Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kobra lubi Zdjęcie

   

 • kobra napisał/a komentarz do Nie rezygnujemy z walki o medale - rozmowa z Pauliną Maj, libero Polskiego Cukru Muszynianki Fakro Banku BPS

  gerth, przestań wylewać na Paulinę swoje frustracje. Niestety, nie posiadasz wiadomości na temat tej zawodniczki, więc nie wypisuj bzdur. O Makowskim wziąłeś wiadomości z księżyca. Ta zawodniczka nie cofa się w rozwoju, co potwierdzają badania. W miejscu też nie stoi. Oglądam mecze, widzę że się porusza i jak się porusza. Jeśli chodzi o "gadanie" to mówi zawsze mądrze i z sensem. Tobie radzę kątem popluć. Po tym zabiegu nie zabieraj głosu na temat zawodniczek, których nie lubisz.

 • kobra lubi Komentarz

  Ja tam bym spó na niej nie wieszał, zwłaszcza że nie znam szczegółów. Przecież mogła mieć najzwyczajniej w świecie ważny na kolejny sezon kontrakt. A nawiązując do wypowiedzi Helium faktycznie wyboru by dużego nie miała, bo w najlepszych klubach pozycja libero mocno obsadzona. W Chemiku mają na pewno dużo taniej Sawicką, która potencjał ma porównywalny z Maj, a doświadczenie przyjdzie. Nawet w Łodzi stosunek jakości do ceny Durajczyk jest pewnie lepszy niż w przypadku mającej ugruntowaną pozycję w kraju Maj. Także mogła przed sezonem nie mieć po prostu wyboru. I tu faktycznie można cofnąć się do czasów odejścia z Atomu, ale zawirowania jakie były w Sopocie też trudno nazwać warunkami do rozwoju kariery wymarzonymi... Inna sprawa, że Rourke z Grabowskim pozamiatali, ale przed sezonem nikt by raczej w ciemno na taki rozwój wypadków nie postawił. Ja tam Majkę uwielbiam i życzę jej jak najlepiej, nawet w Muszynie :)

 • kobra napisał/a komentarz do Najlepsza szóstka 4. kolejki Orlen Ligi

  Maj miała o dużo lepsze statystyki i obrony. ktoś na siłę chce wypromować Zenik!

 • kobra napisał/a komentarz do Wrocławianki wygrały Impel Cup

  No proszę, Impel na przewagi wygrał piątego seta, dzięki temu udało się zająć pierwsze miejsce. Z artykułu wynika jakoby przepaść dzieliła pozostałe zespoły od Impelu. O mały włos by Muszynianka wygrała turniej. Gościnność jedyna w swoim rodzaju. Gospodarze podzielili sobie nagrody miedzy siebie.

 • kobra napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Paulina Maj również zasłużyła na to, by jej nazwisko wydrukowano tłustym drukiem. Cudaku od przedruku. Wystarczy już tych manifestacji.

 • kobra napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  W niedzielę Muszyniankę wzmocniła również reprezentacyjna libero.

 • kobra lubi Komentarz

  makowski robi z siebie męczennika? Bez jaj!!! To dla niego ważniejsza była Delekta niż rozpoznanie formy siatkarek i ich dyspozycji, stanu zdrowia itp. Ten gość teraz pozuje na męczennika? To żałosne. Szkoda, że naiwniacy dają się nabrać na ten teatrzyk. Kogo niby makowski miałby obwiniać? Mirka Przedpełskiego, Świderka czy innych? Ludzie, dajecie się robić jak marionetki. Facet skasował w Delekcie za
  nic teraz kasuje w kadrze też za nic! Pozorant i tyle, tylko manipuluje naiwniakami!!!

 • kobra lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem - nie można mówić "równia pochyła".
  Trzeba iść do przodu. Teraz jest słabo. To widać. Już nie ma "wielkiej reprezentacji Polski" i to trzeba zrozumieć.
  I ja szczerze, po ostatnich wydarzeniach, nie obiecuję sobie dużo w najbliższym czasie. Wybitne zawodniczki odeszły/ nie grały.
  Były różne zawirowania i nie było kontynuacji. Teraz u niektórych zawodniczek widzę pewne zmęczenie. Być może inne priorytety.
  I ...w ostatnich ME nie było kim grać. Nawet Kasia Skowrońska zagrała słabo. To jest moje osobiste zdanie, ale tylko Paulina Maj dała radę i w tej chwili to jest dla mnie jedyna pewna zawodniczka do budowania nowej drużyny. Oczywiście nowym "młodym" jak najbardziej trzeba się przyglądać i rozwijać. Teraz ważne, żeby iść w odpowiednim kierunku. I podejmować odważne decyzje. Moim zdaniem - trener może zostać, ale trzeba podjąć konkretne decyzje personalne odnośnie zawodniczek i przedstawić plan. Pewne dopasowanie charakterologiczne zawodniczek jest potrzebne.
  Uważam, że jeżeli to konieczne to trzeba "odpuścić" najbliższe ważne imprezy kosztem budowania drużyny na, najbliższą mam nadzieję, przyszłość.

