Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bynio67 lubi Komentarz

  Kowalik go wyleczy ,bo przecież nic się nie stało.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Najwyraźniej kompletnie nie znasz się na żużlu, a brakiem szacunku dla innych ludzi sam wystawiasz odpowiednią dla siebie wizytówkę. Madsen to niewątpliwie jeden z najlepszych obecnie żużlowców, ligowy asior, nikt normalny nie ma chyba co do tego wątpliwości. Przeczytałeś w ogóle co napisałeś? Wręcz smutne jest, że jeszcze za to jakieś lajki dostałeś. A kiedyś ludzie książki czytali, mieli jakąś wiedzę i pojęcie o życiu, potrafili obiektywnie oceniać różne sprawy i ważyli słowa, nie chcąc z siebie zrobić totalnego ignoranta. Dziś można pleść bzdety i jeszcze mieć poklask, masakra!

 • bynio67 lubi Komentarz

  Brawa dla kibiców z Grudziądza. Mimo przegranej, bawili się razem z lokalnymi. Klasa.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Naprawdę od Dłuższego czasu czekam na GKM w PO. Nawet z kolega z Czewy jeszcze parę tygodni temu pisaliśmy że fajnie żeby w końcu ten GKM wszedł bo Stal w tym roku Cienka jak Sik Pająka A I Wlokniarz też jedzie Słabiutko. I że najlepsza Opcja dla widowiska jest GKM w PO. Pokazywał GKM że Biorąc Bjere to był strzał w 10. Fajny poukładane klub który nie ma polityki ZASTAW SIE A .... .Ale to co zawodnicy odrypali w ostatnich meczach to naprawdę Porażka. Cała Polska już ich widziała w PO. Ja mimo że jestem Kibicem Stali A zaraz potem Wlokniarza .To naprawdę jestem Rozczarowany. Szkoda mi was Kibiców GKM. Pisanie że za rok się uda!! Ja myślę że Raczej Niestety Nie!!:-( bo myślę że Stal się wzmocni jak Nie Stal to Lublin albo Częstochowa. Szkoda tej niewykozystanej Szansy!! Ale Wlokniarz się okazał lepszy i mam Nadzieję że klepna Medal:-) Pozdr Normalnych kibiców.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Mamy to :)
  Nawet niektórzy wspaniali Fani Lwów przestali w to wierzyć...
  A ja pisałem, mówiłem, spokojnie więcej wiary panowie i panie :)
  Wielki szacun dla Fanów GKM za ten mecz :)
  Pzdr z miasta Świętej Wieży :)

 • bynio67 lubi Komentarz

  Gratuluję Włókniarzowi PO i wczorajszego zwycięstwa. Zasłużone w 100 %
  Słaby mecz naszych. CKM miał w zespole trzech liderów, u nas hm..Laguta,Bjerre, troche tez Lindbaeck, ale to nie były wyniki na 12-13 pkt. Polacy znów słabo, Juniorzy poza wyścigiem młodzieżowym, blado, ale tego się spodziewałem przed wyjazdem do Częstochowy, wiec nie mam pretensji do nich. Postęp w stosunku do poprzednich lat jest na pewno pod tym względem.
  My musimy się teraz skupić na meczu z Lublinem, bo jeszcze możemy wyladowac w barażach a chyba nie o takie przedłużenie sezonu nam chodziło.
  Nasz sztab szkoleniowy latał za komisarzem, ale widac Kalwasiński tak jak tydzień temu wypiął się na nasze sugestie. Broń Boże ze coś nie tak z torem, prawo gospodarza i mozna było pojeździć i się pościgać, choć znam tor częstochowski z lepszej strony, ale to chyba my bardziej nie dostroiliśmy się do poziomu wczorajszego częstochowian.
  Włokniarz jedzie coraz lepiej i tym razem myślę, ze bardziej się postawi w PO niż w ubiegłym sezonie. Powodzenia życzę.

