Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Martyna Olczyk otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Martyna Olczyk otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  a mówiłam że jeszcze zatęsknicie za Antigą czy Anastasim i Przedpełskim

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  od początku mówiłam , że niewiele osiągnie trenując naszą drużynę. Trener powinien być facetem z jajami anie lalą...

 • Martyna Olczyk napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce. Bartosz Kurek: Kadrę czekają zmiany. Ten sezon daje mi dużo do myślenia

  Ja cały czas dziwie się co Kurek robił w kadrze na ME. Nie wiem co z nim się dzieje, może chęć zarabiania kasy spowodowała, że nie ma w nim już chęci do gry? Nie wiem, ale wiem jedno, on nie nadawał się na ME i udowodnił to doskonale. Fefe to trener, który jest za spokojny dla naszych. Wielu myślało, że jak przyjdzie to będzie odnosił takie sukcesy jak z ZAKSĄ, a ja byłam za tym, zeby dać jeszcze szansę Antidze. On jednak miał jaja, miał odwagę wywalić gwiazdorzącego Kurka przed MŚ i miał odwagę posadzić na ławce Drzyzgę. Fefe trzyma się kurczowo jednych zawodników i mam wrażenie, że gdyby nie naciski innych to Konar męczyłby się na boisku, a Łukasz oglądałby mecze w kwadracie itp.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Nie bardzo rozumiem, że kadrę trzeba odmlodzić. Jeszcze wczoraj 2 trener mówil, że kadra jest mloda i trzeba jej dać czas. Pomylil się PZPS i prezes, którzy liczyli,że zmiana trenera spowoduje już tradycyjnie, że po zmianie są sukcesy. Tradycji nie stalo się zadość. To kibice mieli rację, że nalezalo zaufać Antidze

 • Martyna Olczyk napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Podobno supervisorowi się nie podobało.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Nie rozumiem decyzji Kowala.. Nie rozumiem jakiegokolwiek uzasadniania.
  Nie bo nie? Pan życia i śmierci? Obawa o kontuzję? Marketingowo to przecież plus.
  Akurat z Resovii to bardziej Jochen pasował niż Marko.. Też miał zakaz?
  Jeżeli to tylko zwykła złośliwość, to brak komentarza..

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  typowa polska złośliwość. Trener powinien się cieszyć ,że jego zawodnik został doceniony. Kiedy w końcu skończy się te polskie piekiełko ??

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Kowal....i wszystko jasne! Zachowanie żenujące. Niech ktoś w końcu przejrzy na oczy i wyrzuci tego szkodnika Resovii! I żeby nie było!....Jestem kibicem tej drużyny. Natomiast trener Kowal to nieporozumienie przy tej klasie zawodnikach w drużynie. No to Ivovic teraz ława, a na treningach flot do znudzenia! :)

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Ten wywiad to świetna odpowiedź na słowa Fabiana "Nie wierzę, że Skra wygra mecze 9:0" Drzyzgi. To, że teraz wszystko ma w swoich rękach Skra przez stratę seta z Będzinem przez Rzeszów to każdy wie, ale Resovię to nie obchodzi, ponieważ "wygraliśmy z 3pkt i tylko to jest ważne" i każdy uśmiechnięty, a Kowal mówi, że Skra musi ich gonić - może ktoś powiedzieć Andrzejowi, że Bełchatów ma jeden mecz mniej niż Rzeszów i lepszy bilans setów? Po wypowiedziach Resoviaków mam wrażenie, że tego nie wiedzą...

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Skra pokażcie klasę i zagrajcie w finale, utrzyjcie nosa kowalowi magowi wśród trenerów!

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  To, że Resovia i Skra by go chciały to raczej nie żadne zaskoczenie, ale skąd ten wniosek, że Kubiak najprawdopodobniej opuści Halkbank? Ma tam jeszcze roczny kontrakt i nie wypowiadał się, że miałby go nie dokończyć, także słowo "najprawdopodobniej" raczej nie pasuje. Ankara zbyt chętna do puszczenia go raczej nie będzie.

