panrycho - lubi

 • panrycho lubi Komentarz

  WTS szkoli? bez jaj , chyba tylko po to żeby wyciągnąć 6 mln z TV i stworzyć wymagane rezerwy....tam jest droga na skróty - jest kasa ma być wynik. Fogo UL takiej kasy nigdy nie miała i nie będzie mieć, więc nadrabia szkoleniem....i traci wychowanków przez takie kluby jak WTS, Motor itd....

 • panrycho lubi Komentarz

  Zrobienie Ruska Polakiem dało w końcu upragniony tytuł . Po trupach do celu :) Cała liga zrobiona na szaro brawo Rusko i Kloc wychowanek Czugunow zrobił różnicę .

 • panrycho lubi Komentarz

  Ktoś powinien napisać książkę opisującą wszystkie wałki Rusko, które zrobił na przestrzeni wielu lat obecności w żużlu. Z tym panem kojarzą mi się jedynie skandale (Drabik, Czugunow). On dla złota posunie się do każdego szachrajstwa. Napisałbym dosadniej, ale mi usuną komentarz. Zero szacunku dla Rusko i Sparty pod jego wodzą.

 • panrycho lubi Komentarz

  A w tym sezonie jak na ironie w play off jada najwięksi oszusci kombinatorzy ligi i wszyscy wiedza kto to jest (doping Wrocław i spalona rozdzielnia Gorzów) plus kombinacje z zz-tkami i gosciem mam nadzieje ze final leszno-zielona gora

 • panrycho lubi Komentarz

  "Gdyby nie wpadka Laguty to Apator zasłużenie by już wtedy spadł."
  To nie tak. Skoro zawodnik był na dopingu to odebrano punkty które zdobył. Gdyby nie było wpadki Łaguty, czyli nie byłoby dopingu, to nie wiesz ile punktów by zrobił. Zasłużenie to zawodnik został zdyskwalifikowany a jego punkty odebrane.

 • panrycho lubi Komentarz

  To po co Wam wogóle menadżer ? Dawac kase gościowi za wypełnianie programu,co potrafi każdy Janusz na trybunach to jest bez sensu.Nie wiem ile brał Jacek,ale napewno te pare tysi brał. No fakt,że oprócz wypełniania programu dokladał jeszcze rozrywkę w postaci skakania po bandach,ale za to mu płacić? Bez sensu ;)

 • panrycho lubi Komentarz

  Po meczu przez dwa dni są kontrowersje wśród kibiców, ale po prawdzie liczy się wynik, ponieważ taki pozostaje na tablicy. Dwa lata temu, po zwolnieniu pana Gajewskiego, to nie Frątczak uratował Toruń, ale wpadka (do dziś kontrowersyjna) Grigorija Łaguty z ROW, a następnie już mniej kontrowersyjna afera korupcyjna w barażach, szkoda że ucięto jej łeb, może dziś by się to nie zdarzało.
  Wypowiedzi w stylu:

  Rok później (2018) Frątczak miał wprowadzić Get Well do fazy play-off i niewiele brakowało

  zakrawa na kpinę. Odnoszę wrażenie że pan Dawid Skrzypiński pisze o czymś o czy nie ma najmniejszego pojęcia. Najmarniejszy i najmniej pojętny kibic żużlowy wie jak było, więc po co takie mydlenie oczu?

 • panrycho lubi Komentarz

  W tym momencie albo żartujesz, albo nie masz wiedzy. Albo jedno i drugie. Przecież skład ubiegłoroczny, jak i tegoroczny są autorstwem Jacka Frątczaka w porozumieniu z Adamem Krużyńskim! To ich pomysłem był Holta, Iversen i skreślenie Miedzińskiego (tutaj głównie JF). To ich pomysłem było pozostawienie Chrisa Holdera, wcześniej skreślenie Grega Hancocka i Michaela Jepsena Jensena. A także jazda z ósemką. Nie zdajesz sobie chyba sprawy z tego jak wiele do powiedzenia miał Frątczak. A Ty go określasz teraz jedynie wypełniaczem programu. To co jest teraz jest jego projektem i efektem działań transferowych,

 • panrycho lubi Komentarz

  To żadna nowość i determinacja,że Fricke dorzucił się aby jeździć we Wrocławiu.
  W Bydgoszczy także zawodnicy dokładają,aby jeździć u .... Władka:)))Jakoś żyją i nie robią z tego medialnego szumu:))

 • panrycho lubi Komentarz

  też mam z tym problem aby namierzyć ta grupę " cała Polska " lub "wszyscy Polacy " etc. Tak na marginesie czy wiadomo jaki % odsyp kasuje GKSŻ od kontraktu , " OPŁATY ZA SZKOLENIE ETC. Co poniektórych kibiców ponosi a wystarczy pomyśleć . Rzeszów chce 25000 i po długich i ciężkich negocjacjach Lublin to zapłaci a GKSŻ OBEJDZIE sie "smakiem '.

