Daniel Gacek - lubi

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Holta to sztywny kołek i centuś. Jest cienki tak jak napisał redaktor. Jeśli chodzi o kulturę to Kaczmarkowi może buty czyścić. Holta won do swojej Norwegii!

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Z Miedzińskim to jest tak, jak z tą baletnicą, której przeszkadza rąbek u spódnicy. Jeden niegroźny upadek zawodnika, który chyba jak nie przetrze kevlarem toru, to nie czuje, że mecz odjechał, a tutaj lament. Dajcie spokój z takimi dyrdymałami.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Przecież Miedziński standardową wywrotką podpisał protokół meczowy, że tor był przygotowany zgodnie ze sztuką :)
  Jakby się nie wywalił to można by się zastanawiać, co jest nie tak.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Miedziak cale zycie w Toruniu...teraz ,,,eksperyment w Czewie ,,,z przymusu Fratczaka.a Holta ,,,,zaczynal w GKM,,jak tez i Niki Pedersen,,,a pozniej,,,,hulaj dusza po klubach...Wiec spoko.Zobaczymy jak Miedziak pojedzie w nastepnym sezonie w Czewie.Odwdzieczy sie.Jeszcze lepsza jazda.zobaczycie,,:).

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Mafia pruszkowska...i jej Pershing...no cóż a miała być sycylijska... wyszło jak wyszło...

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Menadżer winny ? Holder , Iversen , Doyle , Holta to zawodowcy z olbrzymim bagażem doświadczenia , oni bez względu na klimat , stan toru ........powinni indywidualnie wygrywać biegi i nie przywozić "śliwek" . Menadżer firmuje to towarzystwo ale czy za nich ma pojechać ? Pięć kolejek za nami a "gwiazdy" ciągle szukają !? Brak klimatu w Toruniu ? Mają doskonałe warunki a klimat i wzajemne relacje tworzą sobie sami zawodnicy . Menadżer jaki jest każdy wie , ale jaki on ma wpływ na formę zawodników !?

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  nastepny Jacus w Wellu , teraz bedzie mial ksywe "Ja-cus tu wynikow nie wiedze "
  hhahahah

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Toruń jest tam - gdzie jego miejsce , chociaż o jedno za wysoko ale do czasu

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Brawo Zielona! Pycha Torunia ukarana i bardzo dobrze!

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Nie znam osobiście Pana Jacka, jednak kiedyś mialem przez chwilę z nim doczynienia po wypadku Darcy Warda i probie organizacji Wsparcia na W69 dla Warda. Podobno nigdy Pan Jacek nie pracował w korporacji, a ja ponad 10 lat w jednej z najwiekszych, ale w rozmowie jaka z nim przeprowadziłem odnioslem wrażenie, ze KORPO to jego hobby. Bezduszny, bez odrobiny empatii, chłodna kalkulacja a dziś wypowiada się jak to wstrzasnoł nim wypadek Warda, to gdzie Pan był gdy zwykli kibice chcieli mu pomóc, gdzie Pan był gdy nie bylo komu w klubie pakować koszulek do wysylki? Przyszli ludzie z ulicy a wszystko ograniał Tomek, nikomu nieznana osoba wykonująca tytaniczna pracę w klubie. Nigdy nie zapomnę z jaka wyższością rozmawiał Pan Jacek,, jak wypowiadal sie i wyśmiewał organizacje klubu w Tarnowie. Bo oni chcieli POMAGAC WE WSPARCIU DLA DARSY WARDA, a on sie migał. Jak nowy ambitny pracownik KORPO, ktory wyszedl ze szkolenia i wydaje mu się, ze zjadł wszystkie rozumy świata. Choć już wcześniej mowilo się, ze wprowadzał w klubie, druzynie zly klimat i zamieszanie to po jednej rozmowie z nim straciłem jakikolwiek szacunek do niego jako czlowieka. Świetny parowiec, robi zamieszanie, ladnie mowi, ale jako czlowiek ...... Podobno ludzi jacy sa poznaje się w kryzysowych sytuacjach Pan Jacek wtedy sie Spalił. P.S. Komentarz pewnie zaraz zostanie usunięty, bo psuje wizerunek Pana Jacka jednego z ulubieńców Ostafy.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Mecz z Lesznem ostatnią szansą dla Frątczaka w Toruniu!

