Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czaszki lubi Komentarz

  Tak, tak Real, ale Oviedo

 • Czaszki lubi Komentarz

  Czy Arsenić będzie (znacznie) lepszy od Kowalczyka? Nie spodziewałbym się. Poza tym Masło, Łyżwa i Kowalczyk mają ważne umowy na przyszły sezon, więc trzeba byłoby przesunąć Łyżwę na lewe. Przydałoby się bardziej wzmocnienie lewego rozegrania zawodnikiem pokroju Panića, bo Podsiadło nie ładuje z dystansu tak jak się oczekiwałem przed sezonem (chociaż gra nieźle). Intuicja podpowiada mi, że prawdopodobnie kontakt do tych zawodników podrzucił Prce, także nie zdziwiłbym się, gdyby został na następny sezon.


  Skrzydłowy jest dla mnie (i raczej dla większości kibiców) niewiadomą, wolałbym chyba spróbować wyciągnąć sprawdzonego Mauera z Gwardii (a nawet zapłacić niewielką kwotą odstępnego, jeśli by trzeba było).

 • Czaszki lubi Komentarz

  Nie prowokuje ... sam dobrze wiesz jak jest ... i zreszta sam o tym piszesz w swoich komentarzach ... a Ty co byś wolał na miejscu Mauera ?? Grę za mniejsze pieniądze , ale grę czy wiekszą kasę i grzanie ławy ..??

 • Czaszki lubi Komentarz

  Na swojej pozycji bylby drugim - odszedlby Kuchczynski, rywalizowalby tylko z Seroka. Ale to prawda, ze to jak czesto gra Jarosiewicz (najlepszy obok Kasprzaka zawodnik przeciwko Chambery na wyjezdzie) albo Kowalczyk (ktory ostatnio byl najlepszym zawodnikiem w meczu z Kielcami) wola o pomste do nieba

 • Czaszki lubi Komentarz

  Miejmy nadzieje, że trener sie zmieni i młodzi wiecej pograja/ ;)

 • Czaszki lubi Komentarz

  Ale grają... i nawet jeżeli popełniają błędy to zyskują doświadczenie i uczą się... a czego nauczą się siedząc na ławce w Puławach , Kielcach czy Płocku...??

 • Czaszki lubi Komentarz

  Poszukiwanie rozgrywającego to moim zdaniem słuszna droga bo tu mamy braki.trzeba też patrzeć spokojnie to są tylko testy nikt tu już angazy nie rozdaje. Są dwa wyjścia że przychodzi nowy trener i daje dużo minut Kowalczykowi i albo podniesie swoje umiejętności i będzie ok albo nie lub kontraktujemy 4 rozgrywającego już na jakimiś poziomie a Kowalczyk idzie na wypożyczenie I tam się ogrywa. Po roku mamy nowego jak się sprawdzi może wrócić Kowalczyk jak podniesie umiejętności i ktoś z dwójki Lyzwa Maslo ( bo zastanawiające są ich tylko roczne kontrakty prezes raczej Tak krotkich terminów nie lubi). Chyba że prezes chce mieć 4 rozgrywających bo wiadomo jak szklani są Lyzwa a zwłaszcza Masło.Co do skrzydła też bym wołał Maura Ale może gość jest po prostu nie do wyjęcia. Raczej jakby został tylko z Seroka to spokojnie swoje minuty by miał . Jaroszewicz jest jako3 I trzeba przyznać że Skrabania i Guma formę trzymają to trudno Mu się przebić też moim zdaniem powinien trafić na wypożyczenie. A co do trenera to ja bym z chęcią zobaczył na lawce Bartka Jureckiego ma wiedzę charakter i na czasach widać że ma najwięcej do powiedzenia :)

 • Czaszki napisał/a komentarz do Azoty Puławy szukają wzmocnień. Gracze z Bałkanów na testach

  Kontrakt kończy się Nikoli Prce, a Ostruszko i Podsiadło to kompletne niewypały! Trzeba szukać dobrej armaty na lewe rozegranie, bo środek z przyszłościowym Kowalczykiem (będzie grał jeszcze lepiej) jest OK!

 • Czaszki lubi Komentarz

  Błędem Jaroszewicza było to, że w ogóle zgodził się na kontrakt w Puławach, już pomijając kompletnie długość tej umowy. Teraz jest zdany na łaskę Azotów przez okres, w którym będzie uważany za "młodego zdolnego". Kontrakt się skończy, to będzie zawodnikiem niemalże w "kwiecie wieku". Kariera zgięta.

