• TYPER BUNDESLIGI 2014/15

   Za namową jednego z bardziej znanych tu użytkowników postanowiłem prowadzić typera Bundesligi przez kolejny sezon. ;p Bez owijania w bawełne, zasady takie same jak w poprzednim sezonie. Dla przypomnienia:- typujemy 1, X, 2, za każdy trafiony typ otrzymujemy 3 punkty - do każdego meczu podajemy jednego (…)

  Więcej

 • TYPER, TYPER, TYPER...

  To pytanie jest odnośnie do tych którzy prowadzą typera. Co byście powiedzieli na to aby nasze dotychczasowe typery połączyć w jeden blog?  Ci co się zajmują podliczaniem typów danych lig dalej by się tym zajmowali tylko poprostu żeby to było w jednym miejscu u jednej osoby. Bo szukanie i zapamiętywanie (…)

  Więcej

 • TYPER BUNDESLIGI

   Skoro Premier League, Primera Division i nasza rodzima Ekstraklasa jest już zajęta ja postanowiłem zająć się Bundesligą. ;p Bez owijania w bawełne typujemy zwycięstwo lub remis, można też zastanowić się nad dokładnym wynikiem, ale to kwestia głosowania. ;) Oczywiście za dokładny typ otrzymujemy 3 punkty.KLASYFIKACJA (…)

  Więcej

 • C. Ronaldo vs L. Suarez

  Od paru dni krążą dyskusję i plotki na temat, który z wymienionych wyżej piłkarzy jest lepszy. Wczorajsza dyskusja z pewnym fanem Suareza. ;p skłoniła mnie do tego iż chciałbym żebyście odpowiedzieli mi na pytanie- kto na półmetku sezonu jest obecnie lepszy C. Ronaldo czy L. Suarez i dlaczego? Mi szczerze (…)

  Więcej

 • JEDENASTKA 2013 ROKU!

  Zauważełem, że ostatnio coraz więcej pojawia się piłkarskich blogów, więc czas na mojego pierwszego bloga. ;) Otóż chciałbym żeby każdy z użytkowników wybrał po 4 zawodników na każdej pozycji (bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik) z 6 najsilnieszych lig na Świecie (Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, (…)

  Więcej