Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Allez lubi Komentarz

  No to widać kolejny strzał w kolano. Na wybory proszę iść i pokazać odpowiednią kartkę wg uznania i zasług. Koszmar. Jedyny POLAK w F1 to zamiast wesprzeć Roberta to jeszcze takie rzeczy opowiada. Jak ten Pan się odzywa w TV to natychmiast wyłączam dźwięk lub zmieniał kanał bo nie mogę na jego patrzeć i słuchać. Niby historyk, ale takie głupoty gada, że chyba nową książkę pisze. Co ciekawe jak dziś słyszałem byłych kolegów z partii kiedy już nie są i mogą mówić co chcą to jak mówią zupełnie normalnie i sensownie, a nie ten populizm i bełkot jak za wodzem.

 • Allez lubi Komentarz

  A ty masz syndrom zmanipulowanego chomika... Jeżeli tylko jest jakaś krytyka "rządu" to od razu odbicie piłeczki na zasadzie: "a PO to, tamto"... Tak ciężko wbić sobie do łba, że są też inne partie, że wódz też może się mylić, że ktoś kto ośmiela się nazywać rzeczy po imieniu nie musi być automatycznie zwolennikiem PO ? duży błąd... Polecam wyłączyć propagandową TV, włączyć samodzielne myślenie, a informacje czerpać z różnych źródeł

 • Allez lubi Komentarz

  Tak się martwisz o podatki ... To może zatroszczysz się też o te 19 mln złotych od spółek skarbu państwa (czyli nasze pieniądze) czyli też LOTOSU, które zostały przeszastane na tzw. aferę bilboardową ? - Na sfinansowanie partyjnej (pisowskiej) kampanii propagandowej, oczerniającej sądy w momencie, gdy PiS zaczęło się z nimi rozprawiać.
  Bezprawnie wydane 19 mln, bo Polska Fundacja Narodowa, która zapłaciła pieniędzmi m.in. Orlenu za tę gigantyczną akcję reklamową, nie ma w statucie nawet najmniejszej wzmianki, że może ona finansować kampanie polityczne.

 • Allez lubi Komentarz

  Firmy paliwowe, w tym państwowe na całym świecie się reklamują. Nie widzę nic złego w finansowaniu przez Orlen Kubicy - jest człowiekiem powszechnie lubianym i więcej zrobi dla promocji Orlenu niż inni sportowcy. nie wydaje mi się aby w ostatecznym rozliczeniu Orlen na tym finansowo stracił. Na pewno da się to za rok czy dwa policzyć. Kuriozalnie Kubica nawet nie musi wracać do ścigania się w F1 - wystarczy, że będzie o nim głośno w tym światku. Tak działa rynek reklamowy.

 • Allez lubi Komentarz

  No rzeczywiście z Twoich postów ciężko to zauważyć... Raczej widać obronę rządu, który jaki jest każdy widzi (przynajmniej w miarę rozgarnięty)... A co do polityki to się zgadzam, że to nie jest miejsce na takie dyskusje, syfy powinny dać sobie spokój z takimi newsami i nie pchać polityki na fora sportowe...

 • Allez lubi Komentarz

  Chłop marnuje się w telewizorni. Powinien zostać szefem ZBOWiDu, prezesem Lechii, naczelnym dyrektorem wodociągów w całym kraju. Wodę lać umie. A jego pomniki powinny stać za każdym płotem... z wypisanym hasłem; Telewizja TVPis KŁAMIE!

 • Allez lubi Komentarz

  jeszcze jeden bojownik o wolność się znalazł??Im dalej od tamtych lat to coraz więcej tych ''odważnych''walczących z komunizmem.

 • Allez lubi Komentarz

  Ja sie pytam!! Co t za artykul????
  Wiem ze WP to tuba propagandowa Pisu ale tutaj??

 • Allez lubi Komentarz

  O widze ze glowny propagandysta "dobrej zmiany" dotarł juz tutaj! Stanczyk liczysz na jakas fuche w TVP?

