MietekTRN - lubi

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Majom dużego.Rence opadajom.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  wszystklo jest jasne
  ale tutaj nie mkiejsce na takei info
  zajrzyj na forum zuzlowe to sie dowiesz wiecej

 • MietekTRN lubi Komentarz

  No to z kąd info ? Skoro nie wypłynęło do mediów ? Somsiad złodziej ci o tym powiedział ?

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Iversen jak podpisywał kontrakt to walczył o kasę dla siebie i wiedział jakie klub będzie miał względem niego oczekiwania -norma. Jak ma problem ze sprzętem, to trzeba trenować na MA do skutku. Moim zdaniem na mecz z Lesznem powinien zostać odstawiony od składu. To samo się tyczy Doyla w innym spotkaniu, jak będzie wyglądał marnie na torze. Crump, Gollob, Rickardsson, Adams pojedyncze wpadki może były ale nie to co prezentują zawodnicy obecnie. Mam nadzieję, że mecz będzie na styk i rozstrzygnięty zostanie w 15 biegu.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Prawdopodobnie to ktoś z Torunia podjał decyzje o wykluczeniu Rosjan z ZIO. Mrozek juz zapowiada "zemste".

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Rusek na dopingu, a winna polityka... Dać mu maksymalną karę i do widzenia, niech wraca do siebie biedny i poszkodowany Grigorij

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Zero skruchy, nie powinni mu skracać kary.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Podzielam twoje obawy. Wokół Cieślaka od lat pojawia się szereg kontrowersji. On ma swoją wizję prowadzenia zespołu i chyba trudno będzie wpłynąć na zmianę jego postanowień. Może być nie lada problem, jeśli trener wymyśli coś, co jego zdaniem będzie miało dobrze zadziałać, a w rzeczywistości popsuje szyki drużynie. Przygotowanie toru tak, by pasował całej drużynie, jest tu dobrym przykładem. Wystarczy zrobić nawierzchnię pod Madsena, a w efekcie najprawdopodobniej pozostali zawodnicy zaczną narzekać. Odbić by się to mogło również na widowiskowości zawodów.
  W kwestii szkolenia młodzieży też mam mieszane odczucia (żeby nie powiedzieć: boję się). Cieślak owszem, byłby w stanie przekazać szereg informacji zwrotnych i wskazówek juniorom, ale to musi się odbywać w porozumieniu i we współpracy z trenerem młodzieży z prawdziwego zdarzenia. Sam Cieślak wprawdzie jeździł na motocyklu żużlowym i dobrze sobie na nim radził, ale jakoś nie widzę go w roli "poprawiacza" techniki jazdy juniorów. Ale może się mylę i wyjdzie z tego coś naprawdę pozytywnego. Chciałbym.
  Teraz jest taki moment, że na pytanie "kogo byś wybrał: Cieślaka, czy Kędziorę?" odpowiedziałbym "nie wiem". Stoję w rozkroku pomiędzy nimi. Lech pokazał się z dobrej strony, ale mimo to potrafił zepsuć tor i gadać rzeczy odbiegające od rzeczywistości.
  Cieślak natomiast potrafi przygotować tor (czasami aż za bardzo ;) ) i jest cwany, ale zdaje się być niezdolnym do zmiany swych metod i podejścia (jakby trzymał się kurczowo raz wypracowanych rozwiązań), a co więcej, niemal nic nie przemawia za nim jako trenerze młodzieży. Który z tej dwójki jest lepszy w Częstochowie, to okaże się za rok.
  Podsumowując, bardzo się obawiam o to, jak się spisze Marek Cieślak i co zrobi klubowi. Żywię szczerą nadzieję, że to będzie jednak coś dobrego dla Włókniarza.
  PS. Jeszcze a propos szukania kolejnych naiwnych przez trenera. O to też się niepokoję, ale dostrzegam szansę w stopniowym przechodzeniu Cieślaka na emeryturę. Z czasem coraz bardziej zapragnie być blisko domu, zamiast jeździć po Polsce. Być może nie przedłuży umowy o prowadzenie polskiej reprezentacji, więc już do końca kariery trenerskiej pozostanie we Włókniarzu.
  To wszystko zabezpieczyłoby klub przed umknięciem Marka do jakiegoś kolejnego zespołu.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Zhejtowało, a nie shejtowało. Przed "h" robimy "z", a przed "ch" robimy "s". I tak mamy coś "schowane", a coś innego "zhierarchizowane".

