pandino - lubi

 • pandino lubi Komentarz

  polskich lig gdzie poziom to jest jeden wielki wstyd


  Nie hejtuj i nie wypowiadaj się na temat piłki miłośniku przytulających się spoconych mężczyzn!
  W polskiej lidze jest wiele niuansów taktycznych, które dostrzec mogą jedynie eksperci, a nie ktoś kto raz na sto lat włączy mecz! Szarańcza? Mówi ci to coś? To wkład polskiej piłki w światowy futbol.
  Walka bokserska jak każdy sport ma wywoływać emocje. Ta nie wywoływała. Boks to nie obraz Van Gogha przy którym trzeba spędzić godziny z lupą żeby dostrzec maestrię mistrza. Ta walka obiektywnie nie porywała, więc nie dziw się negatywnym wypowiedziom o niej. Widać było niewątpliwe umiejętności Mayweathera i niebywałą szybkość Pacquiao (myślałem, że mam lagi bo gdzieś mi znikał na moment i pojawiał się w innym miejscy), ale nie porywała.
  A posługując się twoim nawiązaniem do piłki nożnej. Ta walka była jak mecze finałowe o tytuły mistrzowskie, które z reguły nie są zbyt piękne, bo wszyscy skupiają się na tym żeby nie przegrać.

 • pandino lubi Komentarz

  Graliśmy piach ale dlaczego sędzia nie wlepił czerwonej za mordobicie i dlaczego nie odgwizdał faulu w polu bramkowym na Fabiańskim przy piąstkowaniu, pozostanie jego słodką tajemnicą.

 • pandino lubi Komentarz

  Za to palenie szalików albo demolowanie autobusów jest normalne.

 • pandino lubi Komentarz

  Gratuluję gustu muzycznego ;)

 • pandino lubi Komentarz

  w Londynie tez wałek na wałku sędziego!

 • pandino lubi Komentarz

  klasyczna sekwencja wiadomości o Kubicy
  "Kubica wygrał OS"
  "Kubica wygrywa kolejny odcinek specjalny!"
  "Kubica wypadł z trasy"

 • pandino lubi Komentarz

  Legia została skrzywdzona przez niekompetencję własnych pracowników, dobranych według kryterium lansu, nie predyspozycji.

 • pandino lubi Komentarz

  Brakuje jeszcze jednego porównania - umiejętności gry zespołowej, gdzie chyba nie trudno wskazać lepszą drużynę:)

 • pandino lubi Komentarz

  Moim skromnym i nieobiektywnym zdaniem miał prawo sedzia dac karnego ale sytuacja była na styk i jakby nie dał to tez byłoby ok.

 • pandino lubi Komentarz

  Wrzuciłem filmik, wrzuciłem zdjęcie, ale wszystko mi usuwają.

 • pandino lubi Komentarz

  Ja tam wolałem Meksyk w ćwierćfinale.

 • pandino lubi Komentarz

  Chile zawiodło, fakt, aczkolwiek paradoksalnie z Brazylią będą mieli większe szanse niż z Holandią, bo nie sądzę by Brazylijczycy zagrali tak defensywnie jak dziś Oranje.

 • pandino lubi Komentarz

  Żenująca gra Rosjan, żenująca gra Belgów. Do bramki byłem pewny, że zespoły się ustawiły na 0:0. Ciągłe leżenie na murawie, ciągłe skurcze, które łapały zawodników od 50 minuty, niecelne podania na kilka metrów. Patrząc na grę Rosjan i Belgów na tym mundialu to Polacy w tej grupie by tak bardzo nie odstawali... A Hazard włączył tryb 15 minutowy na tym mundialu:) Przez 75 minut kompletnie niewidoczny, budzi się w końcówkach spotkań. Jego błysk znowu dał Belgii 3 punkty. Najgorszy mecz na tym mundialu.

 • pandino lubi Komentarz

  Co za emocje, co za tempo, co za mecz!
  Ghana zagrała znakomity mecz przeciwko wielkiemu faworytowi, a miała jeszcze szansę wygrać. Niemcy chyba nie spodziewali się do końca takiego oporu ze strony Afrykanów, ale ostatecznie zdołali wyrównać, kiedy sytuacja wymykała się powoli spod kontroli (ta akcja 3 na 1 i fatalna decyzja J.Ayewa...). Klose ni z gruszki ni z pietruszki wszedł i jak stary lis dołożył nogę. Ronaldo = Klose = 15 goli na MŚ. Coś czuję, że napastnik Lazio zdoła trafić raz jeszcze na tym turnieju. To było znakomite widowisko!

 • pandino lubi Komentarz

  Ze wszystkimi ocenami jestem w stanie się zgodzić, ale nie z oceną katastrofalnego Krychowiaka. Jego nota to pomyłka. Od kilku miesięcy jest to jeden z najgorszych piłkarzy naszej reprezentacji. Co z tego, że potrafi odebrać piłkę, skoro potem albo niedokładnie podaje albo holuje piłkę i ją traci. Zero przeglądu pola, zero umiejętności rozegrania. Taki piłkarz to może grać na środku obrony, w środku pomocy wymaga się chociaż minimalnej zdolności do kreowania akcji, chociaż celnego długiego podania! A on to gdzieś wszystko, po drodze od dobrych początków w reprezentacji, zatracił. Stagnacja tego piłkarza jest przerażająca.

 • pandino lubi Komentarz

  Hurrrra w końcu jakiś artykuł o Lewym........ :D

 • pandino lubi Komentarz

  Przyjemnie patrzy się na skoki Noriakiego Kasai. Fenomen tego sportu.

 • pandino lubi Komentarz

  Same "Klasyki"w tej "Ekstraklasie":)))))Przyjadą Azerowie czy Litwini i po Polskich potęgach będzie:DDD Z czym do Europy:)

 • pandino lubi Komentarz

  ale nas nie stać na tak słabego trenera

 • pandino lubi Komentarz

  I to jest właśnie błędne myślenie, gdyż reprezentacja jest rozpaskudzona bo i tak czy siak ktoś przyjdzie na stadion kibicować. Nie powinno być tak. Słabe wyniki - brak kibiców na trybunach (nawet gdyby PZPN rozdawał bilety za darmo). Kilka meczów przy pustych trybunach i skończyłoby się dziadostwo, no ale zawsze znajdzie się grupa ludzi która po prostu godzi się na porażki, cięgi, lanie, kompromitację, hektolitry alkoholu wypijanego by zatuszować smutek. Piłkarzom nie zależy na grze, obywatele łączą się w wierze i smutku "wspierając" kadrę - romantyczne nieprawdaż? Zamiast przyjmować postawę: zmieńmy coś na lepsze, stosuje się zasadę: nie mam na nic wpływu, to nie ja gram, a może tym razem wygramy, jak przegramy to też będzie dobrze... Minimalizm, brak ambicji, aspiracji i pasji do gry.