Samozwańczy Fani

autor: Michał Szydlik | 2012-05-06, 22:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
"Piłka nożna dla kibiców", "Jesteśmy zawsze tam...", "Czy wygrywasz, czy nie..." - znamy to, prawda? Oczywiście, że tak. To popularne hasła i przyśpiewki jakże inteligentnej grupy największych polskich patriotów, którzy często wytykają innym np. brak konsekwencji.

Tymczasem jestem zażenowany postawą nie tylko drużyny Legii Warszawa, ale przede wszystkim ludzi, którzy mienią się honorowym tytułem "kibiców"  i to tych "prawdziwych kibiców". Skoro faktycznie piłka nożna ma być dla kibiców, to się nie dziwię, że nasz polski mistrz zdobył w sezonie zaledwie 56 punktów. W końcu jacy "kibice" taka liga. Pytam się kto tu wychodzi na hipokrytów, skoro mówi się jedno, a robi drugie. Kto tu wychodzi na ludzi bez honoru? Kto tu rzeczywiście jest kibicem, bo szczerze już zgłupiałem!?

Chcecie szacunku, domagacie się uznania i równego traktowania. Chcecie czuć siłę, moc, władzę, ale kto się z wami ma liczyć? Panikujecie i demonstrujecie, gdy zamknie się stadion, ale przecież sami pokazujecie, że wam nie po drodze z tym i sami opuszczacie trybunę. Panowie no bez jaj! To jest sport. Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Natomiast wy taką właśnie swoją postawą, zawsze będziecie przegrywać.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Michał Szydlik

O właśnie zapomniałem jeszcze "Piłka nożna to my, a nie wy". Żal patrzeć w jakim fikcyjnym świecie żyją ci panowie. Jednak jeśli faktycznie ma tak być, jak w tym haśle, to ja dziękuję i przerzucam się na... żużel :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Kibice Podbeskidzia na młynie podczas spotkania z Polonią Warszawa też rzucali przyśpiewkami. "Piłka nożna to my, a nie wy", "Piłka nożna dla kibiców", ordynarne słowa w stronę prezesa, wymachiwanie białymi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KasiaBacalska

Kibice Podbeskidzia na młynie podczas spotkania z Polonią Warszawa też rzucali przyśpiewkami. "Piłka nożna to my, a nie wy", "Piłka nożna dla kibiców", ordynarne słowa w stronę prezesa, wymachiwanie białymi chusteczkami, wywieszenie baneru odnośnie zrujnowania klubu przez władze itd. Zeszli też z trybuny by protestować jak mniemam wskutek nie wpuszczenia na stadion części kibiców..
Fani chcą wyrazić poprzez "kulturalny doping" swe żale, ale czasem mogliby zachować odrobinę kultury. Takimi akcjami mogą co najwyżej sprowadzić kary na klub.
W Kolonii też zawrzało po spadku, race dymne poszły w ruch..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 7 maja 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.