 • Allez lubi Komentarz

  W których materiałach? I dlaczego potępiasz, że jakiś portal informacyjny nie staje po stronie PiS-u?? Jeśli WP bierze się za informację, to powinna być w niej obiektywna i NIE AGITOWAĆ za żadną partią. A on niestety to właśnie robi. Podlizuje się Władzy.
  Jeśli WP przejęła SportoweFakty jako dział SPORTOWY, to nie powinna w nich stale robić nachalnego pi-aru np A. Dudzie, i z kazdego jego wpisu na twitterze robić artykuł..
  To wazeliniarstwo prorządowe jest zupełnie nieusprawiedliwone . Sukcesy naszych sportowców zupełnie nie mają związku z działanością rządu, który powoli rozpieprza wszystko. A na pewno sukcesy skoczków nie mają związku z twittami Dudy ani z jego obecnością na konkursach skoków - wręcz przeciwnie! W Zakopcu miało być złoto drużynowe a indywidualnie całe podium nasze i po to się tam zjawil Duda z całą świtą, a wyszlo... i tak miał szczęscie, że Stoch uratował mu całą tę propagandową wycieczkę

 • Allez lubi Komentarz

  Dziwię się, że jeszcze nie zrobił deal'u z Urbanem. Razem mogliby stworzyć TVPiSNie.
  Twór nie do zarżnięcia propagandowo.

 • Allez lubi Komentarz

  Jacek Kurski:
  "PiS jest jak kolonia karna. Kaczyński sprawdziłby się w roli dyrygenta, tyle tylko że batuta pomyliła się dyrygentowi z batem. "
  (2011)
  O zamachu smoleńskim mówił, że przez twierdzenie bez stuprocentowych dowodów, że był to zamach, Macierewicz tylko robi dobrze Putinowi.
  Jednka, gdy tylko Kaczyński uznał, że ten "bulterrier" może mu się przydać, to Jacuś bohatersko wyparł się swoich pogłądów i zgodnie z linią propagandową udaje, że wierzy w największe bzdury..
  Lech Kaczyński wyznal kiedyś szczerze, że takiego cynicznego [tu cytat] sk....na woli mieć po swojej stronie.
  Jarosław wiedział, co robi, gdy dał takiego załganego człowieka do polskiej TVP. No i teraz mamy to co mamy : największy upadek TVP w dziejach.
  Ale czy SportoweFakty, musicie jeszcze wpi.eprzać Kurskiego TUTAJ ????

 • Allez lubi Komentarz

  Szczerze się uśmiałam.....nie potrzeba kabaretu.....Giertych rewelacyjnie wypunktował prawdomówność Kurskiego;)

 • Allez lubi Komentarz

  Panie Eugeniuszu staram się być miłym i grzecznym ale jak widzę te wpisy to mnie szlag trafia. Jestem z gorszego sortu

 • Allez lubi Komentarz

  Kogo interesuje dzisiaj zdanie nowych bolszewików i ich opłacona propaganda?, której nikt nie chce słuchać w TVP to muszą wszędzie włazić ? Wczesny Gomółka ,ale tamten przynajmniej siedział w więzieniu i co z tego? jeszcze się odwołuje do religii? alimenciarz i kombinator? pomiatający ludźmi przy każdej okazji? i to na prawdę zasłużonymi dla Polski?