 • panrycho lubi Komentarz

  Kup sobie polewaczkę z cytatami z A. Hitlera. Zrobisz sobie z niej poidełko dla świń

 • panrycho lubi Komentarz

  Podobno teraz chce rozważyć propozycje tego "powrotu do Torunia":)

 • panrycho lubi Komentarz

  Od lat o to apeluję...jeszcze kiedy sportowefakty były prowadzone przez sp. Gapinskiego który miał podobne zdanie

 • panrycho lubi Komentarz

  Rozwalił mnie ten komentarz, :D

 • panrycho lubi Komentarz

  Media poinformowały, że nowym zawodnikiem Unii Leszno w sezonie 2014 będzie... Nicki Pedersen. To nie żart. Żartobliwy natomiast będzie niniejszy wpis :)

  Najprawdopdoobniej tak wyglądała rozmowa obu panów.

  Nicki Pedersen odwiedza siedzibę klubu. Uśmiecha się spoglądając na pusty leszczyński obiekt. Myśli: "Była jazda! No dobra, zobaczymy co tu dla mnie mają". W drzwiach wita go prezes Piotr Rusiecki: "Panie Nicki, dobrze, że pan przyjechał. Już baliśmy się, że nikt nie będzie chciał przyjechać."

  Nicki się uśmiecha. "Robi się ciekawie" - myśli.

  Piotr Rusiecki: Panie Nicki, nadal szuka pan klubu?
  Nicki Pedersen: Tak, a czego chcesz?!
  - Emil wybrał Toruń, Kildemand Czewę, Zagar Gorzów. Hancock Tarnów. Nie mamy kim jechać.
  - To nie mój problem.
  - Nasz klub ceni dobrych zawodników.
  - No i?
  - No i pomyśleliśmy o Tobie. Bo umiesz dobrze jeździć.
  - Ale ja nie jeżdżę parą. Interesują mnie trójki i pieniądze. Nic więcej. Poza tym priorytetem jest GP. Liga to dla mnie skarbonka na przygotowanie na GP. Masz tego świadomość?!
  - Okej okej. Nie ma sprawy! Doskonale to rozumiem! Nie musisz patrzeć na partnera. Byle te 3-3 chociaż było.
  - Ale ja rozczarowałem kibiców i dzieci przybyłe na mecz z Rzeszowem. Odmówiłem jazdy, bo mam gdzieś jazdę z bolącą ręką na Waszym torze.
  - Oj przeeeeestań. To nie była Twoja wina! Cała drużyna odmówiła jazdy. Nie bądź dla siebie za surowy.
  - Wasz były prezes Dworakowski bardzo ostro o mnie mówił w mediach po tym wydarzeniu.
  - To narwaniec! Później tego żałował. Ja jestem młodszy i poważniejszy. I lektury mam trochę mądrzejsze.
  - No nie wiem...
  - Panie Nicki, pan się nie boi! Całe Leszno murem za panem stoi!
  - A kaskę chociaż macie?
  - Mamy paru nowych sponsorków, trochę uszczkniemy Pawlickim i 2 milionki będą.
  - Ale żadnego marudzenia! Jeśli kibice będą na mnie gwizdać, to dopłacacie pół bańki za straty moralne.
  - My już zrobimy pijar i wszyscy będą się cieszyli, że pan jest u nas. Powiemy ludziom: "prawdziwy lider", "Nicki zawsze cenił Leszno", "Nicki ciepło wypowiada się o obiektywnych leszczyńskich kibicach", "ma zdjęcie Alfreda Smoczyka w portfelu" itd. Ciemny lud to łyknie.
  - A skoro tak, to... bawimy się! Dawaj pan ten papier i długopis!
  - Oczywiście, panie Nicki!
  - Jeszcze jedno. Ktoś mi mówił, że stawiacie na wychowanków i cenicie dobrą atmosferę w parkingu. I nie lubicie najemników. Prawda li to?
  - Hahahahahaha! To był taki chwyt gdy rozmawialiśmy z Pawlickimi 2 lata temu! Musieliśmy ich jakoś przekonać, by obniżyli żądania i spoglądali na sprawę mniej rynkowo.
  - Dajcie mi pod też rękę jakiś telewizor w parkingu, bym miał w co tłuc, gdy się wkurzę.
  - Ma się rozumieć!
  - I nie chcę widzieć Waszych młodzieńców obok mojego boxu. Nie mam czasu na udzielanie nauk.
  - Ale chociaż jakieś podpowiedzi ustawień...
  - Masz mnie za idiotę?! To byłoby moje sportowe samobójstwo! Ja pracowałem na tą widzę latami. A Ty chcesz, bym opowiadał o tym za friko Waszym nieopierzonym zawodnikom? Kogo Wy tam macie?
  - Bjerre
  - Złotówa zawsze umie się ustawić. Skubany!
  - Pawliccy
  - Nie odróżniam ich.
  - Zengota
  - Zengo co?
  - Zengota
  - Nie znam człowieka. Dalej.
  - Musielak
  - Nie znam człowieka. Dalej.
  - Baliński
  - O w mordę! Trudno. Ten rok jakoś przetrzymam.

