Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • eLuke napisał/a komentarz do Szymon Sićko zagra w Bundeslidze

  "Niestety historia już nie raz pokazywała że młody zawodnik po transferze do Kielc ginie. " - Historia również pokazuje, że aby wejść na wyższy poziom trzeba zaryzykować i zmierzyć się z piłką na wysokim poziomie. W naszej przeciętnej lidze tacy zawodnicy jak Sićko czy Moryto nie będą w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. Dawniej niczym dziwnym było gdy młode chłopaki z Polski trafiały do mocnych klubów bundesligi (a nie do beniaminków!). Dzięki ryzyku, które lata temu podjęli bracia Lijewscy, Karol Bielecki czy Tkaczyk, mieliśmy kadrę, która walczyła o złoto MŚ. Nasza obecna kadra, co pokazują ostatnie mecze, to kadra bez obycia, to kadra, z której większość zawodników z wielką piłką ręczną spotyka się przy okazji meczów z Vive czy Wisłą.
  Moim zdaniem Bertus ma bardzo dobry pomysł. Im większej liczbie młodych Polaków da się szansę grać w mocnych europejskich ligach tym większa szansa, że przynajmniej kilku wejdzie na poziom światowy. Pewnie wielu zaginie i nie da sobie rady, ale niech przynajmniej kilku będzie grać za kilka lat regularnie w LM, Bundeslidze czy lidze francuskiej, a będziemy mieć reprezentację na naprawdę dobrym poziomie.

 • eLuke napisał/a komentarz do Niemcy - Polska

  Ja pierd... niech mi odetną prąd bo cierpię patrząc na to, a honor kibica mi nie pozwala tego wyłączyć :/

 • eLuke napisał/a komentarz do Niemcy - Polska

  Tego się oglądać nie da...

 • eLuke napisał/a komentarz do Dujszebajew ukarany przez EHF!

  Talant nie został ukarany za zachowanie PODCZAS MECZU, ale za zachowanie PO MECZU. Ta kara jest za zachowanie podczas konferencji prasowej. Nie znaleziono dowodów, które miałyby wskazywać, że nasz trener uderzył trenera Lwów.
  Swoją drogą klub z Kielc rozważa również czy nie złożyć skargi na trenera z Niemiec...

 • eLuke napisał/a komentarz do Pierwszy krok do historii - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - MKB Veszprem

  Gratulacje dla Wisły od kibica z Kielc. Naprawdę dobry mecz i bardzo cenne zwycięstwo. Trochę szkoda tych 3 bramek przewagi, ale tak czy inaczej dobry wynik, a teraz trzeba zagrać tak samo albo i lepiej na Węgrzech i kto wie...

 • eLuke napisał/a komentarz do LM: FC Porto Vitalis - Orlen Wisła Płock na żywo!

  Póki co mecz jednego zawodnika. SEGO MIAŻDŻY!!!!

 • eLuke lubi Komentarz

  Witam :) Sławomir Szmal, aktualny kontrakt do 30-06-2016. Pozdrawiam

 • eLuke napisał/a komentarz do Michał Jurecki wraca do pełnej dyspozycji

  O proszę, a to ciekawe plotki docierają do Płocka :)

 • eLuke lubi Komentarz

  Z Bońka taki sam prezes jak i trener. Dlaczego nie ma zagranicznego trenera? Bo on kosztuje, a kasa dla PZPNu jest najważniejsza.

 • eLuke lubi Komentarz

  Kolejny po panu Waldku, jeden dobry sezon i na selekcjonera. Za rok znowu ktoś wyskoczy, np. Stokowiec będzie miał sezon życia i, jak to mówią nasi politycy, stanie się naturalnym i oczywistym kandydatem na objecie ciepłej posadki. I tak bez końca ... Oby NIE. Panie Zibi, zawiodłeś mnie. Fakt, że się odbijemy trochę od dna, bo niżej juz spaść nie można i tego pewnie dokonałby nawet pan Biedroń zamiast Nawałki. Ale nie wróżę żadnego sukcesu reprezentacji z tym, jak na polskie warunki dobrym trenerem. Z natury jestem optymista, ale w tym wypadku, realistą. Wspomnicie moje słowa. Serce chce wierzyć w sukces, ale niestety to za mało. W tym biznesie trzeba być realistą, pan Boniek jest, niestety, marzycielem. Nasza myśl szkoleniowa została zweryfikowana w Regensburg. To co na ekstraklapę wystarczy aż nadto, kompromituje się w zderzeniu z Europą.

