Michał Huć - lubi

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Robienie takich tytułów po to, aby zbierać kliknięcia pokazuje że jesteście pseudoportalikiem którego nikt nie traktuje na poważnie, a newsy w większości są zmyślone.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Wawrzynowski, a co robili nieletni na tej"paradzie" , kto się nimi posługuje?

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Michał Huć lubi Komentarz

  spadlismy, bo wyslal nas tam jeden rusek ciulu!!

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem ale Pani tok myślenia jest nie w tą stronę.Po prostu pojawił się dobry kąsek za nie wielką kasę i przy ni pewności odnośnie Beweleya może być niezłą alternatywą.Tym kolejnym powodem jest to że Łaguta wskoczy dopiero w maju a wtedy mogłoby już być cięko dosyc.Łaguta,owszem jakaś doza niepewności zawsze jest ale raczej mistrz nie zapomina jak się jezdzi.Jeszcze do skladu przydałby sie krajowy gosciu bo Suchecki nie jest zbyt pewnym jakby jechac trzeba bylo.Ale wszystko zweryfikuje tor.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Ale przerwała milczenieee, że ho ho! Jak zwykle pod waszym infantylnym tytulikiem nie mieści się żadna treść ale liczą się clickbity. Brawo WP! Chylę czoła. Nasza wiedza o stanie zdrowia mistrza powiekszyła się znacząco.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Powinniście dostawać kary za zakłamane tytuły niezgodne z treścią artykułu. Dno

 • Michał Huć lubi Komentarz

  ....później płacz i larum, że na wyjazdach zagranicznych brak betonu.
  Więcej komisarzy, znawców tematu...a daleko zajedziemy!

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Ludzie, co wy piszecie, nawet w takiej chwili szukacie sensacji ... Nawet jak Nawrocki zalegał mu sporą część kasy, to chyba symptomy były by inne, nie pojawiał by się na meczach itp. A on był, jeździł dobrze, po ostatnim meczu cieszył się razem z publicznością... Gdyby nie miał co do garnka włożyć przez długi Nawrockiego to chyba były by inne symptomy najpierw, a zawodnik był w stałym kontakcie z klubem i prezesem więc jego sytuacja nie mogła być aż tak tragiczna, żeby to był powód... Tomek miał jeszcze grono sponsorów od których jakaś kasa spływała, nawet jak klub miał zaległości, to nie jest koniec świata, przecież tyle lat na żużlu spędził, że nie był to pierwszy klub który mu nie zapłacił w terminie. Można nie lubić prezesa Nawrockiego, wierzyć mu lub nie, ale w obliczu takiej tragedii wypadało by się pohamować i nie szukać sensacji, nie szukać zawiści i innych. Pisanie na forach internetowych, że ''wiem z bardzo dobrego źródła dla czego to zrobił" to naprawdę nie mieści się w kanonach. Na kilka godzin po tragedii to tego może nie wie nawet najbliższa rodzina może nigdy sie nie dowie, może my też się nie dowiemy, a ktoś chce powoływać się na jakieś domysły żeby jakiś swój cel na forum osiągnąć ... Ludzi, zlitujcie się... Jaki ten wynik sportowy i to wszystko ma znaczenie w kontekście tego że straciliśmy sympatycznego, stonowanego człowieka, że córki straciły ojca itd. Odstawcie te animozje klubowe i prywatne do Pana Nawrockiego na bok... To czy miał zapłacone za miesiąc dwa czy trzy życia mu już nie wróci. Jako kibic stali spodziewam się wszystkiego, możemy zbankrutować, możemy awansować pewnie czas i historia to ocenią, a to co popiszemy na forum tu nic nie zmieni. Ale pisanie, że ktoś chce się lansować na śmierci zawodnika, czy jest winny tej śmierci przez nie płacenie to są skrajnie niepoważne rzeczy i pomyślcie czasem co piszecie, bo niegodna tego jest pamięć Tomka. W niedzielę na meczu wygrałem jego koszulkę taemową w konkursie... Cieszyłem się, że fajny gadżet fajnego zawodnika... To jest dla mnie smutne, że będzie to tylko pamiątka po nim ... Pomyślcie trochę o życiu zamiast się opluwać. Jak macie racje i Stal zbankrutuje to tak będzie, od szukania sensacji na śmierci zawodnika, w tej kwestii się nic nie zmieni...

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Kubica to mądry facet a jego wypowiedzi są budujące, ciekawe i pouczające.
  Trzymamy kciuki!

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Michał Huć lubi Komentarz

  16:15 początek pierwszego biegu :)

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Gapa. Zapomniała bransoletki .

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Wierzył, nie wierzył... a co to jakaś religia jest? Dziennikarstwo w Polsce szuka tylko taniej sensacji, spisku i tego, że cały świat jest przeciwko nam, najlepszym Polakom. Ci sami dziennikarze równo jadą po wszystkich, mówiąc że tamci nie dorastają do pięt Stochowi. Chwilę wcześniej oburzenie było, że Niemcy mówili o tym, że Freitag nie ma konkurencji. „Udowodnił Niemcom”, „udowodnił niedowiarkom”... A to wszystko tylko w głowach dziennikarzy, bo Stoch ma gdzieś takie emocje.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Co złego jest w modlitwie różańcowej? Najbardziej śmieszy to,że najwięcej pretensji do tej akcji mają osoby, które głoszą hasła wolności i tolerancji. Właśnie widać na czym ona ma polegać- na tym by podzielać ich światopogląd to wtedy jest ta wolność i tolerancja. Jeśli nie - to jest hejt.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Dokładnie tak jak piszesz. Obawiam się, że ta banda nie cofnie się przed niczym (nawet jeśli będą ofiary) aby dopchać się do swoich koryt. Zresztą ja wszystko rozumiem, ale żeby bronic tak skorupowanego środowiska jakim jest "POLSKIE SĄDOWNICTWO" to trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie, zamiast mózgu.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  i tak sędziowie kroją mecze udają że są niewidomi a jak ktoś ma spaść to spada brawo Kolegium Sedziowskie

 • Michał Huć lubi Komentarz

  14-ty Woryna Łaguta 15-ty Lingren Fricke.

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Nikt nie będzie się z Tobą licytować na głupotę, bo jesteś i zostaniesz liderem . Sprawdź kto pierwszy zaczął kogo wyśmiewać , Dzisiaj ze spokojem mogę stwierdzić po tym sezonie CKM pierwsza liga i bankrut .

 • Michał Huć lubi Komentarz

  Fajny filmik z kabaretem.