Areckimil - lubi

 • Areckimil lubi Komentarz

  nc+ pokazała jak się szanuje klienta premium. Stracili ligę mistrzów ale wykupili od polsatu pakiety premium z ligą mistrzów i swoim abonentom premium udostępnili bezpłatnie :D

 • Areckimil lubi Komentarz

  polsat to dno i kamieni kupa...wyciagaj kase do klientow,,kiedy uokik sie zajmie tym solorzem...daja premium pozniej premium max i po jakims czasie premium do max ..ku.wa polsat dno i pajacow go.no

 • Areckimil lubi Komentarz

  Patologia to polsat lige mistrzow tez tak beda puszczac

 • Areckimil lubi Komentarz

  chcieliscie polsat a nie trojki darmo to macie

 • Areckimil lubi Komentarz

  takiego sponsora mają i jeszcze od miasta chca ciagnać ? zobaczymy jakich maja fanatycznych kibiców jak bedą walczyć o kase , bo akurat Motor piłkarski ma wiernych i fanatycznych fanów a żużlowi kibice to większości kibice sukcesu pikniki itp.

 • Areckimil lubi Komentarz

  Racja. Próby utrzymania Torunia mają już nie tylko kuriozalną formę, ale i korupcyjną (ostatnie baraże). To oczywiście extralipie nic a nic nie przeszkadza, jak wywala się jednego członka rodziny, aby zatrzymać sobie innego - oto ich cała moralność.

 • Areckimil lubi Komentarz

  Albo jeszcze przed końcem niech strzelą i Belgia do domu. Jakoś ciekawiej jest jak nie wygrywają ciągle Ci sami.

 • Areckimil lubi Komentarz

  Takie sprawy trzeba ustalać przynajmniej rok wcześniej...inaczej to uklady

 • Areckimil lubi Komentarz

  Jesli Toruniowi bedzie grozil spade to napewno powieksza live do 10 druzyn

 • Areckimil lubi Komentarz

  Ostafiński zjedz snickersa bo gwiazdorzysz

 • Areckimil lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Areckimil lubi Komentarz

  Czemu daliscie samych przeciwnikow? Duzo dzienikarzy jest tez za utrzymaniem podzialu pktow. Moim zdaniem teraz jest dobrze z podzialem , a najlepiej by bylo jak liga by byla zmiejszona .. a pan mucha to sie widze nie zna na pilce z jego z słów mozna wyczytac ze wszyscy graja jednym systemem... liga szkocka 12 zespolow, MLS dwie grupy,liga szwajcarska 10 zespolow, liga austriacka 10 zespołów, belgia Play - off z podzialem na grupy, liga dunska ,kazaska,bulgarska ,chorwacka po 10-12 zespolow ,liga grecka tez tam z kombinacją, ukraińska z podzialem na grupy a nie dlugo jeszcze holenderska ma isc tym tropem, dzieki temu te ligi nas wyprzedaja bo czesciej ze soba graja najlepsi. Duze ligi tylko maja panstwa ktore sa najlepsze bo maja najwiecej pieniedzy na zespol !!!

 • Areckimil lubi Komentarz

  Boniek trzyma polska pilke w rydzach i dobrze, kluby z Ekstraklasy jeszcze z betonu nie wyszly, pro juniors system, kto korzysta z tej kasy oprocz Lecha praktycznie kazdy ma wywalone, lepiej grac tanim obcokrajcowem niz polskim juniorem...

 • Areckimil lubi Komentarz

  No to już by było kuriozum w najczystszej postaci. Robisz sobie 10 pkt przewagi po 30-tu kolejkach, bo ugrałeś na ogórach, a po podziale na grupy spadasz np. na 6. miejsce, bo w zasadniczym nie poszło ci z drużynami z górnej ósemki.

 • Areckimil lubi Komentarz

  Krurzynski co najwyżej wypompowuje pieniądze swoich chlebodawcow gdyż jest tylko najemnikiem i próbuje dorobić przy żużlu po przez onesport. Skrzydlewski ma rację w 100%.
  Ponadto PZMot okradł kluby zabierając organizację sgp do Warszawy. Witkowski po przez podstawionych kolesi wyciąga miliony. Mam nadzieję że dobra zmiana się za nich weźmie.

 • Areckimil lubi Komentarz

  Wywiad Witkowskiego doskonale ustawia Polonię Bydgoszcz i Włókniarz Częstochowa akurat w decydującej fazie zasadniczej sie ukazał !!!
  Teraz wszystko zależy jak do wywiadu ustosunkuje się Lokomotiv odpuści czy nie odpuści kolejne mecze ?
  Po co tyle tu pisania a nawet inwektyw osobistych i klubowych wywiad był celowy aby dobić i wybic z głowy E-ligę łotyszom.
  A Orłowi nikt łachy nie robi jak inni mogą jeżdzic na dziadoskim stadionie w E-lidze to im tez wolno i tyle w tych tematach .....

