Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • StalM napisał/a komentarz do Kompromitacja! Szef polskich sędziów odwołany z mistrzostw świata kobiet w Danii!

  Moim zdaniem powtórkę ( całą a nie drugą część gdy piłka odbija się od poprzeczki ) powinien oglądać delegat i jeden z sędziów np ten który stał za bramką. Zawieszenie sędziów oraz wszystkich delegatów to jakaś farsa. Osoba oglądająca i podejmująca decyzję jest winna a nie np sędzia który nie oglądał wideo weryfikacji. Sędziowie postąpili b. dobrze bo skoro poprosili o sprawdzenie to chcieli dobrze , a zostali ukarani za ...? Właśnie za co?

 • StalM napisał/a komentarz do Pogoń Szczecin pogrąży PGE Stal Mielec?

  Lubię Packa , ale może przyda mu się konkurencja bo na chwilę obecną za dużo gwiazdorzy i kłóci się z sędziami co nie służy dobru drużyny czy jego samego.

 • StalM napisał/a komentarz do Bez Kostrzewy ani rusz. Chrobry Głogów zdobył Mielec

  Widać że bez Kostrzewy ta drużyna nie zdobywa bramek i w dodatku uraz Davidovicia mocno nas ograniczył.
  Szkoda też że Pacek zamiast grać to kłóci się z sędziami i traci energię na gadki które nie mają sensu. Skoro nie leży mu na sercu dobro drużyny Stali to niech nie sabotażuje gry bo ta jego nonszalancja jest jak samobójstwo.

 • StalM napisał/a komentarz do Tadeusz Jednoróg o nowym graczu PGE Stali: Jest poprawnie przygotowany

  Może się mylę , ale wydawało mi się że Michał jest leworęczny i właśnie na prawą połówkę przyszedł do Stali , a redaktor twierdzi że grał tam z konieczności . Czy ja się mylę , czy p.redaktor wielkie G.... się zna na ręcznej i zawodnikach ?

 • StalM napisał/a komentarz do Walec zwany Gwardią rozjechał PGE Stal Mielec, dwucyfrowy dorobek skrzydłowego

  Są nowi zawodnicy , jest PGE , są ambitne plany prezesa , a gra gorsza niż za wielkiech problemów.

 • StalM napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec wstaje z kolan. Wielkie plany prezesa Maja

  Cieszy mnie że prezes Maj i obecny zarząd nie obiecują nic pochopnie jak robiono to wcześniej. Teraz trzeba kibicować zarządowi i chłopakom żeby te plany się spełniły.

 • StalM napisał/a komentarz do Kolejne wzmocnienie PGE Stali Mielec

  Być może skoro pojawił się nowy prezes , jest sponsor ( choć najważniejsze na jaki okres czasowy ) to może Pacek zmieni zdanie i zostanie w Mielcu. Wątpię że w Legionowie będzie walczył o większe cele niż w Stali , a myślę że jeśli Stal zyska stabilność finansową to Damian zostanie w Mielcu. Szkoda że klub nie podał informacji na jaki okres czasu PGE zostaje ze Stalą .

 • StalM napisał/a komentarz do Kolejne wzmocnienie PGE Stali Mielec

  A wiesz na jaki okres czasu PGE podpisało umowę ze Stalą i kogo lub na jaką pozycję planują działacze ściągnąć ?

 • StalM napisał/a komentarz do Śląsk Wrocław w końcu ze zwycięstwem, PGE Stal Mielec już ostatnia

  Krono nie będzie i nie byłoby sponsorem ręcznych przez siatkarki. Nie wiem czy oni dalej wspierają dziewczyny , ale kilka lat temu była umowa między działaczami siatki i ręcznej że nie będą sobie podbierać sponsorów . Poza tym mielecka SSE jest zamknięta na sport z powodu siatkarek. Każdy boi się wejść w klub gdzie są potężne długi i może się zakończyć defraudacją jak u siatkarek. Nie będę się odnosił nic nt. polityki prezydentów i który jest bardziej winny, ale winą jest zarząd który po śmierci śp. Weryńkiego wszystko olał. Za dużo było kłamstw i liczenia na cud. Ręczna jest strasznie zadłużona i nikt ich nie chce sponsorować. Poza tym zamknęli się tylko na rynek mieleckich firm. Trzeba jechać do Rzeszowa i innych miast gdzie można szukać sponsora. Niestety p.Szklarz wieczorami siedzi w domu i pisze bajki dla zawodników oraz mediów , a klub dołuje. Moim zdaniem w tym składzie już w tym roku pkt. nie zdobędziemy.