 • Allez lubi Komentarz

  Co za historia. Ależ się wzruszyłem. To pan Kurski jest takim "Kozakiem" ? No popatrz, popatrz. Przychodzi mi do głowy powiedzenie " Zapomniał wół, jak cielęciem był ". Wtedy to nie pasowała mu władza ludowa, która charakteryzowała się działaniami opresyjnymi wobec obywateli, zwalczaniem opozycji, łamaniem praw obywatelskich i duszeniem ruchów wolnościowych. Tubą propagandową w czasach Komuny była telewizja, z Dziennikiem Telewizyjnym o 19.30. Komuna upadła, Polska przeszła przemiany i weszła w wyniku decyzji Polaków, wyrażonej w referendum, do Unii Europejskiej. A teraz mamy rządy PiS. I co się dzieje ? Wraca stare. To co miało twarz komunistów, teraz przybrało wizerunek PiS-u. Pierwszym sekretarzem KC Partii jest Jarosław Kaczyński, który wprawił w ruch koło do ścierania ziarna. Zmielił w nim Trybunał Konstytucyjny, Sejm, Senat, Prokuraturę, Policję, Armię, a zaczyna mielić Sąd Najwyższy i Unię Europejską. Tylk, że Unia jest nie do starcia. To Unia może zmielić Polskę, ale nie odwrotnie. A co robi w tym całym układzie nasz bohater Jacek Kurski ? Wchodzi w to w kaloszach, aby się nie ubrudzić. Jako bojownik, jakim się kreuje w tym " sponsorowanym tekście " powinien znać wartości o które walczył. A co robi ? Jest prezesem państwowej telewizji z głównymi wiadomościami o 19.30. I jak za czasów komuny widzimy i słyszymy w nich: kłamstwa, oszczerstwa, manipulacje i zwalczanie opozycji. Pan Kurski jako człowiek jest dla mnie bez wartości. To co robił w walce z Komuną jest jak stara, wyblakła, czarno-biała fotografia, która coś tam pokazuje, ale jest niewyraźna i szybko ją odkładamy. Nie ma żadnej wartości. To co zrobił pan Jacek Kurski w przeszłości jest nic nie warte, wobec zła, które czyni obecnie.

 • Allez lubi Komentarz

  Niebawem zwieje ich historii wiatr - już teraz trzęsą się portki pętakom...

 • Allez lubi Komentarz

  Podczas następnych wyborów będziemy głosowali tylko na jedną partię PIS. A potem Kurski i reszta będą chodzili kanałami lub w obstawie 50 kiboli z WTK.

 • Allez lubi Komentarz

  Co najmniej niestosownym jest pisanie takiego tekstu o osobie zaangażowanej politycznie. Nie ma żadnego związku z obecnymi wydarzeniami sportowymi, jest niemożliwy do skonfrontowania z rzeczywistością, nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia obecnych wydarzeń.

 • Allez lubi Komentarz

  A nie powinno być dopisku "Artykuł promocyjny, sponsorowany" ?

 • Allez lubi Komentarz

  To Piotr Dowżenko wyciągnął transparent, wywiesili inni, podejrzewam, że Jacuś kłamca tylko uciekał... Żal mi jest Jarosława Kurskiego, że musi się wstydzić za swego brata. Jak to dobrze, że moi bracia są gorszego sortu, na poziomie i mogę odczuwać radość i być dumny, że ich mam! :)

 • Allez lubi Komentarz

  Jacek teraz buduje na licencji komuchów tv

 • Allez lubi Komentarz

  Zabawne. Kurski stoi obecnie po tej samej stronie co kiedyś jego przeciwnicy. To co zrobił w TVP to też terror, może zdecydowanie mniejszych rozmiarów, lecz jednak.

 • Allez lubi Komentarz

  WP co wy jesteście kolejną "tubą " pis ?? Kurski wywiesił ?? czy grupa ludzi z kurskim w skłądzie ?? to jest chyba duża róznica, po samy tytule wychodzi że Kurski działał sam " bohater"...

 • Allez lubi Komentarz

  Wystarczyło za komuny raz iść na mecz aby teraz trzepać kilkanaście tysi miesięcznie. Ludzie którzy wtedy walczyli schorowani na głodowych emeryturach nie popierający pisu to zdrajcy bo teraz bohaterami i ludzkimi panami przy korycie są misiewicze, zelniki, piotrowicze , kalksteiny i kurskie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-f-iolka

Szanuję twoja wiedzę, wskazujesz wiele źródeł...ale zostaw to politykowanie. Bo zaczyna się na "sportowych" liczyć nie to co, ale kto pisze. Ludzie mają prawo nie wiedzieć, inaczej oceniać, spierać się....ale jak będziemy ciągle przywoływać polityczne różnice, podpierać to kiepskimi epitetami to będzie katastrofa. To forum dyskusyjne, sportowe, kibicowskie. Trole były i będą....po co ich wyróżniać dodatkowo określaniem tej, czy innej opcji politycznej. W ocenie sytuacji pod K2 popieram twoją ocenę. Ale zmień formę wypowiedzi. Bo przez formę zatraca się treść. :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Znalazlem tez inne ciekawe relacje:
Une surenchère du coût des secours
Sans compter la surenchère sur les prix, "partis de 15 000 dollars et montés à 40 000" pour finalement être exigés "en cash sur la table" ; la lenteur de préparation des engins, "jamais prêts à décoller au lever du soleil" ; des "refus d'autorisations" et évidemment "la météo".
-
L'ambassade de France, investie dans la partie diplomatique, n'avait pas de liquide dans son coffre, celle de Pologne disposait de 30 000 dollars, "le reste, ce sont ses employés qui les ont donnés", a raconté Masha Gordon, alpiniste russo-britannique.

