Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Żużel. Jaki skład PGG ROW-u w sezonie 2021? Są powody do optymizmu w Rybniku

  Woryna z takim potencjałem, kolejny zmarnowany sezon, kiedyś młody i z oczekiwaniami, obecnie już typowy średniak z zaprzepaszczonymi szansami. Rozumiem, że kasa w Rybniku się zgadza, bo jest tam od wielu lat niezagrożoną polską jedynką, ale ma się wrażenie ten brak ambicji jednak jest słaby

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  A redaktor to wyścig oglądał? Bo Russell przywalił w oderwane koło Alfy, a nie celowo rozbił swój bolid. Głupoty wypisujesz Pan.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: PGG ROW Rybnik żegna się z PGE Ekstraligą

  Row kolejny raz wchodzi do ekstraklasy i w żenującym stylu się z nią żegna. Tak słabej drużyny dawno nie mieliśmy. Pomiędzy ekstraklasą, a pierwszą ligą jest przepaść o czym dobitnie pokazuje sytuacja Row w ekstraklasie i Apatora w I lidze. Czas się zastanowić czy nie zamknąć tej ligi

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Cezary Zamana uderzył w organizatorów Tour de Pologne. "Po co komu to jest potrzebne?"

  Najważniejsze jest zdrowie poszkodowanych, ale trudno nie zgodzić się z Geschke naprawdę czasy sprintów na zjazdach odeszły parę lat temu. Po pierwsze są niebezpieczne, a po drugie z reguły nudne. Owszem jest prędkość, ale ta prędkość powoduje, że już naprawdę nie ma z czego dołożyć i niemożliwe jest zaatakowanie z drugiej linii.
  Natomiast jeżeli chodzi o pętlę to myślę, że są normalną częścią kolarstwa i jeżeli są tylko odpowiednio zabezpieczone, szerokie nie powinny stanowić same w sobie problemu.
  Wiadomo, że te miasto płacą najwięcej więc chcą by to u nich jechali najdłużej. Należy to zrozumieć nawet wiedząc, że te etapy są najnudniejsze i wiadomo, że w końcu będzie finisz z grupy.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do F1. GP Styrii. Robert Kubica skomentował swoją postawę. "Najwyraźniej sporo nam brakuje do rywali"

  Przecież inne zespoły też testowały, niestety, ale 0,5 sekundy straty do Kimiego i gorszy czas od Aitkena chluby nie przynosi. Tak naprawdę wyprzedził jedynie Latifiego, któremu auto się rozwaliło nim wykręcił normalny czas i Magnussena, który nie jechał. Z wszystkich pozostałych mających zaliczone normalne okrążenia był ostatni

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Zbyszku celowej pomyłki nie zrobi. Ale jak sędzia z Warszawy będzie sędziował mecz Legii lub sędzia z Krakowa mecz Wisły to może bać się podjąć decyzji uczciwej, która może nie spodobać się kibolom tych drużyn. I z lęku o swoje późniejsze bezpieczeństwo , ale też i najbliższych może "czegoś nie odgwizdać" lub coś "przeoczyć". Pamiętasz Zbyszku jak zapewniałeś nas w sezonie 2016/17, że Zagłębie Lubin zagra z Arką Gdynia uczciwie i nie podłoży się Arce. Jednak kibice Zagłębia prosili ........ i Arka wygrała w Lubinie 3:1 i się utrzymała kosztem Górnika Łęczna. Zibi mówisz " .. trzeba unikać podróży ...ale to Ty chciałeś ,aby ekstraklasa grała w czasie pandemii.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Kpina to mistrza już mamy, po co trud i kasa innych drużyn, widać gdzie prezes na nradzie

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Od poniedziałku otwarte restauracje, gdzie klienci mogą siedzieć co 2 metry, w kościołach 1 osoba na 10m2 czyli co 3m. W ostatnią niedzielę nad jeziorem w moim mieście tysiące ludzi- 3/4 bez masek. A na otwartym stadionie nie mogą być kibice! Dlaczego nie można zrobić np jeden co 3 m??!

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Decyzja o rozgrywkach 3. ligi przesądzona. Do rozegrania tylko dwa mecze

  amatorszczyzna i tym bardziej to dziwne, że dzisiaj konferencja o kolejnym luzowania ilościowym w sporcie i jednocześnie odwołanie rozgrywek to tylko pokazuje jak działają związki. Trzecia liga powinna już dawno przejść pod władanie centralne, a IV liga powinna być jedna na każde województwo, a potem 16 najlepszych powinno grać miedzy sobą baraże lub turnieje finałowe o 4 miejsca w III lidze. Inaczej co rok będziemy mieli takie kpiny jakie teraz są fundowane, że ktoś nie chce grać itd. Jeszcze nie dawno Pan Boniek mówił, że jak ktoś nie będzie chiał grać to walkower i tyle, ale jak widać III liga to naprawdę pełna amatorszczyzna klubów, piłkarzy i działaczy.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Koronawirus. Nowe zasady na obiektach sportowych. Do 32 zawodników na boisku

  tym bardziej dziwne, że trzecie i niższe ligi mają zostać odwołane, skoro wszystko wokół się luzuje i można rzec, że poza niemożliwością organizowania imprez z kibicami wraca do normy. Bo chyba nie ma w tych ligach kadr, które by przeszkadzały liczbowe ograniczenia powyżej. Dziwne o co w tym wszystkim chodzi. To tylko pokazuje jak amatorska jest u nas piłka, pomimo zakrzywiania rzeczywistości.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  to już brak honoru i człowieczeństwa też coroną usprawiedliwiają zapyziałe komuchy?????

