Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Jarrells kilka kilogramów nadwagi. Kilka miesięcy poza rytmem. Tak jak i Jones. Pierwszy mecz jeszcze na entuzjaźmie i świeżości, teraz niestety wyszedł brak przygotowania i szybki uraz. Oby nie groźny bo Anwil będzie szukał kolejnego rozgrywającego.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Nie rozumiem dlaczego anwilowcy tak się wściekają, że przegrali ten mecz. Dzisiaj 12 drużyna ligi przegrała z wiceliderem ligi. Niespodzianką byłaby przegrana Legii.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  No i pompka zgasła... Anwil od początku jest źle zbudowany gra dramatycznie przewidywalnie i ile by kasy nie wpompowano nic tego nie zmieni...balonik nadmuchany po jednym, JEDNYM meczu który i tak był wymęczony pękł... współczuję po ludzku normalnym kibicom Anwilu ale tu bez wymiany wierchuszki czyli od prezesa i w dół do skauta który zrozumie jakich zawodników ma szukać w porozumieniu z prawdziwym trenerem nic się nie zmieni... Bo 10-krotnie lepszy zespół można zbudować za 1/3 tego co wydaje Anwil...

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Brawo Legia. W Anwilu nic nowego egoistyczna gra GWIAZDECZEK cd. za dwa dni kolejny wpieprz we Wrocku, żegnaj Play- off szybkie wakacje brak kasy zawodnicy obierają kierunek do BAT a Anwil tonie i znika z mapy PLK.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Nic sie nie zmienilo Anwil dobrze zaczyna a tak samo konczy... "trener" dalej nie ogarnia

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do EBL. Dariusz Wyka show! Zapewnił Legii Warszawa wygraną nad Anwilem Włocławek

  Jak tam gwiazdy dzisiaj?

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do EBL. Enea Zastal BC się nie zatrzymuje. Seria MKS-u przeszła do historii

  Romanski ponownie sie popisuje :) Bledy sedziow na strone Dabrowian ze nawet Jankowski wypomina Romanski (glowny komentator) cisza. Ngle JEDEN blad (Koszarka) i Romanski wielce rozgoryczony na antenie zapowiada ze zadzwoni do sedziego bo decyzja musie nie podobala. To jest normalne? Jakas etyka zawodowa?

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Nic się nie zmieni. Będzie jak ostatnio. Znowu tuż przed wyborami rozkopie pół miasta żeby zamydlić ludziom oczy, że coś dla ZG robi. Przypominam, że to koleś, który będąc prezydentem załatwiał sobie na lewo naklejkę inwalidy na auto żeby parkować na miejscach dla inwalidów.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  @Tomek B.: Żenadą to są wypowiedzi takich osobników jak ty! Głupio-mądrych dzieci klawiatury z innych regionów Polski... Ostatnich którzy cokolwiek mogą wiedzieć w tym temacie!

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do Mistrz Polski ma ogromne długi. Szokujący wpis prezydenta miasta

  @Tomek B.: I po co sie tylko tu osmieszasz jak nie wiesz o co chodzi? Lepiej sie czujesz?!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Dochodzą mnie słuchy, że Kubicki celowo chce doprowadzić do upadku klubu min. rozsiewając nieprawdziwe informacje o sytuacji w klubie. To raz. Dwa: Kubickiemu marzy się stołek w Urzędzie Marszałkowskim miasta. Na szczęście p. Jasiński zachował się przytomnie i uniemożliwił przejęcie władzy przez Kubickiego. Kubicki postanowił udowodnić p. Jasińskiemu że bez niego klub padnie. Tak to się zaczęło. P. Jasińskiemu życzę powodzenia. Będzie to trudne bo Kubicki się niestety zawziął. Spadam stąd. SF od pewnego czasu przestały być poważnym portalem.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Ilu tu się ekspertów od prowadzenia klubu zebrało... Kaszkę wytarli z gęby i zabrali się za komentowanie tematu o którym pojęcia nie mają xD
  Na miejscu klubu zabrałbym się za głupio-mądrych gogusiów z tego forum, bo mamy tu przynajmniej jeden komentarz który jest zwyczajnym przestępstwem! Co nie? ...Panie "wirusowy zamordyzm"???

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Zadziwiające jak kilka milionów długu to "fuuu", "bleee", "oszuści" ale 2-3 miliony jakie ma klub Karolka czyli ten śmieszny sztuczny twój zwany cukrem to oczywiście "nie ma problemu", "wszystko jest fair" i "sport górą". Abstrahując już jak toruń od wielu lat śmieje się innym w twarz kupując awans bo w sportowej walce nie umiał. I te miernoty pierwsze wyłażą do komentowania Zastalu i innych nazywają "oszustami". Troluńska hipokryzja żałosny high level.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  @Asphodell: Powiedział gość, który pierwszy hejtuje Zastal średnio 8 minut po wrzuconym artykule także rzeczywiście kłamco, masz mnóstwo roboty i w ogóle nie prowokujesz :) Ty jesteś bardzo dorosłym człowiekiem, który pisze samą prawdę. P.S. Pozdrów swojego nowego psiapsia, w końcu nie dawno mi zarzucałeś, ze szukam kumpli chorągiewko :) Bajo!