 • bynio67 napisał/a komentarz do Żużel. Leon Madsen nie potrafi ruszać kostką i podnieść ręki. Walka o tytuł mistrza świata najważniejsza

  Dokładnie...Jak on to robi? Ciągle kradnie. A sędziowie tego nie widzą. Spróbuj zorganizować coś w stylu komisji śledczej. Dlaczego sędziowie przymykają oko na to co on wyczynia przed startem. Nie dalej jak wczoraj Przedpełski nie ukradł startu, a wyścig został przerwany. A Madsen w powtórce ukradł start, a sędzia nawet nie udzielił mu ostrzeżenia. Ale żużel nie takie widział przypadki. Np. Loram zdobył tytuł. A nie wygrał żadnej rundy cyklu Grand Prix. Może teraz będziemy świadkami gdy niegodny tego tytułu zdobędzie tytuł. Szczęście czy słabi sędziowie? Masz na ten temat swoją teorię? Jeśli tak, to postaraj się zamienić ją w wiedzę. Trzymam za Ciebie kciuki. Bo gdy czytam to co piszesz, to mam wrażenie że nie będziesz mógł zasnąć. A sen to zdrowie. I tego Ci życzę.

 • bynio67 napisał/a komentarz do Żużel. Leon Madsen nie potrafi ruszać kostką i podnieść ręki. Walka o tytuł mistrza świata najważniejsza

  Ogólnie za całokształt P. Mirosław Kowalik był jednym z moich ulubionych żużlowców. Ale wczoraj prawie wstydziłem się za niego.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Zawodnik walczący o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy odpuszcza zawody bez powodu? Nie sądzę. Jednak wczorajszy dzwon odbił się na zdrowiu. Gdzie jest teraz 'Miszcz wiedzy i komentarza" Bredzisław Kowalik, który posądzał wczoraj zawodnika o symulkę kontuzji i wyolbrzymianie problemu / bólu? Ja się grzecznie pytam, gdzie jest teraz ten Pan???

 • bynio67 lubi Komentarz

  a kogo pokonał Iversen? Kościuch .Czugunow ,Fricke( pierwszy ichstart przed przekładką) ,potem :Kościuch (łał!!!) , dalej :Liszka i Jack, a na koniec :Bogdanowicz....no miazga po prostu! Czyli mówiąc krótko 4 punkty zrobił na swoich ,a punkt na juniorze Sparty...czego on chciał szukać w nominowanych? Jack jednak nieco lepiej prezentował się na torze ,PUK był bojażliwy ,asekuracyjny i źle dobierał scieżki...

 • bynio67 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To teraz niech Pan napisze dlaczego dzisiaj w Szwecji nie był też tak szybki.

 • bynio67 lubi Komentarz

  lewaki do utylizacji

 • bynio67 lubi Komentarz

  Zwymiotowałbym jakby banda lewaków miałaby na meczu panoszyć się na stadionie mojej drużyny.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Co by nie mówić o Cieslaku, to szacun za ta kondycję w jego wieku

 • bynio67 lubi Komentarz

  Jaki fajny tekst. Już dawno zauważyłem że zdecydowanie brakuje newsów o rowerach w dziale żużla. Dziękujemy ci Dariuszu Ostafiński że zaczęliśmy nadrabiać te karygodne zaległości. Jak widać zawsze możemy na ciebie liczyć. Jakim cudownym językiem to napisałeś, rozkosz dla oczu i ducha.
  "To był rower typowo górski. Pięć kilo ważył, dobrze mi się na nim jeździło - Cieślak dzieli się uwagi" Nic dodać, nic ująć. Genialny komentarz do słów Cieślaka.
  "Żużlowcy już nie mówią, że rower jest do dupy" - To prawdziwy wzorzec do naśladowania dla młodego pokolenia redaktorów.
  Będę cię Dariuszu wychwalał na kazdym kroku. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za tego newsa.
  Mam nadzieję że nie usunięcie mi jak zwykle konta za mój skromny post.

 • bynio67 lubi Komentarz

  Teraz będą organizowane marsze przeciw nienawiści i zapewne będą w nich w pierwszych rzędach szli politycy Ci sami którzy tą nienawiścią zarazili i podzielili Polskę łącznie z europosłami a po zakończeniu każdej manifestacji będzie dalej tak jak było czyli : "dorżnąć watahę " , "przyłożyć sztachetą" itp . Polacy już wiedzą jak zrobić by pozbyć się tych co przez nich cierpią niewinni ...

 • bynio67 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bynio67 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bynio67 lubi Komentarz

  Do Allez: Nie wyjezdzaj !!!
  Do Waderskiego: A kim ze ty jestes, abys bezczelnie polskim patriotom kazal wyjezdzac z ojczyzny !? No kim?

