Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  Wreście ktoś napisał prawdę

 • Daniel Sz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Macie stream?

 • Daniel Sz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest transmisja? Macie link do streamu?

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Sandecja - Lechia: wielkie emocje w Niecieczy. Gospodarze wyrwali punkt

  Jakiej Niecieczy? Przecież w Niecieczy jest Termelica, a tutaj grał Nowy Sącz.

 • Daniel Sz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ogląda ktoś z Was przez internet? Może podać link do transmisji?

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  Czysta kurtuazja.

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  PYTAM SIE WITKOWSKI!! CO JEST TO ZA REKOMPENSATA..... BYLISMY W TYM ROKU I ZENADA KIBICOW NABILI W BUTELKE A GDZIE DOJAZD KWATERY I NERWY KOMUNIKACJA NIE CHODZILA NIE BYLO SIE JAK NIGDZIE DOSTAC DRUGI RAZ SIE NIE DAJMY ZROBIC LUDZIE DAJMY IM DO MYSLENIA

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  Nie kupujcie biletów na to GP zostańcie w domach odpuśćcie sobie.

 • Daniel Sz otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Przepaść się powiększa

  Zamknięcie ligi? - absurdalny pomysł. A GKMu bym nie skreślał tak szybko. Panie Damianie, Pana artykuły wzbudzają sporo emocji - to dobrze. Chociaż nie zgadzam się w zasadzie z niczym, to doceniam Pana wkład do dyskusji.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Niesamowity finał w Vojens! Szwedzi z Pucharem Świata! Polacy na trzecim miejscu - finał DPŚ w Vojens (relacja)

  Jest coś takiego w Pedersenie, że drużyna która ma go w składzie nie może nic wygrać.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  Dzięki, organizatorów jest 3 ( BSI Speedway / IMG i PZM), więc logiczne, że podzielili się odpowiedzialnością i pracą. Zatem najprawdopodobniej pomyliłem się co do PZM, który tutaj najprawdopodobniej nie jest winny, a bez wątpienia najwięcej straci reputacyjnie. Na dzisiejszych zawodach z pewnością wiele osób było 1 raz - piękna promocja.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  To mi wytłumacz skoro znasz się lepiej. Kto jest organizatorem imprezy i kto odpowiada za tor i maszynę startową? Kto zleca te prace i kto za nie ponosi odpowiedzialność?

 • Daniel Sz otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  PZM bierze podwykonawcę do przygotowania toru i zapewnienia maszyny sportowej, czy nie? Bo wiem, że tak, więc co tutaj bajerujesz?

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  Już jakiś czas temu czytałem, że jest ciśnienie na żużel w Warszawie ze względu na telewizję i sponsorów - masz 100% racji Cena za zachłanność.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  GP w Polsce organizują Polacy. To, że polski związek motorowy wziął podwykonawcę nie zwalnia go z odpowiedzialności za ten syf, który dzisiaj oglądaliśmy.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Warszawie

  Nie ma to jak żużel na narodowym. Mamy pewnie z 5 obiektów gdzie można z dnia na dzień zorganizować GP, ale trzeba to zrobić w Warszawie na stadionie narodowym żeby było bananowo. Piękna promocja prowincjonalnego sportu jakim był i jest żużel.

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  Widzę, że dla Ciebie wszystko jest proste. To może inaczej. Ward ma kontrakt. Zakładam, że jako człowiek w miarę majętny ma również kredyty w bankach, np. na dom, samochody, etc..
  Co będzie, jeżeli Karkosik, niezadowolony z wyrażania przez swoich zawodników publicznie innego zdania, niż on sam, nie zwolni Warda z klub, ale zakontraktuje innych zawodników i zabroni wstawiania Warda do składu (będzie go trzymał na ławie), czym odbierze mu ew. premie (czyt. obniży jego zarobki w Polsce do minimum), a co za tym idzie, Wardowi nie starczy np. kasy na bardzo dobre silniki. Nie będzie dobrego sprzętu, to i wyniki w GP będą marne. Wyniki będą marne, to i sponsorzy z czasem zrobią "pa, pa". I z młodego, perspektywicznego zawodnika zrobi się młody frustrat i wieczna nadzieja z długami. Może warto spojrzeć na wszystko szerzej. Nie wszytko jest takie proste, jak nam się wydaje.

 • Daniel Sz lubi Komentarz

  To e-liga zamiast kary powinna wręczyć wam premie za odwagę. Pozdrawiam

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Wszczęto postępowanie dyscyplinarne przeciwko Unibaxowi Toruń!

