Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Na dno to upadł cały ten portal... ciekawe czy ktoś z osób odpowiedzialnych za ten "twór " zwrócił uwagę na to jak drastycznie zmniejszyła się tutaj liczba komentujących od kiedy wprowadzono te wspaniałe "nowinki" techniczne

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Pisanie takich paszkwili to brak kultury osobistej oraz zwykle chamstwo. W Rybniku mógł buć trenerem, a w Zielonej górze nie?. Komu na tym zależy.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Komuna skończyła się 30 lat temu. Chluby panu Żyto to nie przynosi, ale też zdaje się że żadnych świństw sam osobiście nie narobił. Było minęło.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Ale bzdury na tym wp piszą... Masakra

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Za czasu komuny byli ludzie co chcieli luksusowo żyć i nie stać w kolejkach za cukrem chlebem czy kawą można było wymieniać sporo produktów co były i nie były na kartkach żywnościowych.Będąc pracownikiem niechlubnej organizacji,Nie zawsze musiał kogoś podkablować Mógł mieć inną pracę za biurkiem. To się liczy miał odwagę powiedzieć gdzie pracował za czasów komuny.Nie tak jak to inni czynią nie przyznają się do tego co robili ,ale w totka w ciągu 5 minut 10 tys lub więcej szło wygrać,

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Piotrowicz był by O. K?

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Taaa, kiedyś UB-ek, a teraz siwawy, miły, sympatyczny starszy pan. Qwa, aż się rzygać chce jak się czyta takie teksty "było minęło".

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  @sibi-gw: Czuję się wywołany do odpowiedzi. Nie rozgrzeszam, ale potrafię wybaczyć.

 • Lucjusz17 napisał/a komentarz do Żużel. Social Speedway 2.0: Madsen najlepszy w Grand Prix i czołganiu. Polska może mieć trzeciego mistrza świata

  A jak sędzia mógł wykluczyć swojego rodaka ???

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Kuba Kruk: Mi za takie słowa konto blokowali, a tu taki cytat w artykule...

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Czołganie nie jest "elementem żużlowego rzemiosła". To oszustwo, nic więcej.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Hampel Jaro z Janowskim mogą tylko się uczyć od Madsena tego czołgania.Nie jest jeszcze za póżno:)

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Gdybyśmy byli poważni zrobilibyśmy to samo co zadowoleni z siebie Angole , Żużlexit. Niestety nie potrafimy. GP to niby są mistrzostwa świata? Z tymi sędziowskimi kelnerami z Anglii? Świat żużla podzielił się. Nasz żużel różni się od wszyskich pozostałych jak szosowe wyścigi motocyklowe od enduro.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś przyznał oficjalnie, że Kołodziej technicznie jest zwyczajnie słaby. Gdyby zaczynał karierę w UK, to max co by osiągnął, to zapychanie motorów.

  Nie żebym miał coś do Janka, ale to co odwala w GP to antyreklama, szkoda barw biało-czerwonych. Niech sobie daruje to całe GP, bo go zwyczajnie przerasta.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Już rok temu pisałem, że Kołodziej w GP to nieporozumienie i tylko niepotrzebnie innemu Polakowi zabrał miejsce. To zawodnik bez ambicji w rywalizacji międzynarodowej.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Wszyscy wiedzą, że przy każdym starcie się czołga, a biegu nikt nie przerywa haha

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Madsen jak zwykle... Sędzia jak zwykle. Oliva sprawiedliwa i Bartek mu pokaże. Jestem Polakiem i falubazem, będę Zmarzlikowi kibicować do końca swiata

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Brawo Madsen, pokazuje ile warte jest całe to sędziowanie startów.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lucjusz17 napisał/a komentarz do Żużel. Jason Doyle? Bez 1,8 miliona złotych nie podchodź. A cztery kluby są w grze

  Zielonka nie chce tego fałszywego faceta już był u nas i był po słowie a wybrał Toruń więc niech i tam pozostanie!!!

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Patrz kolego. Jason ma koniunkturę i za kontrakt weźmie ponad 2melony +punktówka + dojazdy to ponad 3,5 melona wyjdzie. Czy Motor potrzebuje przy takim składzie aż tak drogiego wzmocnienia? Za taką kasę z delikatną dopłatą można pozyskać dwóch sensownych zawodników którzy pomogą nam osiągnąć play offy. Może nie tak wybitnych jak Jason ale dla naszych celów wystarczających.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Wczoraj na meczu w Ostrowie wykluczono Klindta bo przewrócił się próbując założyć się w pierwszym łuku na zawodniku który był przed nim, w podobnej sytuacji w Toruniu sędzia dopuszcza do powtórki Bogdanowicza, który przewrócił się próbując założyć na zawodniku który już był przed nim.
  Tak, regulamin jest nieprecyzyjny i będzie nieprecyzyjny bo zdarzają się w żużlu sytuacje skomplikowane, w których trudno wskazać kto jest winny. Nie wiem jak dokładnie wyglądała sytuacja z Dudkiem, ale wydaje mi się że różniły się miejscem i to może być punkt wyjścia do różnych interpretacji. Do wypadku Patryka doszło chyba bliżej wejścia w łuk, a do sytuacji z Protasem doszło właściwie na wyjściu z łuku, być może chodzi o to że Patryk mógł odjąć gazu wcześniej i uniknąć wypadku, Protas zamknąć gazu nie mógł.
  PS: Tylko proszę nie pisać o powtarzaniu biegów w czterech. Doprowadzi to do festiwalu upadków i liczenia na powtórkę w czterech, co będzie przedłużać zawody niemiłosiernie. Trzeba po prostu przełknąć tę pigułę i zaakceptować, że czasem sędzia uzna winnym kogoś innego niż kibicom się wydaje i że czasem, w dwóch pozornie identycznych sytuacjach, dwóch różnych sędziów będzie dokonywało różnych osądów.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Doylowi można wybaczyć bo przecenił swoją prędkość i sądził, że wsadzi tylne koło przed przednie Protasiewicza. Niestety rozumu Holdera nie jestem w stanie pojąć. Jasne, można to tłumaczyć faktem, że takich jest kilku, ale to czas, żeby zacząć ich poskramiać. Nie Doyle powinien dostać czerwoną kartkę, a Holder.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  nie pożyczy, bo wie, że nie oddamy...

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.