schadock - lubi

 • schadock lubi Komentarz

  Brawa dla Szczecina! Dzięki !

 • schadock lubi Komentarz

  no i poszly.... ale wilczyce!!!!!! brawo i gratulacje ...teraz "trening" w koninie(miejmy nadzieję) i danie głowne w polkowicach!!! powodzenia

 • schadock lubi Komentarz

  W Szczecinie wiszące tablice, w Stargardzie mityczne twarde obręcze. Potwierdza się jednak zasada, że jak ktoś umie rzucać to trafia.

 • schadock lubi Komentarz

  Brawo Wilczyce! Trzeba przyznać, że te mecze są dość przewidywalne, ale cieszy wyjazdowa wygrana.

 • schadock lubi Komentarz

  Sartre - dzięki za gratulacje. Na meczu oczywiście byłem i chce powiedzieć że I połowa a zwłaszcza I kwarta ustawiła mecz ale Wilki w tej części gry grały dobrze. Po I połowie zespół ze Szczecina miał skutecznośc z gry 61% co jest wynikiem świetnym ale co z tego skoro Polfarmex trafiał na poziomie 72%! Momentami Kutno grało naprawdę rewelacyjnie. Szczecin się nie poddawał i jeszcze 3 kwarta wyszła na remis ale kutnianie oprócz przestoju w III kwarcie grali bardzo równo, konsekwentnie i skutecznie - w całym meczu 51% z gry. Nie było więc tak że Wilki przyjechały, zagrały padakę i wyjechały z bagażem 30 pkt w plecy. Nie. Walczyli do końca ale Polfarmex byłby dziś trudny do pokonania dla każdego przeciwnika. Doskonale zagrał Buba, bardzo dobrze / i to wyraźnie zaskoczyło szczecinian / Sikora, który rozdał 9 asyst a wszyscy bez wyjątku gracze Kutna dobrze bronili i dzielili się piłką / 20 asyst /. Nieoczekiwanie zdominowali tez tablice i to obydwie. No i ostatni decydujący element: punkty zmienników - 46 do 15 dla Kutna. W evalu wyszła bardzo duża przewaga ale mimo wszystko optycznie był to jednak mecz walki. Oprócz krótkiego przestoju w III kwarcie to jednak kutnianie grali pozostałe minuty równo, bardzo konsekwentnie, długie akcje i z dużą skutecznością. Stąd taki a nie inny wynik. Nadal jednak twierdzę że wilki sa druzyna grozna dla wszystkich choć zbyt wiele w tym zespole zależy chyba jednak od Fliegera. Pozdrawiam.

 • schadock lubi Komentarz

  Ja muszę stanąć za Sartre w tym momencie bo jakoś nie zauważyłem żeby ktoś ze Szczecina używał tu wypowiedzi typu że kogoś rozjadą , zleją czy wpierniczą ;) Mecz dla szczecinian mógł być tym z gatunku w którym kompletnie nic nie wychodzi i choć nie wiadomo jak byś się starał kompletnie nic do tego piekielnie mocne Kutno i wynik jest jaki jest. Też nie zgodzę się z tym jakoby klub ze Szczecina miał popsuć rynek przebijając oferty, nikt tak na prawdę nie wie i nie ma takiej wiedzy jak przebiegały rozmowy na linii zawodnik/klub a to że udało się im zakontraktować Mroza i Fliegiera ( bo zapewne o tych zawodników chodzi) aż tak popsuło rynek szczerze wątpię i nie wierze, i nawet jak zaproponowali im najwyższe kontrakty w lidze to czy zrobili coś złego? mieli na to środki to zielone światło nic złego w tym nie widzę. O resztę zawodników mógł walczyć prawie każdy klub i siadać do negocjacji i raczej nie przepłacali tych zawodników tak jak tu się mówi , duża większość też jest zawodników z regiony. Więc moim zdaniem fajnie zbudowany skład bez podtekstów jakiegoś ohh i achhh przez władze. Dla większości tych graczy dużym plusem mogło być już samo to że w Szczecinie buduję się basket od początku z aspiracjami na PLK/TBL z zamożnym sponsorem. Czy to coś na prawdę aż tak złego że wybrali Szczecin.