  Kurzewski mówi, że: "Decyzję podjęła rada nadzorcza, która następnie przekazała decyzję toruńskim działaczom, a ci się jej podporządkowali." Kurzewski wprost wskazał na KARKOSIKA !!- których na marginesie w Radzie Nadzorczej jest dwóch (Roman i Ryszard). Zwracam jednak uwagę,że nie ma prawnej możliwości żeby decyzję podjęła RADA NADZORCZA. Decyzję w takich przypadkach podejmuje ZARZĄD SPÓŁKI zgodnie z zasadami reprezentacji np. samodzielnie Kurzewski (jako prezes zarządu zgodnie z reprezentacją KRS).
  Tłumacząc na nasze: Kurzewski dostał polecenie od Karkosika (będącego w praktyce właścicielem klubu sportowego) i nie mając prawnego obowiązku, grzecznie się podporządkował. Trudno oceniać postawę Kurzewskiego... albo zrobiłby to co kazał mu Karkosik albo wyleciałby z pracy... Zwracam jednak uwagę, że prawnie nie był zobowiązany do podporządkowania się decyzji Karkosika- akcjonariusz nie ma prawa wpływać bezpośrednio (poza walnymi zgromadzeniami) na politykę spółki. Kryjom, Word, Miedziński, Kowalik podlegają służbowo pod Kurzewskiego i byli zobowiązani do zastosowania się do poleceń ZARZĄDU!
  Zaznaczam, że niezależnie od sankcji dyscyplinarnych mamy do zapłaty 2 mln dla Falubazu + odszkodowanie dla telewizji i sponsorów rozgrywek- zobowiązania te przekraczają wartość kapitału zakładowego spółki, który w tym momencie wynosi 3 195 000,00 ZŁ- co oznacza, że spółki nie stać na pokrycie zobowiązań związanych z decyzją Kurzewskiego + bieżacych zobowiązań (zarzut niegospodarności zarządu jest murowany). Najgorsze jest jednak to, że ktoś będzie musiał zapłacić za te błędy, a spółka nie ma dostatecznych środków... Karkosik może albo dopompować samemu kasy na walnym zgromadzeniu (co mało prawdopodobne), pozwolić dopompować komuś z zewnątrz np. miastu Toruń (chyba dość prawdopodobne- dopompują wszyscy Torunianie a Zaleski wygra kolejne wybory), albo zabrać zabawki i postawić ją w stan likwidacji- wtedy spadamy do II ligi. Jeżeli chodzi o sankcje dyscyplinarne to najmniej prawdopodobna jest degradacja, która w praktyce oznaczałaby, że ani miastu, ani Karkosikowi nie opłacałoby się "dopompować" spółki. Wierzyciele (Falubaz, Tv, zawodnicy itd.) zostaliby bez pieniędzy lub z ich częścią. Podobne konsekwencje będzie pociągało np. -10 pkt na start w kolejnym roku (klub musiałby mieć bardzo mocny skład żeby się wygrzebać- takiego nie będzie, więc w praktyce to odroczona degradacja i brak spłaty wierzycieli). Nikt nie będzie chciał wziąć odpowiedzialności politycznej i reputacyjnej za niespłacenie wierzycieli dlatego najbardziej prawdopodobne moim zdaniem jest odebranie srebra, -3 do - 5 pkt + ewentualnie dodatkowe sankcje finansowe ale już nie milionowe.

 • Daniel Sz napisał/a komentarz do Mateusz Kurzawski: Chcieliśmy odjechać mecz w równych siłach w duchu fair-play

  Jeżeli chodzi o sankcje dyscyplinarne to najmniej prawdopodobna jest degradacja, która w praktyce oznaczałaby, że ani miastu, ani Karkosikowi nie opłacałoby się "dopompować" spółki. Wierzyciele (Falubaz, Tv, zawodnicy itd.) zostaliby bez pieniędzy lub z ich częścią. Podobne konsekwencje będzie pociągało np. -10 pkt na start w kolejnym roku (klub musiałby mieć bardzo mocny skład żeby się wygrzebać- takiego nie będzie, więc w praktyce to odroczona degradacja i brak spłaty wierzycieli). Nikt nie będzie chciał wziąć odpowiedzialności politycznej i reputacyjnej za niespłacenie wierzycieli dlatego najbardziej prawdopodobne moim zdaniem jest odebranie srebra, -3 do - 5 pkt + ewentualnie dodatkowe sankcje finansowe ale już nie milionowe.
  Zaznaczam, że niezależnie od powyższego mamy do zapłaty 2 mln dla Falubazu + odszkodowanie dla telewizji i sponsorów rozgrywek- zobowiązania te przekraczają wartość kapitału zakładowego spółki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.