Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  - " Szkoda oddanych biegów " i to mówi trener ? - Myślę że Piotr Baron nie przemyślał , tego co póżniej powiedział... słabe...

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Szkoda oddanych biegów ???? To może szkoda szkolić ??? Piotrek nie spodziewałem się tego po tobie .

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  @Bawarczyk: " W sytuacjach ekstremalnych, w sytuacja koniecznego wyboru nalezaloby jednak, bedac idolem sie jakos okreslic, zdefiniowac !!!" A wg mnie nie należałoby się! Nie ma przymusu lewa czy prawa, jest też logika i zdrowy rozsadek! Wiec nie wpajaj komuś na siłę określenia i siłowej przynależności do kogo ma należeć! Bo to śmieszne jest, i samo w sobie narzuca tylko dwa partyjne nurty...

  I mam takie zapytanie: nick " Bawarczyk" to jest określenie nie dzielenia Polaków? Czy stara doktryna z zachodniej granicy która to robi...?

 • Άρτεμις napisał komentarz na tablicy Άρτεμις

  Cześć :) Mnie prawie nie ma ...to znaczy bardziej obserwuję niż komentuję :D Ale tak ...Widzę Twoje posty ..jak najbardziej :) Pozdrawiam .:)

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Absolutnie nie mogę zgodzić się się ze stwierdzeniem że Rosjanie zasłużenie wygrali te zawody . Te zawody ( nie mistrzostwa świata , bo takimi nie są ) , nie zostały odjechane do końca na równych warunkach dla wszystkich . To jest farsa , pan Morris mógł rozdać równie dobrze medale przed zawodami po uważaniu . Warunki były takie same w momencie rozpoczęcia zawodów , jak i w piętnastym wyścigu . Fredka popełnił błąd i upadł . Z tego powodu Morris wręcza złote medale Rosjanom . KPINA I TYLE .

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  To jest niespodzianka w chorym mniemaniu redaktora Galewskiego. W wywiadzie Prezes gorzowskiego Klubu powiedział, że chcąc pomóc Nielsowi Iversenowi klub gorzowski podpisuje z nim kontrakt warszawski.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Dawno już pisałem że cegła za to plucie na Gorzów powinien być "persona non grata" w całym mieście. Miał w Stali wszystko co chciał z szacunkiem kibiców włącznie- co k..wa poszło nie tak?

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  A co trenerowi kadry do indywidualnych zawodów i IMŚ? Czy on ich trenuje przed SGP? No nie. Nie zabiera też ich na zgrupowanie. Więc czemu ma decydować w interesie, w którym to kluby wykładają hajs na organizację rundy w swoim mieście? Zresztą kwestie kontraktu z zawodnikiem to jedno (i wg mnie słuszne), a drugie to jednak w swoim mieście kibice (którzy stanowią większość na trybunach) jednak wolą oglądać chłopaka ze swojej drużyny, któremu na co dzień kibicują, a nie chłopaka z Leszna (za przeproszeniem, nie mam nic do Kubery), bo tak sobie by chciał wymyślić pan Cieślak z panem Cegielskim. Z drugiej strony - gdyby Leszno było organizatorem SGP to też chyba bardziej patrzyłoby na swój interes i wystawiło Lidseya, gdyby miało to największy sens, a nie zawodnika z Częstochowy czy Lublina.
  Niech już panowie eksperci przestaną wszem i wobec rzucać tym "patriotyzmem" i "dobrem narodowym", bo to się robi słabe, naciągane i zniechęcające.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Pomimo wielu sukcesów ten chłopak nadal pozostaje skromnym Bartkiem. Nie wywyższa sie,sodówka nie odbija itp.
  I to jest piękne.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Wspaniały skromny zawodnik. Szacunek Bartek!

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  @różowe majtki: masz racje, Iversen specjalnie się położył, aby Tai mu przejechal po glowie. Czy Ty jestes zdrowy?

