Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • elo czewa lubi Komentarz

  Gratulacje dla Lwów od kibiców z Lublina !

 • elo czewa lubi Komentarz

  @xman2200: Przecież sędzia startowy w Częstochowie - Adam Jasiurski to ikona żużla, czy ty jesteś normalny?

 • elo czewa lubi Komentarz

  podoba mi się jak wszyscy piszą "Marek 07" - mam proste pytanie zazdoscicie , ze alkoholik jest mądrzejszy od Was z wiedza o żuzlu ?

 • elo czewa napisał/a komentarz do forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno

  Co do komentatorów uuuuuuu ja nie wiem poczekajcie trochę a nie juz żałoba bo po 4 biegach przegrywamy 4 punktami, choćby nawet jak przegramy to cieszmy się super meczem

 • elo czewa napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Deklaracja Fredrika Lindgrena. Szwed na trzy lata we Włókniarzu Częstochowa!

  To klikamy i czekamy :) Powodzenia!

 • elo czewa lubi Komentarz

  I słusznie kolega prawi. Ale my tu nie ustalamy składu, to tylko klikanie w klawiaturę swoich myśli :)
  PozdROWerek

 • elo czewa napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Deklaracja Fredrika Lindgrena. Szwed na trzy lata we Włókniarzu Częstochowa!

  Moim zdaniem najpierw będzie mieć ciężko z Ostrowia. Kibicuje Rybnikowi ale Ostrów jest mocny a Rybnik nierówny. Także poczekajcie ze składem jeszcze 2 tyg Pozdro

 • elo czewa lubi Komentarz

  Zawodnik walczący o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy odpuszcza zawody bez powodu? Nie sądzę. Jednak wczorajszy dzwon odbił się na zdrowiu. Gdzie jest teraz 'Miszcz wiedzy i komentarza" Bredzisław Kowalik, który posądzał wczoraj zawodnika o symulkę kontuzji i wyolbrzymianie problemu / bólu? Ja się grzecznie pytam, gdzie jest teraz ten Pan???

 • elo czewa lubi Komentarz

  Ogólnie za całokształt P. Mirosław Kowalik był jednym z moich ulubionych żużlowców. Ale wczoraj prawie wstydziłem się za niego.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Także podziwiałem go jako zawodnika - elegancja, i nieskazitelność na torze ale jako komentator totalne zero za stronniczość i pieprz..nie głupot na wizji.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Dokładnie...Jak on to robi? Ciągle kradnie. A sędziowie tego nie widzą. Spróbuj zorganizować coś w stylu komisji śledczej. Dlaczego sędziowie przymykają oko na to co on wyczynia przed startem. Nie dalej jak wczoraj Przedpełski nie ukradł startu, a wyścig został przerwany. A Madsen w powtórce ukradł start, a sędzia nawet nie udzielił mu ostrzeżenia. Ale żużel nie takie widział przypadki. Np. Loram zdobył tytuł. A nie wygrał żadnej rundy cyklu Grand Prix. Może teraz będziemy świadkami gdy niegodny tego tytułu zdobędzie tytuł. Szczęście czy słabi sędziowie? Masz na ten temat swoją teorię? Jeśli tak, to postaraj się zamienić ją w wiedzę. Trzymam za Ciebie kciuki. Bo gdy czytam to co piszesz, to mam wrażenie że nie będziesz mógł zasnąć. A sen to zdrowie. I tego Ci życzę.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Najwyraźniej kompletnie nie znasz się na żużlu, a brakiem szacunku dla innych ludzi sam wystawiasz odpowiednią dla siebie wizytówkę. Madsen to niewątpliwie jeden z najlepszych obecnie żużlowców, ligowy asior, nikt normalny nie ma chyba co do tego wątpliwości. Przeczytałeś w ogóle co napisałeś? Wręcz smutne jest, że jeszcze za to jakieś lajki dostałeś. A kiedyś ludzie książki czytali, mieli jakąś wiedzę i pojęcie o życiu, potrafili obiektywnie oceniać różne sprawy i ważyli słowa, nie chcąc z siebie zrobić totalnego ignoranta. Dziś można pleść bzdety i jeszcze mieć poklask, masakra!

 • elo czewa lubi Komentarz

  Kowalik go wyleczy ,bo przecież nic się nie stało.

