Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik czeka na werdykt. Czy to już finał sprawy?

  A najlepszy jest Rusko. Skoro POLADA nie potrafi skierować pism i poinformować zawodnika co i jak, to dlaczego sam zawodnik, klub i prawnicy nie poprosili POLADY o wyjaśnienie. Gdyby prezes Rusko mówił prawdę to wszystkim zależało by na najszybszym zakończeniu sprawy. A prawnik Drabika używa wszelkich możliwych sposobów. Jeszcze przed wurokiem powiem Wam jaki będzie. Dwa lata dla Maksa i będzie mógł podziekować prawnikow2i i prezesowi, bo w mojej opini wytrącili już POLADĘ z cierpliwości i równowagi.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Patryk Dudek w eWinner Apatorze? Zdecydowane reakcja prezesa Falubazu!

  Bartosz Smektała tez ma ważny kontrakt z Lesznem i co? Jeśli Dudek nie podpisze aneksy może odejść a jeżeli nie zostanie mu zapłacone za ten sezon to przypomnę, że zgodnie z regulaminem na czas pandemii z automatu jest rozwiązana umowa.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. W piątek testy na COVID-19 w Stali Gorzów. Trzeba jeszcze raz przebadać trzy osoby!

  Serio aż tak czekacie za Iversenem?

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik znowu nie usłyszał wyroku! Posiedzenie Trybunału przy PKOL przerwał alarm pożarowy

  @erik stelmacher: Tu się usuwa wszystko co mówi prawdę. A jak już będziesz miał dużo polubień to wywalą komentarz i napiszą podobny artykuł do Twojego komentarza. Sam raz byłem tego przykładem. Co do Drabika to teraz jest sprawa taka, że EWkstraliga zabroniła startu takim jak Łaguta jako Polak wiec wrocław już ma pełno w kroku bo miał być Łaguta a tymczasem będzie potrzebny Polak. Ja przestaje wierzyć w jakąkolwiek Polade, PKOL i inne agancje i otganizację zwalczające doping. Pan Rusko mógłby myślę powiedzieć jak się tam sprawy załatwia.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi mówi o kompromitacji lekarza i zapowiada zmiany!

  Lekarz to była najmniej istotna osoba. Ekstraliga skompromitowała się pod każdym względem. To było rodeo a nie żużel, trzeba było tylko czekać kiedy wyrzuci zawodnika z motocykla. Nie muszę mówić ile kontuzji i ile upadków było. Spójrzcie na to co się wczoraj działo i zadajcie sobie pytanie coi by się stało, gdyby taki tor był np w Lesznie? Otóż były by półmilionowe kary walkowery i odjęte pinkty. A i jeszcze jedno ten regulamin o torze równym do walki too jest jakiś dobry żart. Jak pamiętem raptem na dystansie to chyba Tai wyprzedził jedynie Szymona .

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes Unii Leszno: Inne kluby robią podchody pod Sajfutdinowa. Był czas objeżdżać następców Kubery [WYWIAD]

  Ja się zastanawiam, czy aby wszyscy tu wiedzą kto to jest Rufin Sokołowski? Człowiek, za którego Unia Leszno jeździła w barażach o utrzymanie. Facet, który załatwiał zwolnienia lekarskie kilka minut przed meczem, aby druga drużyna miała zapewnione pynkty. Osoba która promowała zawodników i polityków ale nei w Lesznie a w {o;e, przecież Jarosław Hampel, Robert Miśkowiak, Rafał Dobrucki, Rafał Okoniewski chowali sie w szkółce w Lesznie a jeździli w Pile. Zapytajcie owego prezesa jaka była reakcja na jego rezygnację? Ja to pamiętam do dziś jak zareagował stadion. Był większy śmiech niż na niejednej komedii w kinie. A no i zapytajcie jakie bilans finansowy zostawił. Po co przeprowadzacie wywiad z takim człowiekiem, to jest aktor a nie prezes.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Michał Świącik zbronował tor po kolana. Marek Cieślak musiał się zwolnić

  Nazwijmy rzecz po imieniu. Świącik nie chciał zrobić toru częstochowskiego tylko mówiąc kolosalnie po prostu chciał go ochrzcić. Teraz plącze się w swoich wypowiedziach mówiąc co chwile co innego. A to miał kontakt z trenerem do czwartku a to do środy. A to zaczął robić tor w poniedziełek a potem twierdzi, że już w piątek. Na pytanie o dosypanie nawierzchni odpowiedzi unika jak ognia a z Marka Cieślaka zrobił kozła ofiarnego. Taki typowy prezes który kręci, kłamie a sprawia wizetunkowo wrażenie mądrej osoby.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Grand Prix Challenge w Gorican

  Jak znam KK z Leszna, to w tej chwili zawodnik wysyła komunikat do Gorzowa " Oddajcie zaległości, bo mi się jeździć nie chce".

