Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bynio67 napisał/a komentarz do Żużel. Przedpełski: Jest to frustrujące, kiedy ktoś na starcie spisuje cię na stratę. Myślę, że Apator ma fajny skład

  Paweł już teraz powiedział że jest to frustrujące...A co będzie jeżeli Apator nie wejdzie dobrze w sezon?

 • bynio67 lubi Komentarz

  Nie bardzo widzę tę "szpilkę", złośliwy trollu redakcyjny.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Jaka szpilę wbił? Tytuły beznadziejne wymyślacie do swoich artykułów

 • bynio67 lubi Komentarz

  Panie Witczyk, mógłby pan dostosować się do zaleceń swojego pracodawcy "stop hejtowi!"?
  Chyba tylko pan w wypowiedzi Goldbergera widzi jakąś szpilkę! Austriak zaznaczył, że test był fałszywie pozytywny i o mało co Polacy by nie wystartowali. Myślę, ze mógłby pan przeprosić czytelników za swój błąd i niezrozumienie wypowiedzi Goldbergera.

 • bynio67 lubi Komentarz

  @rad-no tak rozumiem-moje są śmieszne i żałosne,twoje jedynie słuszne-trzeba by zapytać ekspertów od zdrowia,gospodarki,np.hotelarzy,branża turystyczna,restauratorzy-pewnie wszyscy cię popierają...pozdrawiam twoje nie są śmieszne i żałosne,masz monopol na prawdę

 • bynio67 lubi Komentarz

  Super sprawa. Niech wspierają kogo chcą, chce ludzi, którzy się zaszczepili niech to robią. Jak słyszę jakieś fochy to dramat. Sam nie mam wyrobuonego zdania o szczepieniach, ale wiem, że każdy czy to klub czy ktokolwiek może sobie promować kogo chce.

 • bynio67 lubi Komentarz

  @namor-w sumie racja z tym szczepieniem/nieszczepieniem-jak kto chce-ale,że wrzask??, kto chce się naturalnie zmierzyć z wirusem jego wola,tylko jak będzie źle to będą żądać leczenia i wymuszać blokowanie szpitali przez co ucierpią ci zaszczepieni co spotka ich inne nieszczęście-zawały,udary,nowotwory-szpitale zajęte przez covidy tych co lepiej wiedzą i się nie zaszczepili- dla mnie nie chcesz się szczepić to pisz oświadczenie,że rezygnujesz z leczenia w ramach nfz

 • bynio67 lubi Komentarz


  dziwne te wpisy antyszczepionkowców-gł.agresja i niczym nieuzasadniona pewność,że ichnie poglądy są z wyższej półki,ich prawda jest lepsiejsza-oczywiście bez żadnych argumentów na poparcie tez...,szczególnie mnie rozbawił wpis ela 27--zaczyna się hi,hi-mocne?,czy jednak infantylne?

 • bynio67 lubi Komentarz

  SZYBKO SIE SF OBUDZILISCIE!!! TO JUZ W SRODE CHYBA BYLY TE JAJCA.... WSTYD, NAWROCKI NAPEWNO BY TEGO NIE ZROBIL CZY POLTORAK...

 • bynio67 lubi Komentarz

  Pierwsza inicjatywa nowego klubu z Rzeszowa, którą w pełni popieram. Świat na każdym kroku udowadnia, że za głupotę się płaci, nie wiem czemu tym razem miałoby być inaczej.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Pomysł zacny, ale biorąc pod uwagę, że na razie szczepią się wyłącznie medycy i znajomi rektora WUM, to spełnić warunki promocji będzie ciężko przeciętnemu kibicowi.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Oby kluby wpuszczały tylko zaszczepionych na trybuny. Nie dla potencjalnego zagrożenia na trybunach.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Sama inicjatywa znizek dla osob zaszczepionych to dobry pomysł, ale w momencie gdy jedynie określone grupy mają szanse na zaszczepienie się do poczatku sezonu jest to troche niesprawiedliwe

 • bynio67 lubi Komentarz

  To DYSKRYMINACJA kibiców którzy nie chcą się zaszczepić ! Bo szczepionka na COV-19 jest DOBROWOLNA i nie ma obowiązku się nią szczepić a to że jest RABAT na Karnet dla osób którzy skorzystają z tej szczepionki jest SKANDALEM !

