Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Chris72 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Chris72 napisał/a komentarz do Żużel. Juniorzy Falubazu. Wyrzucić na bruk, czy dać drugą szansę? Alternatywą na przykład Karol Żupiński

  Wyrzucić na bruk, na zbity pysk, ten czy tamten to złodziej startów a jeszcze inny oszust, kto inny podkrada zawodników, etc etc...
  Komentarze i tytuły - agresywne, nienawistne, znamienne i właściwe dla Ostawińskiego czy Galeskiego, najpierw poniżenie a potem ujadanie, że kibice hejtują i prowadzą do tragedii jak w przypadku Jędrzejaka czy kilku innych. Brawo, jesteście na dobrej drodze redachtorzy, tak trzymać a pewnie niedługo znajdziemy kolejny nekrolog (o inicjowanych przez was wulgaryzmach powtarzanych na trybunach czy na forach nie wspomnę bo już niestety m. in. dzięki wam już są nieodłącznym elementem polskiego piekiełka. W pogoni za kliknięciami możecie być z siebie dumni, je...bać całą resztę bo wy to się znacie na żużlu.

 • Chris72 lubi Komentarz

  Wyluzuj, przecież pan Ostafiński pisze to i tamto, byle dużo, byle śmiało. Są tacy co traktują to poważnie, nawet podniecają się tym tak, że potem żony nie mogą się nadziwić białych plam w slipach (a sexu nie było ;(). Oczko przymrużyć i żyć dalej, to to tylko portal pudelkowy Darka.

 • Chris72 lubi Komentarz

  Wyrzucić na bruk to można pismakową szmatę

 • Chris72 lubi Komentarz

  Czy Dariusza Ostafinskiego powinni wyrzucić z SF na bruk?
  Tak - łapka w górę
  Nie - łapka w dół

 • Chris72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "... żużlowiec przyjął motocykl na plecy..." Pierwsza myśl po przeczytaniu tak głębokiego w przekazie tytułu - redachtor KRETYN.
  PS To chyba za trudne ale zaryzykuję, jest takie powiedzenie: gdybyś milczał uchodziłbyś za filozofa.

 • Chris72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mówi się i docierają do mnie informacje, że receptą na małą poczytność niektórych wypocin jest to, że wydawcy WP muszą wyrzucić - najlepiej na zbity pysk, Ostafińskiego, Galewskiego, Hynka i kilku innych tytuujących się znawcami żużla.
  PS
  Sparta koniecznie musi sobie kupić Hancocka, dotarło w końcu do Pana, Panie Rusko? Tak mówi wyrocznia...
  PS'
  Wyklęty Łaguta jeździ na nitro, tak piszą znawcy, którzy oglądali filmy o wyścigach...
  PS''
  Holder to złodziej...
  PS'''
  Trwają poszukiwania oszustów, śledztwo trwa...
  PS''''
  etc, etc

 • Chris72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Galewski, Ostafiński itp - szczujcie i dalej podjudzanie a później jak dojdzie do tragedii to będą ubolewania... A Mrozek jak Dyzma i niektórzy inni to chyba myślą sobie: płacę to wszystko mi wolno.

 • Chris72 napisał/a komentarz do Hynek z Czosnyką biorą się za łby. Hancock może być jak prezes Mrozek. Mieć na Motor w*******

  A ja mam dosyć hamstwa na co dzień, ma dosyć hamstwa, jadu i brukowego poziomu wypocin Ostafińskiego, Galewskiego, Czosnnyka, Hynka i innych prostych pseudoznawców i mam na nich zwyczajnie WYJ.....E!!!

 • Chris72 napisał/a komentarz do Longtrack: Mathieu Tresarrieu najlepszy w Vechcie. Tłumy kibiców na trybunach

  Taka frekwencja rzeczywiście cieszy, jednak należy zaznaczyć, tak jak zauważył "UNIA LESZNO kks" w Niemczech, we Francji i w Holandii popularniejszy jest żużel na długim torze oraz wyścigi na trawie. Ponadto, co równie istotne, w Vechcie runda Grand Prix na długim torze ostatni raz odbyła się w 2013 roku, mimo, że zawsze był tam komplet publiczności a zawody były zawsze bardo udane (kilka razy sam to widziałem) włodarze miejscowego klubu zbuntowały się przeciwko i nie chciały już płacić wysokiego haraczu za możliwość organizowania zawodów pod patronatem FIMu i od tego czasu co roku organizują towarzyskie silnie obsadzone prestiżowe i atrakcyjne dla zawodników i kibiców zawody.
  A w Polsce licytują się kto da więcej, pozwalają się doić i wyprowadzać kasę na utrzymanie darmozjadów w garniturkach....

 • Chris72 lubi Komentarz

  @Chris72 O tym samym pomyślałam.. Masakra

 • Chris72 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Chris72 napisał/a komentarz do Komarnicki: Zmarzlik ma pecha. Na miejscu sędziego wyrzuciłbym z powtórki obu Rosjan

  Panie Komarnicki! Najlepiej od razu wykluczmy wszystkich wszystkich którzy startują w jednym biegu ze Zmarzlikiem. Niech we wszystkich zawodach startują tyko Polacy bo jesteśmy przecież najlepsi, niech sędziują tylko sędziowe z Polski bo też są najlepsi, albo jeszcze lepiej wcale nie róbmy zawodów tylko Zmarzlikowi przyznajmy pierwsze miejsce a pozostałe miejsca przydzielmy tylko Polakom bo za granicami przcież nie umieją jeździć i nie znają się na żużlu. A tytuł Mistrza Polski niech oznacza tytuł Mistrza Świata, i oczywiście najlepiej niech będzie to Zmarzlik ew. ktoś z Gorzowa.

 • Chris72 napisał/a komentarz do SEC: Stadion chwilami cichł, ale Hampelowi nie zabrakło prądu! (relacja)

  Akurat wtedy kiedy nie było prądu na stadionie było najprzyjemniej. Można było odpocząć od bełkotliwych niezrozumiałych komentarzy (?) spiekerów (?) nieznośnie głośnej - hałaśliwie agresywnej muzyki (?) czy raczej heavy metalowej rąbanki, którą próbowali przekrzyczeć wspomniani "spikerzy" na przemian z napastliwymi reklamami. Zaręczam, że wszystkich na trybunach bolały od tego hałasu głowy. NIGDY więcej żużla w Gnieźnie w takiej postaci. Więcej tam nie przyjedziemy, wolę tv. Złożyłem reklamację a w poniedziałek będzie skarga. Szczerze nie polecam, to była męka...

 • Chris72 napisał/a komentarz do Kibice GKM-u tracą cierpliwość. Gorzkie słowa w kierunku zawodników

  Był już w Sportowych Faktach artykuł pt: "Zaje..... ważny mecz", teraz mamy "Wyper.....!" czekam zatem na artykuły - ale bez wykropkowań - typu: "Jazda z kur....." albo "Chuj..... jeździli" itp. .
  Czy cała "redakcja" musi równać w dół do Ostafińskiego i innych?
  PS. Ostafińskiego już od jakiegoś czasu nie czytam (i nie oglądam). Szkoda tylko, że nie podpisuje on w tytułach swoich wypociń bo to oszczędziło by wielu osobom czasu i niepotrzebnych, które z wielką determinacją ciuła ten pismak celebryta.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.