• "Oczami kaszqtego" #1 - KS Toruń, po transferach

   W Toruniu po zmianie właściciela zmieniło się bardzo dużo... Bardziej znający się na żużlu kibic z Torunia oceni te zmiany na dobre, inni mogą mieć mieszane zdania.Nowy właściciel - Przemysław Termiński, budowę składu poświęcił wracającemu do Toruńskiego klubu - Jackowi Gajewskiemu(który trochę zrzucił (…)

  Więcej

 • 7 drużyn w E-lidze. Czas na nowe play offy !

  Jeśli wiemy już, że Rzeszowa nie będzie w Ekstralidze, głownie dzięki pani półtorak, trzeba zmienić system play off, bo po prostu będzie za mało meczów. Mamy 7 drużyn, więc w rundzie zasadniczej każda drużyna pojedzie po 12 spotkań. 4 drużyny wejdą do play off więc tych spotkań będzie 16. Chyba każdy (…)

  Więcej

 • Verva Street Racing - Antyreklama "żużla" na narodowym

  Wybrałem się wczoraj do Warszawy, na stadion Narodowy, obejrzeć m.in żużel, gdyż ma się tam niedługo odbyć GP. Byłem ciekawy jak to będzie wyglądać, powiem szczerze - Gdybym widział żużel po raz pierwszy w życiu na żywo, to już nigdy bym nie chciał go oglądać. Po prostu T.R.A.G.E.D.I.A . Jeśli inne (…)

  Więcej

 • Tomasz Dryła, czyli żenujący komentarz na inauguracje ligi

  To co robił dzisisiejszego popołudnia Tomasz Dryła to była po prostu tragedia. Jak osoba nie mająca dużego pojęcia o żużlu, czy nawet o sporcie, może komentować speedway ?! Osobiście nie mam bladego pojęcia. Kilka błędów Dryły z dzisiejszego spotkania(reszta mi pewnie umknęła)1.Brak komunikacji Na początku (…)

  Więcej

 • Czy wiesz, że ... Zbigniew Bródka jest fanem speedwaya ? ;)

  Na facebooku, były pytania do Zbyszka Bródki, dokładnie na oficjalnym fb Olimpic Games, i w jednym z pytań padło pytanie jakimi sportami się interesuje, a on wymienił właśnie żużel :) Trzeba go w nowym sezonie zaprosić do studia ! Obowiązkowo ;)

  Więcej

 • Adrian Miedziński za Tomasza Golloba w Grand Prix?!

  Tomasz Gollob nie potwierdził w terminie startów w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Czy szanse na stałą dziką kartę ma jego kolega z Unibaksu Adrian Miedziński? Czy dojdzie do sensacyjnej zmiany ról tych dwóch zawodników Unibaksu? Gollob już zdecydował się jazdę w przyszłorocznych mistrzostwach (…)

  Więcej

 • Zmniejszone kary dla Torunia

  Nieoficjalnie: 1 mln zł kary, minus 8 w 2014 i jeden mecz za złotówkę. Reszta kar anulowanych. Info do potwierdzenia.

  Więcej

 • KST (Roman Karkosik) Toruń

  Powiem szczerze,wolę oglądać walkę o utrzymanie,niż takie cyrki w finale ekstraligi,gdyby tylko się dało cofnąć czas ... Wolałbym oglądać 1 ligę,przy broniewskiego,niż ekstraligę na nowym stadionie,z Karkosikiem na czele

  Więcej