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Janowski zrobił z siebie płaksę. Tor był trudny. Były miejsca, na które każdy musiał uważać, ale był równo trudny dla wszystkich. Komisarz to nie cudotwórca, chyba, ze Janowski potrafi wskazać co ten komisarz zrobił źle - to inna bajka. Czepić się można układających kalendarz, w którym zwyczajnie nie zarezerwowano miejsca na złą pogodę i teraz trzeba było mecz przepchnąć w jako takich warunkach. Duży szacunek dla Curzytka! Ten nie zwalał na tor, ale jak chłop z jajami przyznał się do szkolnego błędu. PUK tyle razy w tym sezonie leżał, że nie jest sobą i już w tym sezonie do siebie nie dojdzie. Robi błędy - w każdych zawodach to widać. Tai... miał chłop pecha. Jaki by nie był tor, nic by nie zrobił w tej sytuacji. Czugunow... to dla mnie zagadka. Dlaczego on w ogóle jechał w tych zawodach? I tu dochodzimy do kwestii, na którą J.M. nie narzekał, a która mnie oburzyła. Lekarz zawodów! Dlaczego dopuścił Czugunowa? Jak mógł uznać, że PUK jest gotów do jazdy po dzwonie, skoro nawet redaktor (od wywiadów) widział, że kontakt z zawodnikiem jest ograniczony? Bulwersujące!!!

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Moim zdaniem trochę jednak temat toru podchodzi pod nagonkę... Iversen wywrócił się przez własny, szkolny błąd, co było widać na powtórkach. Curzytek sam przed kamerami przyznał, że upadł bo źle skontrował motor, nie przez tor. Woffi złapał kontuzje przez wspomniany błąd Iversena. Jedynym upadkiem spowodowanym w 100% torem był ten niegroźny Holdera. Ewentualnie jeszcze ten Gleba ale ciężko mieć pewność bo źle się czuł już przed zawodami. No bez przesady, o wiele cięższe tory zdarzały się w ekstralidze w ostatnich sezonach i to również we Wrocku. Zamiast czepiać się na siłę toru to niech wrocławianie popatrzą na swoją dyspozycję. Fricke, Bewley - katastrofa, Janowski - 1 punkt w 3 ostatnich startach, brak Drabika i przez to jakiś Liszka w składzie, który mocno eliminuje możliwości taktyczne. Tak wybrakowana drużyna nie miała dzisiaj szans.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Podsumowując teraz wszystko na sucho, to mógł być jeden z najgorzych meczy jakie w życiu widziałem. Stan toru dokładnie taki jak można się było spodziewać po deszczowym tygodniu i deszczowym dniu zawodów, do tego doszyły wypadki i kontuzje, na koniec awarie techniczne, no nic nie szło tutaj zgodnie z niczyim planem. Dobrze, że ten mecz się już skończył.
  Natomiast powiem jedno. Nie wiem w którym momencie to się stało, ale Pan Cegielski z prawdopodobnie najbardziej sensownego gościa w polskim żużlu stał się jednym z najbardziej marudnych i nieprzyjmujących kontrargumentów gościem w studio, przy czym zaznaczam, że za marudę uważam kogoś, kto widzi wszystkie problemy, a nawet więcej niż ich faktycznie jest, ale nie proponuje żadnych rozwiązań. Że tor był ciężki wszyscy widzieli. Ale żeby w trakcie jednej przerwy obwiniać i deszcz, i jakiś czyiś plan (?), i cały sezon przygotowaia toru (?), a na koniec znowu pogodę w postaci temperatury, kończąc wypowiedź czymś w stylu "nic nie pomaga" będąc obrażonym na cały świat, jednocześnie będąc gościem, który absolutnie ma siłę sprawczą i posłuch w środowisku, to trzeba być naprawdę znudzonym cynikiem. A jak go Michał Curzytek wyjaśnił mówiąc, że, parafrazując, "tor jest wymagający i nic więcej", to zamiast skończyć temat postanowił stwierdzić, że wygrywającym nigdy tor nigdy nie przeszkadza, co nie dość że jest z D wziętą sentencją, to jeszcze pojawiła się po upadku Curzytka, który obwiniał tylko siebie. Kiedy sędzia zawodów tłumeczy, że złamania nie ma, wobec czego Iversen w świetle przepisów jest zdolny do jazdy, to Pan Cegielski ekspertem od medycyny też nagle został. Są przepisy, które nadają prawa i obowiązki lekarzowi zawodów. Sędzie nie może stwierdzić "jesteś cały, ale i tak nie chcę żebyś jechał" na podstawie swojego widzimisię. Iversen i Stal jak widać sami podjęli rozsądną decyzję. Czy serio lepiej będzie, jeśli lekarz zacznie zabraniać jazdy zawodnikom, u którch nie wykrył kontuzji? To dopiero się zacznie gadanie czy zakaz dalszej jazdy był słyszny czy nie... Nie mam możliwości obejrzenia magazynu to nie wiem co tam się dzieje, ale z jakiegoś powody Pan Cegielski zdecydował, że to czego najbardziej brakuje to marudzenia monotonnym tonem, bez konkretów, bez pomysłów i często przecząc samym zainteresowanym.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  @olo: jaki ty jesteś prostak.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Piękna historia ze scenariuszem na klasowy film.
  Historia zatoczyła koło i UCZEŃ przerósł MISTRZA!!! Należy jednak pamiętać,że to TOMASZ przecierał szlaki i bez niego być może nie byłoby tych pięknych sukcesów skromnego chłopaka z Kinic.
  BARTEK JESTEŚ WIELKI MISTRZU!!!

