adamsaba - lubi

 • adamsaba lubi Komentarz

  Dla Egipcjan i Duńczyków to był dramatyczny mecz, ale dla reszty świata to była komedia. W szeroko rozumianej końcówce wyglądało to tak, jakby nikt nie chciał tego meczu wygrać. Hansen - jeździec bez głowy i to w dwóch akcjach. Duńczycy mają szczęście, że po drugiej stronie też się taki znalazł. A w ogóle to Landina powinni po tyłku całować za to co robił pod koniec meczu.

 • adamsaba lubi Komentarz

  odnośnie wydatków naszej TVP , widać ,ze gospodarowanie środkami w wysokości 2 mld jest frasobliwe ,wręcz rozrzutne wobec istniejącej sytuacji. Wydać pieniądze na marne widowiska muzyczne można . Nie pozostaje nic tylko szukać łaczy po za krajem i próby ogladania w innej tv..Lekkoduchy w TVP mają swoje programy i widowiska dla siebie i swoich,,,kiedyś zaboli .

 • adamsaba lubi Komentarz

  No tak, bo bidoków z TVP nie stać na MŚ. Dobrze, że im na Zenka starcza albo na chłopaków z "łikendu".

 • adamsaba lubi Komentarz

  Żenada - TVP dostało dotacje, tylko że wolą te pieniądze wydać na kiepskie PiS-owskie audycje polityczne i inne bzdurne, ogłupiające programy.
  Mało co ogladam TVP i nie płacę abonamentu.Lepiej jakby to pokazywał Polsat sport.

 • adamsaba lubi Komentarz

  TVP PIS na mistrzostwa świata pieniędzy nie ma ale żeby nam puszczać jakieś meczyki, które prawie nikogo nie interesują typu Napoli - Juventus, albo Herta - Bayer to kasę mają. Dostali 2 miliardy od rządu to niech kupią prawa do mistrzostw.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Przestańcie płakać. Jest koronka do miłosierdzia ? Jest. Jest apel jasnogórski ? Jest. Jest msza święta ? Jest. Jest co weekend koncert disco-polo ? Jest. Był sylwester marzeń ? Był. Są skoki ? Są. To nie zawracajcie głowy jakąś ręczną. W tv jest wszystko czego człowiek potrzebuje do życia. Pozdrawiam, Jacek K.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Dlaczego ZPRP kojarzy mi się z PZPR? A dwa miliardy na szczujnię to widocznie mało i trzeba dać w tym roku więcej.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Dla mnie osobiście, to mała strata, bo niestety Syprzak w klubie, a reprezentacji, to zupełnie inni zawodnicy. Nie wiem z czego to wynika, ale często zdarzały się mecze, w których Kamil nawet piłki nie potrafił dobrze chwycić na kole. Myślę, że pierwszym wyborem powinien być Dawydzik, który na pewno bez żadnych kompleksów wyjdzie nawet i na Hiszpanię.

 • adamsaba lubi Komentarz

  A DZISIAJ W Kurwizji poszły przelewy dla pracowników najobiektywniejszej telewizji świata , od 6 tys do 50 tys , taka tam premia z lojalność i szacunek dla swojego ukochanego wodza - ku chwale partii towarzysze pseudo dziennikarze !

 • adamsaba lubi Komentarz

  2 miliardy extra co roku z moich podatków dziady dostają i co? Zenek wszystko zgarnia? To są jakieś jaja. A co z "misją" nadawcy publicznego? Zdaje się, że kiedyś przez Sejm przeszła taka ustawa, która mówiła, że mecze reprezentacji Polski to "dobro narodowe" i zobowiązywała telewizję publiczną do ich udostępniania na swojej antenie.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Największy żal, że nie będzie można usłyszeć profesjonalnego, wnikliwego, porywającego komentarza w wykonaniu panów Dębowskiego, Chodkowskiego, Iwańskiego czy Karpińskiego. Aż łzy się do oczu cisną. Dramat, tragedia, katastrofa. Po prosto nie do pomyślenia, że człowiek będzie musiał się męczyć i oglądać w Internecie. A mogło być tak pięknie.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Fatalna wiadomość. Bez telewizji nie ma rozwoju dyscypliny. Natomiast kwoty które zawołał posiadacz praw do transmisji to zastały wzięte z księżyca. Chciałbym jeszcze usłyszeć drugą stronę, czy rzeczywiście kompromisu nie można było wypracować.

 • adamsaba lubi Komentarz

  2 mln zł za mecze Polski vs sylwester marzeń za dziesiątki milionów... Masakra

 • adamsaba lubi Komentarz

  No i kij im wszystkim w oko. Kto będzie chciał to obejrzy w necie. Ale popatrzcie jaki to jest absurd - dopiero co oglądaliśmy mecze towarzyskie, mecze eliminacyjne (nieważne, że do ME, bo dla zwykłego oglądacza to wsio ryba), przychodzi mundial i co? I pupcia.

 • adamsaba lubi Komentarz

  TVP musi mniej płacić Zenkowi,,,

 • adamsaba lubi Komentarz

  2 miliardy dostali i nie stać ich na pół miliona euro na transmisję choćby tylko spotkań naszej reprezentacji??

 • adamsaba lubi Komentarz

  eb...czyzby to skrót od ..ewidentny baran ,, ? Tylko pytam. Jednocześnie prosze byś swoje uwagi skierował do specjalisty medycyny pracy, psychologo zajmie sie przypadkiem eb i powinien dolaczyć Przybylskiego ..Obaj poddajcie sie medycznej analizie.Jeden od pisania glupot, drugi w przypadku kibiców na trybunach winien zrezygnować sam z wyjazdu do Egiptu

 • adamsaba lubi Komentarz

  @eb: ty to możesz sobie założyć klub w piwnicy, zatrudnić szczury i nadać im pseudonimy, Landin, Hansen, Enterrios, Duvnjak, Gensheimer ...

 • adamsaba lubi Komentarz

  Wygrał najsłabszy zespół z całej stawki, pokazuje to tegoroczna edycja LM. Pozycja Kielu jest niska, skazywani byli na porażkę przed samym turniejem. Tam gra na dobrą sprawę 4 graczy ( Sagosen, Ekberg, Duvnjak i Landin), a dzisiaj wyskoczył nam Weinhold. Cichy bohater finału i przyczynił się do zwycięstwa.
  Zwyciężył zespół regularnie ogrywany przez Kielce.

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Widmo: A ja mialem 13 lat naprawde to byl WIELKI KOLARZ .