Ostatnie akcje użytkownika

• barpia został fanem Bartosz Bednorz

• barpia został fanem Maciej Muzaj

• barpia napisał/a komentarz do Liga Narodów: oceny polskich siatkarzy za mecz z Włochami według portalu WP SportoweFakty

To jest śmiech na sali.Maciej Muzaj tylko 4,5 !!! , a do tego Karol Kłos tyle samo . Z całym szacunkiem dla Karola Kłosa i jego zasług, ale w tym meczu był cieniem. Muzaj był najlepszym zawodnikiem i zdobył najwięcej punktów

• barpia został fanem Artur Szalpuk

• barpia lubi Komentarz

Powiedz im to w oczy...Myślisz,że było im łatwo podjąć decyzję o pozostawieniu Tomka? Na pewno nie. Myśl logicznie,Ty i Amerykanka...przy takiej pogodzie i zapowiedziach o jej pogorszeniu,co mieli zrobić? Iść po pewną śmierć? (Ciekawe,czy jak by poszli i coś by się stało,to ta "mądra" Amerykanka ruszyłaby z pomocą dla nich?)

Jacy ratownicy? Himalaisci poszli ratowac innych himalaistow. To nie tatry, gdzie leci GOPR smiglowcem ratowac baranow w klapkach stojacych na gorce, na wysokosci 2000 m.
    Piszecie, ze oni powinni zaplacic za akcje ratownicza. A za zwiezienie z morskiego oka januszy tatr to kto zaplacil? Janusze?

Widac, ze nie masz pojecia na temat tych spraw. Po pierwsze to nie ratownicy tylko inna ekipa majaca w planach zdobyc inny szczyt. Przypadek sprawil i jednoczesnie ich poswiecenie, ze wybrali misje ratownicza zamiast robic swoje. Po drugie wiele bylo przypadkow w historii himalaizmu, ze ekipy mijaly rannych alpinistow i szly dalej na szyczt czesto zostawiajac ich na pewna smierc. Wynikalo to z roznych czynnikow - czasem samolubna chec zdobycia szczytu innym razem z duzego ryzyka a jeszcze innym z braku warunkow i sil do pomocy innemu. Niestety tak na 7-8 tysiach metrow rozgrywa sie prawdziwa walka o zycie, w kazdej chwili mozesz byc ofiara i kazdy kto tam wchodzi wie, ze tak naprawde moze liczyc tylko na siebie.

• barpia został fanem Jakub Błaszczykowski

• barpia napisał/a komentarz do Chiny - Polska

To było jak zabawa w kotka i myszkę. Nasi dali Chińczykom rozwinąć skrzydła,a potem z dziecinną łatwością pokazali im gdzie jest ich miejsce w szeregu. Gdyby wszystko było takie przewidywalne, to straciłoby swój urok.

Rany Boskie, muszą nasi zaczynać od treningu przez 2 sety?

• barpia napisał/a komentarz do Francja - Polska

Słabo, to grali w dwóch setach, a potem role się odwróciły na nasze szczęście.

Jeszcze nigdy nie widziałam tak dobrej gry w wykonaniu Konarskiego i jestem mile zaskoczona. Zwycięstwo z Francuzami,to podwójna radość, bo dawno z nimi nie wygraliśmy, po drugim secie zdołaliśmy się podnieść, to duży plus dla drużyny. To zwycięstwo na pewno wzmocni ich wiarę w siebie. BRAWO !

• barpia napisał/a komentarz do Polska - Belgia

Po tym secie już chyba nie dadzą sobie wydrzeć zwycięstwa. Zdecydowana poprawa gry i cieszą świetne serwy Kurka. Taka gra dodaje skrzydeł zawodnikom i sprawia ogromną radość kibicom.

Memoriał, to tylko rodzaj treningu przed Tokio i mam nadzieję, że to wszystko zacznie się układać i chłopaki wrócą do swojej gry. Oczywiście inaczej ogląda się mecze, gdy widać wolę walki i nawet przegrana tak nie boli, ale ta gra jakoś się nie klei. W ogóle nie biorę pod uwagę tego,że nie wygrają kwalifikacji w Tokio.