Celle qui a organisé le financement participatif en ligne de l'opération de sauvetage, a recensé 24 000 partages de l'appel sur Facebook, pour 157 000 euros collectés. Une fois remboursée la part avancée par la France (32 000 euros) – les Polonais offrent leur participation (43 000 euros) – le reliquat de 130 000 euros ira aux trois enfants de Tomek, âgés de 7, 8 et 9 ans.
-
Sa veuve Anna Antonina Solska, intervenue par téléphone devant la presse, a de nouveau exprimé à Élisabeth Revol sa "profonde gratitude" pour avoir guidé son mari jusqu'à la crevasse où elle l'a laissé à l'abri, persuadée qu'un hélicoptère viendrait le chercher. "J'espère que tu te sentiras mieux bientôt", lui a-t-elle dit.
-
"Pas simple dans la tête"
Mais outre ses séquelles physiques, l'alpiniste reconnaît que "dans la tête, ce n'est pas simple". Elle s'en veut de ne pas avoir "insisté" pour que Tomek mette ses lunettes dans l'ascension finale, convaincue que sa cécité survenue au sommet a tout déclenché "en cascade".
Mais pour le Dr Frédéric Champly, spécialiste des pathologies de très haute altitude, le Polonais a sans doute outrepassé ses capacités d'acclimatation et est "très probablement mort" d'un œdème pulmonaire contre lequel Élisabeth Revol ne pouvait rien..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Czy masz może dostęp do najnowszej konferencji Revol we francuskim oryginale? Przestudiowałeś to już może?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Eli, ktora o sobie mowi "jestem prosta dziewczyna", nie certolila sie na tej konferencji. Dala jasny przekaz:
"Mensonges, prix des secours exorbitants… Elisabeth Revol, l'alpiniste française rescapée du Nanga Parbat où son compagnon de cordée polonais est mort, a dénoncé le manque de réactions des secours pakistanais dans l'opération de sauvetage."
(Kłamstwa, wygorowanea cena za udzielenie pomocy ... Elisabeth Revol, francuska alpinistka, która przeżyła Nanga Parbat, gdzie zmarła jej polski towarzyszk liny, potępiła brak wlasciwej pomocy ze strony pakistańskiej w akcji ratowniczej.)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Wycieli tez linka do ciekawszego materialu ze strony LCI, ktory zawieral zapis z serwisu wiadomosci francuskiej TV - to szczegolnie polecam.
Tytul artykulu:
"On aurait pu sauver Tomek", l'alpiniste française Elisabeth Revol dénonce la lenteur des secours pakistanais
i wybrac strone LCI