 • StalM napisał/a komentarz do Janyst nie wystarczył. Stal Mielec bez kolejnych punktów

  Bramka dziś dno , obrona dno , Obiała - co on tu robi ? Na poczcie mógłby pracować . Krzysztofik gwiazdorzy zamiast grać . A sędziowanie? Miało Legionowo wygrać i pajace z Kielc postarali się o to ....

 • StalM napisał/a komentarz do Sparing PGE Stali Mielec z SPR-em Tarnów odwołany

  Ja żałuje że Stal nie zmierzy się z takimi zespołami jak Śląsk , Chrobry czy Zagłębie . No ale taką mamy sytuację i liga będzie bardzo ciężka . Mam nadzieję że uda się utrzymać . Powodzenia .

 • StalM napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec przed poważnym egzaminem

  Przegrana 2 bramkami która mogła wynikać z czerwonej kartki dla Sobuta to dobry wynik . Nie wiem na jakim etapie przygotowań jest Tatran , ale patrząc na cele obu drużyn i potencjał można pozytywnie oraz z optymizmem patrzeć w przyszłość .

 • StalM napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec przed poważnym egzaminem

  Bardzo dobra wiadomość bo hala + kibice może rzeczywiście pomogą nam się utrzymać i odbudować drużynę .

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  A ty jesteś mądra głowa która wszystko wie a ..... robi !

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  A o czym ty bredzisz ? Zawsze bronisz zarząd jakbyś był od nich . W Polsce jest wolne słowo i mogę krytykować . Nie każdy jak ty jest bezrobotny i ma czas . Poza tym skąd wiesz że mieszkam w Mielcu że tak komentujesz i się rzucasz ? A co do polityki to jakbyś był mądry to wiedziałbyś że to przykład . Poza tym jakbyś chciał to zapisujesz się do partii i później starasz się piąć dalej w szczeblach kariery więc tak samo wystarczy jak iść do klubu to tu iść do danej partii . Tobie się wydaje że skoro nie można pomóc w klubie to nie można krytykować ? Gratuluje podejścia do życia . Masz rację że ta rozmowa jest bez sensu .

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  Masz racje . Ale każdy tutaj uważa że jak się krytykuje to musi sam przyjść i naprawiać . Nie każdy jednak ma możliwości czy zdrowie żeby się zaangażować pomimo chęci . Ja rozumiem że zarząd pracuje społecznie , ale to trzeba jasno powiedzieć np. do miasta - dajcie jakieś stypendium dla kogoś kto będzie tu pracował za kasę i ogarnie ten burdel . A co do pomysłów to zarząd wiele razy miał podsuwane pomysły . Sam kilka razy wysyłałem maile z pomysłem do zarządu ponieważ nie mam możliwości się z nimi spotkać , ale zero odzewu było więc nie można komuś pomagać jeśli ten ktoś nie chce pomocy .

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  Czytaj ze zrozumieniem . Ja nie napisałem że ktoś mnie zmusza , ale napisałem jaka jest sytuacja . A piszesz że narzekam , a tak różowo jest żeby chwalić ? Mamy demokracje i każdy może się wypowiedzieć . Nie muszę być częścią klubu żeby krytykować . Zaraz mi napiszesz że krytykuje więc żebym coś sam zrobić , a powiedz skoro tak wielu krytykuje polityków ( ty również na 100% nie raz krytykowałeś ) więc dlaczego nie wezmą się te osoby za rządzenie ?

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  Nie wiesz czy wydaje na pierdoły bo ludzie liczą się z kasą , a to że kupie czasem sobie czy małemu coś nie potrzebnego to nie znaczy że muszę dać na klub , prawda ?

 • StalM napisał/a komentarz do Sześć sparingów, turniej i memoriał w planach PGE Stali Mielec

