Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podprowadzające niczym wodzianki.

 • Stal Apator napisał/a komentarz do Falubaz - ROW: znamy zestawienia obu drużyn (składy)

  U Was nadal meldonium dostarcza Grisza?

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Przypomnij mi chłopcze bo zapomniałem, w którym to roku ostatni raz Włókniarz wygrał z GKM? Byłeś wtedy już na świecie ?

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Ja natomiast nie rozumiem,dlaczego Sportowe Fakty nazywają Janka Krzystyniaka szumnie ekspertem,słuchają jego przemyśleń,publikują je w necie i jeszcze (zapewne) mu za to płacą.

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Grudziądz za walkę!!! Wielkie dzięki!!!

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  gdzie ten deszcz???

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  radio PIK jest transmisja

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak wygracie to pójdę na pieszą pielgrzymkę do Grudziądza:))) Dawaj GKM!!!

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Ostafinski, tym artykułem żeś Pan udowodnił wszystkim, że w miejscu gdzie wszyscy ludzie mają głowę Pan masz worek kartofli...zgnilych!

 • Stal Apator lubi Komentarz

  taaaa.... Emilowi brakuje ścigania się z ... Kościelskim ... normalnie jaja jakieś. Tak napompowanego balonika w Toruniu to nie było już dawno :(

 • Stal Apator lubi Komentarz

  ile trzeba jeszcze artyulow zeby wmawiac ludziom herezje ze torun w lutym NIE BYL NA TORZE?
  leszno widze ze lata po ekspertach i WEZ POWIEDZ ZE BYLISMY PIERWSKI
  no WEZ POWIEDXZ ZE ICH WYNJAZD W LUTYM SIE NIE LICZY BO NIE WYJECHALI
  itd itd
  prawda jest taka
  1-0 DLA TORUNIA OD DAWNA.

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Kacper to jest gość wsadzić na minę swojego 8 letniego sponsora Brawo Ty

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Zainteresowanie barażami było tak duże bo większość kibiców czekała na porażkę Torunia, którego w tym roku oskarżano (nie słusznie) o spadek ROWu. Dziennikarze od kilku miesięcy pisali Toruń -Łaguta, Toruń -widmo spadku, Toruń -pieniądze, Toruń -Frątczak, a czytelnicy układali sobie różne historie. W poprzednich latach nikt o barażach nie mówił i były często odwoływane. Z całą pewnością Gdańsku należy się ogromny szacunek, a Get Well lepszych wyników, bo tylko dzięki nieodpowiedzialności Łaguty są dalej w ELidze. Czym była by ELiga bez Falubazu, Leszna, Gorzowa, Torunia czy Wrocławia? Dobrze, że wróciła Częstochowa. Zawsze mecze tych drużyn elektryzują i można długo o nich wspominać.

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Panie Krzystofie, czytając napisany przez pana artykuł mam wrażenie, że namaścił pan dożywotnią nietykalnością pana Zdunka. Zgoda, pan Zdunek wziął na siebie spłatę "starych" zobowiązań Wybrzeża i za to bezapelacyjnie należy mu się szacunek, ale czy w imię tego dobrodziej gdańszczan może robić to co chce i pleść co mu tylko ślina na język przyniesie ?. Panie Krzysztofie, a jakie byłoby pana stanowisko w tym temacie i stosunek do pana Tadeusza, gdyby sponsor Wybrzeża wszem i wobec trąbił oczywiście bez żadnych sensownych argumentów, że Janusz Kołodziej sprzedał mecz we Wrocławiu w rundzie zasadniczej, a przypomnę tylko, że Janusz pojechał na Olimpijskim jak totalny amator ?. Lubię Wybrzeże, kibicowałem gdańszczanom od samego początku sezonu, jestem pełen podziwu dla sponsora Wybrzeża za męskie podejście do zagadnienia spłaty nie swoich zobowiązań, ale co za dużo to niezdrowo !. Skoro pan Zdunek przed drugim meczem miał sygnał, że były podejścia pod jego zawodnika ze strony Wella, to dlaczego natychmiast tego nie zgłosił i dlaczego nie zakazał swoim zawodnikom wyjazdu na tor w meczu rewanżowym ?. Panie Krzysztofie, a czy przeczytał pan oficjalne oświadczenie gdańskiego klubu ?. Czy tak wygląda oświadczenie strony która insynuuje niesportowe zachowanie rywala ?. Odpowiem panu jak ja to widzę: to sam pan Zdunek odarł swoich kibiców z marzeń o awansie, a teraz szuka awaryjnego i taniego wytłumaczenia, a że drugim zainteresowanym do awansu/utrzymania się był Toruń czyli klub na który od jakiegoś czasu zrobiła się niezdrowa nagonka to sponsor myślał, że zamydli wszystkim dookoła oczy "aferą" z próbą przekupienia zawodnika w tle... To tyle w tym temacie i dziękuję za uwagę.