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Stal atakuje. Prezes klubu mówi o wizerunkowej katastrofie i chce okrągłego stołu

  Częstochowa musi zostać ukarana walkowerem, bo to już za wiele się dzieje. Ulewa przeszła we wtorek a przez kolejne 3 dni temperatura sięgała blisko 35 stopni. Jak wspomniał jeden z kiviców w Częstochowie wysychają okoliczne zbiorniki wodne, ludzie dzień po dniu podlewają swoje rośliny, krzewy, uprawy i generalnie wszystko schnie prócz toru żużlowego. Ja nie wiem za czym czeka Ekstraliga, ten walkower powinen być minute po odwołaniu ogłoszony i nie powinno być żadnej dyskusji z taką decyzją. To jest jakiś kosmos, najbardziej szkoda kibiców, ale klub powinien ponieść sutowe konsekwencji bo traktują nas kibiców jak istoty z których można sobie kpić i wmawiać, że przez trzy dni przy upale tor nie odebrał wody ani nie odparowała. Jeszcze raz powtórze tu nie ma co badać, decyzja powinna być na wczoraj.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Kacper Woryna: W ROW-ie wcale nie jest jak w Korei Północnej. Gdyby prezes mógł, to by wziął Hampela [WYWIAD]

  To prada, że w ROW-ie nie jest jak w Korei, bo w Row-ie jest jak w Rosji. Nie wolno nawet głośno mówić co się myśli bo władca pozbawia pozycji. Proszę spojrzeć na Szczepaniaka.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno. Walec zatrzymał się we Wrocławiu (RELACJA)

  Ja mam taką osobistą relekcję na temat Wrocławia. Mam wrażenie, że w Ekstralidze są równi i równiejsi. Jak to jest, że Wrocław sobie drapie tor na środku, ubija po krawężniku i jest ok a jeszcze dosypali granitu, jak to jest, że jeszcze Drabik jeździ i dlaczego nadal nie ma jakiejkolwiek decyzji i dlaczego Rusko lata do PZM częściej niż na wakacje? Dlaczego tak szybko zostało przyznane obywatelstwo Glebowi? Wnioski dwóch innych żużlowców ponoć czekają już półtora roku. A teraz odwracając sytuację.. Co by było gdyby na yakim kroplówkach złapano np. Kuberę, kiedy była by decyzja gdyby o obywatelstwo wystąpił np. Kurtz, dlaczego jak Leszno chce zrobić podrapany i przyczepny tor na siłe się go suszy i ubija? Gratulacje dla Sparty bo wygrali sportowo, niestyety terż są lepsi w kombinowaniu.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - Moje Bermudy Stal: Pojedynek Pawlickiego ze Zmarzlikiem ozdobą meczu. Goście się postawili [RELACJA]

  Że co zrobiła Stal? Postawiła się? Filozofia redakcji mnie przeraża. PGG przegrał różnicą 24 punktów i stwierdzenie, że został rozjechany. Stal przegrała różnicą 20 punktów i stwierdzenie, że się postawiła. Po prostu niebywałe. Idąc tym tropem, to Zielona Góra wygrała w Lesznie, więc gratulujemy.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - RM Solar Falubaz: Goście już witali się z gąską. "Byki" sprowadziły ich na ziemię [RELACJA]

  Pod względem widowiska mecz super, natomiast nie rozumiem zachwytu nad świetnym meczem Zielonej Góry, Może inaczej na to patrze, ale dla mnie mieć 8 [inktów przewagi i stracić do takiego stopnia, że ma sie sześć na minusie i przegrać czteroma to oznacza, że Leszno w dziesięć wyścigów było dwanaście punktów do przodu. Jeszcze jedno powiem. Jestem pełen szacunku dla Protasiewicza, ale jak słyszę w wywiadzie po meczu, że przegrali bo wychodzi jazda na jednym stadionie, to się gotuje. Panie Piotrze a co mają powiedzieć zawodnicy z GP, którzy na danym stadionie jadą raz w roku a niektóre tory są układane dopiero na GP?