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Brak w wywiadzie prostego pytania, po stwierdzeniu,że przecież zawodnicy zgadzali się z obniżką poborów ; Czy Prezydent Katowic akceptuje nie przestrzeganie prawa przez prezesa klubu ?

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Uważam iż Władze Ligi Siatkówki (przecież zawodowej) po winne usunąć klub z Ligi za nie przestrzegania prawa i przyniesienie wstydu Polsce w siatkarskim środowisku całego świata.W tamtym roku był Szczecin,teraz Katowice to nie może odbyć się bez kary.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Wiceprezydent Bojarun broni prezesa Szczerbowskiego w sposób umiarkowany,a jeśli prawdą jest je to co mówi były trener i zawodnik to gościu powinien być natychmiast odwołany z funkcji bo nie dorósł do piastowania tego stanowiska. Mógł zastosować przepisy KC dotyczące siły wyższej ale wychodzi na to,że facet jest prezesem z przypadku.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do PlusLiga: skandaliczne doniesienia z Katowic. Mamy głos właściciela klubu

  Czy Pan Szczerbowski to ta osoba, która roztwoniła potencjał Stadionu Śląskiego, który działał jak SŚ nie dostał ME w piłce, reprezentacja przestała grać, a wydarzenia muzyczne były w ostatnim czasie jego dzialalności niemal zerowe? Bo jeżeli tak to dobitnie pasuje do Katowic, Gks-u i spodka. Chyba ktoś nie zauważył ile kasy jest tam marnotrawione, jak spodek stał sie przestarzały, mekką siatkówki to był pod koniec lat 90, owszem jedne MŚ jeszcze potem miały tu finał, ale tak co raz częściej Łódź, Kraków, Gdańsk czy ostatnio nawet Gliwice przejmują wydarzenia. Czy to nie ten klub, który w sekcji piłkarskiej przez działalność miasta zniszczył lokalne dzielnicowe kluby co miało dać wielki jeden klub, który ostatecznie wylądował w trzeciej klasie rozgrywkowej mimo, że corocznie słyszeliśmy hasło ekstraklasa albo śmierć, a w tym czasie Rozwój, który wyszkolił tylu świetnych zawodników był regularnie niszczony. Nadal się okazywało, że juniorzy w Rozwoju są lepsi to teraz sprzedaje się ich stadion pod developerkę. Zresztą wiadomo kto rządzi w tym mieście. Może jeszcze przyjrzymy się sekcji hokejowej i podobną zasadę jak z Rozwojem zrobiono z Naprzodem Janów, gdzie jednak dzięki poświęceniu kilku osób jeszcze nie udało się tego dokonać, ale cały czas próbują. Ale też ściągali zagranicznych zawodników, trenerów, a mistrzostwa niezdobyli przegrywając zawsze z lokalnym rywalem Tychami. Ostatnio wielki sukces przy zielonym stoliku z powodu koronawirusa brązowe medale. A reprezentacja i tak woli grać w Gdańsku i Krakowie mecze i największe turnieje jakie może PLH zorganizować. Taki jest obraz tej wielkiej Gieksy, wielkiego miasta i wielkich polityków i działaczy, wydmuszka, która tylko chyba ludziom co coś z tego mają może jeszcze przysłaniać wzrok jak jest naprawdę i co się dzieje w tym mieście. Miasto ogrodów, które przy każdym remoncie zalewa co się da betonem.

  I te zdanie przecież mogą iść do sądu... jakieś wcale mnie nie dziwi z ust tych ludzi.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Biegi narciarskie. Justyna Kowalczyk dumna z reprezentacji Polski. "Jeszcze będą płakać ze szczęścia"

  z tym złotym medalem to chyba jednak nadużycie, oczywiście to tylko gdybanie i być może gdyby wiedziała, że potrzeba to Marcisz pobiegłaby szybciej, ale jeżeli z tego co idzie przeczytać wygrały z różnicą o wiele mniejszą niż zysk ze skrócenia trasy to tego dochodzi mniejsze zmęczenie to jednak złoty medal chyba nie był tak blisko jak idzie czasami wyczytać. Co nie zmienia faktu, że i tak to był rewelacyjny występ Pań na tych zawodach i wielka nadzieja, że za kilka lat będzie kto miał walczyć choćby o dziesiątkę w zawodach w seniorach.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  ani mnie to grzeje, ani ziębi, ale Lech taki skrupulatny w karaniu innych, to może sam też się ukarze ? (jeśli nie, to sądzę że Ekstraklasa lub PZPN powinny to zrobić), bo przecież ci kibole nie kupili tej piro w sklepiku klubowym czy innym stoisku na stadionie :) a skoro je wnieśli, to organizator nie dopełnił swoich obowiązków !

