Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ile skłamał z tym, że nie mamy materiału, żeby wygrywać? Gdzie jest nasza liga? Jest amatorska! Gdzie polskie zespoły wśród lepszych w Europie? W g... - sukcesy w pucharze pocieszenia trzeciej kategorii (challenge) to nie rywalizacja europejska. Młodzież? Buahahaha. Więc o jakich wynikach mówicie?

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czas leśnych dziadków, a w sumie calego zarządu ZPRP powinien być przeszłością w ciągu maksymalnie 2-3 miesiecy, inaczej ta dyscyplina padnie. Panowie, jeśli nawet o szkoleniu mlodziezy książki wydaje 90 letni profesor z Gdańska i on dalej jest na kursach dla trenerow, to gdzie my idziemy? W kierunku przyszłości, czy przeszłości? A to samo jest w decyzjach o zarządzaniu, szkoleniu, sędziach itp itd.
  Druga sprawa - pokolenie znanych lubianych - Szmal, Bielecki, Jurecki - niech robią jak najwiecej, ja ich aktywności nie odbieram zle. Ale tez nie przesadzajmy, to nie są ludzie z wykształceniem i doświadczeniem w zarzadzaniu. Nie piszcie, ze nie trzeba tu managerów, marketingowcow - tej pracy nie zrobią zawodnicy byli. To musi być mix - jak w Vive czy w klubach zagranicznych czy federacjach. Ale nie mix leśnego dziadka i legendy, tylko legendy i zapalonego, aktywnego młodego działacza, eksperta.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dopasował się do płockich klimatów

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Zaufałem pewnym ludziom, którzy mieli dać pieniądze a nie dali” - tak mniej więcej Servaas komentował problemy Vive pół póki temu. Dodawał, ze już takiego błędu bie popełni.
  Teraz brzmi podobnie. Ciekawe, czy ma to pewne, czy jednak popełnia ten sam blad i po sezonie okaże się, ze Vive sytuacja jest tragiczna.

 • c_amat napisał/a komentarz do PSG kusi Lukę Cindricia. "To żadna tajemnica"

  Może nie płacą i może uciec, skoro zbiera oferty? Choć akurat nie jest głupi, żeby jemu zalegał więcej niż 3 miesiące po których można zrywać kontrakty (przepisy EHF), lepiej trzymać możliwość sprzedaży zawodnika. Ale w Kielcach nie jest ciekawie, pisze to jako wielki fan Vive/Iskry, z wiadomości które mam z otoczenia zespołu. Lepiej się opamiętać.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No cóż, jak w Kielcach NIESTETY nie płacą, to co ma się zastanawiać. Jakby płacili to by nic nie mówił, a tak to kto może, ten chce uciekać. Przeinwestowanie wychodzi.

 • c_amat napisał/a komentarz do Filip Ivić chce odejść. PGE VIVE ma kandydatów na jego miejsce

  nie koledzy, nie mąciciel - jestem całym sercem za Vive, ale Vive ma problemy finansowe, kto jest blisko zawodników, ten słyszy to a zaczyna to wychodzić do mediów, póki co zagranicznych. Tu nie chodzi o mącenie, tylko o to, żeby w Vive coś zrobili, żeby ten gigant nie upadł na pozom Stali Mielec.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziś nie tylko w niemieckich ale i francuskich i bałkańskich mediach są informacje, że Vive nie płaci pieniędzy zawodnikom od kilku miesięcy. Nie dziwie się, bo po kibicach w mieście od 2-3 miesięcy chodzą informacje, ze klub tonie niestety w długach.

 • c_amat napisał/a komentarz do MŚ 2019: sędziowie na celowniku. Chorwaci rozgoryczeni po meczu z Niemcami

  Mecz na koniec ewidentnie przegwizdany...
  Nie pierwszy i nie ostatni pod gospodarzy, co tylko w złym świetle stawia piłkę ręczną, bo przejrzystość decyzji sędziowskich jest żadna dla zwykłego widza.

 • c_amat napisał/a komentarz do Reprezentantka Szwecji kończy karierę. Rozpoczyna terapię hormonalną, bo czuła się uwięziona w ciele kobiety

  To jako facet się trochę naoglądał w szatniach ;)

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fakt jest taki, ze nie wyróżniający się w Vive 37-letni zawodnik w każdym innym zespole Superligi będzie należał do najlepszych zawodników.
  Wniosek jest taki, że nie mamy młodych dobrych zawodników, którzy by nawiązywali czy mogli w przyszłości najbliższej nawiązać do dobrego poziomu reprezentacji sprzed lat.

 • c_amat napisał/a komentarz do Oficjalnie: zaporowa cena. TVP nie pokaże MŚ 2019

  I tak to właśnie piłka ręczna schodzi do podziemia. TVP jak TVP, ich prawo wyboru wydawania pieniędzy, czy to jest milion złotych, czy 10 złotych. Można się wkurzać, że wydarzą miliony na sylwestrowy koncert, ale ogląda to parę milionów wyborców. Mistrzostwa w ręczną, kiedy nie gra Polska ogląda pareset, góra parę tysięcy osób z naszej dyscypliny. Rolą ZPRP powinno być jednak lobbowanie, by handball całkiem nie zniknął - by z pareset-paru tysięcy nie zrobiło się zaraz kilkadziesiąt osób a nikt inny nawet przypadkiem tego nie zobaczy. Żeby młode dzieciaki mogły się naoglądać przez 2 tygodnie wielkiej piłki ręcznej.
  Zobaczycie - niestety to jest droga do spadania w dół - reprezentacji, klubów od wielkich jak Vive po małe jak te, których nazw nawet nie znam.