 • Martyna Olczyk napisał/a komentarz do PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów stoczą walkę o Michała Kubiaka?

  Zwłaszcza, że w jednym z wywiadów, o ile mnie pamięć nie myli, Kubiak mówił, że ma zamiar zostać do końca kontraktu, że nie ma zamiaru go zrywać.

 • Martyna Olczyk napisał/a komentarz do Facundo Conte mocno rozżalony: Nasz stół nie miał jednej nogi

  Mam nadzieje, że Skra pożegna się z Conte po tym sezonie, bo ileż można go znosić. Jechanie po kolegach z własnego klubu?! Chyba Argentyńczyk zapomniał jak ten klub mu pomógł... Oto jego wdzięczność, postanowił rozwalić atmosferę w drużynie na koniec sezonu (chociaż robi to już od roku). Chyba pomyliła mu się piaskownica z klubem. Niech on osiągnie tyle co Wlazły, a później niech go ocenia. Kiepski mecz nie oznacza, że trzeba na koledze wieszać psy. Pakuj walizki Facu, Twój czas w Skrze chyba dobiega końca.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  I muszę napisać coś istotnego: można narzekać na grę Mariusza, a czytając komentarze po artykułem można wysnuć wniosek, że wielu twierdzi iż Conte dobrze zrobił mówiąc to co powiedział w wywiadzie, ale zapominacie o dość istotnej kwestii... Po tym wywiadzie, Conte nie zyska przyjaciół w Skrze, zdecydowana większość stanie po stronie Mariusza, bo takich rzeczy nie można mówić w wywiadach. Nie potraficie zauważyć co ten wywiad spowodował. Conte nie pomógł sobie ani drużynie tym wywiadem.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Równie dobrze można się czepiać w takim razie Milczarka, bo też nie był przy drużynie i trenerze. No bez przesady...

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Nie sądzę, żeby kibice Skry zapomnieli o tym co Wlazły zrobił dla drużyny. Jeśli kibice mieliby wybierać między Conte a Wlazłym to wybraliby Wlazłego. A co do Gromadowskiego- racja, zakontraktowanie go okazało się totalnym niewypałem, Mariusza niestety nie ma kto zastąpić na ataku, gdy jemu nie idzie.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Fakt, Mariusz nie zagrał dobrze, zagrał fatalnie, ale nie można jechać po koledze z drużyny w wywiadzie! Może być wkurzony, ale do cholery, tym właśnie wywiadem Conte wywołał burze w swojej drużynie. Rok temu, pod koniec sezonu też (z tego co mi wiadomo) powodował konflikty w drużynie, ale jednak robił to, że tak napiszę, w szatni a nie publicznie. Ten facet powinien myśleć. Chyba Conte może pakować już walizki i żegnać się z koszulką Skry, bo raczej klub trzeciej szansy mu już nie da. Skra słynęła zawsze z tego, że jest zgranym zespołem, słynęła z zespołowości, a Conte drugi sezon z rzędu niestety doprowadza do konfliktów.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Plina pokazał klasę. Jest lepszy od Wrony i Kłosa razem wziętych.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Ta miernota, ja pierniczę. Wszyscy zrezygnują z zagrywki z wyskoku i będą sami "agresywni flotowcy" wykonujący filozofię Kowala Dyzmy.

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  ty sie zajmij Stala, albo zmien nick bo komicznie to wyglada a zarazem zalosnie

 • Martyna Olczyk lubi Komentarz

  Leczcie kompleksy resovia leczcie kompleksy!
  Zakompleksieni kibice resovii, wstyd i do tego ten Stalowiec wypowiadający się pozytywnie o ........

 • Martyna Olczyk napisał/a komentarz do PGE Skra Bełchatów pokonała w Pionkach Asseco Resovię Rzeszów, ale nie wynik był najważniejszy

  Co innego tłumaczyć zajęcie 5 miejsca w lidze, gdy są tego konkretne powody, a co innego tłumaczyć przegrany mecz, bo nie grał cały pierwszy skład, skoro wszędzie ciągle się mówi, że pierwszy jak i drugi skład drużyny jest mocny...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.