  Moje typy/opinie:

  Na rozegraniu - nie mam pojęcia. Sadurek? Wołosz też mnie nie przekonuje.
  Na środku - Są. I mam nadzieję Bednarek, i Efimienko, Tokarska, Martałek, Kąkolewska. Muszą popracować, ale jest potencjał.
  Na ataku - pomimo bardzo nierównej formy - Kasia Skowrońska i ...
  Na przyjęciu - Werblińska w dobrej formie i ...
  Libero - Maj/ ewentualnie Zenik w dobrej formie.
  Można jeszcze jakoś wykorzystać Berenikę Okuniewską.
  No i jeszcze Kinga Kasprzak - ma potencjał, ale musi mocno popracować nad przyjęciem i stabilizacją. Jest zadziorna Kasia Konieczna, ale nie wiem jaką jej rolę, poza JOKEREM do świetnego serwisu, powierzyć. Są też inne, ale...

 • kobra otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • kobra lubi Komentarz

  Wyrzucić Makowskiego nie ma co tej żenady ciągnąć. Kto powołuje do reprezentacji zawodniczki, które w klubach orlen ligi stoją w kwadracie sam wystawia sobie fatalne świadectwo (Sieczka, Kasprzak). Kto powołał Kąkolewską? Przecież jeszcze lata miną kiedy będzie przynajmniej w połowie tak dobra, aby przywdziać strój reprezentantki Polski.
  Makowski z tej całej ferajny najbardziej rozczarował.

 • kobra lubi Komentarz

  Już w przed dwoma miesiacami zwracałem uwagę na selekcję zespołu. Dziś trener opowida, że zawodniczki odmówiły mu gry w reprezentacji. Nie ma jednak odwagi na podanie nazwisk. Mamy prawo wiedzieć która odmówiła. Rola trenera to miedzy innymi przekonanie zawodniczek do gry w kadrze. A tak trener powałał słaby zespól i uważa, że nic się nie stało. Otóż stało się i jakiekolwiek tłumaczenie nie ma sensu. Zwiazek ma bardzo duze możliwości na zmotywowanie zawodniczek ( zarówno materialne jak i pozamaterialne), tych możliwości nie wykorzystano. Widzę wobec tygo przede wszystkim podstawowy bład trenera, ale również fatalną politykę związku.

 • kobra lubi Komentarz

  He he he, ale kto weź nie odpowiedzialność za pana trenerze Makowski ?, to jest pytanie.

 • kobra lubi Komentarz

  Dokładnie. Skoro nie ma dobrych trenerów z Polski, nie róbmy dziewczynom krzywdy i wybierzmy znane nazwisko.

 • kobra napisał/a komentarz do Sama libero to za mało - oceny Polek po meczu z Serbkami według serwisu SportoweFakty.pl

  Nie było Strasz, bo Maj jest lepsza, bardziej doświadczona i w świetnej formie. Zajrzyj do rankingów.

 • kobra napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Jab ,chcesz, masz!!!

 • kobra napisał/a komentarz do Jest kogo i za co chwalić! - oceny Polek po meczu z Bułgarkami według serwisu SportoweFakty.pl

  Skowrońska również nie najlepiej zaczęła. Libero nie wolno popełnić błędu. Pozostałym tak! Za to dostają wyższe noty. ( patrz Skowrońska, Kąkolewska)

 • kobra napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  OOO! Jab wzywa do kadry tym razem Strasz zamiast Zenik, byleby dokopać Maj! Statystyki są okrutne dla niego , tak jak i ocena siatkarek za mecz. Tylko Maj i Sieka dostały notę 4 !!! Ten uparcie maj eliminuje. Nie ośmieszaj sie!

 • kobra lubi Komentarz

  Meczem ostatniej szansy był już według wszystkich portali siatkarskich mecz z Czeszkami... dzisiaj wygrywamy 3:0 , jutro 3:0 i jest szansa na pierwsze miejsce i ćwierćfinał... trochę popłynąłem ale przestańmy ciągle biadolić o meczach ostatnich szans ( nasi piłkarze mieli już ich kilka a mimo to nadal mogą jeszcze awansować do MŚ ). Kibicować! Dzisiaj nowy dzień i jazda z Bułgarkami ;)

 • kobra napisał/a komentarz do Marcin Olczyk: Był sobie faworyt...

  Ciekawe, czy Olczyk lobbuje? Maj na przyjęcie? Przecież po WGP była na dalszej pozycji. Jeśli chodzi o obronę to Maj jest w "trójce najlepszych świata" (po fazie zasadniczej). Więc to co dobre to nie wykorzystać? Ależ myślenie...

 • kobra lubi Komentarz

  Matlak może i wyrzucił Skowrońską i Skorupę,bo były bez formy i skłócone z resztą, ale zdobył brąz na ME !Niemczyk miał to szczęście, że trafił na ,, samograj ,, w osobach świetnych zawodniczek przy których nawet Świderek zdobyłby medal!Teraz najlepiej zrobi nie oceniając swoich następców, bo zostawił skłóconą reprezentację w której,, ta chciała grać jak tamta nie będzie ,,!

 • kobra lubi Komentarz

  Bardzo żałuję ale jakoś nie mogę wykrzesać tyle optymizmu co nasza kapitan !!!

 • kobra lubi Komentarz

  Jak nie chce ?? Przecież wziął Zibiego w spódnicy czyli Aske Kaczor.

 • kobra lubi Komentarz

  Makowski też nie chce Bartmana? :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.