 • bynio67 lubi Komentarz

  wklejam ponownie kilka osób poleciło ten koment-w którym miejscu łamie regulamin??-pozdrawiam cenzorów SF zajmijcie może sami stanowisko jak wam się wydaje,a nie tylko kij w rowisko i się przyglądacie,ewent.usuwacie -tylko dlaczego ten akurat wpis??

  jedyna szansa na zapełnienie trybun-zdecydowanie za.....-zaszczepieni mieliby wstęp na imprezy masowe w każdej dyscyplinie sportu-byłby to sposób na pełne stadiony w żużlu,kopanej,czy w halach na koszu,ręcznej itd-kluby wreszcie mogłyby znaleźć dodatk.finansowanie,a sport byłby z pełnym dopingiem....,wiemy co to znaczy dla widowiska sportowego-jeśli kibice tego nie rozumieją to sorry,ale jeśli nie to,to chyba tylko sprzedaż alkoholu wyłącznie dla zaszczepionych mogłaby w polsce mieć odzew dla ilości zaszczepionych osób...,życzę rozumu na 2021

 • bynio67 lubi Komentarz

  Borek, ty deblu - czy w pogoni za klikalnością zatraciłeś całkiem jakąkolwiek rzetelność dziennikarską? Po jaki damski ch... dajesz do tego artykułu tytuł, który jednoznacznie sugeruje złość kibiców na klub, który popiera szczepienia, podczas gdy tak naprawdę chodzi o powiązanie tego faktu ze sprzedażą wejściówek?

 • bynio67 lubi Komentarz

  ""Krótko i na temat"" nareszcie panie Wojtku. Naredzcie. Ppza tym momentami sie zgadzam a momentami nie.. wiadomo ze Czugunow jest niechciany w kadrze przeze mnie. Tak jak kiedys Holta. I tak samo bedzie teraz zw bedzie niesmak. A pozabtym Czugunow to taki czlowik troche bezczelny. Juniorzy polscy maha jezdzic pod numeraki 6,7,14,15 a sam to kim jest? Nie lubie go

 • bynio67 lubi Komentarz

  Dobrucki jako trener kadry to jest żart. Koleś, który kombinował w juniorce żeby jego zespół miał fory w lidze powinien być zdyskwalifikowany dożywotnio

 • bynio67 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze napisane.Zrobienie Złotego Kasku zawodnikami wyznaczonymi to tak, jak jedzenie nie dopieczonego chleba.Jednym słowem ZAKALEC.

 • bynio67 lubi Komentarz

  jaki trener taka kadra ...wkoncu bral nauki u najwiekszego przekreciarza E-lipy we Wrocku , wiec czego mozna bylo sie spodziewac?

 • bynio67 lubi Komentarz

  To jest tak że dobrucki ma swoich pupili.i taki Kasprzak czy Hampel to se powinni juz dać spokój z reprezentacją i stawiąć na młodszych ale ktoś mo w tym fajny interes widać że wszędzie jest kolesiostwo.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Brawo panie kolego Wojciechu. Tego głosu rozsądku brakowało tu od dawna. Rafał Dobrucki zdaje się chcieć być marionetką oraz silnym łokciem z tylnego fotela. To u nas bardzo modne, chodliwe i dość wygodne ostatnimi czasy zachowanie. Czy warte "zachodu"? Pzdr!

 • bynio67 lubi Komentarz

  Czy Pan Dobrucki ma w ogóle kwalifikacje moralne żeby prowadzić kadrę ? Jak był trenerem we Wrocławiu nie powołał do kadry młodzieżowej Drabika i sam nie pojechał na zawodny jako trener kadry młodzieżowej bo Sparta miała mecz w Niedzielę jednocześnie wysyłając młodzieżowców Unii Leszno na zawody za granicę ! I ten fakt dyskwalifikuje Dobruckiego jako trenera kadry Narodowej Polski !

 • bynio67 lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o ZK to kiedyś były normalne eliminacje, ćwierćfinały, półfinały i finał i to było najsprawiedliwsze. Dawało też okazję pokazać się zawodnikom z niższych lig na arenie ogólnopolskiej i się w pewien sposób wypromować, a kibicom z mniejszych ośrodków obejrzeć na żywo zawodników z ekstraligi. Po za tym taki system eliminacji sprzyjał temu, żeby trafiały się niespodzianki i zaskoczenia podczas pojedynczych biegów, zawodów, czy nawet całego cyklu. Wtedy się po prostu działo, a teraz nuda.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Gdy zobaczyłem nazwisko Kasprzaka w kadrze, to natychmiast udałem się do okulisty, bo myślałem, że mam okulary przeterminowane.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.