Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • schadock napisał/a komentarz do Decyzja była bardzo łatwa - wywiad z Dominique Johnsonem, byłym graczem Jeziora Tarnobrzeg

  no niestety, uciekł z tonącego statku. teraz czas na to by prezes/trener zatrudnił kogoś dobrego za ten buyout

 • schadock lubi Komentarz

  Brawa dla Szczecina! Dzięki !

 • schadock lubi Komentarz

  no i poszly.... ale wilczyce!!!!!! brawo i gratulacje ...teraz "trening" w koninie(miejmy nadzieję) i danie głowne w polkowicach!!! powodzenia

 • schadock otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • schadock lubi Komentarz

  W Szczecinie wiszące tablice, w Stargardzie mityczne twarde obręcze. Potwierdza się jednak zasada, że jak ktoś umie rzucać to trafia.

 • schadock lubi Komentarz

  Brawo Wilczyce! Trzeba przyznać, że te mecze są dość przewidywalne, ale cieszy wyjazdowa wygrana.

 • schadock został fanem King Wilki Morskie Szczecin

 • schadock lubi Komentarz

  Sartre - dzięki za gratulacje. Na meczu oczywiście byłem i chce powiedzieć że I połowa a zwłaszcza I kwarta ustawiła mecz ale Wilki w tej części gry grały dobrze. Po I połowie zespół ze Szczecina miał skutecznośc z gry 61% co jest wynikiem świetnym ale co z tego skoro Polfarmex trafiał na poziomie 72%! Momentami Kutno grało naprawdę rewelacyjnie. Szczecin się nie poddawał i jeszcze 3 kwarta wyszła na remis ale kutnianie oprócz przestoju w III kwarcie grali bardzo równo, konsekwentnie i skutecznie - w całym meczu 51% z gry. Nie było więc tak że Wilki przyjechały, zagrały padakę i wyjechały z bagażem 30 pkt w plecy. Nie. Walczyli do końca ale Polfarmex byłby dziś trudny do pokonania dla każdego przeciwnika. Doskonale zagrał Buba, bardzo dobrze / i to wyraźnie zaskoczyło szczecinian / Sikora, który rozdał 9 asyst a wszyscy bez wyjątku gracze Kutna dobrze bronili i dzielili się piłką / 20 asyst /. Nieoczekiwanie zdominowali tez tablice i to obydwie. No i ostatni decydujący element: punkty zmienników - 46 do 15 dla Kutna. W evalu wyszła bardzo duża przewaga ale mimo wszystko optycznie był to jednak mecz walki. Oprócz krótkiego przestoju w III kwarcie to jednak kutnianie grali pozostałe minuty równo, bardzo konsekwentnie, długie akcje i z dużą skutecznością. Stąd taki a nie inny wynik. Nadal jednak twierdzę że wilki sa druzyna grozna dla wszystkich choć zbyt wiele w tym zespole zależy chyba jednak od Fliegera. Pozdrawiam.

 • schadock lubi Komentarz

  Ja muszę stanąć za Sartre w tym momencie bo jakoś nie zauważyłem żeby ktoś ze Szczecina używał tu wypowiedzi typu że kogoś rozjadą , zleją czy wpierniczą ;) Mecz dla szczecinian mógł być tym z gatunku w którym kompletnie nic nie wychodzi i choć nie wiadomo jak byś się starał kompletnie nic do tego piekielnie mocne Kutno i wynik jest jaki jest. Też nie zgodzę się z tym jakoby klub ze Szczecina miał popsuć rynek przebijając oferty, nikt tak na prawdę nie wie i nie ma takiej wiedzy jak przebiegały rozmowy na linii zawodnik/klub a to że udało się im zakontraktować Mroza i Fliegiera ( bo zapewne o tych zawodników chodzi) aż tak popsuło rynek szczerze wątpię i nie wierze, i nawet jak zaproponowali im najwyższe kontrakty w lidze to czy zrobili coś złego? mieli na to środki to zielone światło nic złego w tym nie widzę. O resztę zawodników mógł walczyć prawie każdy klub i siadać do negocjacji i raczej nie przepłacali tych zawodników tak jak tu się mówi , duża większość też jest zawodników z regiony. Więc moim zdaniem fajnie zbudowany skład bez podtekstów jakiegoś ohh i achhh przez władze. Dla większości tych graczy dużym plusem mogło być już samo to że w Szczecinie buduję się basket od początku z aspiracjami na PLK/TBL z zamożnym sponsorem. Czy to coś na prawdę aż tak złego że wybrali Szczecin.

 • schadock został fanem tagów: Suzuki 1LM, Paweł Mróz, Marek Żukowski, King Szczecin

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.