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Uuuu. G.Łaguta ma pecha. Mógł wszystko załatwić w pierwszych terminach. Teraz napięty grafik. 4 grudnia to Barbórka. Potem Boże Narodzenie i Sylwester. W styczniu spodziewane mrozy i najlepsze benzyniaki mogą nie zapalić, a co tu mówić o dieslach, więc nie wszyscy mogą dojechać na posiedzenie. W lutym zima może zaskoczyć wszystkich, nie tylko drogowców, zatem zaspy po zderzak i kolana i znów SMS na żądanie. A po za tym czas na ferie z dzieciakami. Marzec i kwiecień to epidemia grypy lub anginy, bo wszak to miesiące jak w garncu co przeplata i masy powietrza się mieszają. W maju pierwsze komunie, czerwiec zakończenie roku szkolnego. Lipiec i sierpień urlopy letnie. Wrzesień to znów szkoła, tym razem jej rozpoczęcie, a dla tych, którym mało urlopu lub mają zaległy, mogą wykorzystać podczas wycieczek last minute. Wydaje się, że cały ambaras by wszyscy mogli na raz wypada w październiku. No, ale G.Łaguta już na samym początku pokazał, że mu się nie spieszy. Zatem poczeka.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Temat o Toruniu i na 4 wpisy,3 od parzystokopytnych rogaczy .;o)
  Wy to nas kuźwa lubicie.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Jak dla mnie ten nowy niby Apator ma malo wspolnego z prawdziwym Apatorem, malo w nim ducha Torunskiego. Zamiana Medziaka na Holte to jest kompromitacja klubu z Torunia.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Dwaj najnowsi beniaminkowie Ekstraligi to Częstochowa 2017 i Tarnów 2018
  - - - - -
  Pedersen, Bjerre, Kildemand - - - Madsen, Holta, Zagar
  Mroczka, Jamróg - - - Jonsson, Ułamek
  Rolnicki, drugi junior - - - Polis, Gruchalski
  - - - - -
  Częstochowa tym składem zajęła piąte miejsce. A ja szczerze mówiąc nie widzę jakieś dużej przewagi Włókniarza w liderach czy drugiej linii. Młodzieżowców mieli trochę mocniejszych, ale to tylko dzięki przewadze Gruchalskiego nad naszym drugim juniorem.
  My jedziemy o utrzymanie i dopiero tor zdecyduje, czy ten cel osiągniemy. A nie liczne prognozy, które odsyłają Unię do niższej ligi jeszcze przed pierwszym biegiem sezonu.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Beniaminkowi zawsze jest trudno budować skład. Unia i tak zostawiła szkielet zespołu z pierwszej ligi - Bjerre, Mroczka, Jamróg, Rolnicki, więc potrzebowała tylko dwóch wzmocnień.
  Rok temu Częstochowa musiała brać z łapanki aż pięciu nowych seniorów (Madsen, Zagar, Holta, Jonsson, Baran), bo w pierwszej lidze mieli w składzie Thomasów Jonassonów, Trojanowskich, Jeleniewskich, Borowiczów. Tym składem nawet nie było ich wtedy w finale pierwszej ligi, nie mówiąc już o jej wygraniu, więc potrzebowali więcej wzmocnień.
  Skład Unii zdominował pierwszą ligę, u siebie naprawdę rządził, więc i w Ekstralidze ci zawodnicy powinni przywozić jakieś punkty. A kluczem do utrzymania jest wygrywanie spotkań u siebie.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  ja bym też zrobił artykuł - "Dariusz O z Sf - zjawisko hejtu. "