 • Czaszki napisał/a komentarz do Nominowani do Gladiatorów 2018

  A czymże to wsławił się Dujszebajew w tym sezonie? Wygrał Ligę Mistrzów?
  Moim zdaniem nie zapracował na nominację, a jego miejsce powinien zająć Paweł Rusek!

 • Czaszki napisał/a komentarz do Nominowani do Gladiatorów 2018

  Tylko, że Tolek to praworęczny a Marek leworęczny, czyli prawe rozebranie :)

 • Czaszki lubi Komentarz

  Kto ma pałować? Te chłopczyny, które są twarde jak babcia przechodzi na czerwonym? Tyle się pisze o zomo, a zapomina się przy tym jak milicja spierd... Uciekała przed kibicami na meczu z Anglią. Nie potrafią rozwiązać problemu j podstaw, to teraz każdy chce ładować odłamkowym...

 • Czaszki lubi Komentarz

  Oddziały obrony terytorialnej :D

 • Czaszki lubi Komentarz

  Podobno kamery nas bronią... Biorąc pod uwagę, że i wojsko i policja szukają pracowników w urzędzie pracy , to jakoś tego nie widzę...

 • Czaszki lubi Komentarz

  prawda jest taka że to policja jest od działań prewencyjnych a jeżeli dojdzie do aktów wandalizmu to ona ma wyłapywać prowokatorów i przywódców takich burd. Ale niestety policjapis nie ma zamiaru narażać się swoim "wyborcom" tj. kibolom, chuliganom bojówkom, faszystom i innej maści tworom przestępczości zorganizowanej i zaakceptowanym przez pisiory. Najłatwiej zlikwidować sport w Polsce a kasę podzielić ministrom i rządzącym bo ... im się to należy...

 • Czaszki lubi Komentarz

  Ale jeden problem by się rozwiązał. Jedna z dwóch niepotrzebnych formacji by zniknęła, albo kibole albo WOT.

 • Czaszki lubi Komentarz

  To miłośnicy paintballa, ktorzy po pracy bawia się w lesie

 • Czaszki lubi Komentarz

  To juz oddzial elitarny,bo reszta by sie bala,ze babcia moze byc sluchaczka RM,no chyba,ze ich bylo pieciu;)

 • Czaszki lubi Komentarz

  Masz "sprawiedliwość" zamiast porządku.

 • Czaszki lubi Komentarz

  Wniosek jest jeden. Wojewoda odpuszcze bandytom stadionowym, kosztem klubu. Takie postępowanie może zniszczyć ten zasłużony klub.

 • Czaszki lubi Komentarz

  Kara za zawiść (nie dopuszczenie do koronacji mistrzów) oraz przerwanie umyślne meczu byle tylko Legia się nie cieszyła musi być. Brawo wojewoda

 • Czaszki lubi Komentarz

  To nie są żarty bo jeśli policja nie wykrywa przestępców a od tego jest to niedługo ktoś kogoś zaciuka na meczu bo pomyśli że w tłumie najłatwiej nawet jak jest monitoring.Nikt nie jest bezpieczny na stadionie i to jest problem.

 • Czaszki lubi Komentarz

  No dobra, wsparcia państwa nie było ale co robi klub by do takich sytuacji nie dopuszczać? Wpuszczając na stadion kibiców w kominiarkach należy spodziewać się tego że nie idą tam z zamiarem normalnego dopingu. Jeśli kibol wnosi race, równie dobrze byłby w stanie wnieść nóż, bo sprawdzanie jest tylko dla sztuki. Macie monitoring, karty kibiców więc na poczekaniu możecie wydać "wilcze bilety" conajmniej 30 osobom, ale czy to zrobicie? Oczywiście że nie, bo z kibolami trzeba żyć dobrze, żeby na mecze przychodzili. Taka jest smutna prawda o podejściu klubów do zadymiarzy na stadionach. Dla jasności nie tylko Lecha, ale wszystkich klubów, każdy jeden ma to samo podejście. A później 30 tys osób, normalnych kibiców, cierpi przez 30 półgłówków.

 • Czaszki napisał/a komentarz do Lech Poznań złoży odwołanie od decyzji wojewody. "Wymiar kary jest nieakceptowalny"

  Czy ktokolwiek kontroluje, co się wnosi lub wwozi na stadion?
  To sprawa BEZPIECZEŃSTWA!
  Jak kibole mogą wnieść (wwieźć) co tylko im się podoba to jak wygląda zabezpieczenie antyterrorystyczne imprezy?
  Kto odpowiada za stadion? Jakiś cieć, czy dziadki z pseudoochrony?

 • Czaszki lubi Komentarz

  To wina PiSu, że na stadionach od dawna rządzą bandyci przebrani za kibiców?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.