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Nie bądźcie ludzie śmieszni z tym rozwijaniem się w Unii Tarnów. Taki Birkemose ma 16 lat i będzie jeździć w ekstralidze a wy pier....cie , że 19 latek ma jeszcze czas xD.
  W obecnych czasach nikt nie ma czasu, im wcześniej zacznie się uczyć od najlepszych tym lepiej. Mamy wiele przykładów "przespania" momentu . A potem kończą karierę w wieku 2X lat bo w ekstralidze sobie nie radzą xD
  Jak się chce chłopak rozwijać to tylko w PGE. Tatuś Cierniaka podkłada mu kłody pod nogi. W takiej Unii nic już więcej się nie nauczy.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Niech atakuje ELigę. Jest zdolny, dobrze prowadzi motocykl, dobrze odczytuje zachowania rywali. Czekanie na nie wiadomo co w I lidze sprawi tylko, że może przespać najlepszy moment na walkę wśród najlepszych. Rywalizacji nie ma się co obawiać, bo z tą jazdą, którą prezentuje na luzie sobie poradzi wśród juniorów. Zresztą konkurencji jakiejś strasznej nie będzie, bo zmienia się pokolenie w juniorach i Cierniak byłby jednym z tych silniejszych. Już pomijając kwestie finansowe, ale ELiga to droga do rozwoju i sukcesów dla zawodnika. Szkoda byłoby zmarnować taki talent, żeby tułał się na zapleczu, kiedy stać go na walkę w gronie najlepszych.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Cierniak jeśli zostanie w Tarnowie skończy jak Woryna w Rybniku...by coś osiągnąć trzeba ścigać się z najlepszymi już od teraz a nie kiedyś tam bo kiedyś tam to już będzie za późno...rozumiem przywiązanie do swojego miasta i klubu ale to będzie kolejny zmarnowany talent

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Jeżeli zostanie w Tarnowie, to powtórzy drogę Woryny. Musi uciekać jak najszybciej.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Gratulacje dla Thomsena i wielkie brawa dla perełki Birkemose. W Gorzowie nie potrzebny żaden Jakobsen czy tez Lyager,mają młodszego i niezwykle utalentowanego Marcusa.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  @zulew: Woźniak 37 średnia, a Kasprzak 38. Realnie niewielka różnica. Pojedyncze mecze, a nawet biegi zrobiły niewielką różnicę. Przy czym Woźniak lepiej w Gorzowie, a fatalnie na wyjazdach. Nie ma więc dramatu jak Woźniak odejdzie, sam sobie zrobi krzywdę, bo jeżdżąc jako domowym na innym torze niż gorzowski prawdopodobnie znacznie obniży średnią. To Szymon bardziej potrzebuje Stali, niż stal Szymona.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  A co to za historia??? Dlaczego Woźniak miałby odejść z Gorzowa? Źle tam ma, skrzywdzili go? Wręcz przeciwnie wierzyli w niego mimo słabego początku sezonu! To jakaś bajka "Z Mchu i Paproci"!:)

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Max w związku ze złamaniem przepisów antydopingowych niewątpliwie powinien być ukarany jak zawodnik. Jest on jednak w moim odczuciu przede wszystkim ofiarą poczynań włodarzy klubu, od samego faktu dokonania tzw. wlewki zaczynając, poprzez kombinacje prawne i mamienia zawodnika " załatwieniem " sprawy jak najkorzystniej dla niego, a kończąc na zostawieniu go samemu sobie kiedy to wyniki sportowe okazały sie słabsze od przewidywanych. Dziś chłopak mógłby mieć już większość kary za sobą i realną szanse powrotu na tor w sezonie 2021. Niestety, dla włodarzy Sparty, przy fakcie braku możliwości zakontraktowania kogoś innego ( myślę o jesieni 2019 po okienku transferowym) liczył się tylko wynik 2020. Zawodnik zaś (człowiek)?....zawodnika na sezon 2021 można będzie poszukać i wtedy Drabik będzie niepotrzebny. W ogóle zastanawiam się , czy na rozstanie syna z ojcem ( który mógłby mu pomóc, doradzić, przestrzec) nie mieli wpływu "życzliwi" doradcy klubowi.
  Mam nadzieję, że Max to przetrwa i wróci ( już nie w Sparcie) silniejszy mając u boku ojca