 • Stal Apator lubi Komentarz

  1. POLADa nie ma ani narzędzi ani uprawnień do weryfikacji wyników spotkań.
  2. O tym, czy bezprawnie rozstrzygnie dziś Trybunał PZM, a nie Synowiec w wywiadzie z Ostafińskim.
  Weryfikacja wyniku indywidualnego Grigorija Łaguty pociąga za sobą , to OCZYWISTE, weryfikację wyniku spotkania objętego tą weryfikacją. Tylko tyle zrobiono. Jeśli widziałeś w uzasadnieniu decyzji weryfikacyjnej klauzulę "anuluje punkty", "odejmuje punkty" lub podobną to zmień leki.
  Punkty do tabeli DMP wpisuje się na podstawie decyzji zatwierdzających ich wyniki, wydawanych przez spółkę zarządzającą. Ekstraliga S.A. jest jedynym organem uprawnionym do ich wydania, dokonuje tego na podstawie m.in. protokołu meczowego. W związku z tym Ekstraliga Żużlowa S.A. jest jedynym organem, który jest również uprawniony do zmiany tejże decyzji zatwierdzającej wynik spotkania, co też musiała zrobić, ponieważ po odjęciu indywidualnego dorobku punktowego Łaguty Rybnik miał ich mniej niż Częstochowa w tym przypadku. Unieważnienie indywidualnej zobyczy punktowej następuje z mocy prawa, na podstawie art bodaj 10.1 przepisów antydopingowych.
  Szkoda, że Synowiec nie przeczytał uważnie przepisów, które komentował, szczególnie definicji sportu drużynowego. Odkryłby wtedy, że żużel takowym sportem nie jest - a jest sportem indywidualnym, w którym nagradza się drużyny (ot, taka regulaminowa konstrukcja), a w konsekwencji odkryłby, że pie*doli głupoty. :)

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Decyzja o odjeciu 3pkt jest bledna. I mam nadzieje ze Trybunal naprawi to niedociagniecie i zabierze nastepne 2 za mecz ze Stala. Dodatkowo zablokuje ewentualny awans ROWu do EL na pare lat za permamentne utrudnianie dochodzenia w sprawie dopingowej. To tak z grubsza...(...)

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Termos nas czyta

 • Stal Apator napisał/a komentarz do Gorzowski stadion pod wodą. Co z niedzielnym finałem IMP?

  Narodowy!!!

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Dankiewicz , Dowhan i cała reszta co sie czepili Adriana- Co wy od niego chcecie i co wy gadacie?
  Nikt nie zauważa ze jak go wożą to on robi to samo i sie niepie*doli poprostu.
  Emila przewiózł ale wyścig wcześniej Adriana przewiózł Gisza Łaguta.
  To nie jedyna sytuacja gdzie Miedziak sie wozic nie pozwoli i tyle, nawet Zmarzlik to wie i Miedziaka nie wozi.
  Adrian jesteś prawdziwym faitherem, a obserwuje cie od początku kariery, wiekszość tkzw. kozaków buty za Toba może nosić

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Artykuł został napisany 50 minut temu. Panu Ostafińskiemu jeszcze puls nie zelżał, a pewnie jeszcze się dłonie trzęsą z emocji. Jak ochłonie, za kilka godzin to pewnie zmieni ten tytuł, ponieważ w tej formie, oraz treść tego artykułu jest wystarczająca do pozwania Pana Ostafińskiego na podstawie art. 212 KK. Mam nadzieję, że Adrian Miedziński albo władze klubu z Torunia skorzystają z takiej możliwości.

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Adrian Miedziński pracuje z psychologiem, o czym sam mówił. Robi to wielu sportowców. Natomiast nie każdy widzę dostrzega różnicę pomiędzy psychologiem a psychiatrą. Sugerowanie, by chłopak przebadał się w klinice, gdzie leczą się głównie świry, to ohyda i hańba. Zbesztanie ambicji i dorobku sportowego doświadczonego zawodnika.

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Panie Piotrze Stencel z zespołu medycznego PZM, mam 3 pytania:
  1. Kto wprowadził do regulaminu przepis, w myśl którego jeśli lekarz zawodów stwierdzi niezdolność zawodnika do jazdy, a lekarz klubowy się z nim nie zgadza, to decydująca jest opinia lekarza klubowego ?
  2. Dlaczego zawodnicy ze świeżymi kontuzjami jak choćby Peter Kildemand który połamał się w GP Łotwy, następnego dnia jadą w meczach Ekstraligi ?
  3. Czy wysyłanie kogoś publicznie na "badania psychiatryczne" jest zgodne z Kodeksem Etyki Lekarskiej ?

