Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • M.Rose -RSKŻ lubi KS Toruń chce załatwić temat Warda w tym tygodniu

  • M.Rose -RSKŻ lubi Komentarz

    Przeraża przede wszystkim stosunek Pieszczka do całej sytuacji. Z jego wypowiedzi idzie wywnioskować, że w jego oczach on nie zrobił nic nieprawidłowego, a nawet że wykazał się ambicją. Nie chodzi o to, żeby się biczował i na kolanach przepraszał, ale teksty w stylu "nie mogę zostawiać miejsca" brzmią trochę niepokojąco.

  • M.Rose -RSKŻ lubi Komentarz

    Taki jest żużel. Po prostu nie zostawiłem rywalowi miejsca przy bandzie. Wiadomo, nie są to zawody niskiej rangi, by przepuszczać kolegę.

    Gdyby doszło w tym wyścigu do wypadku i w konsekwencji do kontuzji któregoś z Chłopaków (tfu tfu), to ciekawe czy Krystian też by mówił, że taki jest żużel i że wynik jest o wiele ważniejszy niż szacunek dla kości kolegów. A jeszcze ciekawsze, czy mówił by tak samo, gdyby to On znalazł się w takiej sytuacji jak Adrian... Niedobrze, że walka o medale przesłania w tym wieku Chłopakom zdrowy rozsądek :/ Widowiskowa jazda i ryzyko swoją drogą, ale zdrowie najważniejsze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.