Lucjusz17 - lubi

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Kabaret żeby sprawa się ciągnęła ponad rok.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  A tam zawiasy...,przeprosiny i kwiaty się należą,plus zestawy witaminowe proponuję,tylko czy się zmieści w kadrze sparty na 2021,bo za dużo ich będzie i nie wiadomo kto na rezerwę

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Ale na tym zdjęciu Tabak ma oczy jak DIABEŁ!!!!
  A tak na poważnie chłop ma rację!!!
  I dlatego uważam ,że jak zawodnik lub trener zostaje zwalniany to i PREZESI POWINNI PONOSIĆ KONSEKWENCJE!!! NIE OTRZYMYWAĆ WYNAGRODZEŃ ZA ZŁE WYNIKI!!! a NIE TYLKO TRENERZY I ZAWODNICY SĄ WINNI !!! TABAK DLATEGO MA 100% RACJI ZŁE ZARZĄDZANIE PRZED SEZONEM!!

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Trener Tabak dobrze mówi i 100% w tym jest prawdy.Mając takiego trenera to sukces,DZIEKI PANIE TRENERZE .

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Wszystko zależy od ilości zmian. Małe kilka zmian w sezonie jest normalną rutyną. Myślę, że poza Anwilem, reszta klubów trzyma się szeroko pojętej normy. We Włocławku prezes powinien oddać się w ręce właścicieli klubu a oni + najwięksi sponsorzy powinni zdecydować co zrobić z gościem.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Trener koszykarzy zielonogórskiego Zespołu Enea Zastal BC Chorwat Pan Żan Tabak jest stały w "uczuciach", mówi zawsze wprost to co ma na myśli i to wielka zaleta. Mówi się, iż "dobry majster to połowa sukcesu i nawet na byle jakim warsztacie coś dobrego jest w stanie zrobić." Pozdrawiam Cały Zespół i gratuluję dotychczasowych osiągnięć na dwóch "frontach".

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Spędziłeś u nas 4 lata jak było Ci tak źle trzeba było odejść!!! Z drugiej strony narzekasz, a ja się pytam o Twoje postępy w Zielonej, Opolu, Krakowie pokarz je nam u udowodnij swoją przydatność do drużyny???!! Zobacz jakie postępy zrobili nasi juniorzy w tym sezonie a Ty co pokazałeś???!!!

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Sebus, jest takie powiedzenie "Gdybym był prorokiem, to bym nie był biedokiem". To by było na tyle. Spinaj poślady i jazda z normalnym życiem, a nie tu płaczesz nad rozlanym mlekiem :)

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Od pewnego czasu, tzn. od czasów Zengoty, a później Dudka, żaden junior nie kontynuował w zasadzie jazdy jako senior w Falubazie. Żadnych nawet prób. To właśnie spadek po Dowhanie. Mam nadzieję, że teraz coś się zmieni, chociaż po zwolnieniu Janasa to nie wiem co myśleć.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Sezon ogórkowy to teraz cieniasy pokazują jacy są mocni. Niektórzy zapowiadają jaki to sprzęt szykują , wiedzą co było nie tak i w przyszłym sezonie będą rządzić a Seba ocknął się po czasie jak mu było źle w Falubazie. Przez cztery lata tego nie zauważył :) Ojjjj oby do wiosny :)

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Podobno " Każdy jest kowalem własnego losu" a żużlowcy także, jak twierdzą starzy Górale.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Taki jest sport zawodowy, nie masz wyniku to idziesz na boczny tor, a za ciebie przyjdą następni. Nie każdy może być Protasiewiczem czy Hampelem.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Coś nie poszło/wyszło ...winę najlepiej zrzucić na klub ! Patrząc na młodych Australijczyków , Duńczyków odnoszę nieoparte wrażenie że nasi młodzi zawodnicy mają za dobrze .

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  widać, że nie tylko jechał jak peezda ale i po czasie zachowuje się jak peezda... ehhh a miałem takie dobre zdanie o nim...

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Panie Niedzwiedz. O ile pamietam to oredownikiem przyjscia do Zielonej Gory byl niejaki Marek Cieslak - trenejro Falubazu i reprezentacji. Czy szczawik wchodzacy do zuzla, przychodzacy do przyzwoitej druzyny ekstraligowej i pod skrzydla znakomitego trenera ma prawo mowic, ze zaluje przyjscia do Falubazu? A moze za kilka lat dowiemy sie, ze byl Pan molestowany albo... Nie uchodzi by dwudziestotrzyletni mezczyzna "beczal" jak przyslowiowa "baba". Nie slyszalem by zostal Pan kupiony na targu niewolnikow i zakuty w lancuchy byl przymuszany do morderczej pracy. Wielu sportowcom nie udalo sie osiagnac wyzyn ale przyjmuja swoja slabosc z godnoscia i nie winia o to calego swiata. Chce przytoczyc przyklad znakomitego, silnego i budzacego we mnie wielki szacunek zuzlowca Rafala Wilka. Po ciezkiej kontuzji i utracie mozliwosci scigania sie na zuzlu, cwiczyl, trenowal i zdobyl (wielokrotnie!) najwyzsze laury na swiecie. Nigdy nie slyszalem, aby mazal sie na lamach prasy i w innych mediach. Dla mnie Wielki Czlowiek. Na koniec. Nie wypada wyrazac sie w taki sposob o klubie w ktorym spedzilo sie kilka lat. Dziwi mnie rowniez fotka w klubowej koszulce Falubazu. Zycze sukcesow, szczescia w pracy i zyciu.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Całą Twoją karierę obserwowałem i taki wniosek wyciągnąłem już po pierwszym roku pobytu w Z.G. W zasięgu ręki miałeś Rawicz, Gniezno, Ostrów czy Łódź. Nie. Ekstraliga się marzyła. Większość młodych chłopaków przechodząc do klubów E-L tak skończy.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Boniek jak bolek znawca i sędzia .A ten żużlowiec coś brał potem to wypłukiwał .Proste? Proste 4 lata kary bez żadnych ulg.

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Co u licha, ma tu Boniek do gadania ?

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  Na miejscu Drabika przede wszystkim podziękował bym za jazdę w Sparcie Wrocław

 • Lucjusz17 lubi Komentarz

  typowe w polsce,każdy wypowiada się jako ekspert-teraz boniek kolejny znawca i ekspert ds regulaminów antydopingowych-nie ma czegoś takiego jak zakaz takich wypowiedzi?-nie jest to forma nacisku na komisję?,wywierania presji?-co to jest dudek,łaguta mogli dostać karę,dodatkowo klub został zdegradowany-a tutaj człowiek,który ma dbać o wysokie standardy namawia do odpuszczenia??-zachęta dla kopaczy do łamania przepisów i zasilania się wlewami witaminowymi i płukania z ewent.niedozwolonych substancji?-nie wierzę-facet sam stawia na szali swój autorytet-co ma do zyskania?,to się porobiło-długie ręce ruski,czarneckiego i boniek zaszczekał jak mu kazali??-na co liczy w zamian?-co na to ministerstwo sportu,FIFA,UEFA,WADA??-sam prezes PZPN sugeruje niekaranie za łamanie regulaminów??