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do Mistrz Polski ma ogromne długi. Szokujący wpis prezydenta miasta

  @tomas68: I pisza to ludzie ktorzy kibicuja klubikom 100% dotowanym przez skarb panstwa. Troche przyzwoitosci!

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do Mistrz Polski ma ogromne długi. Szokujący wpis prezydenta miasta

  @tomas68: I pisza to ludzie ktorzy kibicuja klubikom 100% dotowanym przez skarb panstwa. Troche przyzwoitosci!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Widać, że wiedzy nie masz żadnej. Przeczytałeś coś na fan page swojego skorumpowanego klubu i kłepiesz tą samą gadkę w każdym poście. Zero kreatywności. Z tego co mi wiadomo przykładowe GTK czy Astoria nie ma milionowych długów. Nie zasłaniaj się pandemią bo każdego to dotknęło. Równie dobrze odejmij nam te 2-3 miliony długu bo przecież my też straciliśmy przez pandemię. Nie zrobisz tego to ta toruńska zawiść ci na to nie pozwoli. Ale mam do gdzieś. Pokazałeś już, że o ekonomii nie wiesz nic. Siedzisz w budzie, sukresów rywalom nie gratlujesz, swojego bagna nie komentujesz a jak tylko wychodzą brudy innych to jesteś pierwszy. I ty jesteś dorosły? Hehe to niezłych macie tam w toruniu mózgowców. Po za tym, Jasiński TYLKO albo AŻ nie zapłacił za wszytskie zerwane umowy. To jedyny jego grzech. A wy zapłaciliście za ucieczkę z finału? Czy wszystko spoko nie ma problemu? Zapłaciliście już Gruszeckiemu i spółce za zeszły sezon czy oczywiście nie ma problemu? Czy Barcelona, Real i połowa Europy nie ma długów czy oczywiście nie ma problemu? Wystarczy, że Zastal ma długi to wyłażą takie kilofy jak ty i wytykają palcami choć u siebie mają dokładnie to samo. I jeszcze to pisanie, że "mój dług jest lepszy od twojego" wywołuje tylko uśmiech i odrobinę politowania na mej twarzy. Wiesz co - oprócz tego, że nie jesteś mądry - cie najbardziej boli? Że my mamy długi i sukcesy, a wy macie długi, afery korupcyjne i sukresów żadnych. Szczerze? Też by mi było smutno każdego dnia i od swoich brudów, prać brudy innych. Skontruj teraz bo przecież tego tak nie zostawisz, jednak prawdy o toruniu nie zmienisz. Przesyłam pozdrowienia od Mistrzów Polski z Zielonej Góry (ahhhh te wbijanie szpilek :) ).

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  P.S. No to bardzo fajnie, że Kuligowi i Celowi nie zaglądasz do portfela ale Jasińskiemu i Muricowi już tak. Taki to sprawiedliwe, obiektywne i typowo polskie :) P.S. 2. "Jak byś nie wiedział był wybierany przez zawodników" - Achaaaa, bo w Grosselowi i Lundbergowi wiązali ręce i przywozili na siłę do Zielonej Góry. Szkoda, bo mogli ich rozwiązać i mogli polecieć sprintem do torunia gdzie przecież jak widać każdy chce grać :)

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Bardzo źle się stało. Brudy pierze się w domu. Niezależnie od tego kto ma rację, a długi wiemy że są, to dżentelmeni załatwiają takie sprawy inaczej. Zabrakło dżentelmeńskiej rozmowy. Zacznijcie Panowie Janusze od kulturalnej rozmowy w cztery oczy. Dla dobra zielonogórskiej koszykówki i z szacunku dla zawodników, sztabu trenerskiego i nas, kibiców. Iffe został, Tabak mógł odejść. A Wy takie numery? W głowie mi się nie mieści:(