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Nie ma szans na powtórkę meczu MrGarden GKM - Moje Bermudy Stal. Sędzia musiałby sobie zaprzeczyć

  Ile to zamieszania potrafia narobić dwie płaczące drużyny. Nie ma szans na ponowne rozegranie meczu bo w takim wypadku co ma powiedzieć Leszsno które jechało na torze w Grudziądzu nadającym się do jazdy tylko do połowy? Cp ma powiedzieć Leszno, gdy wykluczono Smektałę zamiast Buczkowskiego? Powoli się zaczynam bać, że gdzie nei pojedzie Gorzów to będzie powtórka meczu, bo organicznie drużyna nie jest w stanie zaakceptować swojej słabości. Zmarzlika i Łaguty jakoś nie rzucało, może dziury ich omijały? Koniec z tym beczeniem i jak to mówił Baron, gdy podobne fale były we Wrocławiu....zaciskamy cztery litery i jedziemy Panowie.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali Gorzów pisze, że duch sportu zdechł. "Czas otworzyć drukarnię. To podobno dobry biznes"

  A ja to podsumuje tak. Było Leszno w Grudziądzu? Było. Tor nadawał się do jazdy tylko do połowy? Tak. Wykluczono niesłusznie Smektałę zamiast Nuczkowskiego? Wykluczono. A więc moja kochane Bermudy i drogi GKM, czas uznać, że idzie słabo i zabrać się do pracy. Panie Hrzyb, wszystko jest winne i wszyscy są winni tylko nie Kasprzak, Iversen, Woźniak? Przecież Zmarzlik rekord toru pobił i nie miał problemów z jazdą. A co do GKM, przestańcie kombiunować tylko w obroty konkretne Pawlickiego i Buczka.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Sędzia był dziewiątym zawodnikiem. Łoktajew? Jestem jego fanem!

  Skrzydlewski to powinien skrytykować ale ....Adana Skórnickiego. Jabłoński w przeciętnej formie zrobił by chociaż 5 pkt i Andersen podobnie i odpowiedź jest prosta jak byłby wynik. Ale filozof i mózg nie z tej ziemi podjął decyzję, że Mirek nie pojedzie bo taki kaprys ma trener. Skórnicki nie osiągnął nigdy nic na żużlu, jako junior dobrze jeździł w Lesznie i na tym się skończyło, potem mistrz polski z przypadku bo na torze w Lesznie. W Unii się zachwycali jaki to trener po zdobyciu MP a rzeczywistość pokazała, że żaden to trener po Unia jechała tak dzięki postawie Jankowskiego w poprzednim sezonie a potem o mały włos Skóra nie spadł ze składem na miarę mistrzostwa. Trzeba dodać, że Falubaz do dziś nie wiem jak jechać na torze, który przygotował Adam. Krówka która dużo muczy, mało mleka daje.....tak to podsumuję.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali Gorzów komentuje werdykt KOL. "Otworzyliśmy puszkę Pandory. Niebezpieczny precedens"

  Grzyb sprowadzi ten klub na manowce. Nie nadaje się kompletnie na prezesa. Ma jakiś inny swój świat i wszystko widzi inaczej niż reszta ligi. Czasami oczy przecieram ze zdumienia czytając czy słuchając wypowiedzi. Co miała KOL zrobić? Zakończyć meczu nie wolno bo powodem nie były złe warunki atmosferyczne, dokończyć odpada bo Gorzów zrobił by tak, aby Częstochowa nie wiedziała jak jechać, walkower odpadał nawet z punktu widzenia Częstochowy. Panie Grzyb myśle, że ma Pan ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie takich dziwnych opini, powinien się Pan aktualnie zająć......Kasprzakiem, Iversenem czy Woźniakiem.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. GKSŻ nominowała zawodników do MŚ i ME 2021. Wiemy, kto powalczy o Grand Prix

  Gorzów odstawia Kasprzaka a GKSŻ nominuje go do walki i GP. Antoni by powiedział, że to zamach na GP.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Pawliccy wbili szpilę Pedersenowi! "Nie ma sensu z nim gadać. Co to da?!"

  @Sebol: Powiedział bym, że żużel to nie jest sport dla ludzi niemyślących. To chyba najbardziej trafne określenie względem dzika. Natomiast słowo niemyślący odnosi się do wszystkim. Drogi GKM-ie proszę o informacje co Wy zrobiliście z tym torem? Ja rozumiem Unia szybka i czym bliżej bandy tym byki szybsze ale zaglądnijcie w swoje sumienie i zadajcie sobie pytanie czy sami sobie nie zaszkodziliście? Buczek nie wiedział o co chodzi, Bjerre zbierał się przez połowę zawodów, Pawlicki próbował szerzej i przy kredzie i zero efektu a najlepszy dowód to Artiom. Powiem tak....nie róbcie na siłę toru pod dzika, który nie potrafi jechać przy bandzie.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Jaki walkower? Przez pożar zostaliśmy bez stadionu. Straty mogą sięgnąć pół miliona [WYWIAD]

