Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Oko Na Maroko napisał/a komentarz do Falubaz może mieć problemy z nazwą! To byłby cios dla klubu

  Nie ma takiego slowa jak 'mouses' chyba ze ci chodzilo o Mojzesz.
  Slownik na google nie gryzie, mógłbyś najpierw sprawdzić zanim sie ośmieszysz

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  "Koniec końców były zawodnik Falubazu" - przypominam redaktorzynie że Jason jeszcze wcześniej jeździł w.....Toruniu a jeszcze wcześniej w Łodzi. Nazywanie go byłym zawodnikiem Falubazu to ogromne przekłamanie!!!

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Decyzja Słupka była dla Doyle krzywdząca ! Co prawda" wiózł" on Dudka wcześniej ,ale zawsze "zostawiał mu miejsce"! , natomiast Dudek , co wyraźnie widać na powtórkach z tyłu, podciął lewą nogę Doyla i spowodował jego upadek !
  Całe szczęście ,że nic mu się nie stało ! bo pewnie taki Nikuś - specjalista położyłby się na Dydka i obaj pojechaliby w bandę.
  Oceny Demskiego od zawsze przeciw Toruniowi !
  Ciekaw jestem jakby on i wszyscy inni ocenili tą sytuację, gdyby na miejscu Dydka
  był jeżdżący dla Torunia Miedziak ?!

 • Oko Na Maroko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bzdura, Miedziak w ZG by tak samo jeździł ogony jak w Toruniu.
  W Czewie Cieślak go opierd... ze trzy razy i wziął w obroty, także jedyny słuszny kierunek dla niego to byla Czewa lub 1.liga.
  Przebudzil sie pod Jasna Gora i chwala sztabowi, ze wyzwolil z niego potencjal, który mial, a w Toruniu zaglaskiwany czul się jak pączek w maśle, niewazne że jechal piach

 • Oko Na Maroko napisał/a komentarz do Marian Maślanka. Lwim pazurem. Doyle i same znaki zapytania. Get Well znowu do poważnej przebudowy (felieton)

  Niestety nie jesteś sam

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Durna sonda. A skąd mamy wiedzieć kto ma rację ? Takie tematy nie powinny wypływać w mediach, bo tylko zainteresowani wiedzą jak było, a napuszcza się na nich gawiedź.

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Świącik dlaczego placzesz? Macie największego kłamce w druzynie, ktory zamiast zajmowac sie matka, przebywal 3 dni we Wrocławiu, kto sie wtedy mama zajmował? Chciałbym, żeby dziennikarz zadał to pytanie Cieslakowi, kto zajmuje sie jego mamą, jak jeździ sobie po studiach, jak siedzi 3 dni pod rząd we Wro, a potem 4 dnia jedzie do Torunia. Szkoda, że nikt tego nie widzi, jakim kłamcą jest Cieślak. Wciska Gomólskiego, a potem ucieka z tonącego okrętu. Jak ludzie atakowali Get Well, czy Falubaz, GKM to siedziales cicho i zacierałeś rączki. Przecież zawodnicy są odporni psychicznie, to na co Twój płacz? Bo ukazał się artykuł pokazujący jakim specem jest Marek? To jest to, o czym każdy tu pisał, 2 pkt na nas w ZG, 2 pkt na Wrocławiu, 1 pkt na Grudziądzu, teraz byłoby -5 pkt mniej i byście zamykali tabelę. Freddie ciągnął wyniki, teraz przestał ciągnąć i wychodzi, że Zagar-Madsen-Lindgren niczego nie gwarantują.

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Straszna paranoja robi się w polskim żużlu. Zawodnicy, niczym dzieci specjalnej troski są zagłaskiwani na śmierć. Nic złego nie można powiedzieć, bo się jeden z drugim zdołuje i w ogóle nie pojedzie. Co to jest ? To ma być budowanie zawodnika ? Ciekawe jak jeden z drugim negocjuje kasę za podpis(to jest wielkie zło speedway'a) to też taki cielaczek wrażliwy, czy raczej butny lider ? Oczywiście że to drugie ! Weźmie taki 400 koła, a potem chódź wokół niego na paluszkach bo się jeszcze gorzej poczuje albo obrazi. Bo przecież on chce lepiej jechać(czytaj: zgarnąć więcej hajsu) więc co ludzie w ogóle od niego chcą. A że fajtłapa to trzeba jeszcze pogłaskać, może się przełamie. Przedszkole.
  P.S.
  Niech ci którzy mają pretensje do bycia liderami i jechania za liderskie stawki odpowiedzą na pytanie, jakim cudem jest grupa żużlowców która rok w rok trafia ze sprzętem/ustawieniami/formą i jakoś potrafi nie schodzić poniżej pewnego poziomu.