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Czy masz może dostęp do najnowszej konferencji Revol we francuskim oryginale? Przestudiowałeś to już może?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Wystarczylaby bardzo srednia znajomosc jezyka (ale bardzo dobra -polszczyzny!), by zrobic taki artykul w 10 min. Decydujace jest podejscie do zadania, uczciwosc w pracy a tu w SF goruje bylejakosc i pojscie na ilosc. Norma stalo sie przepisywanie tego samego tekstu w kolko, by w niego jak w wate wlozyc pare nowych zdan, ktore wcale WIELE NIE WYJASNIAJA.
Bobakowski Marek byl wczesniej do czytania ale "sie zepsul", wzorem Piotra chalturzy coraz bardziej. Te artykuly o Revol, zwl. te o jej konferencji prasowej machnal wyjatkowo niechlujnie i popisal sie tupetem - mizerna tresc sprzedal podwojnie (w dwoch artykulach)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Wszystko jasne, nie wiem dlaczego sf po prostu nie wsadzili tego tekstu do wujka googla i przetłumaczyli na polski 1:1. Czasami mam wrażenie, że oni są strasznie zestresowani, może muszą taki artykulik...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Wszystko jasne, nie wiem dlaczego sf po prostu nie wsadzili tego tekstu do wujka googla i przetłumaczyli na polski 1:1. Czasami mam wrażenie, że oni są strasznie zestresowani, może muszą taki artykulik kapnąć w 5 minut? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Wlasnie zauwazylem, ze moderacja wyciela dwa inne wpisy z namiarami na artykuly o samej konferencji prasowej. Przytocze wiec fragment jednego z nich: - La "colère" de l'alpiniste Elisabeth Revol contre...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Wlasnie zauwazylem, ze moderacja wyciela dwa inne wpisy z namiarami na artykuly o samej konferencji prasowej. Przytocze wiec fragment jednego z nich:
-
La "colère" de l'alpiniste Elisabeth Revol contre la lenteur des secours
L'alpiniste française Elisabeth Revol a exprimé, mercredi à Chamonix, sa "colère" contre la lenteur des secours, difficiles à organiser au Pakistan, qui n'ont pas permis de sauver son compagnon de cordée polonais Tomasz Mackiewicz, mort au Nanga Parbat.
"J'ai beaucoup de colère, on aurait pu sauver "Tomek" si ça avait été un réel secours, pris à temps et organisé", a déclaré la rescapée de la "montagne tueuse" (8.126 m) lors d'une conférence de presse, dix jours après son sauvetage in extremis par une équipe d'himalayistes polonais. (...)
A partir du 25 janvier, 23H10 heure pakistanaise, quand Elisabeth Revol envoie son SOS à son ami et routeur Ludovic Giambiasi, à son mari Jean-Christophe et à la femme de Tomek, Anna, une centaine de messages seront échangés - et certains perdus en route - avant que l'appareil GPS de la Française s'éteigne. L'alpiniste ne sera tenue au courant que de l'essentiel, les consignes à suivre en fonction de son état et de la progression des secours. (...)
Des secours qui ont rencontré "des freins et des problèmes", a déploré Ludovic Giambiasi, qui a coordonné les bonnes volontés depuis Gap.
Parmi les plus regrettables, selon lui, il y a eu des "mensonges de certains Pakistanais" sur la "disponibilité, la réservation et les capacités des hélicoptères" à monter ou non chercher Tomek à plus de 7.000 m d'altitude , puis à chercher Elisabeth Revol, descendue par ses propres moyens jusqu'à 6.300 m.
Sans compter la surenchère sur les prix, "partis de 15.000 dollars et montés à 40.000" pour finalement être exigés "+on the table+, en cash sur la table", a dénoncé M. Giambiasi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 lutego 2018 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

wywiad z Eli Revol - swiezynka opublikowana 7.lutego - to artykul okladkowy magazynu "VSD". Link podam osobno a teraz tytul do wygooglania:
EXCLUSIF ELISABETH REVOL NOUS RACONTE SA TRAGIQUE EXPÉDITION SUR L’HIMALAYA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Czy masz może dostęp do najnowszej konferencji Revol we francuskim oryginale? Przestudiowałeś to już może?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Bublika mam na oku od dosc dawna, od jakiegos wschodniego czelka, Tak ze nie zdziwilo mnie w Moskwie, gdy wyrzucil Bautiste w dwoch, ani w AO, ze skonczyl Pouille'a. Uwazam go za zle prowadzonego pechowca o bardzo, jak na jego potencjal, zanizonym rankingu. Przeszedl do Kazachow, czyli powinien miec pieniadze na rozwj, ale gdzie on jest? Dalej jest zdany na trenowanie przez ojca.
Inny taki niewykorzystany talent to Gierasimow (nota bene, chyba sie lubia, grali razem w debla:). Co za serwis! jaki FH ! - ten to potrafi konkretnie pier..lnac. Tez, jak Bublika, wszedzie go wypatruje, choc pewnie to kolejny beznadziejny przypadek niewykorzystanego talentu.
Jesli chodzi o Escobedo, to raczej nie. Potencjal? ewtl. dobry sredniak, a jednak tez mus sie przygladam. Predzej interesuje mnie Jared Donaldson, od 14-go roku zycia (jego zycia , hehh). Z mlodych Amerykanow to wciaz czekam na odpalenie Kozlowa, Ale on na razie potrafi tylko sie zapowiadac, wciaz za miekki jest. Utalentowany jest, od dziecka umie duzo, technicznie ladnie itd, oglby byc z niego taki Gasquet, gdyby trafil w tamten czas.
Co do jeszcze mlodszych Amerykanow - Fritz juz odpalil i odpadl. Nie obronil miodowego miesiaca, tj. miodowego roku w pierwszym debiucie w ATP. Ale spoko, on wroci. Jak zmeznieje (nie mylic z byciem mezem i ojcem, heh:)
PS. sorry, ze nie odpowiedzialem od razu. Zauwazylem dopiero przypadkiem, ze mam cos na tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jak Ci się Bublik podobał? I Escobedo? Moim zdaniem będą z nich ludzie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Jednak zmienilem zdanie Nie jestes powaznym czlowiekiem, @pajacu. Po zapoznaniu sie z twoimi wpisami sadze, ze jestes raczej hochsztaplerem, z tendencjami do gry w malego masochiste. A prowokujesz pewnie po to, by ktos zwrocil na ciebie uwage.
Na mnie to nie dziala, bo wole zwrocic uwage nie na osobe a na tresc. Taka, ktora jest godne uwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

