Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska napisał/a komentarz do Powtórka z rozrywki. Siodemka 11. kolejki PGNiG Superligi

  Zapora - nazwisko adekwatne do pozycji :)

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  świętokrzyskie trole zaczęły wywody. Jak to jest źle za trenera Przybeckiego, a to dopiero pierwszy mecz, pierwsze dwa tygodnie pracy z kadrą.
  Co zrobił w swym umęczonym trenowaniu człowiek z Kirgistanu ?
  NIC. Mentalnie drużyna zniszczona, wyników brak.
  Dajcie człowiekowi popracować co najmniej rok wtedy będzie można coś więcej napisać.
  Poczekajmy na Sypę Paczasa, braci Gębali, dajmy im się odnaleźć na boisku.
  Pozdro dla normalnych.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  Proszę Was, wyluzujcie się, zdystansujcie odrobinę. To nie jest temat wojny płocko-kieleckiej, rozmawiajmy merytorycznie nt tych powołań. Serio, męczy ta wojenka już.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  Dawno nie czytałem tak dobrej wypowiedzi Miedziaka. Ważniejsze od wypowiedzi jest chyba jednak fakt, że w tym sezonie jeździł dużo bezpieczniej niż w poprzednich latach i nikt przez niego nie miał nieprzyjemności na torze. Chłopak chyba dojrzał.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  Sqóra wypowidź z klasą.

  Bardzo mnie cieszy, że tor był wreszcie zrobiony pod Toruń. I to zrobiony solidnie, bez dziur i jednej ścieżki (jak to ma w zwyczaju, np. pan Baron). W Lesznie jedziemy po finał. Hej, hej! Apator!

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  Najlepsza była zmyła Zengoty, na ostatnim łuku odblokował szeroką i z 5:1 zrobiło się 3:3. Nie wiem o czym on myślał ale gdyby jechał jak wcześniej to by było może 4:2, a tak Pawlickiemu pewnie oczy wyszły do gogli jak zobaczył po prawej Łagutę, a Zengotę przy kredzie.
  No i podobał mi się też Jason "czysto jeżdżę" Doyle, widać że Pedersen ma już godnego następcę.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  Muszę Cię douczyć dzieciaku, że gazy i ciecze to płyny.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  OLKOWICZ ODEJDZ ! SLUCHAC NIE IDZIE TYCH TWOICH DEWOCIARSKICH WYPOWIEDZI.Nikogo nie interesuje dlaczego Holder ma brode,kto odkryl nowe jezioro i inne ploty,ktore przekazujesz.Jestes denny ! Wiekszosc nie chce Cie sluchac,bo tak gledzisz ze na samych zawodach nie mozna sie skupic.OLKOWICZ,MIEJ TROCHE AMBICJI.USUN SIE !

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Zdjęcie

   

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska lubi Komentarz

  OMG nawet nie wiecie jaką mam beke czytając wiekszosc komentarzy.. To jest żałosne jak się czyta 'wielką wiedzę' gimnazjalistów. Pierwsza sprawa czemu Buczkowski jest a Walasek z PePe nie? Otóż pragnę przypomnieć Półfinał DPŚ 2012 i jazdę obu tych panów a przede wszystkim pana Walaska. Dno i kompromitacja. Zarówno Piotr jak i Grzegorz są dobrymi żużlowcami ale w formacie światowym nigdy nie istnieli i nie będą. Trzeba stawiać na młodych, ambitnych, którzy wciąż się rozwijają. Mam tu na myśli m.in Buczkowskiego. Uważam że Krzysiek będzie miał świetny sezon i nie zdziwi mnie jak załapie się do finałowej '4' która powalczy w finale. Wkońcu będzie miał warunki do skutecznej jazdy(trener Cieślak, klub wyższej klasy, lepsza atmosfera w drużynie). A co do juniorów to faktycznie Łęgowik z Nowakiem to nieporozumienie. Zgardziński to talent który może w tym sezonie eksplodować. Za dwójkę Łęgowik-Nowak lepiej by postawić na Malitowski-Rujner. A jeszcze Miedziński.. Ja nie rozumiem dlaczego Wam on tak przeszkadza? Tyczy się głownie kibiców włokniarza. Patrząc obiektywnie to Adrian wcale nie jeździ bardziej agresywnie od Łaguty z tą różnicą że Adrian jest opluwany, a Łagutę nosi się na rękach. To jest żużel nie szachy, można Adriana lubić bardziej lub mniej ale powołanie w 100% zasłużone.

 • Hania Kopczyńska-Wiewiórska został fanem Adrian Miedziński

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.