 • eLuke napisał/a komentarz do Oficjalnie: Adam Nawałka nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

  Czyli kolejne (minimum) 2 lata stracone dla Polskiej Reprezentacji . Nie ma po prostu innej opcji... Dziękujemy Panie Boniek :/

 • eLuke lubi Komentarz

  Szykuje się zatem gigantyczna kpina z kibiców. Nawałka to żaden trener, równie dobrze można by dać kadrę pijaczynie Olbrychskiemu do prowadzenia, efekty będą takie same.

 • eLuke napisał/a komentarz do Kto selekcjonerem kadry narodowej? "Adam Nawałka jest raczej przyklepany"

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek... :(

 • eLuke lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego się tak wszyscy uparli na Adama Nawałkę. Przecież to to samo, co było! Nic się nie zmieni. Czym on się różni? że Krzyknie? Taki Lewandowski to ma głęboko gdzieś jak on na niego krzyknie.

 • eLuke napisał/a komentarz do LM: Ivan Cupić w siódemce kolejki, gra Vive w ataku i obronie wzięta pod lupę

  Brak Dzidziusia w tej siódemce jest moim zdaniem zaskoczeniem...

 • eLuke napisał/a komentarz do THW Kiel rozbite! Vive pokazało siłę - relacja z meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel

  Miazga! Oby tylko forma i zdrowie dopisywało Naszym zawodnikom, a F4 jest całkiem realne!! BRAWO ISKIERKA!!!!

  P.S. Ponieważ na tym portalu nie ma chyba żadnych administratorów to prośba do normalnych czytelników - Ignorujcie i nie komentujcie tekstów tych onanizujących się własną głupotą trolli :) .

 • eLuke napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Stanowisko, które reprezentujesz jest wręcz identyczne jak to przedstawione przez pewnych ludzi w filmie "Skrzydlate świnie". Iskra to nie jest marka, to coś więcej. Dlatego też nie można tego ani kupić, ani sprzedać. Prawdziwych kibiców i ich wartości nie można kupić/przekupić.
  A tak już pomijając ten wątek to przeczytaj mój poprzedni komentarz i zrozum, że głównym źródłem tego konfliktu nigdy nie była "nazwa", ale była to "kasa" (za karnety z sektora). Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...

 • eLuke lubi Komentarz

  Sponsorzy się pojawiają i odchodzą, a kibice raczej się od drużyny nie odwracają nigdy. Oczywiście trzeba oddać Bertusowi, że dał Kielcom nieporównywalnie więcej niż najbardziej fanatyczny kibic, bo władował swój czas i pieniądze, ale przecież nie robi tego zupełnie charytatywnie - wyjmuje z tego pieniądze, ma satysfakcję, jest popularny itd. Nie rozumiem argumentów typu "kibice Iskry moglibyście nieco zmięknąć ze swoją dumą i tradycją" albo "Obyśmy tylko wszyscy nie musieli doświadczyć sytuacji, w której - wierni tradycji i starej nazwie - z gołą d...ą będziemy walczyć o utrzymanie w I lidze". Są pewne rzeczy, których się nie sprzedaje. Czy gdyby przyszedł do klubu sponsor - producent żarówek "Osram", to też byś to przełknął od tak ;) (szczytem dla mnie są niektóre nazwy siatkarskich i żużlowych drużyn typu "składywegla.pl polonia bydgoszcz").
  Oczywiście nie popieram zero-jedynkowych kibiców, dla których nie ma żadnych ustępstw wobec sponsora, ale jednocześnie w pełni zgadzam się z tymi, którzy chcieliby aby chociaż jednym członem w nazwie była "Iskra", bo to jest prawowita nazwa klubu z Kielc.
  Nawiązanie do Barcelony wg mnie spudłowane, lepszym przykładem jest PSG, tam nikt nie wpadł na pomysł aby nazwać klub "z arabska" dodając Paris.
  Oczywiście będzie istniał konflikt między Bertusem a kibicami Iskry, bo ten pierwszy chce przy okazji sukcesów rozreklamować swój biznes, tym niemniej blokowanie sektora to wg mnie przesada.

