PogromcaTroli - lubi

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Szkoda, że nie było rywalizacji sportowej. Ile dzisiaj kosztuje mistrz? 300 koła? Taniocha. Po co zapylać cały sezon, skoro można sobie zafundować taki cyrk? Gratulacje :miszcze do bani". Karma wraca. Pamiętajcie !

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Recepta dla zespołów które nigdy nie miały mistrza jest prosta:
  Kupić i Piesiewicza "bańkę", która pozbawia drużyny z czołówki tabeli nie tylko przewagi parkietu... Ona pozbawia je całkowicie parkietu!
  I GOTOWE!
  Proste? No pewnie że proste!!!
  Jeśli cyrk pod nazwą "Pandemia" się utrzyma, to myślę że w następnym sezonie o "bańkę" będzie się biła cała liga! xD Takie rzeczy tylko w polskim bagienku!!!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Stal Ostrów nie jest MP!!! Stali tytuł został przyznany, ale nie wolno tego mylić z byciem Mistrzem!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  No cóż tego można było się spodziewać po 5 meczu. Mamy bańkowego Mistrza Polski bo tego chciał prezes PiSsiewicz. Okazuje się, że STAL miała wszystko by wygrać w serii 2 2 1 1 1, a tak pozostaje kwaśne spojrzenie.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Plan kraciastego wykonany

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Miszcz kraciastej bańki

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  ZŁOTO dla wału roku!!! Brawo!!Gratuluje też bym nie spał, po tylu latach w końcu do Ostrowa zagościło szczęście i nie wiele kosztowało .Na ulicę!!- odpalać racę, trza świętować!!!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Owszem, mamy mistrza Swojego Parkietu. Ciekawi mnie (i to bez przytyków - zwykła ciekawość) jak wyglądałaby konfrontacja w neutralnej hali. Tego niestety się nie dowiemy. Gratulacje dla Zastalu za wspaniały sezon !!!!!!!!!!!!!!!!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Gratulacje dla Zastalu - najlepszej drużyny 2020/2021!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Niech żyje nowy ,,śmierdzący"" miszcz własnego parkietu !!!!...NIECH ŻYJE:)!!!

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  W zeszłym sezonie Stelmety też zasługiwały na majstra. W końcu grali najrówniej a na ich grę najlepiej się patrzyło:)

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  W zeszłym sezonie Stelmety też zasługiwały na majstra. W końcu grali najrówniej a na ich grę najlepiej się patrzyło:)

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  @Pan wszystkich Panów: bezcenne :)

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Na razie to mi wygląda na rzeź niewiniątek...Cały rok szkolny walić w ch..a,na koniec dwa dni nauki i zdać egzamin komisyjny...

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Trzeba było sanepid wezwać. Na pewno halę by zamknął pod byle pretekstem.....teraz też to można zrobić......

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  W/g powyższego sondażu Zatal dziś wyrówna stan 3-3.OBY.Tego życzymy wam zielonogórzanie a potem po kolejnego MISTRZA.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Ostrów próbuje narzucić narrację boście dostali w zeszłym roku... nie u nas "nie biją murzynów". W przeciwieństwie do Ostrowa gdzie szarpią kobietę. Nie jest fajny język który widzę poniżej... ale w pełni go rozumiem. Od samego początku pisałem co myślę o tej bańce. Ta bańka pasuje jak ulał do czterech liter... tyle jest warta ile do niej narobiono. Zastal walczy na parkiecie tak w tym jak i w tamtym sezonie robiąc takie wyniki. Ostrów gra podstolikowo. W zeszłym roku sezon zamknięto po 22 kolejkach z wyłonieniem Mistrza. Trzeba było być pierwszym to byście mieli Misia. Teraz wszyscy mądrzy... a pamiętacie jaka była panika, strach bo nikt nie wiedział gdzie ta pandemia zmierza? Jakoś nie obiło misie o uszy by ktoś zwracał srebrne, brązowe medale o kasie przytulonej nie wspomnę;) W tym roku "pokazujecie" jak się po niego sięga. tt aż huczy mimo PR-owych zabiegów Ostrowa. Niestety jeden wielki cebulasty wstyd się unosi nad tymi Finałami. Zamiast pasjonować się stroną sportową to śmierdząca otoczka skutecznie tę przyjemność niszczy. Dałbym szansę Pisiewiczowi by wyjść z fragmentem twarzy z tego co zdołał "wykombinować" z Matuszewskim. Skoro Ostrów nie radzi sobie z organizacją (nie o kotletach mówię) to powinna ona w takim układzie na Finał zostać przeniesiona do ZG bo sobie to prawo wywalczył. Nie wiem czy dojdzie do siódmego meczu ale dla mnie to jedyne sprawiedliwe rozwiązanie grać Finał w ZG. I niech Ostrów przestanie oczy mydlić razem z opłaconą medialną klaką o "neutralności".... od razu napisałem, że taka nie będzie a im dalej w las tym b. śmierdzi. Ilu ludzi siedzi w kieszeni u Matuszewskiego, że takie dyrdymały cisną. Niby widzą ale jak te trzy małpki (i tu wprost odnoszę się do Romańskiego). NIC nie uzasadnia bańki w Ostrowie od samego początku. A w tym momencie jest to WIELKIE NIC! powinny w to wkroczyć służby Państwa bo to jest małomiasteczkowy cyrk nad którym nie panuje Policja, Sanepid... i aż żal, że jest tak lichy klimat dla kosza w Polsce a takimi działaniami doprowadzi się do spalonej ziemi. Wywalić wszystkich z hali i zostawić drużyny + kamerzyści. Zajmijcie się tym na czym się znacie... uprawą cebuli. Mówiłem, że szwindel od samego początku... i co się okazało?

