Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LeVV L-no napisał/a komentarz do Żużel. Zwolennicy juniora zagranicznego przegrali z kretesem! Dwójka Polaków dalej na numerach młodzieżowych

  @Pietia899: Smektala?

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Rusko hipokryta był gotowy poświęcić rozwój kilkunastu/kilkudziesięciu polskich młodziaków żeby jakis rusek mógł ratować 4 litery jego klubowi... To tylko świadczy o poziomie moralnym niektórych prezesów w Polsce. Szkolić trzeba było, a nie najpierw kupiło się Drabika, teraz już takiego polskiego talentu nie było na rynku to próbuje się ruska przepchnac na juniorke. Smutne. Miałem tego gościa za poważnego prezesa. O Mrozku nawet nie wspominam bo on zawsze był błaznem.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Jestem bardzo zaskoczony wynikiem głosowania myślałem że będzie oscylować w granicach remisu a tu zaskoczenie.
  Brawo brawo brawo to była bardzo dobra decyzja o zakazie zagranicznego juniora

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  "Dwójka Polaków dalej na numerach młodzieżowych" No i bardzo dobrze. Sparta: szkolić, nie kombinować!!!

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Każdy głosował pod swój skład, niemniej wyszło że panowie Rusko i Mrozek mają głęboko gdzieś polski żużel, a wynik własny jest ważniejszy. Byli na tak z najgłupszym od wielu lat pomysłem na naszą ligę. Krótkowzroczność level hardcore.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  No, dobry wynik głosowania. Tak powinno być, a nie psuć tego, co zostało nakazane wcześniej, czyli szkolenie polskich młodzieżowców...

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  "....Najważniejsze, to żeby był dobrym człowiekiem, a ja we wszystkich postaram mu się pomóc, na ile będę mógł."
  ***
  Emil jesteś gość, mądrego dobrze posłuchać.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  ALE SIĘ TUTAJ HEJT ŻYCIOWYCH FRUSTRATÓW WYLEWA ...

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Jak trzeba byc podlym czlowiekiem aby hejtowac Roberta. To pewnie ci , ktorym w zyciu nic nie wyszlo.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Teraz macie problem z Piotrkiem i Maksem, dobrze zrobili, że d..ę wypieli na Złoty Kask i kadrę. Najpierw na Pitera psioczą, bo buntował w Pile, potem ,że przewrócił hrabię Bartusia itd. Trener Cieślak ma przecież swojego "Maciusia" Janowskiego (bez formy), Patryka Dudka ( tak samo), Bartek może jechać na jednym motorze, a jego puchar na drugim i jest czterech, o co chodzi ?

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Lizarazu 17 min
  Pawlickiego choroba nazywa się ZMARZLIK ! Ps: I będzie chory bardziej dlugo
  -------
  brak słów ! SONDAŻ dla tych co powyżej nie wiem czy kibice czy Fani Stali???

  IMŚ czy DMP ??? co wybierasz ?

 • LeVV L-no napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki wysłał L-4. W Złotym Kasku nie pojedzie. Straci kolejne eliminacje Grand Prix?

  @stalowy holender: DMP tez? Zycze udanego barazu.
  Pozdrawiam.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Gleb podsumował wczoraj Pana działalność!
  Parafrazując słowa "gruz, dup..i kamieni kupa"!
  Pokaż ostaf swoje CV?
  Gdzie pracowałeś, zanim wyp...z PS?
  Kłamiesz, manipulujesz, oszukujesz!
  Jesteś najewiększym szkodnikiem tego pudelkowatego gó...!

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Problemy Sparty zaczęły się wraz ze zwolnieniem Piotrka Barona, który jeździł ze Spartą na wygnaniu (w Poznaniu). Uważam, że prezes Rusko ma zbyt duży wpływ na drużynę i nie posiada w pełni zaufania do sztabu.
  Osobnym tematem jest polityka transferowa Sparty. Widać, że idea młodego zespołu nie zawsze się sprawdzi. Młodzi mają wahania formy i to było widać na przestrzeni ostatnich trzech lat. Milik miał jeden sezon, gdzie dobrze jechał. Lecz im dalej w las, tym coraz gorzej. Trochę podobnie sprawa ma się z Maxem Fricke. Zbyt duże oczekiwania były względem jego osoby. Ewidentnie widać, że w Sparcie nie radzi sobie z bycia jednym z liderów i może stanowić, co najwyżej o sile drugiej linii.
  Wszyscy wiemy, że prezesura Sparty ma parcie na złoto i według mnie są szanse tylko i aż tylko, jeżeli zatrzymają Drabika, wzmocnią się solidnym ligowcem oraz juniorem. Innego wyjścia nie widzę.
  Natomiast dla Leszna należą się gratulacje za pokaz mocy. Również należy im się szacunek za...szacunek i pokorę wobec rywali. To właśnie po tym widać wielki zespół.
  Gratulacje płyną z Wrocławia.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Roman Jankowski najlepszym żużlowcem POLSKI ... :):):):)