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Kiedy w końcu ludzie ogarną na tym portalu żę tu nie ma dziennikarstwa, dziennikarstwo to było 20 lat temu jak były tylko gazety i książki i telewizja, teraz masz portale, serwisy, blogi, yt, podcasty i inne, i myślisz że żeby tworzyć taką treść wszędzie to trzeba być dziennikarzem, chcesz dziennikarstwa to kup sobie magazyn żużlowy to może tam coś poczytasz a nie ludzie płaczą tu na portalu miernej jakości gdzie nie ma zatrudnionego żadnego dziennikarza, że to koniec dziennikarstwa, bo tak się składa że żeby produkować treść do internetu nie musisz być dziennikarzem, od tego są tu zatrudnieni odpowiedni ludzie jak Ostaf żeby robić kontrowersyjną treść, tytuły artykułów ze znakami zapytania, żeby zatrzymać czytelnika albo go sprowokować do czytania, komentowania, klikania w quizy i ankiety bo z tego jest kasa a papierek po ukończeniu uczelni nie jest tu potrzebny

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Problem z hejtem to też ogromna zasługa współczesnego dziennikarstwa, które się bardzo stabloizowało. Zamiast merytorycznych analiz opartych na argumentach, przeważają "newsy" z krzykliwymi tytułami i doszukiwaniem się na siłę kontrowersji. Przykładowo w tej konkretnej sprawie w której wypowiadał się Darcy Ward, czyli dzikiej karty dla Holdera, to próżno na SF szukać rzeczowej analizy. Uwzględniającej choćby to, że dzikie karty dostali Vaculik oraz Holder z miejsc 9-10, podobnie jak rok temu Zagar i Janowski, dwa lata temu Kildemand i Jonsson. Zamiast tego mamy kwiatki w stylu: "Zgrzyt przy rozdawaniu dzikich kart na Grand Prix. Monster pewnie uratuje Chrisa Holdera". Rok temu przyznanie dzikusa Maćkowi Janowskiemu który zajął 10 miejsce było świetną decyzją, a w tym roku dla Holdera na tej samej pozycji to jest "zgrzyt".

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Nie daje sobie chłop rady, bo utracił to co najcenniejsze w tak młodym wieku. Budzi się codziennie rano i nic nie może z tym zrobić. Dawne czasy odeszły i już nigdy nie wrócą. Przykład Adamsa, a obecnie Golloba uświadamiają fakt, iż dojrzałość pozwala "łatwiej" zaakceptować pewne rzeczy. Nie jestem jego fanem, ale publicznie nie będę go "obsmarowywał". Niech pisze co chce, ja nie muszę tego czytać.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Ward broni Holdera. Ok, ja to zupełnie rozumiem. Ale mógł to zrobić w sposób cywilizowany, podpierając się argumentami. Widać ich zabrakło, więc nie pozostało nic innego jak wulgarne bluzgi. Takim wpisami na pewno sobie i koledze nie pomaga.

 • MietekTRN lubi Komentarz

  Gdzie są? Ja jestem jednym z nich i przykro to mówić, ale wiekszość z nas jeżdzi na żużel do....Torunia. Pod MA pełno rejestracji CNA, CB, CBY. Cały drugi łuk to kibice z Bydzi w szalikach...Apatora :). Niestety w Bydzi sport rozwalił prezydent Bruski (najpierw Zawiszę, teraz Polonię), a bydgoscy dziennikarze siedzą cicho, bo mają kasę na reklamę własnie z UM. Układ zamknięty działa w najlepsze. Ja sam jestem bydgoszczaninem, a na sport jeżdzę do Torunia (PC Toruń, hokej, Apator), Grudziądza (Olimpia), bo u nas zostal sprowadzony do roli TKKF.