taaa... przez grzecznosc nie przecze :) (tzn nie przecze temu, ze jestes powaznym czlowiekiem. Tylko temu, ze nie zartujesz. Lubisz poprowokowac)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Hej Allez, widzę, że nadal walczysz z tym SyFem. Mam nadzieję, że nie masz zamiaru się zawinąć z portalu. Skoro pod artykułami coraz gorzej to zawsze zapraszam na moją tablicę. Pozdro. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Nie wiem czy link dziala. Chodzi o artykul o meczu Feda z Cilicem.
Dokladnie to co mowi Pao.

Generalnie pod zadnym artykulem o Rogerze i Novaku nie da się już prowadzić dyskusji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Co gorsza nastawia on niektorych użytkowników przecim innym na co ostatnio się natknąłem w artykule po meczu Federera z Cilicem, gdzie działy się totalne cuda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Niestety, tak sie stalo. Nie wiem, jaki tu dziala mechanizm, ale podejrzewam zwykla bezmyslnosc dyzurnego moda. Rownolegle z postami na forum napisalem wprost do moderacji w zgloszeniu hejtu na @Danonka....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Niestety, tak sie stalo. Nie wiem, jaki tu dziala mechanizm, ale podejrzewam zwykla bezmyslnosc dyzurnego moda. Rownolegle z postami na forum napisalem wprost do moderacji w zgloszeniu hejtu na @Danonka. Prosilem, zeby sie przyjrzeli temu osobnikowi marlowe i jego innym kontom, z ktorych obraza innych userow (a takze redaktorow, np red. Smolinskiego). On powinien dostac bana (takiego na IP) dla jego wlasnego dobra, moze wtedy, odciety od forum, zwroci sie o specjalistyczna pomoc psychiatryczna.
Inaczej stale tu bedzie truc, a zarazem psuc wizerunek tego forum jako kompletnych arogantow i ignorantow w dziedzinie tenisa.
Danonek, fan zuzla, a sie ujal za Federerem. Bo wszyscy juz tutaj zobojetnieli, poblokowali go i udaja ze nie widza tego chorego czlowieka. A to na pewno nie jest dobre rozwiazanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Zdaje się, że pokasowali Ci komentarze o tym szkodniku forum Marlowe.. To co się tu dzieje to jakis cyrk...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Bronie nie tylko JJa i nie tylko przed @piotrusiem. A @piotrus hejtuje roznych, jak leci. Przypuszczam, ze nawet lubi tenis ale leci po utartych koleinach, zwrotnice raz sobie ustawil i juz tylko sam sie powtarza. Malo reflaksyjny jest. Malo oglada tenisa, stad powierzchownie ocenia. W zasadzie przychodzi tu nie jak wy - po to, by sie podzielic z kims wrazeniami, tylko po to, by sobie upuscic zlej krwi, zaznac troche wlasnej wyzszosci... Slabe to ale coz. Tacy tez sie maja za kibicow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pięknie napisałeś w obronie JJ :) Dzięki, za wpajanie szacunku :) Chylę czółka :*)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No zrobiła to, i to w wielkim stylu. Nie wiem czy to możliwe aby wygrała jeszcze z Azarenką chociaż w tym meczu zagrała na takim poziomie, że potrafię sobie to wyobrazić. Kiedy pisałem, że wejdzie w tym roku do T100 to w sumie nie myślałem o pierwszym tygodniu. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