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Prawda jest taka że Stal to przegra. Bo Częstochowa jest słabsza na PO niż nieobliczalny Toruń. Dlatego Stal spokojnie pojedzie tylko po bonus.

 • Oko Na Maroko napisał/a komentarz do Holder prowokował Lindgrena, a sędzia nic. Będzie weryfikacja wyniku w Grudziądzu? (ranking)

  Gdyby w tym biegu jechal niejaki Balinski zamiast Holdera, to Fredka juz by meczu nie ukonczyl, a teraz by dochodzil do siebie w szpitalu ze wstrząśnieniem mozgu i polamanymi kosciami, bo Bally-król-wywozenia miejsca nikomu nie zostawial i lubowal sie w torowej bandytce

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  W imię tego, że Toruń skroił "szamana speedwaya" na 3 punkty.

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Chciał zabić Fretkę bo zostawial mu miejsce pod bandą :D ujj z tym ze byl wolniejszy i oglądał się gdzie jest przeciwnik by zablokowac jego atak :d No ale wiać Galeś z Ostafem spią w jednym łożu i mizają sie po nocach :)

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  "...Jack Holder oglądał się na Fredrika Lindgrena i zostawiał mu miejsce pod bandą, zapraszając w ten sposób do ataków. Za takie zachowanie Austrlijczykowi należało się ostrzeżenie..." słucham??!! Za co??!! Czy kogoś tu po###@ło??!!!

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Coś się zmieniło w żużlu w ostatnim czasie, że za zostawianie miejsca przy bandzie powinno się otrzymać ostrzeżenie?

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  cwaniaczek bo zostawia miejsce przy bandzie? Czy masz inny argument?

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Laik Demski aż czerwinienie teraz ze złości ...Wypłacił sobie kolejnego liścia ... co "ekspertyza" to wtopa :-) Nie wspominam o innych "ekspertach" np. Cegielskim :-) Dziennikarze piszący o "samowolce" kierownika startu winni go teraz przeprosić :-)

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Zagar to niech się weźmie do roboty bo jedzie po prostu słabo i żadna koleina w tym biegu by mu nie pomogła. Ponadto Cieślak popełnił multum błędów taktycznych w tym meczu. Co do Musielaka nawet się nie wypowiadam, po drugiej śliwce natychmiast powinien w składzie wylądować Lyager, mógł się chłopak objeżdżać. Ponadto jak można było nie wykorzystać rezerwy taktycznej w biegu 13 i nie puścić Miedziaka w 14 za Zagara! Cielak przegrał nam ten punkt bonusowy swoimi idiotycznymi decyzjami aToruń w pełni zasłużył na 3 punkty! Jesteśmy cieńcy jak d...a węża i w play offach nie mamy czego szukać z taką drużyną jadącą tak nierówno!

 • Oko Na Maroko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i gdzie są teraz te wszystkie pomioty, które wieszaly psy na kierowniku z Torunia??
  Komunikacja z sędzią jest ciągła + wzrokowo z wiezyczka spod startu, no ale przecież i tak wszyscy wiedzą, że Torun przekupil sędziego, podkupuje komisarzy i zarząd Eligi... zwłaszcza jak wygra mecz, bo przecież to musi byc wałek, a nie dobra jazda

 • Oko Na Maroko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zawodniku miernej jakości, to zdjęcie nie jest żadnym dowodem. Z takiego kąta g... widac, ot jadą dwaj żużlowcy, i co??

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  Jabol bekso Twoj czas sie skonczyl zajmij sie serwisem

 • Oko Na Maroko lubi Komentarz

  No to zaczynamy :)

  Zabawne że pierwszy mecz zapowiadał słynny Michael Buffer, który parę dni temu występował na "gali" niejakiego Najmana :D

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.