  Panie prezesie proszę nie udawać greka. Doskonale Pan wie, że nie deszcz a nieuwaga klubu i niedociągnięcia papierkowe i techniczne spowodowały całe zamieszanie. Każda rozdzielnia musi być zamknięta hermetycznie, nawet ta wewnątrz budynku. Proszę więc wytłumaczyć nam jak to się stało, że pojawił się tam deszcz. Ba powiem więcej, takie niedociągnięcie stanowi paragraf. Przypomnę, że sędzia puszcza taśmę więc ma styczność z elektryką, sędzia włącza światło a także inni pracownicy obsługi mają styczność z prądem. W pracy elektryka, niezabezpieczenie na otwartej przestrzeni takiej rozdzielni jest karane nawet paragrafem zagrożenia życia lub zdrowia innych osób. Wie Pan dlaczego przerwano transmisję telewizyjną? Musiano się odłączyć bo to się moglo jakąś tragedią zakończyć. Więc dość tych bredni, jeśli Ekstraliga ponowi ten mecz, to Gorzów powinien nawet nic nie mówić tylko jechać.....z tym, że nie wiem gdzie.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali chce zaliczenia meczu z Eltrox Włókniarzem! "Byliśmy lepsi. Apeluję o wzajemny szacunek"

  Jakie zaliczenie wyniku? Przecież jak wszyscy mówią rozdzielnia nie była dobrze zabezpieczona i dostał się do niej deszcz. Za wadliwe instalacje i nienależyte zabezpieczenia trzeba ponieść konsekwencje. Jeśli mecz zostanie rozegrany od nowa to Gorzów powinien być zadowolony a jeśli będzie walkower to Gorzów nie powinien mieć pretensji. Czy na jakimś innym ekstraligowym stadionie po opadach dostała się woda do rozdzielni? Nie, ponieważ są należycie zabezpieczone.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Unia - Sparta: Goście odbili się od ściany. Mistrzowski walec nie do zatrzymania [RELACJA]

  To nie może być tak, że kilka biegów jeden za drugim jedzie się taktycznymi. Rezerwa taktyczna powinna być raz na mecz i powinien w niej jechać najlepszy zawodnik. To trochę taka sytuacja jakby w meczu piłkarskim zadzwonić sobie po Messiego i Ronaldo bo przegrywa siuę dwoma bramkami. Po drugie Sparta powinna być zadowolona z wyniku, bo bez tych taktycznych wynik opływał by w granicach Zielonej Góry z Lwami. Po kolejne zauważyłem, że dzieje się coś dzwnego. Częstochowa i Leszno mają dosłownie zespół, a jak wypowiadają się zawodnicy innych klubów? Zmarzlik mówi że Fajnie po laniu w Lublinie a Janowski mówi że miałprędkość i jest światło w tunelu. Mam wrażenie, że ta pandemia spowodowała sytuację w której znaczna większość zawodników patrzy na swój nos i reszta JEST MAŁO WAŻNA.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Unia: Pandemia w Gorzowie! Pawlicki przyćmił Zmarzlika i dał wygraną po pięciu latach! [RELACJA]

  Dla mnie ten wynik to ludzka sprawiedliwość. Nie wiem kto pisał regulamin o taktycznych, ale jak widzę coś takiego typu........jako ZZ Zmarzlik, jako ZZ Thomsen, jako taktyczna Zmarzlik, jako taktyczna Thpmsen. Nie powinno tak być. Mając trzech dobrych zawodników i stosując te manewry można mecz wygrać. Jakby tak za Smyka jechał np. cały czas Emil i Piter? Co do Unii, nie dobrze mi się robi jak czytam komentarze typu bo nie było PUKa bo deszcz, bo to bo tamto. Tor był dla wszystkich równy a Unia wygrała ośmioma przy słabym Kołodziejy, Smyku i Kurtzie. Więc Stal pojechała słabo.

 • Marcin Maciejewski napisał/a komentarz do Żużel. Prezes oburzony: Jaki bunt? Nie po to budowałem drużynę, żeby ją wysłać na urazówkę

  Panie prezesie, prawda jest taka że Cieślak zanim tor zrobiono już jechać nie chciał. To, że za chwile wyleci Nicki i będzie miał żale też było do przewidzenia bo w Lesznie na przyczepnym to na łukach prosto jechał. to podejmuje decyzję o starcie? Od kiedy to zawodnicy sobie decydują na temat stanu zawodów? Przecież gdyby to było GP to nikt by nic nie mówił tylko zaraz by jechali. Zagar oburzony bo Jarka zatrudnili, jak się nie podoba spokować go i poleconym do Słowenii. Ci ti za rządzenie sobie klubami, przecież w pracy mnie nie interesuje, że kogoś zatrudniają, oewnie mogę sie spakować i pojechać do domu, ale już w tym domu zoistane bo wręczy mi się wypowiedzenie. Należy się obudzić bo zamiast ekstraligi była ekstraklapa z dyktaturą zawodników. Nie podoba się to do pracy za minimalną krajową jak pół narodu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.