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Temat jak widać wdzięczny by sobie poużywać na rywalu którego w lidze trudno (w tym sezonie) sięgnąć. Po kolei... bo poziom jadu zabić może za "chwilę" kąsającego. Klub ma długi... to fakt. Jednak wyzywanie od złodziei mogłoby być trudne do udowodnienia. Klub to dość złożony organizm gdzie bywa, że nie wszystko przebiega tak jak się planuje. Tak jak w życiu, ktoś zawiódł, ktoś nie dotrzymał słowa i tworzą się problemy. Oczy wiście, że każdy starałby się im zapobiegać, ale jak w życiu... nie na wszystko ma się wpływ. Tu jest wojenka pomiędzy dwoma Panami i niestety publiczna czyli najgorsze pranie jakie może być. Gdyby "wiedzący" z zewnątrz ZG wiedzieli jakie jest tło to może by tak nie ujadali i nie stroili się w anielskie szatki. Może się okazać, że wcale nie są takie śnieżnobiałe jak twierdzą. Różnica jest taka, że np. Toruń czy Włocek za czyje się "bawią" w kosza (Anwil ma taką karuzelę etatów... stać ich? a kto za to płaci?)? Nie widzicie tu polityki? Zaraz Zastal będzie być może Eneą (i wcale mimo, że na kasę nie należy wysmradzać nie jest to dobry układ bo podnoszę to u konkurencji). Czym innym mieć umowę z dużą spółką skarbu państwa (mieć zabezpieczony budżet, pewność, że kasa będzie... łatwiejsze planowanie) a czym innym szarpać się i grabić wydrenowany rynek w poszukiwaniu sponsorów a tym zajmuje się JJ a na dokładkę angażuje własną kasę a mógłby pływać w bali na Bali. Więc trochę pokory z tym wskazywaniem paluchem jaki on winny a my cacy. Nie oczekuję empatii z tamtej strony bo w ZG dobrze wiemy co kogo boli. Nie budujmy swojego samopoczucia na kłopotach rywali bo za "chwilę" może sytuacja się zmienić... przypomina mi to "dialogi" zgorzelecko-zielonogórskie onegdaj. Nie bądźmy zawistnikami. Czy aż tak trudno sobie to w głowie poukładać, że wszystkim powinno zależeć na dobru polskiego kosza. Naiwnością jest sądzić, że bez kasy poziom podniesiemy. Jest taka scenka u Monty Phytona "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" (chyba "Żywot Braina"). Świetnie oddaje Tę sytuację. Do niektórych się zwrócę bardziej wysublimowanie: "nie sądź, bo będziesz sądzony tą samą miarą". Właśnie pokory Wszystkim życzę, bo nie jest tak, że im gorzej tym lepiej. Skończmy z mitem cebulactwa w Polsce gdzie tylko zawistnie "szczęście" budujemy na "niech mu krowa zdechnie". Mam nadzieję, że zainteresowane strony wyjdą z krótkich porteczek i zaczną poważnie do siebie podchodzić. Wiem, że często sprawia trudność wzniesienie się ponad urażone ego ale nie burzcie Panowie tego co latami budowano. Dlatego tyle jadu bo Zastal wzniósł się na poziom dawno nie oglądany w lidze. JJ zapewne często ryzykował ale też Zielona Góra dzięki temu piła szampana. Prezydent Miasta po uszy siedzi w polityce i nie potrafi już inaczej rzeczywistości widzieć jak przez pryzmat polityki... w mieście wszystko korekt? Może długi nie tylko u JJ? Zacietrzewienie nie sprzyja rozpalonym emocjom... z kim Pan jest Panie Kubicki? Zastal Zielona Góra... dla mnie brzmi dumie i powinno "zobowiązująco" dla Pana.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Polityka to taki zawód w którym im bardziej autor nakłamie - mówiąc przy okazji że to dla Was - tym lepiej na tym wychodzi. Nie wierzyłbym dokładnie w słowa które ten celebryta w pomarańczowych okularach mówi. Panie kubicki o pieniądzach na publicznym forum !? O długach w ZG sporcie którym jest Pan ponoć wielkim zwolennikiem. Co się z Panem dzieje...Dziecinada. Takie sprawy Panie prezydencie załatwiaj w cztery oczy. Jest jasny oczywisty cel -> Rozgłos a nast. osiągnąć pewną korzyść. Dziwie się tylko jak ludzie łykają medialne szambo. Zastal robi swoje, czyli łupie sportowo. Po sezonie się okaże, ZG Basket to mocna rozpoznawalna od wielu lat w Polsce i Europie marka - sponsorzy spokojnie się znajdą, Ci drobni i wielcy. :) ZASTAL !! pozdrawiam

 • PogromcaTroli napisał/a komentarz do Mistrz Polski ma ogromne długi. Szokujący wpis prezydenta miasta

  Kubicki won, cos za dlugo przy korycie i odbija!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Generalnie to JK kompromituje siebie i nasze miasto.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Kubicki podobnie jak jego lewacka partyjka to mąciciele w polityce a ten jeszcze dodatkowo w sporcie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

ARTUR KSF

Marzeń spełnienia,
Od trosk wytchnienia,
Smacznego karpia bez ości,
Tej i innych przyjemności
------------------------------
życzy Artur i koledzy z tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.