

 • LEOnidaS lubi Komentarz

  uwaga ! kontrowersyjna propozycja ! mecz do powtórki, ale... koszty przyjazdu na pierwszy mecz i premie za zdobyte punkty przez Częstochowę w przerwanym meczu pokrywa... Stal Gorzów. Co Wy na to ?

 • LEOnidaS napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Stali odcięło prąd i co z tym zrobić. Walkower wisi w powietrzu

  @mglexar: człowieku poczytaj regulamin, zwłaszcza art. 419 o pozostałych czynnościach organizatora - przytoczony na samym początku artykułu.
  Organizator nie zabezpieczył się na wypadek ryzyka, w myśl którego odpowiada za sprawne działanie m.in. oświetlenia czy band dmuchanych w zastępcze źródła energii (agregaty prądotwórcze). Nie dopełnił formalności, zatem ten sam regułami w takim przypadku mówi jasno - walkower. I nie ma tu nic do tego jaką będzie decyzja Straży Pożarnej (nomen omen z Gorzowa, a więc będzie to nie obiektywną decyzja), bo to nie jest sytuacja nadprzyrodzona jak WARUNKI ATMOSFERYCZNE i ulewa, na które nie ma się wpływu... Na taką okoliczność Organizator ma wpływ, odpowiednio zabezpieczając się w alternatywne źródło energii. Niestety nie zrobił tego, więc teraz niech nie szuka ZJAWISK NADPRZYRODZONYCH czy innych tego typu, których nie dało się przewidzieć czy nie miało się wpływu...
  Jest jeszcze inne, bardziej kompromisowe rozwiązanie niż przyznanie walkowera - zaliczyć pozostałe biegi w stosunku 1:5 dla Włókniarza, a przez to cały mecz zweryfikować wynikiem 53:37 dla Lwów. Jest to i tak lepsze rozwiązanie (-16pkt) dla Stali niż walkower (-40pkt), które dawałoby Stalowcom cień szansy na punkt bonusowy...
  Powtórka meczu od początku - ale tylko jeśli Stal poniesie koszty dla wszystkich zawodników obu klubow za punktowke z piątku...
  Więc możliwości są trzy: 1. Walkower; 2. Weryfikacja meczu z wynikiem 53:37 dla Włókniarza; 3. Powtórka meczu od początku (z zastrzeżeniem poniesienia pełnych kosztów z piatku po stronie Stali).
  Amen !

 • LEOnidaS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaliczyć mecz, tak jak Prezes Grzyb chce, ale z pozostałymi biegami 5:1 dla Włókniarza i mamy wtedy wynik 53:37 dla CKM... Dla Stali to i tak lepszy wynik niż 40:0 bo jakieś tam szansę jeszcze wciąż mogą mieć na punkt bonusowy...
  I to byłoby salomonowe rozstrzygnięcie

 • LEOnidaS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coś tu że indywidualnymi statystykami NIE JEST ok...? Drugi jest Madsen że średnią 2,500 (25pkt w 10 biegach), trzeci exequo jest Doyle z Sayfitdinov ze średnią 2,400, piąty jest Lindgren... No chyba że bierze się pod uwagę także bonusy do średniej ???

 • LEOnidaS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A czy przypadkiem Messi nie strzelił 4 bramek drużynie Eibar a nie 3 ???

 • LEOnidaS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli Haaland strzelił w lidze austriackiej 14 goli, a w Bundeslidze strzelił 7 goli, to łączna liczba goli powinna być 21, a punktów 35 (a nie 23 gole i 38 punktów). Gole w krajowych Pucharach i Lidze Mistrzów się nie liczą !!!

 • LEOnidaS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haaland z taką regularnością i powtarzalnością to na koniec sezonu z pewnością się do nich zbliży, o ile ich nie przeskoczy... :-) ?
  W tej chwili jest w jednej z pięciu najmocniejszych lig Europy, a bramki zdobyte w lidze austriackiej nie mają takiego przelicznika jak w bundeslidze, dlatego w klasyfikacji Złotego Buta za sezon 2019/2020 nie zbliży się tak do czołówki, jednak gdyby liczyć tylko gole a nie punkty, to już teraz z pewnością ten "Młokos" biłby się z Ciro, Lewym czy Wernerem...
  A już na pewno gdyby liczyć wszystkie gole - w lidze, pucharach krajowych, LM, reprezentacji - to raczej na pewno mamy kolejną gwiazdę z przyszłości już teraz :-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.