  :D:D:D

 • panrycho lubi Komentarz

  No bo powiedzmy zrobi w 1 lidze teraz średnią 1,800 (czyli średnio 9 pkt w 5 biegach) to który klub z e-ligi weźmie go za rok na seniora... a On potrzebuje startów z najlepszymi żeby się rozwijać... jak by poszedł do Torunia po nieudanym sezonie zawsze znalazło by się dla niego miejsce w 1 ligowej Bydgoszczy a potem po awansie w e-ligowej... jednak trzeba już teraz w tej e-lidze pozostać... Starty u boku Tomasza Golloba mogły by wpłynąć na plus tak jak wpłynęły na Kołodzieja, Rempałę, Zmarzlika, Przedpełskiego... chyba każdy pamięta parę T.Gollob-M.Rempała co oni potrafili robić... W Bydgoszczy zostanie to po 3 kolejkach zbraknie kasy i nie będzie miał za co przygotować sprzętu... może za jakiś czas Polonia stanie na nogi awansuje do e-ligi ale takiego drugiego Jędrzejewskiego to oni w e-lidze nie będą potrzebowali i wtedy Woźniak zostanie w Łodzi czy innym Opolu a Bydgoszczy będzie jeździła w elicie... Szymon musi myśleć o sobie a nie o klubie jeżeli coś chce osiągnąć jeżeli chce żyć ze speedwaya...

 • panrycho lubi Komentarz

  A jeszcze myślę że zrobi z Lindbackiem :P jeżeli ten nie przedłuży umowy to bankowo pójdzie kara za to jak jeździł w lidze :D heh znów szansa na łatwe siano... Co do Szymona... powinni obniżyć żądania... niech Szymek idzie do Torunia tam ma szanse się rozwinąć... w Bydgoszczy stanie w miejscu i już nic mu to nie pomoże... Szymek potrzebuje zmienić klimat tak jak zrobił to Emil... Bydgoszcz w tym sezonie prawdopodobnie jedzie o nic... niech dadzą szanse komu innemu jeździć na juniorce jest Bietracki, są Grobelski, Drożdżowski, Wolniewiński, Jóźwik który ponoć ma odejść do innego klubu... ale trzeba dawać szansę startów od najmłodszych lat tym najmłodszym a nie blokować rozwój Szymona...

 • panrycho lubi Komentarz


  CO ROBI SZOMBIERSKI GDY JEST SAM W DOMU I LEZY NA KANAPIE I CHCE MU SIE SIKU?
  A. WALI W GACIE
  B. DZWONI NA 112
  C. LEZY I CZEKA NA DECYZJE SEDZIEGO

 • panrycho lubi Komentarz

  Cały stadion krzyczał dziś w stronę Torunia....złodzieje...złodzieje. Co my wam ukradliśmy? Polewaczkę? Karetkę? 5zł? Cugowski w relacji mówiło jkimś pianinie...może o to chodzi?