 • Stal Apator lubi Komentarz

  Kółeczko wzajemnej adoracji przeprowadza sąd nad Adrianem Miedzińskim, tzn. przepraszam Miedzińskim, bo już imienia używać nie można, jak pokazuje powyższa informacja. To jest rzecz niespotykana nawet w piłce nożnej. Żużel po raz kolejny pokazuje jak potrafi być hermetycznie prymitywny i jak potrafią być mściwe niektóre osoby.
  Zaczęło się od panów Dryły i Jabłońskiego, którzy dobrze kraksy z 14 biegu nie przeanalizowali (a raczej w ogóle) i już uznali winę zawodnika z Torunia. Nic, że to Doyle w formie rewanżu za upadek na pierwszym łuku, w powtórce skasował rywala (polecam powtórki, dokładne(!), a nie na podstawie tego, co powiedział ten śmieszny gnieźnianin, nie kryjący się w ogóle ze swą antypatią do Torunia). Potem wypowiedział się sztywniak Demski, który chroni Kuśmierza jak może (w końcu to te wspomniane we wstępie kółeczko wzajemnej adoracji, gdzie ręka rękę myje, a przypominam, że Kuśmierz to sędzia międzynarodowy i dobra opinia w kraju pomaga mu poza nim), na podstawie którego swą opinię wykreował - jak mniemam - autor powyższego biadolenia. To ma być rzetelność? W imię czego? Tego, że Torunia i Miedzińskiego się nie lubi? Byle im dowalić, bo pali im się tyłek?
  Adrian jeździ ostro, jest szalenie ambitny i to są fakty niezaprzeczalne. Faktem niezaprzeczalnym jest jego błąd w biegu z Thorssellem, za co słusznie został wykluczony. Przeszarżował. Natomiast robienie z niego bandyty (jak powiedział Jabłoński, za co z urzędu powinien mieć zakaz komentowania i wstępu na stadion w Toruniu) i przypisywania mu winy za coś czego nie zrobił, jest zwyczajnie ohydne. Ohydne jest mówienie, że powinien przebadać się u psychiatry czy w jakiejś klinice. Ludzie, zastanówcie się co wy mówicie!!! To jest jasny przekaz, zarzucający, że osoba uprawiająca ten sport od dziecka (z sukcesami) jest chora.
  I nagle na białym koniu pojawia się jako jakiś ekspert pan Stencel, czyli zapewne ktoś kto jest pionkiem w PZMocie. Pan Stencel chyba zapomniał, że Adrian w Bydgoszczy w GP w 2014 uderzył po upadku głową o tor, przez co stracił na chwilę równowagę i był zwyczajnie w szoku. A teraz mówi, że przed nim uciekał?! To jest lekarz?! Lekarz to też psycholog. A tymczasem wychodzi z pana Stencela zwykły manipulant. Zapomniało się jak Kildemand połamał Kopcia-Sobczyńskiego, choć jechał z kontuzją, o której wszyscy wiedzieli? Co pan powie na ten temat? Ktoś się przejmował Igorem tak jak teraz wszyscy Doyle'm?
  I facet jeszcze ośmiesza się zarzucając Miedzińskiemu spowodowanie upadku Emila Sajfutdinowa w 2013 roku (jakby chciał bardziej uargumentować swoje brednie). Każdy rozsądny kibic, który odstawi na bok sympatie i antypatie stwierdzi jasno, że Emil popełnił wtedy prosty błąd, który kosztował go utratę zdrowia. Mówienie, że Adrian docisnął faceta do płotu jest kłamstwem i manipulacją. Polecam powtórki i analizę tego, ile miejsca miał pod bandą Rosjanin. Takich sytuacji jak tamta na meczach jest mnóstwo (nawet teraz w Toruniu, w tym gorszych) i do upadków nie dochodzi. A nie dochodzi dlatego, że zawodnicy, będący z tyłu nie pakują się do przodu na wiwat, tylko podejmują racjonalne decyzje (Hampel, Holder, Zgardziński w niedzielę). Wtedy takiej zabrakło Emilowi, będącego w wielkiej formie. A wielka forma oznacza, że zawodnik czuje się na torze pewniej niż zwykle. Sądzi, że jest w stanie zrobić wiele. On się przeliczył. Zwalanie winy na Adriana było najwygodniejsze, bo Emila wiele osób lubi (a Adriana wręcz przeciwnie) i na dodatek chłopak jechał po złoto IMŚ. Znów więc kierowano się sympatiami i jechano po nazwisku. Dokładnie tak jak teraz.
  Wracając do sedna tematu. Czy ktoś wysyłał kiedyś na badania Balińskiego lub Pedersena? Czy ktoś wysyłał na badania Doyle'a, po tym jak w GP w Gorzowie w 2015 zrównał z ziemią Zagara i Pedersena, choć wszyscy zawodnicy byli wstrząśnięci tragedią Warda sprzed kilku dni? A teraz wysyła się Miedzińskiego, bo Toruń jest na dnie, a chłopak odwalił numer kilka biegów wcześniej i jeździ ostrzej niż większość? Ostro jeździ cała masa zawodników. No ludzie...
  I to straszenie prokuratorem? Co tu się w ogóle dzieje? Co się tutaj sugeruje? Że niby Miedziński doprowadzi kogoś do ogromnej tragedii (de facto śmierci)? Niewiarygodne. Niewiarygodne...
  Adrian trzymaj się i nie przejmuj. Doyle'owi też życzę powrotu do zdrowia, choć nie zapomnę mu tego, co zrobił w niedzielę. I radzę nie zamiatać tego pod dywan.

 • Stal Apator napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  co oni jedli na tym grillu???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.