  Tu nawet nie chodzi o to ile osób przyszło tylko o mentalność . Zauważ że wielu kibiców ( nie tylko Stali ) często narzeka na ceny biletów i każdy uważa że kupując bilet wspomógł klub . Poza tym w takim Mielcu większość zwykłych ludzi , a co za tym idzie kibiców zarabia najniższą krajową lub troszkę więcej , a życie kosztuje i większość po prostu nie stać żeby dodatkowo wesprzeć klub prócz biletów . Ja sam mam małe dziecko i choć kibicuje Stali to wolę przekazać te 10-20 złotych na mleko czy jakąś zabawkę dla dziecka niż na klub . Może prędzej bym coś przekazał jeśli zarząd byłby taki że chce , a nie musi bo ja osobiście nie mam zaufania do włodarzy klubu . Poza tym wiele osób nie wejdzie w to ponieważ dlaczego kibic ma coś robić dla zarządu ( czyli ratować budżet ) a klub nic nie chce zrobić dla kibica . Wiele razy było proponowane wprowadzenie biletów rodzinnych - to ograniczyłoby koszty dla całej rodziny i wówczas ktoś mógłby wesprzeć klub . Niestety zarząd musi zacząć działać , a kibic na końcu może coś pomóc . To jest moje zdanie .

 • StalM napisał/a komentarz do Jules Bianchi nie żyje

  Spoczywaj w spokoju :)

 • StalM napisał/a komentarz do Tadeusz Jednoróg: Stal będzie trudnym i ciężkim zadaniem

  Ja nie bronie Jednoroga , ale kibice Wisły zrozumcie że to było dawno , że już jest inny sezon oraz że Jednoróg jest już w innym klubie . Nie wybacze mu jeżeli takie szopki będzie odwalał w Stali , a podejrzewam że sami zawodnicy na to się nie zgodzą . Należy mu się porcja gwizdów od Was tak jak Warmia Olsztyn i Pan Tłuczyński dostawaliby w Mielcu , ale ciągłe jechanie na forum i wypominanie nie ma sensu . Więcej się nie odniosę do tego tematu bo każdy wie swoje i wątpie że Ty nie szanujesz swojego pracodawcy ( chyba że jesteś szefem i masz pracowników ) . Pisałem że nie wiem jaka była prawda , ale winą za zaistniałą sytuację obciążam wszystkich - zarząd Wisły bądź pogotowie , trenera Jednoroga , zarząd Piotrkowa i zawodników . Ty sam piszesz że Pani Prezes brała czynny udział w tej akcji , ale jedziecie cały czas na trenera . Jednak wolny kraj i róbcie co chcecie . Dobrze że za zabójstwo można dostać dożywocie bo byście trenera zabili .

 • StalM napisał/a komentarz do Tadeusz Jednoróg: Stal będzie trudnym i ciężkim zadaniem

  A zarząd nie ma nic do powiedzenia ??? Tylko trener ??? Chłopie boli Cię to jakbyś został ... ! Wisła też nie jest święta i popatrz na własne podwórko bo wy kibice Wisły zawsze pałacie nienawiścią wobec innych . Przegrywacie z Vive to trzeba na nich jechać . Zarząd Piotrkowa jak kazał brać walkower to jechać na trenera . Pewnie do dziś Was boli remis ze Stalą . Nie ma sensu nasza rozmowa bo moim zdaniem polityk , trener , dyrektor czy budowlaniec to zwykli pracownicy którzy mają słuchać swoich pracodawców .

 • StalM napisał/a komentarz do Tadeusz Jednoróg: Stal będzie trudnym i ciężkim zadaniem

  A ty jakby Ci pracodawca powiedział zrób tak to powiesz mu że się nie zgadzasz kategorycznie i chętnie przyjmiesz zwolnienie np. dyscyplinarne ? Nie ma co już przeżywać tamtej sytuacji bo i tak to Wiśle nic nie dodało , ani nie zabrało więc dajcie już spokój . Kur*a zajmijcie się swoimi problemami a nie przeżywajcie historie z przed 3 sezonów .

 • StalM napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec ruszyła z przygotowaniami

  A czy któryś z testowanych zawodników gra lub grał na prawym rozegraniu czy klub szuka leworęcznego zawodnika ?

 • StalM napisał/a komentarz do Tadeusz Jednoróg: Stal będzie trudnym i ciężkim zadaniem

  Ja jestem daleki od oceniania osób i kibiców z Płocka bo znam z tego miasta kilka osób które naprawdę są sympatyczne . Wkurza mnie jednak że kibice Wisły zwalają winę na trenera , jedną osobę . Nie jestem sympatykiem Pana trenera i jego warsztatu , ale nikt nie pomyśli o swojej winie czy że trener miał np. ultimatum od zarządu - nie wychodzicie i bierzemy walkower , albo zwolnienie . W każdej pracy pracownik postępuje jak karze szef więc może i tu tak było . Trener popełnił błąd godząc się na to , ale to już przeszłość . Te 2 pkt . nie zabrały Wiśle mistrzostwa itd. więc nie ma co panikować .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.