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Gdyby Magda Gwizdoń pobiegła na poziomie Hojnisz czy Żuk, to nawet te "charty" nie dałyby rady i byłoby złoto. Jednak ona pobiegła o minutę wolniej na dystansie zaledwie 6 kilometrów, czyli mówiąc bez owijania w bawełnę, beznadziejnie. Z Norweżką przegrała na ostatniej zmianie 1,5 minuty.
  PS Do autora artykułu. Włoszka, przyjacielu, nazywa się Federica Sanfilippo.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Spektakularny?! Czy was poj*bało na tym wp? Czytając nagłówek pomyślałem, że wygrały z przewagą co najmniej pół minuty, a tu okazuje się, że zdobyły słabe siódme miejsce. Co w tym spektakularnego? Razem z gazetą jesteście patologią dziennikarstwa.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  My zawsze przegrywamy w ten sam spoób.W głowie!

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Biathlon. A mogło być tak pięknie. Monika Hojnisz-Staręga dwa strzały od mistrzostwa świata

  Równie dobrze możemy gdybać, że gdyby Kamila Żuk nie popełniła 10 błędów to też była by mistrzynia szkoda, ale na tym polega biathlon. Nie wyłącznie na strzelaniu, nie na samym biegu, a właśnie na połączeniu tych aspektów i gdybanie, że jakby ktoś strzelił bądź nie jest bezcelowe, bo 100 innych zawodniczek też może gdybać w taki sposób. Ja nigdy nie ogarniam, że nasze zawodniczki od lat zawsze mówią, że nie lubią biegu indywidualnego, a tak po prawdzie to w nim mają szanse osiągnąć najlepsze rezultaty. Bo jak pokazują wyniki i te wasze gdybanie, to w innych biegach nawet jak strzelali by bez pudeł to szansa na mistrzostwo czy nawet medal jest minimalna. No i druga sprawa to nie ma co się napalać wynikami juniorów bo jakoś u nas zawsze przejście jest jakąś straszną przepaścią, a inni jakoś to robią. Porównując już zeszłoroczne wyniki Davidovej i Żuk, i teraz jest podobne. Na koniec trzecia sprawa nowy trener, znane nazwisko, niby tyle pracowali nad strzelaniem, a w tym roku mają chyba gorsze wyniki jak ostatnio.

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  Gdyby wszystkim zawodniczkom z dziesiątki odjąć minuty za niecelne strzały, Monika zajęłaby 7.miejsce. Klasyczna "gdybologia", jakby redaktor nie wiedział na czym polega biathlon. Swoją drogą coraz więcej takich analiz na SF...

 • Andrzej Pawelec lubi Komentarz

  a czy zarząd PZPN spytał się zawodników gdzie im się lepiej gra. Przecież murawa na Narodowym jest jeszcze gorsza niż na boiskach podwórkowych

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Polska - Szwajcaria. Jedną nogą poza turniejem. Andy Schmid nie do zatrzymania

  Niestety, ale pokolenie MMŚ po tamtym sukcesie w 90% wyjechało zagranicę i tam okrzepło, dopiero jak VIVE zaczęło odpowidnio płacić to wrócili, ale to jednak niemieckie szkolenie ich ukształtowało. Mam nadzieję, że najlepsi z młodych jak najszybciej wyjadą bo inaczej nadal będą grali tak niepoukładaną grę. U nas w lidze nie ma jakiekolwiek rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Podstawowym czynnikiem selekcji jest wzrost i siła, a że ludzie nie którzy nie mają za grosz refleksu, kondycji czy przede wszystkim koordynacji to już nie ważne. Potem tak to niestety wygląda jak dorastają i już nie górują wyłącznie warunkami fizycznymi, że biją głową w mur.

 • Andrzej Pawelec napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Polska - Szwajcaria. Jedną nogą poza turniejem. Andy Schmid nie do zatrzymania

  czy naprawdę ktoś się spodziewał innego wyniku. Od pięciu lat nie jesteśmy w stanie wypracować gry w przewadze, jakby tak prześledzić ją na przestrzeni ostatniego czasu to nie wiem czy my ją w ogóle mamy na plusie. Dużo czasu musi minąć, żeby coś w ogóle z tego było, bo póki co nie widać nawet nadziei. Od kiedy zaczęto stawiać na polskich trenerów jest tylko i wyłącznie spadek w dół i co chwilę czyszczenie i budowa od nowa. I to, że przegrywają nawet ze Szwajcarią czy rezerwami Hiszpanii nie może dziwić skoro w tym roku remisowali z Kosowem i męczyli się z Izraelem, z którym w zeszłym roku przegrali, czy męczarnie z Japonią. Druga statystyka 10 ostatnich meczy i jedyne zwycięstwo to towarzyska wygrana ZEA

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.