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Chcialbym aby sie to dzis skonczylo mimo ze kibicuje Zastalowi. Tego nie da sie ogladac.Co od.... sedziowie to sie w pale nie miesci.A pseudo komentatorzy to sami sie osmieszaja, I zero ibiektywizmu, Romanski to chyba pampersy ma.

 • PogromcaTroli lubi Komentarz

  Jak mi Igor przed meczem tłumaczy, że Zastalowi mogą pomóc kontuzje... nawet nie chcę wspominać o legendarnie szerokiej rotacji to już wiem o co w tej narracji chodzi. Cały przekaz z tych Finałów przypomina radio Erewan i by mi poprawić samopoczucie to Pisiewicza Hip Hip Muras mi lokuje. Nie lekceważ serca Mistrza. Jestem z Was Dziki dumny. Bo walczyliście z wszelkimi przeciwnościami jakie tylko można sobie wyobrazić. Pokazaliście Serce... niezależnie jak się to zakończy to pokazaliście inną twarz... wkurzonego Dzika. Jednego nie można odmówić... konsekwencji w narracji "pod tezę". Powtórzę raz jeszcze... abstrahując od tego co Zastal grał. Najdelikatniej jak potrafię Zastal "miał pod górkę" od samego początku. Deprecjonowanie tego co osiągnął jest żałosne, szczególnie przez tych którzy tym próbują zrekompensować swój nieudany sezon. Wiemy o kim mowa. Tak... Tabakowi do pełni sukcesu brakowało tego Misia... niemniej rozegrał z Zastalem dwa b. dobre sezony. Dzisiaj Dziki grały w PUP-ie i zmagały się z kilkoma zawodami: z drukarzami, z aptekarzami i na deser z komentatorami. Panie Romański to, że pan deklaruje swoją obiektywność nie znaczy że ona jest. Czym innym jest chęć uchodzenia za takiego a czym innym uprzedzenie do Zastalu którego pan
  nie potrafi ukryć. Sędziowie sporne decyzje kwalifikują na korzyść Stali. Do tego służy
  przewaga parkietu i gospodarskie sędziowanie. Mecz pisany STALówką. Mam głęboki szacunek dla Pana Łukasza (obawiam się, że wiele Go to kosztowało) i Jakuba Garbacza (a tobie Chłopie powiem spieprzaj z tego grajdołu [pamiętam, że podpisałeś] bo masz papiery na zupełnie inną ligę). Sorrki ale Ten mecz należał się Zastalowi za Serce jakie zostawili na parkiecie i temu który zdjął kraciastą marynarkę dedykuję. Miałeś puchar wręczyć... a będziesz musiał się wstrzymać. Oby było 7 meczy... choć myślę, że cena tego dnia będzie b. wysoka dla Dzików. Gra się ZAAASTAL!!! Dla Stali brawo za mecz godny Finału.