No no, dzikuska puscila Andree na jednokolowym :) biedna bombardowana Petko. Asow tym razem malo (3)ale zadecydowala skutecznosc - 71% punktow po 1.podaniu, 8 uzyskanych breakpoints (przy ledwie 3 dla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Jak przewidywalem ( http://sportowefakty.w...m-murrayem ), w finale Hopmana Ukraincy oraz Gyrgios z Dasza. Brawo. bedzie bardzo ciekawy mecz o tytul. Kazda opcja dobra ale lepsza bylaby wygrana Hopman Cup po raz pierwszy dla braci Ukraincow, tak jak my dotychczasowych outsiderow. Najpierw my, teraz oni :), oby!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

no wlasnie nawet zaraz po meczu zamiarowalem sie wybrac na twoja tablice, choc nie watpilem, ze byles czujny :) Od kwalifikantki do cwiercfinalu, a zwlaszcza do pogromczyni Belindy , ho ho... Byla mistrzymi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

No no, dzikuska puscila Andree na jednokolowym :) biedna bombardowana Petko. Asow tym razem malo (3)ale zadecydowala skutecznosc - 71% punktow po 1.podaniu, 8 uzyskanych breakpoints (przy ledwie 3 dla Petko) z czego az 5 breaks.
Dla publicznosci niespodzianka - ale kursy na poprzednie zwyciestwo z Bencic byly 2,5 raza wyzsze (1:10, teraz 1:4) :) No to mamy ladny wyczyn - od kwalifikacji do polfinalu. I jak mowilem, Sam zepchnela Ulke z miejsca nr 108. No to dawajcie tu Azarenke!... Nie chce zapeszyc ale gdyby gdyby.... to nr 90 i WC do AO w zasadzie zmarnowane:) (lepiej bylo dac potrzebujacym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Jest głośno. ;) http://sportowefakty.w...rawford/11

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

no wlasnie nawet zaraz po meczu zamiarowalem sie wybrac na twoja tablice, choc nie watpilem, ze byles czujny :) Od kwalifikantki do cwiercfinalu, a zwlaszcza do pogromczyni Belindy , ho ho... Byla mistrzymi wielkoszlemowa sprala byla podwojna mistrzynie wielkoszlemowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

A Ty co nawet o Sam nie wspomnisz? ;p ;p

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Teraz Sakkari, powinno być łatwiej. :) Wyratowała się od stanu 0-4 w 3 secie. A u Naomi nie widzę problemów w kolejnej rundzie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

sledze sledze :) Sam ledwo ledwo z Broady, uratowala sie w taju 2.seta, a Naomi jak zwykle przespala 1.seta, w 2.secie sie ogarnela i zrobila swoje. Obie zdobywaja teraz swoje "piki". Jest spora szansa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ALLEZ FRANCE

sledze sledze :) Sam ledwo ledwo z Broady, uratowala sie w taju 2.seta, a Naomi jak zwykle przespala 1.seta, w 2.secie sie ogarnela i zrobila swoje. Obie zdobywaja teraz swoje "piki". Jest spora szansa na SF dla dzikuski, a wtedy znajdzie sie juz w Top 130 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Sam i Osaka jadą dalej :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No w sensie w ostatnich meczach które grała. A Sam to jeszcze to AO wygra. Historia lubi się powtarzać (tu z małymi różnicami). ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

ostatnio CiCi w ogole nie szlo, bo od US Open nie grala :o: dlatego zardzewiala:) No, udalo sie Sam nie stracic seta, ma szanse na polfinal. A moze i wiecej :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.