azazel pazuzu - lubi - strona 3

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  badziewiaki z poznania dostana więcej niz 2 do 0

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Bądż i kibicuj! Tyle chyba możesz?

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Pamiętam jak na łamach GW lansowany był komunista Zygmunt Bauman, który zaraz po wojnie biegał po lasach w szeregach KBW i strzelał do polskiego podziemia niepodległościowego. Pamiętam jak kilka lat temu GW przepuściła atak na rtm. Pileckiego twierdząc, że wg nich nie był to żaden bohater. Takie przykłady można mnożyć... można by o tym książkę napisać. Rafał Ziemkiewicz trafnie ich podsumował w swojej książce Michnikowszczyzna. Drugie pokolenie tzw. żydokomuny utworzyło GW, czyli trzon dzisiejszego establishmentu. Przykładowo Adam Michnik brat stalinowskiego zbrodniarza, syn człowieka skazanego za zdradę Polski w dwudziestoleciu międzywojennym członka Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Do tego dochodzą synowie oficerów UBecji, stalinowskich katów, sędziów. Nie ma się co dziwić, że ta gazetka atakuje wszystko co jest związane z niepodległą i suwerenną Rzeczpospolitą. Ostatnio przez przypadek trafiłem na biografię Aleksandra Smolara prezesa tzw. Fundacji Batorego no i jakoś mnie to nie zdziwiło, że jego rodzice byli komunistami wiadomego pochodzenia. Przed wojną należeli do różnych organizacji komunistycznych i siedzieli w polskich więzieniach za działalność niezgodną z polskim prawem. W czasie wojny na terenie sowieckiej strefy okupacyjnej prowadzili działalność na rzecz okupanta m.in. redagowali sowieckie okupacyjne pisma propagandowe jak „Wolna Praca” (później jego tytuł został zmieniony na „Wyzwolony Białystok”) i „Białystokier Sztern”. Jeśli tacy ludzie po 1989 roku przejęli media w Polsce to nie ma się co dziwić, że było tak a nie inaczej.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Szacun dla kibicow Legii! Gnac to KODowskie badziewie z tym alimenciarzem na czele!

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Ludzie czy wy nie widzicie że te Kod-Po-Nowoczesna to jedno i to samo GÓWNO ? Jak przymierzają się do przewrotu? Te Lemingi z GW Tvn'u zakłamują rzeczywistosć ( vide 250k ludzi na przemarszu ) Tak jak jestem za Wisłą tak gratuluję Legii za transparent ! Tak trzymać, a Lemingi WON do Brukseli !

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Brawo kibice Legii. Chodź ich nie lubię to za to mają szacun. Niech swetru i ci poszkodowani przez demokrację wiedzą co normalni ludzie o nich sądzą. A nowoczesna PO już leci z płaczem do prokuratury

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  je...ć ta NOWOCZESNA i tego SWETRA... Kibice dobrze zrobili a nie ze bedzie im sie wmawiac cos czego nie zrobili...i SPORTOWEFAKTY jaki to skandal tak ja zescie to zatytuowali??? jestescie załosni.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Ty byś pewnie wolał, żeby te pieniądze zamiast na polskie rodziny poszły do kieszeni banksterów tak jak to głosi jeżdżący na rubikoniu Rysiek Swetru? Polacy mają inne zdanie na ten temat dlatego poprzednia ekipa rządząca dostała pstryczka w nos i teraz już nie rządzi.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Pamiętam jak kilka dni temu (niektóre sektory Stadionu Narodowego gdzie zasiadała tzw. warszawska "elyta", celebryci, establishment) wygwizdały urzędującego Prezydenta RP to GW i Herr Thomas Lis prawie orgazmu dostali i wszystkim ogłosili, że to byli kibice (co ciekawe w tamtym momencie nie nazywali ich "kibolami" jak to mają w zwyczaju tylko kibicami). Czy oni myślą, że kibice zapomnieli co się działo w ostatnich 8 latach? Myślą, że kibice nie pamiętają jak media głównego ścieku ich opluwały? Myślą, że ludzie nie pamiętają jak policja na życzenie władzy wjeżdżała na pokojowe manifestacje (np. po ujawnieniu taśm Wprost) i pałowała ludzi tylko dlatego, że krytykowali ówczesną władzę? Taka była wolność słowa! Zasada była prosta - mów tak jak my i stosuj się do zasad politycznej poprawności albo będziemy cię atakować w mediach (75% prasy w Polsce jest w rękach kapitału niemieckiego). Brawo Legia!

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Widać kolego że masz sprany beret propagandą tvnu i GW

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Jeśli tak uważasz, to twoja sprawa. Chociaż ja nie jestem kibolem, w kosciele jestem może z 2-3 razy do roku. A i tak popieram PIS.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Szkoda,że Legia publicznie nie odcięła sie od tych gwizdów na Prezydenta,tym bardziej,że Prezydent Duda pojawił sie na tym finale PP jako patron tegoż pucharu.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Nie trzeba być za PISem żeby być przeciwko targowicy i pachołkom Merkel, którzy ściągnęliby nam tutaj każdą ilość islamistów bez względu na to czy Polacy tego chcą czy nie. Jeśli dany rząd pilnuje interesów innego kraju to powinien być pogoniony i tak też się stało podczas październikowych wyborów. Przez ostatnie lata byliśmy pachołkami Niemiec. Co nam rozkazali to rząd "polski" wykonywał bez gadania. Rozumiem, że stołek w Brukseli dla Tuska musiał swoje kosztować. Przecież Merkel nie dała mu tego stołka za darmo. Polska ma być niepodległym i suwerennym krajem, tutaj nie może miejsca na żadne kompromisy! Stolicę mamy w Warszawie a nie w Berlinie, Brukseli lub Moskwie. Kiedyś byliśmy już Generalną Gubernią, ale to se ne vrati jak mawiają Czesi. Sprzedawczyki, którzy za kilka ojro byliby gotowi sprzedać własną ojczyznę won!

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Brawo żyleta.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Mądra odpowiedź na podjudzanie żydostwa . PIS musi zreformowac kraj . Będzie to trudne bo siły które były przy korycie od lat nie odpuszczą choćby miały podpalić Polskę . Zresztą nawet montują czy próbują zmontwać antypolską koalicję na arenie międzynarodowej . każdy przeciętnie rozgarnięty widzi co się dzieje i jakie argumenty mają KODy Nowoczesne i inne twory . Nie ma tam jednego sensownego zdania . Precz z Zydokomuną koniec ich władzy w Polsce jest bliski , ale pni się nie poddadzą łatwo .

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Brawa za ten transparent! :)

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Większość ludzi tak myśli i tyle.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Czy tym razem. tow. SZMACIAK lis nazwie ich kibicami ?

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Jakiego chamstwa ? głos ludu, odpowiednio mocno zaakcentowany.

 • azazel pazuzu lubi Komentarz

  Gratulacje dla Wisły za Mistrzostwo !!