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Leszno bukuje bilety a we Wrocławiu stoperan z aptek znika:)

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Wszystko fajnie, chociaż nawet "gdyby" to mając w rezerwie takich zawodników jak Smektała i Libera raczej nie muszą się martwić o wynik. W razie czego, to pewnie i Lindsey by jakieś punkty dorzucił, tak jak w Lublinie, a na stadionie tego dnia powinien chyba być. Skład
  Fogo Unia Leszno:
  9. Jaimon Lindsey
  10. Brady Kurtz
  11. Jarosław Hampel
  12. Szymon Szlauderbach
  13. Piotr Pawlicki
  14. Bartosz Smektała
  15. Dominik Kubera
  dał by sobie radę, a przynajmniej były by większe emocje.

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Panie Darek, teraz to Pan p..rdolisz głupoty. Przekombinowaliscie i tyle. Przed meczami z Lesznem Rusce zawsze gotuje się pod deklem i meczom, zwłaszcza w PO bliżej jest do cyrku niż sportowego widowiska.
  Aha, jeszcze gratulacje za posadzenie na ławce fajnie jadącego Jakuba

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Gratulacje dla Byków. Awans do finału po 9 biegach, czyli na 6 biegów przed końcem dwumeczu to wręcz deklasacja.
  No ale KSM to ZŁO ! ;)

 • LeVV L-no napisał/a komentarz do Żużel. W półfinale pojechali mecz sezonu. Adam Skórnicki pod wrażeniem

  Falubaziaki trzymam za was kciuki, nie to żebym źle życzył Sparcie, ale chce finału Unia-Falubaz!
  odwieczni wrogowie, a zarazem...

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  hmmm ,ciekawe lub mniej ciekawe bzdury w tym artykule ,bo najlepszy i niepokonany na torze we Wrocku Smyk wyraźnie zaznaczył w wywiadzie ,że korzysta z jednostek Kowalskiego...:D

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Sparta była słabsza i tyle większe analizy nie mają sensu.
  Mam nadzieje że w finale dadzą z siebie 150% i będzie walka do końca :) to tylko sport ludzie..
  Oczywiście jak wywalczą sobie finał bo tu też trzeba będzie dać z siebie wszystko co najlepsze a Zielona chłopcem do bicia nie jest , wyrównane ekipy Leszno jakby z innej ligi wógole jest .

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Porównanie personalne Sparty i Uni to na tę chwile przepaść na korzyść Unii.
  Jeśli w Sparcie możemy mówić o dwóch liderach (Tai i Magic), to w Unii jest ich przynajmniej 3 (Janek, Piter, Emil). O ile w Sparcie cieszymy sie, jak ktoś do dwójki liderów doszlusuje i zrobi dwucyfrówkę, to w Unii ten tercet rzadko schodzi poniżej dwucyfrówki, a dobijają do tego Hampel i Brady.
  Osobno traktuję juniorów, bo w Unii obaj moga robić nawet za liderów drużyny, u nas Maks owszem , a Przemek jeszcze wyraźnie od tej trójki odstaje.
  Reasumując - Sparta (i żaden klub w lidze) nie ma po prostu argumentów w starciu z Unią i żaden mechanik cudów tu nie zrobi.
  Jedyna opcja, żeby z Unia wygrać to stary Baronowy Olimpijski - start i kreda - czyli to co zrobił Gorzów. Może wtedy by się udało - ale takiego żużla we Wrocku juz nie chcemy, za długo to przerabialiśmy

 • LeVV L-no napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  to już prostopadle nie trzeba stać do lini taśmy?

 • LeVV L-no lubi Komentarz

  Zajęcie przez lublinian piątego miejsca można porównać do zdobycia mistrzostwa świata??? Sezon dobiega końca a wszelkiej maści eksperci i znawcy zagadnienia nic zupełnie się nie nauczyli! :) Nic się nie nauczyli i nic nie zobaczyli! Nie śledzicie rozgrywek czy co? Czasami zanim się zabierze głos i coś powie naprawdę warto przez krótka chwilę się zastanowić, a niekiedy też normalnie ugryźć w język. Gdyby Motor drodzy państwo jechał od początku sezonu w pełnym składzie i gdyby nie kontuzje Zengoty i Lamberta nie byłoby pewnie kilku minimalnych porażek i dorobek punktowy Motoru jak nic byłby inny. Kto z Wrocławiem przegrał czterema i ośmioma punktami??? Wielu się może pochwalić? :))) Obyście drodzy eksperci nie zdziwili się też w Grudziądzu, bo Motor to bardzo ciekawa drużyna i wygląda na to, że ani żużlowcy ani kibice jeszcze ostatniego słowa tak jakby nie powiedzieli... Zapowiadają się emocjonujące i ciekawe zawody... BO LUBLIN TO ŻUŻEL!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.