• barpia został fanem tagów: Michał Szyba, EHF Euro 2016

A trener Heynen jeszcze się śmieje z Naszej Drużyny?...czy mu ten glupkowaty uśmieszek dziś starli z tej pięknej aryjskiej buźki ???

• barpia napisał/a komentarz do Niemcy - Rosja

A to zaskoczenie. Rosja się rozkręca. Może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

• barpia napisał/a komentarz do Antiga: nie było sensu grać podstawowym składem

Francuzi są dobrzy nie tylko na papierze, bo wygrane wszystkie mecze do tej pory potwierdzają to, że są w dobrej formie. Naszych chłopaków stać na wygranie z każdym, ale pod warunkiem, że będą grać na swoim ,czyli, poziomie z pierwszego seta z Niemcami.Byłam pewna, że po 4 secie nie dadzą sobie wydrzeć zwycięstwa, ale bardzo się pomyliłam. Mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu z Francuzami dadzą z siebie wszystko, ale brakuje mi już tej 100 % pewności.Owszem przegrana z Niemcami, to nie koniec świata, ale gra z Francją, czy Rosją, to duża różnica i o wiele mniejsze szanse.

Trudno panowie. Nie zawsze się wygrywa. Ja tam Wam kibicuję i jestem wierna na dobre i na złe. A tym, co wylewają na Was pomyje, mówię luz. Połowa z was pacany w życiu niczego nie trenowała, nie ma pojęcia o sporcie zawodniczym, więc nawet nie będę się rozpisywać, bo i tak niczego nie zrozumiecie. Gapienie się w tv i przegląd tabel z wynikami nie czynią z was żadnych ekspertów. Bardziej niż siatkarzy żal mi was ...

Dziwne rozluźnienie w szeregach naszych zawodników (co "zaowocowało" chaosem w drugiej partii) złóżmy na karb wejścia w turniej. Zadanie zostało zrealizowane, były elementy całkiem nieźle funkcjonujące, a o tych słabych jak najszybciej zapomnijmy. :-)
    Cieszy nadal rosnąca dyspozycja Miki i utrzymująca się Kubiaka. Co do krytycznych ocen (takie pojawiały się w trakcie meczu) tego drugiego - niby rzeczywiście było sporo błędów Michała, zwłaszcza w drugim secie. Jednak tego samego zawodnika broni uniwersalność - Kubiak robi punkty w różnych elementach gry (atak, obrona, serwis, blok), a to jest niezaprzeczalna zaleta.
    Dzisiaj rzeczywiście dałbym MVP naszej drużyny Mice, ale z małym podziałem właśnie dla Kubiaka.

• barpia został fanem Sebastian Świderski

• barpia napisał/a komentarz do Bolesna porażka Biało-Czerwonych na zakończenie Pucharu Świata. "Teraz możemy tylko pluć sobie w brodę"

Może byś ich nie dobijała. Zawodnik, to nie maszyna, a i one czasem zawodzą. Bywają takie dni, że po mimo najlepszych chęci gra się nie układa. Może zabrakło tylko odrobinę szczęścia, bo wola walki była, a ta przegrana na pewno ich załamała.

Ogromny żal, że tyle trudu poszło na marne. Tylko jeden set, tak mało, a jednak zaważył na naszym awansie. Zawodnik, to tylko człowiek, który miewa swoje lepsze i gorsze dni i jak to w życiu bywa nie wszystko układa się po naszej myśli.Mimo wszystko jak bardzo to boli, że jeden przegrany mecz pozbawia nas kwalifikacji. To niesprawiedliwe, powinny 3 drużyny awansować. Żal mi chłopaków, że będą musieli w innym turnieju znów walczyć, a tu byli o krok od osiągnięcia upragnionego awansu.Dzięki za tyle wspaniałych chwil i tak jesteście wielcy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.