tomas68 - lubi

 • tomas68 lubi Komentarz

  Ciekawe czy będzie różnica w sprzęcie bo rok temu było widać że zawodnicy Apatora mieli co najmniej o klasę lepszy sprzęt ps 35-55 dla Apatora chyba że pojadą na "osiołkach" dzisiaj :)

 • tomas68 lubi Komentarz

  Byle bez kontuzji

 • tomas68 lubi Komentarz

  Rozjedziemy pierniczki spoko!

 • tomas68 lubi Komentarz

  Uwaga na Miedziaka, bo walczy o skład, czyli będzie ostro :D

 • tomas68 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tomas68 lubi Komentarz

  To twoj chlopak na zdjeciu maly fiutku? Cieply znaczy jestes hehee

 • tomas68 lubi Komentarz

  Szybka reakcja. jednak nic nie zmieni, że jesteś gorzowska wszą i zakałą tego portalu.

 • tomas68 lubi Komentarz

  tomas68 jeleniu, dług spłacają jelenie, w Stali są daniele różnica pomiędzy nimi jest taka, Daniel stawia a jeleń płaci.

 • tomas68 lubi Komentarz

  Termin miał być nie do ruszenia a może być różnie, można było się dogadać, a teraz to zapewne będzie pół meczy przekładanych.

 • tomas68 lubi Komentarz

  Skoro przebywając całą grupą na boisku wspólnie ćwicząc i trenując z zakażonym nie można się zarazić to dlaczego wszyscy musimy przebywać na świeżym powietrzu w maseczkach nawet jadąc na rowerze czy to nie są czasem podwójne standardy? Ktoś mija się z prawdą odnośnie pandemii i jaj zwalczania.

 • tomas68 lubi Komentarz

  To nie Lewego mieszamy w politykę, to obecny właściciel Polski, w obliczy ośmieszania pisu przez niejakiego obajtka, usiłuje odwrócić uwagę przeciętnego, polskiego kibica od tej kompromitacji. Grzanie własnego "nabiału" w świetle sukcesów kogoś wybitnego, zawsze było używane przez różnego rodzaju politykierów, no bo przecież nie polityków, do podnoszenia własnych notowań. Udział Dudy tutaj jest wyłącznie symboliczny, jako wykonawcy polecenia od kieszonkowego dyktatorka uzurpatorka.

 • tomas68 lubi Komentarz

  Trwa w tej chwili wielka nagonka na pewnego polskiego pisarza, za to że ten nazwał po imieniu osobnika, któremu tylko się wydaje, że jest prezydentem RP. Czy właśnie z rąk takiej "osobliwości" Robert powinien odbierać to ważne odznaczenie? Bardzo wątpię!

 • tomas68 lubi Komentarz

  Lewandowski to zaden bohater, tylko egoistyczny konformista !
  Definitywnie stanal po jednej ze stron (podobnie jak dudowy pomagier wyborczy Zmarzlik) podzielonej Polski !
  I niestety, ale mleko sie rozlalo. W zyciu jest czasami tak, ze trzeba sie w sytuacjach krytycznych na cos zdecydowac. Nie mozna usmiechac sie do wszystkich!
  W calym mym srodowisku polonijnym w Bawarii, tj. 30-40 osob Lewy stal sie synonimem kameleona i stracil u nas respekt! Nie wszystko da sie kupic za pieniadze i talent !!!

 • tomas68 lubi Komentarz

  Najwięksi mąciciele na świecie to pisiowe.