 • c_amat napisał/a komentarz do Kapitalna wiadomość dla kibiców PGE VIVE. Alex Dujshebaev przedłużył kontrakt

  O boziu, czemu dopiero teraz. Może to forum byłoby czytalne gdyby nie ten troll.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Serio tyle wymogów?
  Raczej nikogo nowego bym się nie spodziewał.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Smutne jest to, że los żeńskiej ręcznej mało kogo w ogole interesuje. W mediach ogólnopolskich zero informacji, a nawet tu na forum SF 5 godzin po porażce jest 24 komentarzy. Jak faceci dostali łomot, to było ich ze sto.
  Takie jest miejsce w szeregu kobiecej ręcznej - nie jest w skali kraju wcale popularna, nie mówiąc o jej poziomie ligowym, młodzieżowym czy reprezentacyjnym. No i organizacyjnym. Jedna żenada i to jest smutna prawda.
  Żeby nie było - z męskim handballem jest niewiele lepiej a problem zaczyna się od szkół i braku w nich piłki ręcznej a kończy na ZPRP.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  vrc - takie mądrości „poszukania sponsorów do szkolenia” możesz sobie wsadzić w buty i zamknąć w szafie. Jeśli bys pracował w takich tematach to bys wiedział jak ciężkie jest znalezienie pieniędzy i to jeszcze na dyscyplinę (ręczną żeńską), która w skali popularności jest na samym dnie dyscyplin w Polsce. Tuż obok rzutu beretem niestety.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaka amatorska liga i słabe reprezentacje od najmłodszych, taka „poważna” pierwsza reprezentacja. Umówmy się - gdyby ktoś miał w Polsce kaprys i odrobinę pieniędzy, to w trzy lata od założenia klubu, awansowałby do super(?)ligi i zdobyłby Mistrzostwo Polski. Zajęłoby to aż trzy lata, bo trzeba wygrać 2 ligę (dzieci) 1 ligę (totalnych amatorów) i super(niby)ligę.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Marku, ile razy to srał Pan we własne gniazdo a teraz mówi takie frazesy? Sam Pan przyczynił się do tego upadku piłki ręcznej pokazując, jak zawistne jest środowisko i jak samo potrafi krytykować siebie, nawet przy sukcesach. To teraz proszę się nie odzywać łaskawie.
  A, że bez czystek w piłce ręcznej od góry do dołu i odsunięcia działaczy 60+ nic dobrego się już nie wydarzy, to oczywiste. Przykład - przyjęta przez ZPRP strategia rozwoju piłki ręcznej na następne X lat - napisana przez nieomylnego preofesora z Gdańska. Ta klika ZPRP to już śmieszność.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wenta ma duże poparcie, dobrze tez pracuje w parlamencie, chyba rok temu go wybrali najlepszym polskim europosłem. Poza tym chłop zna języki, ma łeb na karku. Ale nie będzie wykładał na Vive po 5-10 milionów rocznie, bo by go ludzie zjedli. Poza tym pierwsze tu czytam ze chce zwiększać nakłady na sport, bardziej czytałem ze chce uzależnić je od wyników i bardziej wspierać sport dzieci a nie zawodowy.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie kwestia Vive tylko polskiej piłki recznej. Na halach w większości pustki, mecze Superligi ogląda średnio po KILKA tysięcy widzów, Ligi Mistrzów po kilkanaście. Gdzie poważny sponsor przyjdzie do takiej dyscypliny z dużymi pieniędzmi? W dodatku problemem Vive jest teraz brak Polaków i firmy może by chciały dawać (może nie gigantyczne pieniądze), ale na Balkancow, Hiszpanów? To nie te wartości marketingowe, jaki teraz jest budzet Vive.
  Tylko, ze to Vive jest ostatnim działającym (jak czytamy ledwie) bastionem piłki ręcznej polskiej. Nie będzie Vive- to wszyscy zaraz znikniemy.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trochę więcej rozsądku Prezesie i będzie ok! Nie musimy mieć w Kielcach 16 gwiazd, wystarczy 3-4 mniej a za nich zdolni młodzi i tez będziemy silni, tez z Płockiem wygramy, tez pobijemy się w Europie a na trybunach ludzie będą bardziej się cieszyli ze kogoś wychowujemy od niemal zera. Rozsądku w końcu i umiaru a nadal a nadal będziemy Pana popierać.

 • c_amat napisał/a komentarz do Michał Gałęzewski: Albo zawodowstwo, albo otchłań (komentarz)

  pełna zgoda, 1 liga u bab to już kompletna amatorka
  1 liga teraz u facetów spada tą reformą na łeb, na szyję.
  powinno być: jedna pierwsza liga, dwie drugie, cztery trzecie.

 • c_amat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie ma co rozpaczać, Dean był w zespole Vive cieniem zawodnika, który grał w Szegedzie. Niewiele osób w Kielcach będzie po nim płakało. Ja nawet uważam, ze to dobrze, w Vive jest za ciasno z gwiazdami, nawet jeszcze jeden-dwóch mniej a za nich młodzi jak Branko Vujovic czy Dani Dujshebaev byłoby z korzyścią dla przyszłości drużyny. I mówię to jako kibic z Kielc. Jak już zmieniać zespół, to zmieniac.

 • c_amat napisał/a komentarz do Pożegnanie jak z NBA. Koszulka Bieleckiego zawisła w Hali Legionów

  dla mnie to było piękniejsze niż cały ten mecz i złote medale.
  Klub pokazał jak żegnać zawodników, jeszcze raz pokazując, że inni mogą się uczyć od Kielc.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.