 • bynio67 lubi Komentarz

  Twoim zdaniem bzdet, kogoś innym nie. Dla kogoś jest bdzetem co Ty piszesz:) A jaka siła pchała ateiste stalina do zabijania wszystkich którzy wyznawali jakąs religię:) W Korei to samo. Wierz sobie w co chcesz:)Po wszystkim sie okaże kto miał rację a kto nie.Mnie Twoje słowa ni grzeją ni ziembią:)Nie pisałem o neiwierzących a o konktertnych poglądach ktorzy wierzą ze po śmierci nic:)Boga się nie da określic bo on sam siebie określa. Jesli chodzi o naukę- Przeczytaj sobie o Biskupie - Nicolas Steno – ojcu geologii i o wielu innych księżach którzy wyróżniali się miedzy innymi w takich dziedzinach jak astronomia, matematyka i sejsmologia, którą czasem nazywano „jezuicka nauka”. Wiele osób z zakonu takich jak Maksymilian Hell, Johann Schreck, Gyula Fenyi, Albert Crutz, Jacques de Billy, Orazio Grassi, Christoph Clavius, Giovanni Battista Zupi czy Franz de Paula Triesnecker byli astronomami, którzy przyczynili się rozwoju wiedzy na temat kosmosu. Byli odkrywcami takich zjawisk jak zaćmienie, okultacje, obieg planet wokół słońca, wpływ księżyca na zjawisko pływów, atmosferę Jowisza czy plam na słońcu. Międzynarodowa Unia Astronomiczna nazwała od ich imion kilka kraterów i rowów na księżycu za uznanie ich osiągnięć. Georges-Henri Lemaître (ur. 17 lipca 1894 w Charleroi, zm. 20 czerwca 1966 w Leuven) – belgijski ksiądz katolicki i astronom, jeden ze współtwórców współczesnej kosmologii relatywistycznej. Jako pierwszy zastosował w kosmologii fizykę kwantową. Rozwijał idee Alberta Einsteina który tez był wierzący. Stworzył hipotezę Wielkiego Wybuchu (nazywał ją Hipotezą Pierwotnego Atomu). Przewidział istnienie promieniowania reliktowego.
  Zakon Jezuicki ma również zasługi w rozwoju Fizyki, przez historyków są opisywani jako Ci którzy „wnieśli największy wkład w rozwój fizyki eksperymentalnej w XVII wieku”Jezuici przyczynili się do rozpowszechnienia zegarów wahadłowych, barometrów, teleskopów zwierciadlanych i mikroskopów.. Mają oni również wkład w rozwój wiedzy o magnetyzmie i optyce, elektryczności i biologii. Mikołaj Kopernik tez był księdzem. Nie wiem dlaczego uważasz ze nauka i Bóg nei mogaisc w parze. Bo nie wiem czy wiesz ale wielu uważa że nauka to "wiedza" Boga za którą pomoca stworzył świat. Tyle w temacie. Zyj sobie jak chcesz, rób co chcesz i daj innym wierzyc w co chca i wyglaszać poglądy jakie chcą:)

 • bynio67 lubi Komentarz

  I to chyba najwspanialszy. Współczuję myślenia, ale póki żyjecie, jest dla Was jeszcze nadzieja.

 • bynio67 lubi Komentarz

  brawo bartek,nie wstydz sie tego w co wierzysz

 • bynio67 lubi Komentarz

  Ale raczysz Waść pier..... Nawet gdyby mi nie wystarczyła sama wiara, jest mnóstwo udowodnionych naukowo i niewytłumaczalnych w żaden "ateistyczny" sposób cudów, jak całun turyński, chusta Św. Weroniki, ciała świętych nieulegające rozkładowi (Ojciec Pio, Św. Bernadeta i wiele innych). Poczytaj sobie o cudach eucharystycznych, czy objawieniach fatimskich. Wiem, że to nie jest forum religijne, ale denerwuje mnie obrażanie katolików przez osoby uważające, że tylko ateista może być oświecony, reszta to ciemna hołota. Pozdrawiam i życzę więcej wiary, bo tylko ona daje nadzieję na lepsze życie po śmierci.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.