Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mbr lubi Komentarz

  Nie zupełnie. Można wprowadzić w PL regułę, że liga jedzie w niedziele i soboty (oprócz tych gdzie jest GP), bez żadnego odwoływania meczów czy stosowania zz za kolesia, który akurat jedzie w jakiś eliminacjach. Byśmy zobaczyli czy zawodnicy wybraliby start w eliminacjach stojąc po stronie FIM, czy start w polskiej lidze stając po stronie polskich działaczy. Kasa leczy z kompleksów.

 • mbr napisał/a komentarz do Kibice w Lesznie wydali oświadczenie. Ochrona chciała się na nich wyżyć?

  A czego wymagać od wieśniaka który kilka minut wcześniej zamienił gumowce na obuwie sportowe...

 • mbr lubi Komentarz

  glupi ochroniarze... to pewnie oni sprowokowali biednych bezbronnych kibiców do odpalenia rac, i to ochroniarze prowokatorzy wypchneli jednego z kibciow do parku maszyn... Karać bydlo z sektora fan !

 • mbr lubi Komentarz

  ale z waszego "awansu" zielonostoliczkowego , to jesteś zadowolony

 • mbr napisał/a komentarz do Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce

  Buehehehe

 • mbr napisał/a komentarz do Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

  Mateusz, piękna fotka. Wzruszyłem się

 • mbr lubi Komentarz

  Ludzie z obu zainteresowanych klubów(z małymi wyjątkami) to prostacy i zwykłe kmioty. Tymi przepychnkami i wzajemnie rzucanymi kalumniami udowadniają, że są siebie warci. Ani jedni, ani drudzy nie pasują do tej 1-szej ligi.Organizacyjnie, sportowo i mentalnie prezentują poziom kloaki. Władek zamiast przyjąć porażki na klatę i wziąć na siebie odpowiedzialność, szuka układów, spółdzielni i cxuj wie czego?
  Sympatie oraz kolesiostwo było, jest i będzie. Do kogo masz teraz Władziu pretensję, że w Krośnie Wanda pojedzie na wycieczkę, a z Polonią jechała jak po DMP?
  Do siebie Władziu. Niestety swoim stylem bycia nie zjednałeś sobie przyjaciół nigdzie.
  Do tego wychodzą błędy jeszcze przedsezonowe. Dlaczego nie dałeś chłopakom pościgać się w sparingach? Przed meczem w Opolu byliby już wjeżdżeni, a nie sztywni jak w styczniu na siłowni. Odpowiem Ci Władziu: bo jesteś kutwa i nawet na paru sparingach oszczędzałeś. Jak przysłowiowy Żyd. Następna sprawa to kompletny brak pojęcia przy prowadzeniu drużyny, ustawiania składu, robienia lub zaniechania w odpowiednim momencie zmian. To samo dotyczy Jacusia. Jedyny myślący przy Nim/Was człowiek jest przez Was marginalizowany. Jego mądre podpowiedzi zwyczajnie olewacie. W Opolu daliście się podejść jak chłopcy. Zalali Wam tor i się zesxaliście w majty, zamiast samemu też zakombinować. Było wiele możliwości, by przedłużyć zawody i poczekać na wyschnięcie toru. Trzeba jednak było błysnąć intelektem, cwaniactwem i natychmiastowym refleksem. Na to, jak już teraz wiemy nie ma co u Was liczyć. A może mam przypomnieć 14-ty bieg z Krosnem i wystawienie słabego czy obecnie wręcz mieszanego w betoniarce z gxwnem Stalkowskiego? Po co to zrobiłeś?
  Ano dlatego, że jeszcze wtedy miałeś chory układ z Kuskowskim. Za parę złociszy kazałeś pchnąć na tor Jego pupilka, a nie faktycznie lepszych tamtego dnia żużlowców. No ale układ się szybko rozdupcył, bo pseudomenager też inteligencją nie grzeszy. A potem to już wszyscy wiemy co było i jest.
  Teraz Steliga i Zych. Ten sam kaliber ixiotów. Otumanienie Fydy przez kolesiowskie koniugacje sięgneło zenitu. Aż trudno teraz na chłodno pojąć, że dał się tak wkręcić chłopina i otumanić? Trzeba jednak przyznać, że był to majstersztyk. No ale wynik był rzeczą nadrzędną, a nie dalsza kariera, czy też jej brak u Fydy. To, że bronią swojego stanowiska i klubu jestem w stanie pojąć ale brną w tym do granic absurdu. Niby nie wnikają w licencję Huckenbecka, wytykając Władkowi wredny charakter i kombinacje, a tymczasem odpalają ognisko pod Niemcem.
  Niby nic się nie stało, ale podpowiadają, że może warto by było przyjżeć się tej sprawie? Dobry wujcio qwa jego mać jeden z drugim. Najpierw ciepłe kluchy, pogaduchy, a potem ryją jak kret. Krosnu się nie dziwię. Zero sukcesów, zero tradycji i zero ogłady na salonach. Ale Władek to zupełna kompromitacja. Dno totalne.
  Teraz jeszcze porównuje zbliżający się mecz w Krośnie do zawodów w Rzeszy '84.
  Było wygrać w Opolu albo przypilnować papierów, rozkładów samolotów i cxuj wie czego jeszcze? To, że są ludzie odpowiedzialni za takie sprawy nie zwalnia ich szefa z wzięcia za to odpowiedzialności. To prezes ponosi za to winę. Tak samo jak Bruski za długi Deringów, Wojciechowskich, Deresińskich i Gramzów. Bo to On ich wybrał, a potem nie dopilnował. Czas na rozliczenia przyjdzie po sezonie ale już teraz widać, że oba kluby to wielka improwizacja z matołami przy sterach. Jako bydgoszczaninowi jest mi wstyd za Władka i Jacka. Niespodziewałem się takiego obrotu sprawy. Mam nadzieję, że przy tak drastycznie ciętych kosztach(chłopacy jeżdżą za śmieszne pieniądze) zredukowany będzie dług przynajmniej o połowę. Jeżeli okaże się, że jest inaczej to będzie sygnał o gaszeniu światła na Polonii na wieki wieków amen.
  Pzdr!