 • Areckimil lubi Komentarz

  Każdy klub, czy to niemiecki czy czeski należy rozpatrywać indywidualnie, a nie "zaprośmy wszystkie niemieckie kluby do PL".
  Nie każdy ma możliwości, nie każdy ma chęci, o ile w ogóle znajdzie się chętny.
  Dla polskich rozgrywek każdy klub na wagę złota ale Wolfe odrzucili.
  Akurat Wittstock to nie jest jakiś klub z historią, oni nie jeżdżą regularnie nawet u siebie więc byłoby dla nich takie coś korzystne.
  Radzę nie ufać ślepo w tezom zawartym w artykule, potem biorą się komentarze laików na temat DMP klubu z Niemiec.
  Fakty są takie, że gdyby niemieckie kluby były tak super zorganizowane jak twierdzi Cegła toby już dawno stworzyły u siebie mocną ligę, bo mają i odpowiednią ilość mieszkańców (gęstość zaludnienia) i jest sporo klubów, startując np w piątki czy soboty mieliby do dyspozycji też wszystkich najlepszych ekstraligowców którzy chętnie pojadą nawet za dużo niższe stawki niż u nas, bez potrzeby rywalizacji o ich podpisy z polskimi przeinwestowanymi klubami. Do takiego sukcesu niepotrzebne zupełnie im są polskie rozgrywki i nasze granatowe marynarki, a wręcz byłaby to przeszkoda.
  A jednak Bundesliga z prawdziwego zdarzenia nigdy nie powstała, już nawet Włosi czy Czesi mieli w pewnych okresach większe ambicje.
  Oczywiście dyscyplina pikuje na dno i powinniśmy szukać zagranicznych ekip (choć szukać ich ze świecą), ale akurat Niemcom się to nie opłaca. Żeby zaistnieć w polskich rozgrywkach trzeba zainwestować i to mocno, żeby przynajmniej wyrównać dotacje polskich samorządów, to spora liczba zawodów do której wiele ośrodków nie jest przyzwyczajona, tam kasę organizuje się na turniej, jak się zgromadzi to się go ogłasza. Cały pomysł pozyskiwania zagranicznych ośrodków dla polskich rozgrywek jest mocno spóźniony. Próby zostały podjęte gdy już za granicą "nie było co zbierać", w takich państwach jak Węgry, Ukraina czy Czechy wystąpiła spora luka pokoleniowa spowodowana załamaniem kondycji dyscypliny po zmianie systemu, w wielu ośrodkach nie było pieniędzy, ciągłości dyscypliny, szkolenia, zamykano tory..
  Przede wszystkim trzeba było wciągnąć Węgrów, u nich własna liga nie ma i nie miała racji bytu (w przeciwieństwie do Niemiec), 3-4 drużyny odpowiednio wcześnie dołączone mogłyby przetrwać, tam było realne zainteresowanie. Miskolc dołączył wiele lat za późno, gdy Węgrzy mieli w składzie już mocno podstarzałych zawodników na niskim poziomie. Teraz tor jest tam zamknięty. Teraz temat nowych klubów jest trudny. Po pierwsze, działacze żużlowi nie inicjują powstawania nowych polskich ośrodków, po drugie - co jest skandaliczne - nie pozwalają jechać nowym klubom z miast gdzie tor już jest. A sytuacja finansowa ośrodków zagranicznych w "pobliżu", o ile mają czynny tor, i tak jest marna, wystarczy wspomnieć Równe, Lwów, Marketę, Miskolc itd. No ale nikogo nie wolno skreślać, bo jest jakaś niewielka szansa że trafi się drugi Lokomotiv. Byłoby świetnie gdyby w polskich rozgrywkach startowały zespoły z Debreczyna, Miskolca, Liberca, Rygi, Lwowa, Równego, ale rzeczywistość jest inna. Jazda choćby na poziomie Opola kosztuje. Nie stworzymy też żadnej ligi europejskiej z tymi niedobitkami zagranicznymi którzy jeszcze mają żużel bo różnice finansowe są ogromne a zespoły czy polskie czy zagraniczne z kadrą typu MIR to parodia i tak skompromitowanego sportu. Przede wszystkim trzeba spojrzeć na własne podwórko: nie dopuszcza się nowych klubów, Rawicz jedzie z kadrą amatorów przy pustych trybunach, razem z Oplem jadą tylko u siebie, to jest kabaret

 • Areckimil lubi Komentarz

  Szacunek dla obu prezesów :)

 • Areckimil lubi Komentarz

  Oby dwaj prezesi zachowali się godnie .Wielkie brawa

 • Areckimil lubi Komentarz

  marta rękami łabudzkiego bawi się z miastem i GKSŻ . jak jeszcze skrzydlewski nie dostanie nowego stadionu to nie trzy ligi ale dwie to będzie za dużo i wtedy ten sport skompromituje się do reszty a przecież w elidze stabilni są tylko wspomagani przez miasto 2. 3 mln . nie tylko bezpośrednio także w pośredni sposób jak toruń czy gorzów co im płacą sporo za licencję GP