 • tomas68 lubi Komentarz

  mam pytanie czy zawód ślusarza piekarza nie jest ważny i istotny dla rozwoju polski i pokazania dobrego imienia w świecie o Polsce? była pielęgniarka był hydraulik ale tego sie nie widzi ważne są IGRZYSKA ważne jest zatkać gęby rodakom durnym odznaczenie dla kogoś kto nie jest polskim zawodnikiem a jest niemieckim sportowcem, posiadanie podwójnego obywatelstwa wcale nie jest chwalą dla pseudo sportowca. mówienie o kimś ze rozsławił imię polski i Polskę to szczyt dur noty powinno byc obok tego jeżeli juz podane nazwisko kto go wysłał kto z niego tego sportowca zrobił a mówienie ze każdy jest za nim czy innym sportowcem to oczernianie reszty Polaków którzy tego nie popierają dlaczego ano dlatego ze zabiera mój dochód ze mając 10 lat stażu w klubach osiągnął kasę jak ktoś kto stworzył myślą techniczna stanowiska pracy i dobrobyt wielu milionów ludzi pracy a nie tylko dla siebie i dlatego nie popieram sportu sportu zawodowego . niech istnieje amatorski ale zawodowy nie powinien byc dotowany z mojej kasy

 • tomas68 lubi Komentarz

  ...proszę podać jakiś sportowy sukces lub osiągnięcie pana LEWANDOWSKIEGO dla POLSKI, które potwierdza i umacnia promocję Polski i POLSKIEGO SPORTU NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ...na razie pan Lewandowski osiągnął sukces sportowy i zawodowy, PROMOCYJNY I BIZNESOWY Z NIEMIECKĄ FIRMĄ FUTBOLOWĄ BAYERN MONACHIUM.
  Powinna go wyróżnić ta niewdzięcznica MERKEL. P.S. Dlaczego usunięto poprzedni post ? ...skoro osiąga takie sukcesy w "promowaniu" POLSKI ?... ??? GŁUPIO PRZYZNAĆ, iż Robert Lewandowski, NIE JEST KOJARZONY z Polską, lecz z Bayernem Monachium, CO ?? :))

 • tomas68 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tomas68 lubi Komentarz

  @Poot: ...aż musiałeś popisać się publicznie swoja poronioną argumentacją ?
  ..powtarzam co napisałem poniżej w odpowiedzi, traktując cię jako choć trochę inteligentnego i krytycznie myślącego ssaka naczelnego : @Poot: ZASTANOWIŁEŚ SIĘ CO ZA BREDNIE WYPISUJESZ ? PRZECZYTAŁEŚ UZASADNIENIE WYRÓŻNIENIA ? !! ..ZA PROMOWANIE Polski i [polskiego sportu. Jaki sukces dla polskiego sporu osiągnął
  Lewandowski ? GDZIE WIDZISZ TĘ PROMOCJĘ ? NIE ZAUWAŻASZ NAWET , ŻE PRZYZNAJĄC, IŻ RZECZYWIŚCIE LEWANDOWSKI JEST KOJARZONY Z BAYERNEM -ZAPRZECZASZ SAM SOBIE i potwierdzasz moją opinię . Kup sobie gumowy młotek i zrób z niego użytek. Chyba jesteś na tyle inteligentny , by wiedzieć jak i do czego ?? :)

 • tomas68 lubi Komentarz

  @Poot: ..GDZIE WIDZISZ U MNIE ARGUMENTACJE POLITYCZNĄ ??!!!
  po prostu uważam, że sportowo Lewandowski dla POLSKI NIC NIE OSIĄGNĄŁ, DLA BAYERNU WIĘCEJ ...I TO OD NIEMCÓW NALEŻĄ MU SIĘ HONORY ...a jak odpadną z PSG zobaczysz , ile pomyj na niego wyleją !!

 • tomas68 lubi Komentarz

  ...MOŻE JAKIEŚ KONKRETNE OSIĄGNIĘCIE, SUKCES PANA LEWANDOWSKIEGO, KTÓRY OSIĄGNĄŁ DLA POLSKI CZY POLSKIEGO SPORTU???...jeżeli jakiś frajer wyskoczy z ćwierćfinałem Euro, to będzie KOMPROMITACJA...póki co , order przyznano za dobrą pracę gastarbeitera, promocję I pomnożenie zysków niemieckiej firmy - Bayern Monachium. I to Niemcy powinni go honorować !!!