 • mbr napisał/a komentarz do Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów

  Zrozumi?

 • mbr napisał/a komentarz do Włókniarz odstawił Tomasa H. Jonassona. "Polska to nie poligon doświadczalny"

  Akurat to nie jest kwestia pieniędzy ale ty tego nie zrozumiesz bo i jak skoro zamiast mózgu w głowie masz sałatę.

 • mbr napisał/a komentarz do Włókniarz - Lokomotiv: Lwy "za trzy" z liderem tabeli!

  krakowiaczku szykuj się na wp...dol jak włókniarz do was przyjedzie. Będzie identycznie jak w częstochowie...

 • mbr lubi Komentarz

  Sadzikowski Ty niemyśl o ekstra tylko zacznij od szkolenia mlodziezy bo jesteście w czarnej d.....e.
  ś

 • mbr napisał/a komentarz do Kolejarz - Wanda: nerwowy pojedynek zakończony niespodziewaną wygraną gospodarzy

  Musiał przyjechać bo jakby nie przyjechał to on by wisiał kasę klubowi a nie odwrotnie.

 • mbr napisał/a komentarz do Kolejarz - Wanda: nerwowy pojedynek zakończony niespodziewaną wygraną gospodarzy

  Wandziarze wycofajcie się przecież Wam się już kasa skończyła. Walasek też byś już skończył jak obiecywałeś. Przynajmniej zrobią Ci jakiś memoriał! I jeszcze do tego nowy stadion w Krakowie. Pytam się po co, dla kogo? Dla tej garstki kibiców?

 • mbr napisał/a komentarz do W Gnieźnie powstał nowy klub! Znamy nazwisko prezesa GTM Start

  No to klub już jest! Teraz tylko trzeba szybko zapomnieć o długach bo to przecież nie GTM zrobił 3,5 bańki długu a co najważniejsze to zastanówcie się jak zaimplementować całą tradycję z padliny.

 • mbr napisał/a komentarz do W Gnieźnie powstał nowy klub! Znamy nazwisko prezesa GTM Start

  Który z nich to AMON?

 • mbr napisał/a komentarz do Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

  hehehe a wy dostaliście na koniec, spadliście na 5 miejsce i najprawdopodobniej już was nie ma! a Zagłębie? BYŁO, JEST I BĘDZIE!!!!

 • mbr lubi Komentarz

  Wy kibice żużla jesteście żałośni jak żadni inni kibice... wczoraj odrazu po śmierci Krystiana napisałem by natychmiast odwołać kolejkę całą przez szacunek dla najbliższych Krystiana i dlatego że jesteśmy jedną wielką rodziną i jeden z członków naszej rodziny zmarł i należy w ciszy jego odejście udcic .a 90 procent kibiców kiboli bo tak należy was nazwać chciała jechać mecze przecież minuta ciszy by starczyła głupie pisanie że Krystian chciałby igrzysk na następny dzień po jego śmierci bzdura.. a dziś macie pretensje że ludzie sla kondolencje że redaktorzy wspominają Krystiana??... żałośni jesteście pisaliście tylko wczoraj o tym kto co strach że tu już emil pojedzie ze ten zdarzy się wyleczyć interesował was tylko wynik a nikt nie pomyślał że żałobę przechodzi się w ciszy ale dla was to minuta by starczyła.. żałośni jesteście... zmarł Polak i polska liga w takich okolicznościach nie ma prawa jechać nie dzień po śmierci żałośni kibice...

 • mbr napisał/a komentarz do Reprezentacja zawita do Krakowa. Wanda podkreśla, że to sukces

  Znowu będzie wstyd bo tor źle przygotowany a miejsc siedzących numerowanych tyle, że zmieści się tam tylko rodzina prezesa.

 • mbr lubi Komentarz

  Temat poważny o dwóch dramatach a Wy tu wojenka?

 • mbr napisał/a komentarz do Damian Adamczak pomógł wygrać mecz i już zamawia nowy kombinezon

  AMON lodówka działa czy już popsułeś?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

mbr

zresztą jeśli jesteś poinformowany to wcześniejszy smród był za sprawą ich dobrego i zaufanego pracownika który postanowił zaprowadzić swój folwark. Uspokajam, nic nie będzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mbr

spokojnie, będzie się ciągnął smród ale porządek mają w papierach. choć niektórym się wydaje że nie mają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Mam nadzieje że jest tak jak piszesz bo ja szczerze mówiąc jestem załamany całą sytuacją w około klubu . Mam nadzieje że chłopaki są jakoś popłacone i nie migają się od jeżdżenia kontuzjami . Dzisiejsza...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiget 9

Mam nadzieje że jest tak jak piszesz bo ja szczerze mówiąc jestem załamany całą sytuacją w około klubu . Mam nadzieje że chłopaki są jakoś popłacone i nie migają się od jeżdżenia kontuzjami . Dzisiejsza wiadomość z radia o lipnych fakturach .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.