 • elo czewa lubi Komentarz

  To pewnie odnośnie decyzji sędziego, ewentualnie po teatralnym położeniu się na torze Rolnickiego. Nie wiem czy w tv to było pokazane, ale po uślizgu wstał i chciał chyba zejść z motocyklem na płytę, a po chwili się położył i zaczął zwijać, przy 4:2 dla CKM'u (w powtórce był identyczny wynik). Do samych kibiców na 100% nikt czegoś takiego nie skandował.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Telewizje w tym roku dość często sięgają po debiutantów w roli ekspertów. To bardzo dobry kierunek, kilku z nich świetnie sobie radzi. Wspomnę tylko Oskara Bobera i Tomasza Piszcza (dziwnym trafem obaj z Lublina, podobnie jak najlepszy dziennikarz w tej branży Tomasz Dryła). Pora aby odsunąć etatowych do niedawna ekspertów: Kowalika i Dobruckiego. Obaj (nie "oboje" panie Dobrucki) mają szereg wad: bywają nieobiektywni, ich opinie często są błędne, lub tak pokręcone, że nie wiadomo o co chodzi, unikają odpowiedzi na trudne pytania (ulubiony zwrot - ciężko powiedzieć...), mają kiepską dykcję, popełniają błędy językowe, są niesympatyczni.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Wina i wykluczenie Madsena wcale nie są tak oczywiste, opinie są różne. Tylko Kowalik z wielką ochotą napadł na Madsena. Jeszcze raz wracam do fatalnych, restrykcyjnych przepisów startowych - wprowadzają wiele zamieszania, a nie eliminują czołgania, nie tylko Madsen się czołga. Jeśli już można zarzucić coś Madsenowi to zły start w biegu 7, sędzia go nie przerwał, pewnie dlatego, że miał na koncie wcześniejsze złe decyzje.

 • elo czewa lubi Komentarz

  Tam gdzie Kowalik tam zawsze DYM

 • elo czewa lubi Komentarz

  kowalik ekspert,przeciez to on sam uchodził za baletnice na torze co to mu wszystko przeszkadzało,komentatorzy mają prawo do własnych ocen ale nie ferowanie wyroków co było a co nie było w zgodze z regulaminem i duchem fer pley,chodzi o to aby nie wypaczać zawodow

 • elo czewa lubi Komentarz

  ...pan Kowalik to taki ekspert, jak wcześniej jeździec, ale przynajmniej było wczoraj wesoło...:)

 • elo czewa lubi Komentarz

  "Madsen należy do żużlowców, którzy często próbują oszukać na starcie sędziego."
  Duńczyk powinien głównie pretensje mieć do "eksperta" nie o pierwszy bieg, ale o tą powyższą zacytowaną na wizji Jego opinię.. bo najwyraźniej ów "ekspert" (chyba celowo) przed całą Polską 'przykleił' Madsenowi 'łatkę' oszusta żużlowego..

 • elo czewa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Każdy powinien ważyć swoje słowa a niestety Pan Mirek tego nie zrobil i został bardzo ładnie skwitowany. Każdy jest mądry gdy "ekspertuje" nie swój klub w odmiennej sytuacji pewnie zdanie miał by inne.. No cóż nie wszyscy nadają się na "ekspertów"

 • elo czewa lubi Komentarz

  A guzik mnie interesuje jak będę odebrany . Gość przesadził z wywodem i niech się liczy z konsekwencjami. A co myślisz że jak piszesz na SF to anonimowy jesteś? Jego słowa to paragraf i nie jeden. A z Tobą w polemike nie wchodziłem więc co się wtracasz

 • elo czewa napisał/a komentarz do Żużel. Afrykańskie upały na polskich stadionach. Męka dla zawodników i eksplozje silników. Kluby myślą o kibicach

  Zgadzam się choć głównie to wina TV która narzuca z góry godziny transmisji

 • elo czewa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Andrzej Puczynski robił tor do ścigania i przede wszystkim pod naszych. Więc się pytam panie prezesie gdzie jest Andzia w tym sezonie ?!?!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Nevermore

"W niektórych częściach kraju wychodzi się na Pole! Może nie rozumieć słowa "dwór" :) do niego pasuje to idealnie! :P"


Ja też wychodzę na pole, ale "dwór" to brzmi lepiej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.