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Menager ma budowac ten klimat, ktorego nie ma w Toruniu i to od lat. Zobacz na Chomskiego, Barona, Cieślaka, Dobruckiego... Tam jest drużyna i klimat. Stal Gorzów jadąca w mega osłabieniu w Lesznie piekielnie imponowała jako drużyna, nawet w TV bylo czuć chęć Walki i jedność zawodników. Dobre warunki i klimat to nie tylko kasa, ta od lat jest w Toruniu a wyników jak nie bylo tak nie ma. Pan Jacek słynie z tego, że jest go wiele, ladnie medialnie gada, ale budować nie umie....

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  W tak wyrównanej grupie ktoś jednak musiał wylądować na ławie. Hula w życiowej formie, Kubacki w bardzo dobrej, Kot w minimalnie lepszej, padło na Pietrka. I co, ma siedzieć i się biczować? Szacun, że umiał się pozbierać, nie smęci i jest dobrym duchem zespołu. Jego humor ma lepszy wpływ na całą grupę niż snucie się ze zbolałą miną

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Ja tak samo na żaden mecz nie idę ligowy w następnym sezonie. Mogą nawet majstra zdobyć i tak nie pójdę. Bo zamienili wychowanka który był wartościowy i zostawiał serce na torze, a wzięli farbowanego polaka co nawet nie umie podstawowego polskiego do tego to zawodnik który zmienia kluby jak rękawiczki i nie szanuje kibiców. W Częstochowie się osbudował nosili go na rękach i co dostał pewnie 1 zł więcej za punkt i już go nie ma. I do Pana Fraczaka przestań Pan ciągle wspominać o falubazie że to i tamto.... Bo kibice nie zapomną Panu tego że zabrał im Pan kangura. I pewnie cała polska nie rozumie naszego klimatu Toruńskiego i bardzo dobrze bo nie zrozumiecie , bo w następnym roku będzie pierwszy sezon że tak mało jest wychowanków. Na koniec szacunek dla Leszna że w tych czasach mają tylu znakomitych żużlowców rodem z Leszna. Fajnie ze falubazy mają Protasiewicza, Dudka i Zengote bo to się liczy najbardziej dla kibiców oglądanie swoich zawodników. Gorzów też szkoli i bardzo dobrze.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Dziękuję, kolego, za ten głos rozsądku! Pozdrawiam z południa!
  ~ kibic dyscypliny

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  poczatek sezonu tez mial palce lizac, a ze przepychali Wrocek to na kogos musialo pasc, tak jak u nas na Dojla, gdzie tam Sparcie do Stali a do tego w Gorzowie 12 pkt. przewagi tak nadrobic, kpina, zalatwili nas bez mydla bo u nas i tak zuzel sie utrzyma, silne osrodki w Gorzowie, Zielonej i Lesznie poswiecaja dla Wrocka by tam umocnic zuzel.i to caly ich zwanzig.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Nie pochwalam jego zachowania, ale to nasi kibole go obrażali i prowokowali a celował w tym nawet PiSowiec Matuszewski ze Zgierza podczas MŚ w Łodzi.
  Sam byłem tego świadkiem. Wychodzi w niektórych tutaj komentarzach taka prymitywna rusofobia.

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Jeżeli na Tobie robi wrażenie, to co robi ten "chory kretyn" jak go nazwałeś, to jesteś taki sam chory kretyn jak on - prosta logika.
  Co mnie obchodzi jakiś tan ruski gracz, który do tego wszystkiego świruje pawiana ? Taki człowiek oczekuje zainteresowania, atencji i jeżeli dostaje to czego oczekuje, to nastepnym razem ponownie da o sobie znać.
  Przecież go zwyczajnie bawi fakt, że Polacy wqu...ą się po jego akcjach, a mi on lata koło du..y

 • Daniel Gacek lubi Komentarz

  Powodzenia Polakom w,,GP ,, na Jancarzu,Dobrze było by usłyszeć mazurka .Oraz przynajmniej dwóch naszych na pudle ;