 • eLuke napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  LUDZIE!!! Ale tu nie chodzi o to, że komuś się nie podoba obecna nazwa klubu! Zdanie "Brak akceptacji aktualnej nazwy Klubu przez grupę osób nie może stać na przeszkodzie w rozwoju Klubu czy nawet postawić pod znakiem zapytania jego dalsze istnienie" to jest bezczelna manipulacja faktami.
  Prawdziwym problemem nie była nazwa klubu (to był dodatek, który przelał czarę goryczy), ale sektor E i to, że klub chciał stamtąd przegonić SKPR i sprzedawać tam drogie karnety dla "wymagających kibiców" (tj. takich, którzy chcą w spokoju, na siedząco, oglądać mecz). SKPR, z resztą słusznie, uznał że prowadzenie dopingu za bramką nie ma sensu (do czego ostatnio doszli nawet przedstawiciele KKV) i że oni będą na E dalej prowadzić doping.
  W ostatnich rozmowach, tj. spotkanie zawodników z kibicami, padła propozycja by ten doping prowadzić z innego sektora, ale i na to się nie zgodził zarząd.
  Ten list ma na celu pokazanie neutralnym kibicom, kto jest tym "złym" (kibice dopingujący Iskrę) według zarządu i co się może stać jak Ci "źli" nie pójdą na rękę zarządowi (ew. Bertus rzuci zabawki i opuści piaskownicę). To nic innego jak szantaż. "Dopingujcie bo jak nie to klub się rozpadnie"...

 • eLuke napisał/a komentarz do Policja wnioskuje o zamknięcie całego stadionu Cracovii do końca rundy jesiennej!

  Policja chce zamknąć stadion Cracovii. Wisła to dawny klub policyjny. Przypadek? A może Pan Dąbek to kibic GTS?

 • eLuke napisał/a komentarz do Manolo Cadenas: Jestem bardzo smutny

  Nie ma co się smucić trenerze. Z tej mąki będzie chleb.
  Obecna Wisła (tj. po tym co widziałem wczoraj) przypomina trochę Iskrę sprzed 2 sezonów. Wtedy też potrafiliśmy "postraszyć" wielu potentatów, ale często "pechowo" przegrywaliśmy. Potem jednak przyszło doświadczenie i kilku klasowych zawodników by takiego "pecha" mieli nasi przeciwnicy.
  Tej drużynie (tj. Wiśle) niewiele brakuje by wejść na wyższy poziom. Fundamenty są. Teraz na nich trzeba budować potężną drużynę.

 • eLuke napisał/a komentarz do Liga Mistrzów przez dwa lata w nc+!

  Ty jesteś jakimś trollem, który działa na kilku kontach czy pracujesz dla Polsatu i postanowiłeś oczernić trochę NC+? W trzech różnych tematach trzy prawie identyczne komentarze "punktujące jak bardzo złym wariantem jest NC+" z użyciem trzech różnych kont: fanbundesligi, granvorka i Granworka... Koleś daj sobie na wstrzymanie bo się ośmieszasz!

 • eLuke napisał/a komentarz do LM: Wielkie starcie i emocje w Hamburgu, HSV w korzystniejszej sytuacji

  Gloryfikowanie Polsatu to jest... absurd. Polsat cały czas udowadnia, że to właśnie dla nich piłka ręczna to jest piąte koło u wozu. Lepsi komentatorzy? Proszę Cię... Niektórych, jak Pan Nowińskiego, to się słuchać nie da.
  Nie mówię, że NC+ to dla piłki ręcznej w Polsce dobre rozwiązanie bo nie wiem jakie oni mają podejście do tej dyscypliny sportu, ale dajmy im szansę. Polsat Sport już swoją szansę miał i w moim odczuciu spie.... ją po całości.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.