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że to efekt jakichś rozgrywek kuluarowych Sparty. Cała ta sprawa od początku była bardzo śmierdząca. Niby chodziło o ratowanie Drabika, niby o dobro drużyny, a tak na prawdę prezesi ratowali sobie swoje dupy.
  Wiecie jaki będzie finał całej zabawy? Drabik dostanie 2-lata dyskwalifikacji, a Sparta się od niego odwróci i gość zostanie z ręką w nocniku. Jak wróci, to będzie mógł sobie pojeździć w Wilkach Krosno i tyle. Ominie go jeżdżenie jako u24 i będzie w dupie.
  Szkoda chłopaka. Pamiętam jak w Lublinie w jednym z biegów, jedną akcją z 3 miejsca wyszedł na 1 i zamiast 5:1 było 3:3 ... i to wszystko na ostatnich 15 metrach toru. Fajnie jeździ, ale dał się wmanewrować w jakieś chore układy i beknie za to.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Άρτεμις

Cześć :) Mnie prawie nie ma ...to znaczy bardziej obserwuję niż komentuję :D Ale tak ...Widzę Twoje posty ..jak najbardziej :) Pozdrawiam .:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hej, widzisz moje posty w kokpicie? Jeśli nie, to musisz mnie odobserwować i znów zaobsorwować. >>> Jest jakiś błąd na SF od jakiegoś miesiąca. Nagle znikli na mojej tablicy wszyscy obserwujący mnie,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej, widzisz moje posty w kokpicie? Jeśli nie, to musisz mnie odobserwować i znów zaobsorwować.
>>> Jest jakiś błąd na SF od jakiegoś miesiąca. Nagle znikli na mojej tablicy wszyscy obserwujący mnie, choć na TWOJEJ jestem obserwowany...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 października 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały Nowy Rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Imprezowego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artur KSSF

Niech taneczny lekki krok
Będzie z Tobą cały rok
I prowadzi Cię bez stresu
Od sukcesu do sukcesu
---------------------
Szałowego Sylwestra i szczęśliwego NOWEGO ROKU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Nadeszła noc wyjątkowego balu
Niech Ci w Nowym Roku nie zabraknie szmalu
Niech życzenia wszystkie się szybko spełnią
I ewentualną pustkę wypełnią! Szczęśliwego Nowego Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Życzę Ci spokoju ducha, nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały najbliższy rok. Zatrzymajmy się na chwilę i rozejrzyjmy się dookoła. Bądźmy wdzięczni za dobrych ludzi, którzy nas otaczają. Wesołych świąt! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Wielkie Dzięki za życzenia świąteczne na mojej tablicy! :) Tobie i Twoim Bliskim równie serdeczne życzenia Wesołych Świąt! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Karp wygrzewa się na tłuszczu,
sąsiad niesie pstrąga z rusztu.
Lin na patelni podskakuje,
A Mikołaj prezentami obdarowuje.
Czas zakończyć kłótnie,waśnie
bo Wigilia idzie właśnie!!!
Wymarzonych Świąt
życzy
Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artur KSSF

Świątecznego nastroju
Miłosnego podboju
Seksu w łóżeczku
Pieniędzy w woreczku
Finlandii na stole
Wypasionej fury w stodole.
---------------------
Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Z okazji Świat Bożego Narodzenia,
życzę Ci na stole dużo jedzenia.
By ryba świetnie smakowała
i kapusta pięknie się prezentowała.
Choinka ślicznie świeciła
i każda bombka się mieniła.
Byś znalazł pod choinką prezentów moc,
w tę świąteczną noc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!Życzy Marti;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hi Asiu wielkie dzięki za życzenia na mojej tablicy! Tobie też Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Dzięki Asiu za życzenia noworoczne. Ja również życzę Tobie spełnienia marzeń. Sorki ze dopiero dzisiaj ale to wyjątkowo tak wyszło . Wszystkiego dobrego. Stercel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Hej hej! Na Nowy Rok życzę samych wspaniałości, czyli: odwzajemnionej miłości, domu pełnego gości, ukochanych swoich bliskości i mnóstwo na co dzień czułości! Dodatkowo życzę spełnienia marzeń i wielu sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niech się szczęści, niech się darzy! Do siego roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek z Bamy

Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by 2019 rok był boski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Wesołych świąt Bożego Narodzenia, To do Ciebie ślę życzenia, Bo narodził się Jezusek, To błogi moment i niech się nie kończy Boże narodzenie, piękne chwile, Bo o ile Ci wiadomo, Trzeba dziś radować się wesoło, Więc dla Ciebie zdrowia, szczęścia, Sukcesów i wolnego czasu, to rzecz najważniejsza, Byś odpoczął przed sylwestrem, I się bawił przynajmniej do pierwszej;) życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha
w nadchodzące święta życzy …Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Pewnie przecierałaś oczy ze zdumienia, bo strzeliłem "świerzego" byka :D :D
Wesołych Świąt i Serdeczne Pozdrowienia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Tom..aż oczy przecieram ze zdumienia :) :D Przykro mi , ale tenis to nie moja bajka...:D Nie będę świeżą krwią , a raczej sarenką rzuconą lwom na pożarcie :D Mimo wszystko dziękuję za poświęconą uwagę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

Tom..aż oczy przecieram ze zdumienia :) :D Przykro mi , ale tenis to nie moja bajka...:D Nie będę świeżą krwią , a raczej sarenką rzuconą lwom na pożarcie :D Mimo wszystko dziękuję za poświęconą uwagę :) Miłego :) :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Hej A. Kupa lat! ;) A Ty właściwie dlaczego nie grasz w naszym tenisowym typerku? Zero zainteresowania tenisem? :) Zapraszam na Australian Open z Prowadzącym ten etap Szakim! :) P. S. Potrzebujemy "świerzej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej A. Kupa lat! ;) A Ty właściwie dlaczego nie grasz w naszym tenisowym typerku? Zero zainteresowania tenisem? :) Zapraszam na Australian Open z Prowadzącym ten etap Szakim! :)
P. S. Potrzebujemy "świerzej krwi" po tym jak nasze nieodżałowane koleżanki Tamara i Margit wzięły przykład z Czarnej Wdowy i chyba zrejterowały na dobre z SF, a z typerka na pewno ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dziękuję..:) :D Normalnie brak mi słów..:) :*

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja. Życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Doskonałości w każdym calu Byś nigdy nie czuła smutku i żalu Uśmiechu na twarzy przez cały rok Byś do marzeń miała tylko krok Aby na Twe zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie A książę z bajki zbierał je dla Ciebie W tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego co pragnie Twoje serce I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce…

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 2 stycznia 2019 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blue Wars

Hej :) Dzisiaj zaczyna się 26 kolejka w La Liga, a Fan Sparty znowu nieobecny. Zestaw spotkań w blogu :)
I bez linku, bo mogą usunąć z linkiem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Szampańskiego sylwestra,
Niech do rana gra orkiestra,
Spełnienia wszystkich marzeń,
I wielu sportowych wrażeń.
------------------------------
DO SIEGO ROKU 2018!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Płoną sztuczne ognie,
Płynie już muzyka,
Idzie Nowy Rok,
Stary już umyka Więc wznieśmy puchary,
Tańczmy do rana,
Niech los nam nie szczędzi Kawioru i szampana.
Happy New Year, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, by był lepszy od tego poprzedniego ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Z Nowym rokiem Tobie życzę:))
Sto lat życia i dobrego wypicia:))
No i skromnie, nie zapomnij o mnie.
Szczęśliwego Nowego Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Marzeń spełnienia,
Od trosk wytchnienia,
Smacznego karpia bez ości,
Tej i innych przyjemności
------------------------------
życzy Artur i koledzy z tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń od Stercela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

:D :D :D Oczywiście Młodzież przyjmuje wyzwanie..:D Wyniki poda troszkę później,oczywiście z mojego konta..:) PS.Uwielbiam być ,sorki...Młody uwielbia być nie zapraszany.Czuje się wtedy bardzo swojsko..:D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam i nie zapraszam (bo nie zapraszam ludzi z którymi przegrałem) do typowania nowego sezonu najlepszej ligi świata https://sportowefakty....er-serie-a

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.